Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) antikomcsi válasza Parci (#995) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Vagy 426+x embernek sikerült rossz választ adni! ;] Lezárhatjuk, nem lázongunk, csak görcsösen próbálunk rávilágítani a nézőpontunkra, hogy ne nézzetek, minket tudatlannak, hogy még erre sem tudtuk a választ. :D

(#1002) Xantomas válasza Male (#986) üzenetére


Xantomas
őstag

Harrrrr!

Majd holnap józanul.

Pam-param-param ''keresztül érkezik a komponens videojel?'' Nem RGB-komponens. Más pontosan komponens videójelnek nevezett dolog nincs. Csak olyan, amit máshogy hívnak.
Egy évembe telt, mire a megannyi elbukott ABCD vegyeskérdéses teszteknél rájöttem, hogy PONTOSAN kell válaszolni a kérdésre.

Végülis az öcsém is én vagyok, hisz megegyezik a családnevünk...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1003) antikomcsi válasza Muton (#998) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez pont olyan dolog, mint a kérdés, azt hogy kinek, mit jelent, csak egy dolog, attól, még a tények nem változnak.

És a tény az, hogy holnap 26.-a lesz. ;]

(#1004) eXodus válasza Parci (#999) üzenetére


eXodus
őstag

Milyen ATI videokártyák támogatják az AVIVO technológiát?
Ezt sokan rontották el? (Én azt hittem ez lesz a problémás :D )

(#1005) Parci válasza erdoke (#1000) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne haragudj, de a játék miatt nem csinálnád itt és azt, amit.

max írnál egy mailt, hogy szerinted ez nem volt szerencsés, és legközelebb a köz érdekében inkább küldesz garantált kérdéseket és vállalod, hogy kimaradsz a játékból, stb.

itt pontosan tudod, hogy nem lesz megvariálva utólag semmi, így ha a játékért akarnál tenni, akkor elfogadnád ezt a végeredményt, akkor is, ha nem értesz egyet vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1006) Male válasza erdoke (#1000) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, voltunk ezzel így páran :)

De tényleg hagyjuk... kikerült a 3 mint válasz, innetől nem nagyon lehet mit csinálni. (megtanultam belőle, hogy legközelebb mégis írok privit ilyenkor... sajna a topicba akkor nem írhattam, hiszen elárultam volna vele a választ). Bár arról a 4 szakértőről megvan a véleményem...

(#1007) antikomcsi válasza Xantomas (#1002) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez nagyon tudományos volt, de ebben a formában nem tudom értelmezni. ;]

(#1008) Parci válasza antikomcsi (#1001) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

senki sem néz senkit tudatlannak

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1009) Muton válasza antikomcsi (#1003) üzenetére


Muton
addikt

csullogok aludni, jó éjt... és _holnap_, amikor felébredek még 25e lesz :P ;] :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1010) trassher


trassher
addikt

aki 3-mat jelölt az jól járt (mint én) mások nem. Ennyi. én pl az utolsó 5 kérdést egyszerre csináltam mert akkor este jöttem vissza nagymuteréktől és elnéztem a harmadikat :O . nem zavar mert lesz még pár ilyen játék és nem a VGA mentette volna meg az életem, kulcstartóm meg olyan van ami másnal nem igen. (Athlon Xp 2400+ :D )

szerk.: eXodus én pont azt rontottam el

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#1011) erdoke válasza Robaj (#899) üzenetére


erdoke
titán

Bazzeg, a kedvencem, amikor nem olvas, aztán mindenki mást hülyének néz, és olvasásra uttasít. :O

A legjobb aláírás a héten

(#1012) BITBOYS válasza Male (#986) üzenetére


BITBOYS
addikt

kövezzetek meg de szerintem mára már nem létezik olyan, hogy komponens rgb jel. vagy rgb vagy komponens. rgb mehet scarton(analog) vagy 5db rca(a +2 a h/v), komponens pedig 3 db rca(digitális avagy progresszív) módon. komponens feliratot még nem láttam scart bemenet felett(lcd,plazma,projektor csatlakoztatható egyedül komponens jellel)
ááááá nem folytatom, mert belezavarodtam én is :F :F

nézzétek meg ennek a készüléknek a csatlakozási lehetőségeit és teljes lesz a káosz
[link]

jó éjt mindenkinek

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1013) antikomcsi válasza Muton (#1009) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem akarlak elkeseríteni, de te valószínűleg akkor ma fogsz felébredni! ;] És képzeld, a fiam minden délben lefekszik egy teljes értékűt aludni, de mikor felkel, mégsem lesz holnap. :DDD

[Szerkesztve]

(#1014) Male válasza Xantomas (#1002) üzenetére


Male
nagyúr

Azt is komponensnek hívják... épp úgy egy altípusa a komponens videojelnek, mint a ''helyes'' választ okozó.

De tényleg hagyjuk... Parci is megmondta, hogy ennyi volt zárjuk a témát.

BITBOYS: OK, megkövezünk, te választod a napot! ;]

[Szerkesztve]

(#1015) antikomcsi válasza Parci (#1008) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha annak néznek sem baj, hisz nincs olyan ember aki mindent tud, és minnél többet tudunk, annál jobban rájövünk, hogy az milyen kevés.

A játékhoz mégegyszer annyit fűznék hozzá, hogy kösznjük, a lehetőséget, és nektek a fáradozást!

És reméljük lesz még.

(#1016) erdoke válasza Parci (#1005) üzenetére


erdoke
titán

Nem haragszok, viszont mutasd meg, hol kérdőjeleztem meg a játék végeredményét vagy a szabályokat. Csak furcsállom, hogy egy számomra egyértelmű kérdésben miért adtok meg rossz választ helyesnek, ráadásul ennyire magától értetődően. Aki látott már VGA-n komponens videojelet közlekedni, az nem gondolhatja komolyan, hogy legalább 3 csatlakozó kell a továbbításhoz. Sőt, ha csatlakozóról van szó, csak akarás kédése, hogy egyetlenen továbbítsunk bármilyen jelet. Gondolom, láttál már laptop replikátort...

Azt se tudtam, hogy játék lesz, hogyan küldhettem volna ''garantált'' kérdéseket? Ezt te se gondolod komolyan. :F

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#1017) erdoke válasza BITBOYS (#1012) üzenetére


erdoke
titán

Nézz meg egy VGA-t, ami komponens videojelet kezel. Hány csatin keresztül teszi? Hát persze hogy nem hármon. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#1018) BITBOYS válasza Male (#1014) üzenetére


BITBOYS
addikt

egészen kicsi, apró köveket szeretnék. az átmétőt én választom ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1019) antikomcsi válasza BITBOYS (#1018) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Rendben, Te mondod az átmérőt, mi mondjuk mögé a mértékegységet! ;]

(#1020) Male válasza BITBOYS (#1018) üzenetére


Male
nagyúr

A homok is betemet, szóval nem jársz jól ;]

(na, nem OFF-olok... a 4-es kérdést lezártuk, én mostmár tényleg megyek aludni, mielött eljutok odáig, hogy csatlakozókrol álmodnék :DDD )

(#1021) BITBOYS válasza erdoke (#1017) üzenetére


BITBOYS
addikt

ezen pl 5 ;)
[kép]
de ez rgb

[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1022) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nemtom mit kell rinyálni szvsz full egyértelműek voltak a kérdések:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1023) antikomcsi válasza BITBOYS (#1021) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem értelek, hogy jön ide az 5?

Legalábbról volt szó.

(#1024) Agyasima


Agyasima
senior tag

Volt már arra példa itt a PH!-n, hogy egy elbénázott kérdés miatt az üzemeltetők megváltoztatták a kalap tartalmát. De úgy látszik azóta előkerült egy vaskalap... :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#1025) BITBOYS válasza antikomcsi (#1023) üzenetére


BITBOYS
addikt

úgy, hogy én csak ebben a formában láttam rgb/vga csatlakozót.
komponens/vga-ról még nem is hallottam, ami 3rca/vga ból állna. majd ma jobban utána nézek a dolgoknak, tényleg jó éjt chychyja...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1026) Parci válasza erdoke (#1016) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

arra céloztam, hogy ha a játék ''érdekeit'' nézed, akkor nem úgy viselkedsz ebben a topikban, ahogy azt tetted. legalábbis a játék javítása érdekében felesleges beírni 10x, hogy a jó válasz szerinted minden kétséget kizáróan egy, amikor tudod, hogy az eredményt utólag nem fogjuk megváltoztatni.

mindemellett elismerem, hogy a kérdés nem volt szerencsés, sajnos :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1027) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Amúgy a komponens videójelről kb fogalmam sem volt:B ezért google, komponens videójel, kép találatok ([link]) ott kaptam 2 képet, ott ezt megláttam: [kép] 3 csatlakozó van rajta mondom ez lesz a helyes megfejtés:D És ez lett:R
mod: nemtom, hogy a gondolatmenet mennyire okés, de bejött:D

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1028) Solad


Solad
őstag

jajj ne vitazzatok ma azon hogy ha 3 csirket osszedaralok akkor az 3 csirke vagy 1 csirke.

mindketto helyes, csak attol fugg mit veszunk csirkenek.mert ha teszem azt egy csirket a fejevel elore toltunk bele a daralob.... na jo alszom.

szoval 3 a megoldas de egyve is lehet daralni ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1029) $lash


$lash
csendes tag

én csak a komponens videóhoz nem használtam googlet :DDD
egyébként valahol meg tudom nézni h van e slash nevű felhasználó? mert jól válaszoltam, de a listában magamat nem találtam, csak slash-t :F

(#1030) bbazsy válasza Parci (#1026) üzenetére


bbazsy
őstag

még annyit, h írtátok, h a kérdések ATI -val és a PH! -val kapcsolatosak.(szóval nem a TVm / DVDm csatlakozójával, hanem ATI kártyák csatlakozójával...
Játékmenet: egy-két naponta kérdéseket fogunk feltenni, kizárólag az ATI-val és a PROHARDVER!-rel kapcsolatban.

namost.. egy ATI kártyán soha a büdös életbe nem lesz 3 rca csatlakozó, ha lehet 1 is(hely miatt). és igen, 1 van, amihez jön az átalakító, amibe a 3 kábel RCAn blabla, de ez már megint más, és NEM ezt kérdeztétek

eredményen ez tényleg semmit sem változtat, de nem a kérdés volt szerencsétlen, hanem az általatok helyesnek ítélt válasz hamis.

nem fogok kötekedni többet, tudom, h úgyse változtattok, de igen is bosszant, h ami miatt kutattam ~2 órát, és igaznak találtam, azt beírjátok hamisnak, ezért nem nyerek. játék, stb, de nyereményeknek értéke van, és mindenki ezért csinálja, nem azért, mert egy jót játszhat...

na ennyi, tanulság levonva, h tényleg utána kéne nézni a kérdéseknek jobban(tudom, h kb 30x megnéztétek, de mégis ott a baki...)

Ui: azért örülünk mind, h a PH! ilyeneket csinál, és így tovább...


mod: hibák :)

[Szerkesztve]

..

(#1031) erdoke válasza BITBOYS (#1021) üzenetére


erdoke
titán

A 3 RCA csatlakozó, amit helyesnek tartasz, szintén nem 3 dróton/éren viszi a jelet.

A legjobb aláírás a héten

(#1032) Antee


Antee
tag

A 3. kérdéshez ajánlanám mindenkinek a figyelmébe: [link] :(((

Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

(#1033) erdoke válasza Winner_hun (#1027) üzenetére


erdoke
titán

A tudatlanok szerencséje. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#1034) bbazsy válasza Antee (#1032) üzenetére


bbazsy
őstag

igen, és? mit kell nézni? mi a bajod?

..

(#1035) rlazol válasza Antee (#1032) üzenetére


rlazol
addikt

a 3. kérdés már ki lett tárgyalva, eddig mindenki elismerte, h egyértelmű kérdés-válasz volt. A 4-vel kapcsolatos vitát pedig Parci lezárta. Olvas vissza pls. Csak ma este 10-től.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1036) Winner_hun válasza erdoke (#1033) üzenetére


Winner_hun
félisten

:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1037) Winner_hun válasza $lash (#1029) üzenetére


Winner_hun
félisten

a 6-ik kérdésre a googlevan hogy találtál választ? Esetleg link?
:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1038) erdoke válasza Parci (#1026) üzenetére


erdoke
titán

Ha azt látom, hogy ez az én kivételes okoskodásomnak tudható be, és egyedi vagy nagyon ritka esetről van szó, akkor természetesen tartom a pofám. Csakhogy nekem úgy tűnt, hogy többeknek okozott lelki törést az eset (:D), ezért közösségi ügynek ítéltem.
Amiatt volt egyébként érdekes a 4. kérdés, mert előtte már a 3. is kicsit trükkösre sikerült, így nem tűnt elképzelhetetlennek számomra, hogy a következő is az.

Még1x mondom, a játék feltételeit elolvastam előtte, tisztában voltam vele, hogy kétséges esetben az általatok kijelölt válasz mindent visz. Izguljon csak az a 426 ember nyugodtan. ;)

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#1039) Antee válasza rlazol (#1035) üzenetére


Antee
tag

jo akkor majd visszaolvasok 200 hsz-t...
a 4.-kel sztem semmi gond, de a 3.hoz a ph-n keresztul jutottam el arra az oldalra, amit linkeltem, és ott van felsorolva a kérdésre a válasz... na mindegy, csak kissé dühítő, hogy csak ezt szúrtam el, és ilyen kis darab sz@ron csusztam el :((
:C

[Szerkesztve]

Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

(#1040) bbazsy válasza Antee (#1039) üzenetére


bbazsy
őstag

de, rajtad. nem TV tunert kérdeztek, hanem videókártyát

..

(#1041) bbazsy válasza erdoke (#1038) üzenetére


bbazsy
őstag

azt értő olvasással+minimális odafigyeléssel meg lehet válaszolni helyesen.

ehhez (a ''helyes'' válaszhoz) meg az 1. google találat alapján kell ikszelni :P
na majd legközelebb figyelmetlenebb leszek :DDD

..

(#1042) antikomcsi válasza Winner_hun (#1027) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor halgasd meg mit írnak egy egy darabos s-video csatiról. :

- S-Video.
Az S-Video egy komponens videojel formátum, amely megtartja a képjelek fényerő (luminancia, Y) és szín (krominancia, C) összetevőit. így jobb képátvitelt tesz lehetővé, mint a kompozit video, mivel a jel fényerő és szín komponensei nem interferálhatnak egymással.

És gondold át, hogy mit válaszoltál volna alegalább hány csatlakozóra. ;]

(#1043) PazsitZ válasza antikomcsi (#1042) üzenetére


PazsitZ
addikt

(#1026) Parci :az eredményt utólag nem fogjuk megváltoztatni
Okok, nem is várom el csak tényleg rossz volt a kérdés félreértelmezhető. Mert ugye csatlakozó volt említve, nem pedig h pl: hány szálon vihető át. (egyébként azt olvastam h elég 2 is átvinni abból megállapítható a 3. :F ) ha minden igaz.

(#1042) antikomcsi :
De mint legalább és csatlakozó, én is az S-video-ra gondoltam, és így a helyes megfejtés 1.
Meg az elöző nehezebb kérdések alapján is túl egyszerűnek tünt (RGB) a 3 ''komponens''.
De ez van, így jártam :)
Piece!

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1044) Lortech válasza erdoke (#984) üzenetére


Lortech
addikt

Óh, fogd már rám. :F Nem, nem az volt a feladat, és a kérdést sem én találtam ki, bocs, hogy elmondtam, én hogyan álltam hozzá. Nem találtam ezt kötelező érvényűnek mindenki számára visszamenőleg is. Éééértem?

Thank you to god for making me an atheist

(#1045) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

Mekkora jó!! nVidia fan vagyok, mégis minden kérdésre helyes választ adtam! :DD :C
Életemben nem voltam annyit az ati honlapján, mint az elmúlt héten. :))

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#1046) pyrannha válasza Draut_HeV (#1045) üzenetére


pyrannha
senior tag

''Életemben nem voltam annyit az ati honlapján, mint az elmúlt héten.''

Pont ez volt a célja a játéknak.:)

PSN ID: VDFPO

(#1047) Hubapeti válasza Male (#931) üzenetére


Hubapeti
tag

A videokartyan legalabb 2 kompozit jel kimenet van es mindegyik 1 csatlakozos,ilyen peldaul a:
1 monitor csatlakozo Vga
2 tv-out (nem s-video) ami 4v7 tus csatlakozo
Ezt elszurtak :)) :))

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#1048) Hubapeti válasza deter (#993) üzenetére


Hubapeti
tag

A videokartyan legalabb 2 kompozit jel kimenet van es mindegyik 1 csatlakozos,ilyen peldaul a:
1 monitor csatlakozo Vga
2 tv-out (nem s-video) ami 4v7 tus csatlakozo
Ezt elszurtak :)) :))

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#1049) Hubapeti válasza Ferdzsoo (#929) üzenetére


Hubapeti
tag

A videokartyan legalabb 2 kompozit jel kimenet van es mindegyik 1 csatlakozos,ilyen peldaul a:
1 monitor csatlakozo Vga
2 tv-out (nem s-video) ami 4v7 tus csatlakozo
Ezt elszurtak :)) :))

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#1050) Hubapeti válasza Parci (#969) üzenetére


Hubapeti
tag

A videokartyan legalabb 2 kompozit jel kimenet van es mindegyik 1 csatlakozos,ilyen peldaul a:
1 monitor csatlakozo Vga
2 tv-out (nem s-video) ami 4v7 tus csatlakozo
Ezt elszurtak :)) :))

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.