Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) trassher válasza Calogero (#548) üzenetére


trassher
addikt

remélem el lehet adni mert ha nyerek akkkor PH!-s unique item-ként fogom árulni. mellé mér eladom a 6600GT-met aztán megdobva még egy kis lével veszek egy 7900GT-t. Vagy mégsem? Most látom már csak 35 K a kari ára, akkor viszont megtarom és helyette a 6600GT-.t adom el. :D

Redmi Note 7

(#552) anatre


anatre
csendes tag

jó eza 6. kérdés :DD

(#553) Gregorius


Gregorius
őstag

Már bocsánatot kérek, de honnan tudjátok megállapítani, hogy az utolsó kérdésre helyes volt-e a válasz, amit Mr. X megjelölt? :D És mi van, ha hazudott?

(#554) yksz válasza VladimirR (#487) üzenetére


yksz
aktív tag

Nohogy... :U Ezt direkt ellenem fundálatok ki. Most mit jeloljek? errol a kérdésrol, helyes válaszáról sem szabad társalognom? Leírnám a véleményem, de csak ha nem kapok tempban.t érte

Fly away my precious knowledge fly far away

(#555) yksz válasza LeslieG Jr. (#527) üzenetére


yksz
aktív tag

Az ATI v a PH! oldalán fent kéne lennie valahol, sztem elég ha csak itt keresgélsz :P

Fly away my precious knowledge fly far away

(#556) celeron válasza Calogero (#548) üzenetére


celeron
senior tag

Hát az eléggé hülyeség lenne, hogyha nem adhatná el. Persze ha az övé akkor már szabadon rendelkezhet vele.

(#557) polip


polip
addikt

Ennyi volt? ez a 6 kérdés? :)

Lehetett volna sokkal nehezebb is... :DD

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#558) Retro11 válasza celeron (#556) üzenetére


Retro11
senior tag

De gyerekek,előb nyerje meg valaki:DDD :DDD!Lehet nem is nyert senki :P :P...Na jó itt mindenki csak nyert:R!
Kösz a QUIZ-t PH :R!!!

(#559) antikomcsi válasza PazsitZ (#540) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne aggódj, ha otthonról küldöd a válaszokat, akkor is más lesz az ip-d, hacsak nem egyszerre küldöd el azokat, hisz álltalában a sima otthoni dsl netek töbsége dinamikus, vagyis minden csatlakozáskor más ip-t oszt ki Neked a kiszolgálód szervere. Hacsak nincs saját szervered, amihez igényeltél fix ip-t.

Itt inkább csak azt fogják nézni, hogy rövid időn belül jött e ugyanarról a gépről, egy kérdésre több válasz. Mert az azért furcsa ha 10 percen belűl 13 különböző felhasználó válaszol ugyanarról az ip-ről. Legalábbis szerintem.

(#560) szatocs


szatocs
őstag

Lesz még akkor kérdés?

=== Szatocs ===

(#561) Genius007


Genius007
őstag

Lenne pár kérdésem!

1. Ha én nyerek :D , akkor 2 db VGA-t nyerek, vagy csak 1db-ot? :DD

2. Nem mindegy hogy honnan válaszolsz? Mert nekem otthon nincs netem,és nővéremnél vagyok és onnan válaszolok! :F

3.Nővérem barátja is Regisztráltva van a PH-n, de ő nem vesz részt a játékon!

4.Honnan tudom meg hogy jól válaszoltam? (mikor válaszolok akkor utána kiirja hogy további sok sikert, akkor jól válaszoltam?)

5.Hány kérdés lesz még? (mert lassan kell haza mennem :O )

Lehet hogy már ezek a kérdések elhangzottak a fórumon,de sajnos nincs időm minden hsz-t elolvasni!

Előre is köszönöm!



[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#562) KrAt válasza Genius007 (#561) üzenetére


KrAt
veterán

Hy!

1. Elvileg 1 db-ot kapsz..
2. Tök mindegy, honnan válaszolsz :)
3. Nembaj :)
4. Majd ha lezárult, akkor meg tudod nézni, te mit válaszoltál, és mi volt a helyes válasz ;)
5. Ha jól tudom, több nem lesz :)

Üdv: Atesz

(#563) Genius007 válasza KrAt (#562) üzenetére


Genius007
őstag

Köszi a gyors választ!

''Csak'' 1db :C , 2-ő jobb lenne ! :C

És 2.VGA-t ki kapja? (Gondolom a 2.helyezet)

Csak azért kérdeztem,hogy lesz e még kérdés, mert a játék 24.-ig 22:00ig tart.

Üdv.: Genius007

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#564) celeron válasza KrAt (#562) üzenetére


celeron
senior tag

1 db kari a nyeremény... azt hittem hogy 2...v.milyen crossfire edition

(#565) pilóta


pilóta
nagyúr

Bakker, akárhogy bújom az ati honlapján, a hármas kérdése ha szigorúan nézem egyik válasz sem jó (valamilyen termék kimarad mindegyik felsorolásból), vagy ha nem annyira szigorúan, akkor meg kettő válasz is jó (mindkettő csak olyan termékeket tartalmaz, amelyik megfelel a kritériumnak, de van rajtuk kívül még megfelelő...)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#566) PazsitZ válasza antikomcsi (#559) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hú, de láma vagyok :) . Igazad van, váltakozik amúgy is az ip. Az utolsó meglátás pedig nem jutott eszembe, de jogosnak tünik :)

(#565) pilóta: Ezen én is gondolkoztam, de ahogy írod: ne vedd szigorúan :) és jelöld be a helyes választ, de én is sokat elmélkedtem rajta, hogy akkor most hogy is van (remélem jót jelöltem :F) .


[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#567) Richard90 válasza PazsitZ (#566) üzenetére


Richard90
csendes tag

Azon a kérdésen én is sokat vaciláltam, mert sztem több válasz is helyes volt :)
De lehet hogy mindkettő választ elfogadják :) (vagy nem )

[Szerkesztve]

(#568) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hogy betett mindenkinek ez a 3-as kérdés. :U
Nem nehéz az na...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#569) anatre


anatre
csendes tag

lessz még kérdés?

(#570) KrAt válasza anatre (#569) üzenetére


KrAt
veterán

Miért olyan nehéz kb 8 hszt visszaolvasni :O:O

Valszeg nem lesz :)

(#571) Tithian


Tithian
őstag

Szerintem jól el volt találva a játék nehézsége, nem panaszkodom.

Az eredményhirdetés után közzéteszitek majd a helyes megfejtéseket?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#572) LOTR


LOTR
addikt

korábban már leírták, hogy minden kérdésre csak 1 helyes válasz létezik
most vagy én nem értem, vagy tényleg ilyen nehéz a 3-as kérdés, mert kb 4-6 vga kártya adatait kell megnézni hozzá, és akkor 100%-ra megtudsz mindent
amennyiben nincs igazam, holnap este kiderül

One Ring to rule them all

(#573) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Most nyerek úgy érzem! :C :DD Kár ,hogy Nvidia-PH nyereményjátk nincs! :( De ennek is nagyon örülnék! Sok szerencsét mindenkinek!! :DD :R

[Szerkesztve]

(#574) K9


K9
tag

Az baj ha utsó kérdést elrontottam? :Y
(azt hittem hogy beugratós) :O
;]

(#575) K9


K9
tag

update!
Kérés:
Nekem nem kell kettő videókari elég lesz egy is.
Thx.
-------------------------------------
Jah még egy nagyon fontos!!!!
Szépen a dobozában kérem bontatlanúl piros masnival átkötve!

(#576) K9 válasza K9 (#575) üzenetére


K9
tag

update pre patch mega pack:
Átgondoltam ezt az egészet piros masnival nem jó.A zöld sokkal jobban mutat.
(érzékeny a lelkivilágom)

(#577) K9


K9
tag

Olvastam a korrábbi hsz-ket és felvagyok háborodva.
-sajnáltatjátok magatokat
-követelőztök
-Admin bácsit hülyének tituláljátok
Örüljetek neki hogy legálább részt vehettetek a játékban.

(#578) Klemice


Klemice
senior tag

emberek nforce 4 chipsetes vagy milyen alaplapom van gigabyte és ehez egy ati x1300as kártya ha megnyerném lenne helyette x1600 xt :)
de passzol az ATI ezzel a chipsettel?

(#579) Szabesz válasza Klemice (#578) üzenetére


Szabesz
őstag

álmodozni szabad, de ennyire előre :O Na jó én modjuk egy rosszabb eset vagyok, de ezt most hagyjuk :D

¯\_(ツ)_/¯

(#580) Pitekusz


Pitekusz
csendes tag

Én má annyira megnyertem hogy má azóta rég más van ;] :)

Az gáz hogy bele se megy a gépembe? Vagy majd beleheggesztem!

Nem én voltam

(#581) pilóta válasza PazsitZ (#566) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na de ha nem veszem szigorúan, akkor két helyes válasz van, viszont a játék szerint csak egy helyes válasz lehetséges. Namost vagy hiba csúszott a gépezetbe, és mégis két helyes válasz van, vagy megint nyelvtani bukfenc van a dologban, hogy a perjellel elválasztott két számnál a jelző csak a másodikra érvényes. Persze a nyelvtani szabályok szerint mindkettőre vonatkozik, csak nehogy az legyen a végén, hogy ''nem kell azt olyan komolyan venni...''

[Szerkesztve]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#582) anatre


anatre
csendes tag

és hol értesitenek hogy mivan?

(#583) Szabesz válasza pilóta (#581) üzenetére


Szabesz
őstag

Még mindig fenntartom állításom, hogy egy szót nem nagyon akartok elolvasni a kérdésből :U

¯\_(ツ)_/¯

(#584) LeslieG Jr. válasza anatre (#582) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hali! :)

Én úgy tudom hogy műholdon értesítenek, az Astra 2.6Ghz-es sávjában. :D Úgyhogy ha van műholdvevőd akkor láthatod hogy te nyertél vagy nem. :)) Ha nincs akkor így jártál. :P

Na de viccet félretével. :( Szerinted a PH!-n hogy értesítenek? A játék végén majd kisorsolják a nyertes neveket és meg lehet tekinteni. Esetleg küldenek egy privát üzit hogy nyertél. Vagy a mail-edre küldenek egy NYERTÉL felíratú levelet. Olyan sok módszer nincs az értesítésre.

Úgyhogy mikor vége a játéknak akkor fel kell sokszor jönni a PH!-ra és megsasolni a nyertesek neveit hátha te is benne vagy....vagy én ;]

Kb ennyi az egész. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#585) biga válasza Szabesz (#583) üzenetére


biga
senior tag

Szerintem nem hülye sem pilóta, sem a többi ember, akinek gondot okoz a 3. kérdés. Szerintem meg te nem akarod elolvasni és értelmezni összefüggésében a válaszokat, mert különben rájönnél, hogy bizony nyelvtani/logikai hiba van a válaszokban, ha összeveted őket. Ettöl még megoldható, de aki észreveszi ezt a hibát, az elbizonytalanodik. Te nem veszed észre. Te ösztönböl jól választottál. Vagy nem ;) De ezt már párszor leírtam...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#586) Oliii


Oliii
tag

üdv ,
csak egy kérdésem lenne; az pedig, hogy nem probléma e ha a játék kérdéseire már választ adtam, és ezekután megváltoztattam az adataimban az e mail címemet mert az megváltozott?
Ez csak azért kérdés mert a rendszer küldött egy visszaigazoló mailt hogy új tag vagyok és egy másik jelszót generált nekem.
A választ köszönöm.
udv
Oliii

Üdv, Oli

(#587) pschio


pschio
őstag

nem lesz tobb kerdes? durva lenne ha holnap este 9kor benyomnatok egyet :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#588) Szabesz válasza biga (#585) üzenetére


Szabesz
őstag

1. Én nem mondtam sem ez előtt, sem ez után hogy bárki is hülye..
2. A végén majd elmondod, hogy mire gondoltál, nagyon érdekel, mert tényleg nem vélek felfedezni semmi problémát (főleg mivel első ránézésre (+ a gyártó oldala után) csípőből nyomtam az egyik választ amikor elolvastam újra, akkor már más bizonyult helyesnek, ez többszöri újraértelmezés után is állt... de lehet hogy velem van probléma)
3. Nem írom le többször én sem, de nekem ez volt a véleményem.
4. Kellemes Napot! ;)

¯\_(ツ)_/¯

(#589) nap válasza Szabesz (#588) üzenetére


nap
addikt

2. Ha kizarjuk az egyertelmuen rossz valaszokat, meg mindig tobb valasz marad, amibol nem olyan egyertelmuen valaszthato ki a jo. De, ahogy a hegylako mondta: ''Nem maradhat, csak egyetlenegy!''

4. Legyen Neked is! :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#590) gabi133 válasza biga (#585) üzenetére


gabi133
aktív tag

Miután jobban utánanéztem a 3. kérdésnek, teljes biztossággal kijelenthetem, hogy semmiféle nyelvtani és logikai hibája nincs a kérdésnek, illetve a válaszoknak sem! :U

(#591) 5teve válasza K9 (#577) üzenetére


5teve
senior tag

na most neked vagy szép hosszú nyelved van, vagy csak egyszerűen nem ismered a ''homo sapiens'' nevű tömeget.... :D

amúgy meg ne háborogj, nem vagy te tenger....

mielőtt teljes sávszéllességgel újra felháborodnál tudatom veled hogy ----> vííííccc :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#592) Szabesz válasza nap (#589) üzenetére


Szabesz
őstag

2. Az a probléma, hogy nálam egy marad :)
4. Ebben egyetértünk :D

¯\_(ツ)_/¯

(#593) rlazol válasza Oliii (#586) üzenetére


rlazol
addikt

az új jelszó azért van, h ne tudj megviccelni senkit, 1-2 két éve volt ezzel kapcsolatos visszaélés.
Az új emilcmre fog jönni az esetleges értesítés.
Többiek:
A játéknak 2 fődíja van, vagyis 2 nyertes - mi olyan istenteleül kínai ebben, h már agy 6-an feltettétek a kérdést?
Parci leírta kb 100hsz-szel korábban, h az egész rendszer egy subroutinból megy (''we all live in a yellow subroutine''), ami csak 1 választ tud elfogadni. Mégha történetesen hibáztak volna és 2 helyes válasz van, akkor is.

Mi lenne itt, ha pl lenne tétje is a dolognak? :( (értsd: nevezési díj, hibás válaszra temp ban, bal mutatóujj stb)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#594) Oliii válasza rlazol (#593) üzenetére


Oliii
tag

köszi a hamar választ.
minden jót
udv Oliii

Üdv, Oli

(#595) kerjani válasza rlazol (#593) üzenetére


kerjani
aktív tag

''A játék nyereményei: 2 db Sapphire ATI Radeon X1600 XT 256 MB PCIe videokártya, 10 db ATI relikvia (kulcstartó, nyakbaakasztó, stb.).''
2 + 10 = 12 nyertes :DDD

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#596) Xantomas


Xantomas
őstag

Eddig minden játék vége felé, azon fogadtam a másik énemmel, hogy a helyes válaszok kiértékelésénél szépen, szájbarágósan, hogy a hülyegyerek is megértse, be lesz írva, hogy mi miért helyes, ill nem helyes. Eddig nem tették meg. Ebben a fordulóban jó lenne...

Szerintem, most teljesen egyértelmű, mindegyik kérdésre, hogy mi a helyes válasz, csak a szövegértésre kell hagyatkozni, meg az ember legjobb barátjára.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#597) User64476


User64476
őstag

Legyen már 22:00!

(#598) jerry311


jerry311
nagyúr

Megvan már az összes kérdés?
Mer' akko' DU hozzáfogok a válaszolgatáshoz. :)

(#599) nap válasza Xantomas (#596) üzenetére


nap
addikt

Megha nem is Parci indokolta a helyes valaszokat, a jatek lezarultaval ki lettek szepen vesezve a problemasabb kerdesek a regebbi jatekok folyaman is.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#600) Hubapeti válasza jerry311 (#598) üzenetére


Hubapeti
tag

A 7-edik kerdes holnap lesz :

7. NYERTEL ???
Valaszok :

O igen
O nem

:DDD :D :Y :C :DD

[Szerkesztve]

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.