Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Frenky89


Frenky89
őstag

Mi értelme van elbohóckodni egy ilyen nyereményjátékot, lehet hogy Ti élvezitek, de véleményem szerint a többség nem így érez?
Még annak is sokkal jobban örülnék, ha kemény szakmai kérdések lennének - hiszen ez egy ilyen célú közösség (lenne elvileg) - és esetleg azokra nem tudnám a válszt (aki tudja az pedig természetesen megérdemli, hogy végül bekerülhet a virtuális kalapba), minthogy ilyen gyerekes, többértelmű kérdéseken bukjak el, amely kérdések csupán arra jók, hogy az illetékesek kényük-kedvük szerint határozzák meg/magyarázzák be a helyes válszt és így döntsék el a végeredményt.
Őszintén szólva kezdem megérteni azokat, akik több néven játszanak, színvonal megvan.

SZÚÚSZÁÁ!!!

(#502) KisDög


KisDög
csendes tag

Lehet, h. ez beugratós kérdés :P

''Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.''

(#503) nRu3


nRu3
addikt

Ez a 6.kérdés érdekes mert nézö pont kérdése a helyes válasz :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#505) nRu3


nRu3
addikt

Hát dik-e mi ez az Áti? :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#506) nap


nap
addikt

Ez a hatodik kerdes nagyon ravasz. Mar egy oraja keresem a googlen a valaszt, de nem talaltam egyertelmu linket, hogy melyik is a jo valasz. Azt hiszem, kenytelen leszek talalomra valasztani...
:D ;] :)) :F :U :P :DD

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#508) TBC válasza Frenky89 (#501) üzenetére


TBC
tag

Szerintem, mindegyik kérdés jó volt eddig. A Házigazdák minden joga megvan, hogy olyan nyereményjátékot indítsanak amilyet csak akarnak. Midenkinek adott a lehetőség a választásra, hogy játszik, vagy nem. Gyanítom a 6. kérdés a sok morgó miatt lett. Engem megmosolyogtatott. :DDD

[Szerkesztve]

(#509) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Hát igen a 6. kérdés az kemény! Azt hittem rosszul látok! :DDD Most nyerni fogok! :))

(#510) Parci válasza Frenky89 (#501) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez van, ennyi fér ki a csövön minálunk. nem hiszem amúgy, hogy ha a rop egységekkel és regisztertömbökkel kapcsolatban kérdeznénk, akkor ne lenne eszméletlen felháborodás. ez egy jó középút, de természetesen mindig lesznek olyanok, akiknek pont az nem jön be, amit épp csinálunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#511) gabi133


gabi133
aktív tag

LOL! :DDD Ez a 6. kérdés komoly? Mert én totálra parázok, hogy a rossz választ jelölöm meg! :D Ez a kérdés nálam komoly fejtörést okoz! Lehet, hogy itt ki is esek! ;]

(#512) Face8814


Face8814
őstag

Ha nem is ilyen kendőzetlen stílusban, de tökéletesen egyet kell hogy értsek veled!
Egyes embereknek itt semmi sem jó! :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#513) bbazsy


bbazsy
őstag

Mekkora szórás lesz, ha a 6. kérdésre a ''nem'' a helyes :DDD

több kérdés nem lesz, ugye ? csakmert most megyek nyaralni :F

[Szerkesztve]

..

(#515) Klemice


Klemice
senior tag

azok ^^'' :U

(#516) celeron válasza Klemice (#515) üzenetére


celeron
senior tag

Akkor ennyi... nincs több kérdés, mert végülis ez a 6. kérdés is arra utal, hogy nemlessz több. Mostmár akkor izgatottan lehet várni, az eredményt. Egyébként az eredményt felteszik, és azt is hogy személyenként ki mit rontott, vagy hogy ki kerül be a sorsolásba?

[Szerkesztve]

(#517) Majstor


Majstor
senior tag

Nagy izgalomban, leöntöttem a bill. kávéval, amikor törtem a fejem a 6. kérdésen!
:D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#518) Shodan válasza celeron (#516) üzenetére


Shodan
addikt

Csak az összes választ helyesen megadó emberek neve lesz egybegyűjtve. Legalábbis múltkor így volt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#519) BITBOYS


BITBOYS
addikt

VladimirR! A hatodik kérdést tutira te hackelted meg. B-)
Peace!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#520) pschio


pschio
őstag

bazze en lefordultam a szekrol a 6dik kerdes lattan...

:)) :)) :))

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#521) TBC


TBC
tag

Szerintem lesz még egy. Eddig minden nap kaptunk új kérdést, gyanítom lesz még egy hétfőn is ;)
Hétvégére kaptunk egy korrekt kérdést örüljünk neki...

[Szerkesztve]

(#522) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Először azt hittem, hogy meg-hack-elték a HP-t, de úgy nézem komoly a kérdés. Amúgy semmi gond nem lett volna, ha a kérdések azonos közepes szintűek, vagy egyre nehezebbek, így kicsit olyan mint egy túl érzékeny teenager hangulatváltozásai. Bár még így is van benne logika, persze csak ha ez volt az utolsó kérdés.
Bizakodva várom az eredményhírdetést vagy a folytatást. :C

(#523) k.t.a. válasza bbazsy (#513) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Ne célozgassunk, mert ebből ban lesz. :DD ;]

(#524) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Gratula a kérdésekhez, ennyire még az elsa-sjáték sem izzasztott meg.
1 óra gogli után tippeltem egy jót, az egyik kérdésre, a józan ész határain belül! ;] És azt hiszem, most előszőr izgulhatok, hogy bekerülök e a kalapba. :B

A játék készítőinek köszönöm a lehetőséget a játékért, a többieknek akiknek ez nem szimpatikus valamiért, csak annyit tudok mondani, hogy nem kötelező a résztvétel.

Igazán tisztelhetné mindenki a másik munkáját, és értékelhetné, hogy próbál tenni valami jót, ráadásúl úgy, hogy nem sok haszna származik belőle.

(#525) k.t.a. válasza antikomcsi (#524) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Nem fog elmaradni a dícséret, mert mi is élveztük a játékot, csak még nem biztos hogy vége van, úgyhogy kivárom míg valaki azt nem mondja ez volt az utolsó kérdés.

(#526) szatocs


szatocs
őstag

Nagyon dúrva a kérdés:D
lesz még, vagy ez volt az uccsó?

=== Szatocs ===

(#527) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Hali! :)

Gyerekek a 6. kérdés kifogott rajtam. :( Se a Google(a barátunk :D ) nem dobott ki megfelelő találatot sem a CIA szerverén nem találtam a helyes választ. :P Úgyhogy most megyek a Védelmi Minisztérium szerverére és ott meglesem hátha találok választ a kérdésre. LOL :))

De azért jó a játék. :R

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#528) rlazol válasza Parci (#485) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm a választ! És még értem is... :)

de ide beírhatnátok h okuljunk. Én nagyon élveztem(és élvezem) a játékot (remélem, lesz még kérdés), és szeretném tudni, h alkalmasint miért nem az általam adott válasz a helyes. És h őszinte legyek, inkább a kérdés feltevőjétől tudom meg, mint mástól.

Nyilván Ti is hibázhattok, szvsz az vesse rátok az első bitet aki nem fél attól kibanolják. :) De ha neadjisten vhol vmi nem is 100% korrekt, ha a játék végén azt mondjátok, h ''gyerekek, ez van és sorry'' az sokkal tisztább, mintha itt néhány vehemens fórumozó egymásnak esik.

''meg lesz sok játék cserébe'' - ez nagyon jó hír! :)
a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb majdcsak nyerek vmit! :)

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#529) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Lehet én leszek a következő hülyeséget kérdező ember de egy próbát megér: lesz több kérdés? mert ez az ucsó eléggé a végét sugalta nekem

mod: látom nem én vagyok az első akkorezekszerint még nem tudni.

[Szerkesztve]

(#530) Pazo


Pazo
tag

teljesen egyetértek VladimirR. meglepő, hogy a 3. és 4. kérdések nehézsége után egy ilyen barátságos kis levezető teszt után is vannak akik sírnak. akinek nem tetszik, az ne játszon. aki komolyabbra vágyik, az alakítson tanulócsoportot és szivattassa magát a nasa-s haverjaival, aki meg könnyebbre, az nézze a vivát és telefonáljon, hogy hány négyszöget lát a képernyőn... olyan soha nem lesz, hogy mindenkinek jó legyen. akiknek nehezek a kérdések, azok törjék magukat, hogy legyen esélyük, akiknek meg nagyon alap, azok örüljenek, hogy ilyen könnyen kerülnek be a kalapba.

amúgy meg örüljünk, hogy van alkalmunk játszani és van lehetőség a nyeremény megszerzésére. akinek nem tetszik ne jöjjön ide.

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#531) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Csak szeretném megköszönni a játékot, nagyon jó (volt), remélem lesz ilyen még több is. Bár az egyik kérdést szerintem eltippeltem, de az élmény miatt már megérte :B :D

Csak így tovább PH :R

(#532) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Az a baj, hogy most vennem kell egy Pci-E-s gépet a kártyához! :)

(#533) VladimirR


VladimirR
nagyúr

nevem, cimem az adataimnal

(#534) Retro11 válasza VladimirR (#533) üzenetére


Retro11
senior tag

:DDD!
Szerintem ő meg Critical Bann-t kaphatna:DDD :DDD
!
Amugy jo kis játék volt onnan is látszik hogy tuti kiestem:DDD!Na nem baj pont ezért JÁTÉK!!!Köszöntem:R!

[Szerkesztve]

(#535) r9550 válasza Retro11 (#534) üzenetére


r9550
senior tag

nekem is kell venni egy ujj pci-e-s rendszert de nem baj mer hüje lennék eladni ha már megnyerném de a kulcstartóhoz is kéne venni ujj kulcsot :DDD

(#536) Richard90


Richard90
csendes tag

majd fent lesznek az oldalon a helyes válaszok a játék után?


[Szerkesztve]

(#537) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

Alaposan fontoljátok meg az 5. kérdést. Nagyon sokat gondolkodtam rajta. 50 könyvnyi szakirodalmat olvastam ki, mire megtaláltam a választ. :C :DD

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#538) j.sylvia


j.sylvia
újonc

Most hogy itt olvasgatom hogy ip-ket fognak ellenőrizni a nyertesek részéről, épp eszembe jutott hogy pl. az én gépemről van hogy a barátom is bejelentkezik, postokat írogat,stb. Akkor tulajdonképpen ezt ki fogja dobni a rendszer a végén és mindketten el leszünk tiltva? :(
Esetleg kérnék szépen valaki hozzáértőt hogy magyarázza el ezt a dolgot. Nagyon köszönöm. :B

(#539) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Annyi haszna már biztos volt a játéknak, hogy átraktam a dvd lejátszót komponens-re, és így egy pöttyet mintha jobb lenne a kép. Persze belőttem progressív scan-re, így teljes a siker. Szóval én már nyertem ezzel a játékkal, most Ti jöttök. :C :R

(#540) PazsitZ válasza j.sylvia (#538) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez az ip-téma érdekes mert a kérdések egyik felét itthonról, a másik felét az albimból küldtem. S még ki tudja honnan küldöm a többit :D .
Csak nem lesz gáz :F . A jelszavamért én felelek(pl.: ha valaki helyettem belép és mást jelöl), de hogy honnan lépek be nem mindegy? :F
Nagyon remélem nem rontom el a 6. kérdést :DDD

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#541) Richard90 válasza k.t.a. (#539) üzenetére


Richard90
csendes tag

én aránylag elég gyorsan végeztem... a videojel fogott meg egy kicsit... de nem biztos hogy jó lett rá a válasz :)
az egyik kérdésnél nagyon vaciláltam mert kettőt is találtam ami jó lehet
a válaszok majd ki lesznek rakva? :U

(#542) Winner_hun válasza Richard90 (#541) üzenetére


Winner_hun
félisten

ha vége a játéknak, rámész a kérdésekre és ott lesznek a válaszok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#543) bandus


bandus
veterán

Lehet volt már, nem követtem figyelemmel a topikot, ezért előre is bocsi :B Arra lennék kíváncsi, hogy a nyertes eladhatje-e a nyert vga-t?
köszi :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#544) biga válasza bandus (#543) üzenetére


biga
senior tag

Akár ágyalátétnek is használhatod. Vagy falidísznek. Miért ne adhatnád el?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#545) bandus válasza biga (#544) üzenetére


bandus
veterán

Nemtudom miér jutott eszmebe :U
Ezesetben, ha én gyerek akkor nálam lehet vásárlni :DDD Maradok a Gef ti4200-nál :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#546) Slax válasza biga (#544) üzenetére


Slax
senior tag

A falidísz nállam stimmelne! ;] ;)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#547) (Bundás) válasza bandus (#543) üzenetére


(Bundás)
addikt

''készpénzééé nem tehetőőő''

mod: ''A nyereményeket más termékre becserélni, készpénzre beváltani nem lehet. '' mondjuk kinél beváltani? :)

[Szerkesztve]

(#548) Calogero válasza (Bundás) (#547) üzenetére


Calogero
addikt

Szerintem ez csak arra vonatkozik hogy a PH! nem fizeti ki kátyát, nem ad helyette mást. A nyertes csak a kártyát kaphatja meg.

De nyertes a megnyert kártyával már az csinál amit akar.

(#549) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Nálatok is is négyzettel vannak bekeretezve a leadott tippek a kérdéseknél?

read-only mode on the forum

(#550) kerjani válasza AtHoS (#549) üzenetére


kerjani
aktív tag

Én nem látom

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.