Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) antikomcsi válasza LeslieG Jr. (#942) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha valamit már elosztassz, azt azért teszed, mert előtte egy helyről jött. ;) Másrészt nem kell elosztani, ha megfelelő kábeled van.

(#952) Male válasza Szabesz (#948) üzenetére


Male
nagyúr

Sehol nem követeltem semmit... ne adj a számba olyan dolgokat, amiket nem mondtam (írtam).

Amikor megjelent a 4. kérdés, akkor többekkel együtt jeleztem, hogy nem stimmel valami (3 jó válasz is volt rá), mire belekerült a legalább szó a kérdésbe, eztuán jeleztem, hogy szeritnem a kérdés kitalálója és a helyes válasz nem vág egybe nagy valószínűséggel. Ennyi történt.

(#953) LeslieG Jr. válasza Male (#949) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Na jó feladom. :R Én nem akarok itt a fórumon összeveszni senkivel egy hülye csatlakozó miatt. :B Én így értelmeztem ahogy leírtam, Te is másként értelmezted. :C Ez szerintem ez nem bűn. :R

Mégegyszer bocsi ha felhúztalak. :R

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#954) Male válasza deter (#940) üzenetére


Male
nagyúr

Nana, ne trükközzünk kérem! Nincs nekem annyi pénzem :)

(#955) antikomcsi válasza onlysony (#950) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem ezen van a hangsúly, elfogadtuk a szabályokat, és játszottunk egy jót, és elfogadjuk azt is amit parciék mondanak, de a gondolatsorunkat azért hozzáfűzhetjük talán, hisz elméletileg ez a topik azért van.

(#956) Male válasza LeslieG Jr. (#953) üzenetére


Male
nagyúr

Nem húztál fel, és összeveszni sem fogok veled, már ha nem kezdesz úgy vitázni, mint onlysony. (nem az álláspontjával volt bajom, hanem a módszerével)

(#957) Szabesz válasza Male (#952) üzenetére


Szabesz
őstag

Boccs, egyik hszed másnak olvastam, mint ami ott áll. Elnézést.

¯\_(ツ)_/¯

(#958) LeslieG Jr. válasza Male (#956) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Jól van akkor meghívlak egy sörre. [kép] Majd a főnőkség eldönti hogy ők mire gondoltak. [kép]

kovy79: Bejeletkezel és ráböksz a kérdésekre. :D És láss csodát megjelenek a válaszok és megjelenek amiket helyesnek tartottál.

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#959) kovy79


kovy79
őstag

Biztos én vagyok a láma, meg fáradt is vagyok, de hogy a gránátba nézzem meg, hogy milyen kérdésre milyen választ adtam, ergo hogy teljesítettem?
A múlkori 1értelmű volt, de most nem igazán látom a fényt az alagút végén.

Sorry, hogy nem olvasok vissza...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#960) Xantomas


Xantomas
őstag

Aki helyesen válaszolt, annak grat, aki meg nem, annak is.
Mondtam én, hogy nem volt egy becsapós, se kétértelmű kérdés. Aki néha elolvassa a PH! illetve az oldalt felsorolt ''társoldali'' cikkeket, az emlékezetből válaszolhatott volna.

Éljenek a csajok, kívánok mindenki ölébe egyet-egyet, akár pluszba.
Jó8! Jó volt a PUF a ZP-ben.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#961) antikomcsi válasza Szabesz (#945) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nézőpont kérdése. Én meg pont arra gondoltam, hogy biztos beugratós, és azt akarja hallani, amit én válaszolok. ;] És direkt ezért használta a csatlakozó szót a csatorna helyett. :B

(#962) Male válasza Szabesz (#957) üzenetére


Male
nagyúr

Semmi gond. Mindenkivel előfordul. (én meg a 3-as kérdést olvastam félre :O ... szóval márcsak ezért se követelném az újrasorsolást a 4. kérdés miatt :) )

(#963) bumper


bumper
senior tag

Már megint csak egy válaszom volt rossz :((( asszem nem is jáccom többet ilyeneket

(#964) norbiphu válasza kovy79 (#959) üzenetére


norbiphu
senior tag

menj a nyereményjáték oldalará, és kattints rá a kérdésekre

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#965) Male válasza LeslieG Jr. (#958) üzenetére


Male
nagyúr

:)

Azért ők csak tudják mire gondoltak... remélem :DDD
(3-ra gondoltak, ezt már akkor is 90%-ra vettem...
mivel azt fogadták el helyes válasznak, így kiderült tényleg arra gondoltak... csak itt a VGA-n lévő csatlakozó és a SCART volt a homokszem :) )

(#966) kovy79 válasza norbiphu (#964) üzenetére


kovy79
őstag

jóvanna! :D
:R

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#967) Eagl3


Eagl3
veterán

426 fő... hmm. Nem vagyok én ekkora mázlista, h. nekem sorsolják az egyik karit :D Talán egy kulcstartó :U

(#968) gabi133


gabi133
aktív tag

426 az 1-hez, hogy én nyerek! :F

(#969) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

- kint van a kalapos lista
- nem fogunk variálni már semmivel, az eredmény végleges. elnézést kérek mindenkitől, akit esetleg egy nem-a-legszerencsésebben megfogalmazott kérdés ejtett ki. nem állt szándékunkban, de semmi sem tökéletes :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#970) bbazsy


bbazsy
őstag

[link]

tessék. 1 csatlakozó.

..

(#971) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Harmadik nem jött be. Áh :(((
Páran biztos vannak még így :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#972) bbazsy válasza Parci (#969) üzenetére


bbazsy
őstag

persze, ez van, grat mindenkinek..

..

(#973) Eagl3 válasza gabi133 (#968) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha csak a videókarit nézzük akkor a kettőhöz nem? :)

(#974) Xantomas


Xantomas
őstag

Ajánlom nem a linket, hanem a teljes cikket elolvasni. Sajna már nem emlékszem mi a SCART teljes jelentése, de hogy egy szabványos, sokmindent magában foglaló átviteli csatoló, az biztos.
Benne van pontosan a [link]-ben hogy miért 3 a helyes.

Mod: Látom a fémdenevérünk is jól válaszolt. :D

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#975) Eagl3 válasza Xantomas (#974) üzenetére


Eagl3
veterán

:(((

(#976) rollins


rollins
őstag

A 3. kérdés elba*tam. Miért nem néztem meg hogy CSAK vga -ról van szó brühühü :O Nem is a nyeremény miatt lenni szomorú, hanem hogy megint banánhéj és lenni figyelmetlen.

(#977) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

még egy fontos infó: a nyereményeket 25-én este 10-kor sorsoljuk ki

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#978) gabi133


gabi133
aktív tag

Látom hosszú éjszakátok lesz a csatlakozós kérdés miatt! :U

(#979) gabi133 válasza Parci (#977) üzenetére


gabi133
aktív tag

Szal még 1 nap izgalom! :))

(#980) Xantomas válasza Eagl3 (#975) üzenetére


Xantomas
őstag

Életemben előszőr bunkó vagyok, és spiccesen nem olvasok vissza a délután óta 300 HSZ-t, mikor még kb minden második próbálkozásra találom el a megfelelő billenytűt. :B
Ha meg sokadjára linkelik, akkor lehet, hogy van benne valami, és meddő a vita.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#981) Eagl3 válasza Xantomas (#980) üzenetére


Eagl3
veterán

:D

(#982) antikomcsi válasza Parci (#969) üzenetére


antikomcsi
veterán

Csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik! ;]

(#983) Eagl3


Eagl3
veterán

Szűkíthetnétek a kört legközelebb, h. minimum TAG-rangúnak kell lenni :D

(#984) erdoke válasza Lortech (#784) üzenetére


erdoke
titán

Ja, hogy az volt a feladat, hogy találjak magamnak egy kérdést a megadott válaszok valamelyikéhez? Ééértem. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#985) antikomcsi válasza Parci (#977) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ja, és holnap 26.-a lesz! ;]

Mert már megint nem figyelünk, és jön a sok kötözködő! :DDD

(#986) Male válasza Parci (#969) üzenetére


Male
nagyúr

Köszönjük! (a játékot is :) )

Ezt természetesen elfogadom.


Xantomas: Ne kezd te is! :((( Kb 4-szer kitárgyaltuk ezt... az a legalább 3 ott arra a típusú komponenes videjelre vonatkozott amivel az a bekezdés foglalkozik... sajnos megtévesztő a fogalmazás kicsit, de ha a teljes cikket elolvasod, akkor rájössz, hogy van RGB-komponens jel is, ami bizony gyakran egy csatlakozót használ.

gabi133: Másoknak biztos, de én megyek aludni... és nem csatlakozókrol fogok álmodni, hanem egész másról :B


#985 Tényleg :D

[Szerkesztve]

(#987) erdoke válasza deicide (#800) üzenetére


erdoke
titán

Marhaság. Éppen előtted linkeltek be több lehetőséget, amikor egyetlen csatlakozón megy komponens video jel. A kérdés pedig egyértelműen az volt hogy minimum menyin mehet. Nekem is hármas komponens videokábelem van TV és DVD lejátszó/felvevő között, de ezt senki nem kérdezte.

A legjobb aláírás a héten

(#988) antikomcsi válasza erdoke (#987) üzenetére


antikomcsi
veterán

Főleg,ha elfogyott a piros kék zöld kábel, és csak sárga fehér fekete volt! ;] Azért a szín már elég nyomós érv. :DDD

(#989) erdoke válasza deicide (#802) üzenetére


erdoke
titán

Honnan? Hová? A kérdés lényege nyilván a ''minimum'' és a ''mennyi'' volt, ezen nem is édemes vitatkozni. Azon se, hogy erre a válasz nem többértelmű, hanem csakis 1, azaz egy lehet. Aki hármat írt, az rosszul válaszolt. :)

A legjobb aláírás a héten

(#990) Parci válasza erdoke (#987) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár a kérdés kicsit szerencsétlen volt, de többnyire ezek a kérdések jóval kevésbé agyafúrtak és nehezek, mint amennyire sokan túlkombinálják őket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#991) erdoke válasza deicide (#809) üzenetére


erdoke
titán

Egyetértek, a kérdést nem érezni kell, hanem helyesen megválaszolni. És volt helyes válasz az adott kérdésre. :D

A legjobb aláírás a héten

(#992) antikomcsi válasza Parci (#990) üzenetére


antikomcsi
veterán

Eddig is tudtam, hogy bennem van a hiba! ;] Mindent túlkombinálok, de most végre kiderült, a legközelebbi játéknál, majd vigyázok, nehogy agyonbonyolítsam a választ! :D

(#993) deter


deter
aktív tag

[kép]

Egyébként ezt a csatlakozót elég sok ati tulaj megkapta :U

(#994) antikomcsi válasza deter (#993) üzenetére


antikomcsi
veterán

Köszönjük Mulder ügynök! ;]

(#995) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

a kérdés nem volt tökéletes.
ugyanakkor 426 embernek sikerült jó választ adnia rá.
szeretném lezárni a témát. ez van, így sikerült, sajnos így jártatok, nem örülök neki, hidd el.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#996) erdoke válasza Parci (#990) üzenetére


erdoke
titán

Nem kellett semmit kombinálni, teljesen nyilvánvalóan és egyértelműen 1 volt a válasz. Az, hogy a kérdést feltevő ugyanannyira fogalmatlan mint a válaszadók többsége, nem mentesít a kérdés-válasz kombináció helyességét illetően. :P
Szóval egy helyes válasz volt arra a kérdésre, és mivel itt az ATI-ról volt szó, mégcsak kétséges sem volt számomra, hogy nem a DVD-játszóm és a TV viszonylatában kell gondolkodnom.
Megkérdeztem egy profit is, egyértelmű ''egy'' volt a válasza a minimumra...

A legjobb aláírás a héten

(#997) deter válasza antikomcsi (#994) üzenetére


deter
aktív tag

én csak unatkozok :DDD

Különösebben nem érinti a lelki világom a nyeremény játék. :)

UI: ettöl függetlenül én 3 csatlakozót jelöltem be :)

[Szerkesztve]

(#998) Muton válasza antikomcsi (#985) üzenetére


Muton
addikt

a 'holnap' az sokaknál a következő teljes értékű alvás utáni napot jelen, tehát nem feltétlenül átum szerinti holnap1-ot :))

grat a sikeresen válaszolóknk :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#999) Parci válasza erdoke (#996) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én meg megkérdeztem négy profit, és mind a hármat mondták.
a vitát ezzel kapcsolatban lezárom, teljesen fölösleges ütnie itt egymást mindenkinek.

neked sem kell hatodszorra is leírnod, hogy miért az egyet válaszoltad és miért volt félreérthető a kérdés. te így válaszoltál rá, mások másképp, a kérdés pedig lehetett volna tökéletes, de csak így sikerült.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1000) erdoke válasza Parci (#995) üzenetére


erdoke
titán

Nem a nyeremény, hanem a játék miatt mondom, annak a 426 embernek biztosan nem sikerült jó választ adnia.
Téma zárható, de máskor kérdezzetek meg valakit, aki
1. Tud magyar mondatot értelmezni.
2. Ismeri az alternatívákat a témában.

Persze ne engem, mert én láma vagyok hozzá, de ahogy elnézem, van ezzel még így más is. ;]:))

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.