Hirdetés

Aktív témák

  • No-kia

    őstag

    lehet mégse leszek napiszaron, bár erre is ráreagáltam xD a baloldali szőke írta
    "
    H... Bővebbenát bazd meg Pintér! Te meg Tamás főleg. :@
    Legközelebb légy szíves rólam egy kibaszott képet ne tegyél fel sehova, sőt ne is csinálj! Lehet h Cz-vel együtt nagyon élvezitek, de engem kurvára idegesít ez a dolog. Ha Cz annyira napiszarceleb akar lenni, akkor csak tessék, de nem tudom, hogy ebbe miért kell másokat belekeverni. Jah és érdekes, hogy egy nap alatt vki idegen épp Tamáska facebook-ját nézte és a sok szar képe közül pont ezt beküldte. Hát hagyjuk már!
    Azon pedig ne csodálkozzatok, hogy olyan sok a Neumannos ott... Hiszen a Neumannba is annyi gyökér, begyepesedett agyú kocka van, akinek nincs más dolga, mint a gép előtt baszni a napot és másokkal kibaszni és másokat fikázni... Pedig valószínű, hogy ők olyan fantasztikusan tökéletesek... pff...
    Ami pedig az erotikus videódat illeti drága Tamás vagy más néven Nárcisz... Csak azért nem teszem fel " megmutatni a barátaimnak" mert nem vagyok akkora seggfej, mint egyesek. Pedig megérdemelnéd, hogy megtudd, milyen érzés.
    "

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Aktív témák

Hirdetés