Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Male válasza attiLANte (#849) üzenetére


Male
nagyúr

Nem az volt a kérdés, hogy mennyi az általános, hanem hogy legalább mennyi... ez két külön dolog.

(#852) BITBOYS válasza Male (#845) üzenetére


BITBOYS
addikt

De komponens jelet nem tudsz átjátszani scart kábelen ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#853) Probiker


Probiker
aktív tag

Tiszta olyan mint az óvodában :DDD Na mindjárt hívom az ovónénit :DDD

Az elöző játékot nemjátszottam, így megkérdem: Mikor derül ki, hogy kik a nyertesek :F !

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#854) Eagl3 válasza .:T.H:. (#850) üzenetére


Eagl3
veterán

Jogos, létezik 5.13 nem béta catalyst. Node ebben bennevan az AVIVO? mert én nemtaláltam a szövegben.

''Catalyst 5.13 software suite introduces H.264 hardware acceleration for the ATI Radeon X1800, X1600, and X1300 product line. H.264 is advanced video coding that provides significant reduction in bit-rate compared to standards such as MPEG-2 and MPEG-4. The ATI Radeon X1800, X1600, and X1300 products provide hardware acceleration for the playback of high-definition content that is encoded using H.264. Using the Catalyst software suite 5.13, along with the Cyberlink H.264 decoder available from http://www.ati.com/technology/h264.html provides H.264 hardware acceleration. ''

Szerk.: És mivel nem ATI karim van, nem tudom kipróbálni. :)

[Szerkesztve]

(#855) Male válasza BITBOYS (#852) üzenetére


Male
nagyúr

Dehogynem. [link] Ha a SCART csatlakozón jön ki, a másik oldalon pedig SCART csatlakozó fogadja, akkor miért is nem? Egy teljes bekötésű SCART kábellel minden további nélkül lehet. (amúgy meg nem a kábel volt a kéréds, hanem a csatlakozó(k) száma...)

(#856) Elrood


Elrood
őstag

Valaki kért linkeket a válaszokhoz, most akkor adok:
1. kérdés : [link]
2. kérdés : [link]
3. kérdés : [link]
4. kérdés : [link]
5. kérdés : [link]
6. kérdés : :).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#857) trassher


trassher
addikt

basszus a harmadikat elnyomtam :O :O . minden más jó volt. már kezdtem örülni mikor látom rosszat jelöltem. ezekszerint marad a jó kis 6600GT :)

Redmi Note 7

(#858) Eagl3 válasza Eagl3 (#854) üzenetére


Eagl3
veterán

Viszont ha a H.264 kód azonos az AVIVO-val, akkor neked van igazad. :)

De az nemaz... sztem. :P

[Szerkesztve]

(#859) DjZaj válasza Male (#851) üzenetére


DjZaj
csendes tag

sztem ez tök egyértelmű,hogy 3
az új karikhoz adak ilyen kábelt a kariba beledugod és a vége színes rca-ra végződik RGB vagyis Red/Gren/Blue ez nekem tök egyértelmű!

Minden ami zaj!

(#860) Richard90 válasza Elrood (#856) üzenetére


Richard90
csendes tag

wow pontosan én is innen szereztem a válszokat :)

(#861) Probiker válasza Eagl3 (#854) üzenetére


Probiker
aktív tag

Lehet, hogy én vagyok a vak, DE a választási lehetőségek között nincs is 5.13as driver :DDD


[Szerkesztve]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#862) trassher


trassher
addikt

akinek mind jó az pls jelezze

Redmi Note 7

(#863) Eagl3 válasza Probiker (#861) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezt miis tudjuk, ez csak olyan eszmei összezörrenés ;]

[Szerkesztve]

(#864) Eagl3 válasza trassher (#862) üzenetére


Eagl3
veterán

Jelzem.

(#865) Elrood


Elrood
őstag

Nem néztem át a topicot, de látom a 5.13 / 6.3 vita alakult ki.
5.13-sban csak a technológia debütált, a konverter a 6.3-ben, lásd linkem a #856-ben.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#866) Robaj


Robaj
addikt

Nekem mind jó :)

(#867) Probiker válasza trassher (#862) üzenetére


Probiker
aktív tag

Átmentem tanárúr :))

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#868) DjZaj


DjZaj
csendes tag

Hol lehet megnézni helyesen válaszoltam e mindenre?
Én még új vagyok ebben most játszottam először! :B

Minden ami zaj!

(#869) norbiphu válasza DjZaj (#868) üzenetére


norbiphu
senior tag

kattints rá a kérdésekre és oda kiirja a válaszokat és azt is, hogy te mit jelöltél

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#870) plömplöm válasza Elrood (#856) üzenetére


plömplöm
őstag

ööö... akkor mi van a negyedikkel? :) az ott egy, szóval az ott <egy> euroscart csatlakozó, nem? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#871) Male válasza DjZaj (#859) üzenetére


Male
nagyúr

Aha, egyértelmű, csak nem jó... nem abból kéne kiindulni, hogy milyen átalakítót szoktak mellékelni. Olvass már vissza légyszives...

(#872) Elrood válasza DjZaj (#868) üzenetére


Elrood
őstag

Belépsz a fórumba, és végigkattintod a kérdéseket, és kiírja a rendszer.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#873) LeslieG Jr. válasza DjZaj (#868) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Bejelentkezel és ráböksz a kérdésekre. :D És láss csodát megjelennek amiket kellett válaszolni és amit te klikkeltél. :R

No megelöztek. :C

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#874) .:T.H:. válasza Eagl3 (#854) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Hát abban tényleg nincs, nekem ez a link szúrt szemet: [link]
Nekem is''csak'' egy 6800GT csücsül bent..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#875) onlysony


onlysony
tag

a sorsolás mikor is van?! :B :B :B :U

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#876) Male válasza plömplöm (#870) üzenetére


Male
nagyúr

Remélem hamarosan lesz valami állásfoglalás az ügyben a PH! részéről...

(#877) Elrood válasza plömplöm (#870) üzenetére


Elrood
őstag

Idézek arról az oldalról: A komponens videojel minimum három független jelből áll, melyeket három csatlakozón és három vezetéken keresztül lehet továbbítani.

Euro-SCART csatlakozó, mely a három jelen kívül egy külön szinkronjelet is továbbít
Tehát SCART csatiban 4 van.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#878) DjZaj


DjZaj
csendes tag

Köszi szépen!
És mind jó lett! :C

Minden ami zaj!

(#879) trassher


trassher
addikt

Kedves Robaj és Probiker fórumtársak,
kérem privátban jelezzétek ha megnyertétek a VGA-t én pedig utána megadom a pontos címet ahol ez említett nyereményt az én 6600GT-mre cserélhetitek :D :D

szerk.: +ak

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#880) LeslieG Jr. válasza .:T.H:. (#874) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát ja csak ott van egy sor is amit figyelmen kívül hagytál. :R Amúgy majdnem igazad van, de mégsem. Íme a sor:

''Despite that warning from ATI, we had fewer problems with the Avivo Video Converter than we did with the beta H.264 decoder...''

Ebből nekem az jön le hogy belerakták éppen az Avivo Video Converter-t de mivel elég bétaálapotú volt szegényke ezért kivették az 5.13-as Catalyst-ből. :D És külön le lehet tölteni az update-et.

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#881) #65675776 válasza Elrood (#877) üzenetére


#65675776
törölt tag

Attól még a SCART egy csatlakozó lesz, nem a csatlakozótűk és ne is az erek száma volt a kérdés.

(#882) plömplöm válasza Elrood (#877) üzenetére


plömplöm
őstag

aha, szóval egy csatlakozóban négy csatlakozó? aha, értem... és a 3 csatlakozó, az miért nem 6 csatlakozó, mindegyiknek van egy-egy földje is, nem? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#883) .:T.H:. válasza Elrood (#865) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

A konverter ott van a link-ben a Get it there felirat alatt.. #874

Nó flém, csupán arra akartam az egésszel rámutatni hogy lehet hogy vki alapos akar lenni és mást találmegjelölni a helyes(ideális) válasz helyett akkor annak nincs esélye nyerni

[Szerkesztve]

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#884) Male válasza Elrood (#877) üzenetére


Male
nagyúr

A SCART csatlakozó az egy darab csatlakozó 20+1 darab ''érintkezővel''... ne csúsztass. (mert ha a te számolásodat nézzük, akkor a 3 RCA az 6...)

(#885) Elrood válasza #65675776 (#881) üzenetére


Elrood
őstag

Ez igaz, a ''csatlakozó'' szó sajnos engem is megkavart.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#886) onlysony


onlysony
tag

már ettől a sok csatlakozótól rosszat fogok álmodni :( ...jön és elrabol egy SCART...aztán megerőszakol a s-video... :O :O

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#887) Muton válasza Elrood (#877) üzenetére


Muton
addikt

viszont a Te 4ed nem csatlakozó, hanem vezeték, érpár, kinek hogy tetszik, az _egy_ csatlakozón belül

szerk: Male idegből megelőzött :DD

[Szerkesztve]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#888) Robaj válasza trassher (#879) üzenetére


Robaj
addikt

Áhh összes játékban kalapban voltam, de semmit nem nyertem és most sem fogok :)

(#889) trassher válasza Robaj (#888) üzenetére


trassher
addikt

azért ez elég idegesítő érzés lehet, de szurkolok mert eddig nem nyertél ;)

szerk.: hogyan döntik el hogy ki a nyertes (milyen módszerrel)

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#890) Male


Male
nagyúr

Parci: Ha gondolkodtok ezen a csatlakozós dolgon, akkor szerintem annyit írjatok be, hogy megfontolás alatt van az ügy, addig álljunk le. Szerintem lenne értelme, elkerülendő a rengeteg felesleges hsz-t.

(#891) trassher


trassher
addikt

már lennie kéne erdeménynek nem?
2006. július 24-én 22:00-kor ér véget, a sorsolással.

Redmi Note 7

(#892) Robaj


Robaj
addikt

Így néz ki:
[kép]
Innen: [link]
Ebből: A komponens videojel minimum három független jelből áll, melyeket három csatlakozón és három vezetéken keresztül lehet továbbítani.
A csatlakozó volt a kérdés, nem a vezeték, sry aki nem értelmezte megfelelően ;)

A 4. csatlakozó:
Erre szolgál az RGB jelet kiadni ill. fogadni képes Euro-SCART csatlakozó, mely a három jelen kívül egy külön szinkronjelet is továbbít, tehát négy vezeték szükséges a továbbításhoz

[Szerkesztve]

(#893) Solad válasza Male (#890) üzenetére


Solad
őstag

gondolkoznak a fenet... az igazak almat alusszak kajan vigyorral az arcukon arrol almodva hogy a sok hulye mit olheti egymast itt a forumon


mod: ;]

Robaj: felvetodik a csatlakozo es az erintkezo kozotti kulonbsegek igen heves es evezredekre visszatekinto filozofiai vitaja, ami miatt a romai birodalom is a porba hullt :))

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#894) gabi133 válasza trassher (#891) üzenetére


gabi133
aktív tag

Amennyire én tudom, a helyesen válaszolók adatait még ellenőrzik a sorsolás előtt és az pedig időbe tellik amig megcsinálják!

(#895) #65675776 válasza Robaj (#892) üzenetére


#65675776
törölt tag

És egy kicsit tovább menve ugyanabban a cikkben:

[kép]

''Európában elterjedt a komponens RGB információ teljes sávszélességű továbbítási módja is. Erre szolgál az RGB jelet kiadni ill. fogadni képes Euro-SCART csatlakozó, mely a három jelen kívül egy külön szinkronjelet is továbbít, tehát négy vezeték szükséges a továbbításhoz. A SCART csatlakozó ma már alapkövetelmény az Európában eladásra kerülő DVD lejátszókon és TV készülékeken, ügyeljünk azonban arra, hogy két ilyen csatlakozóval rendelkező készüléket csak un. „teljes bekötésű” SCART-SCART kábellel összekötve - és sok esetben a kimeneti jel formátumának beállításával - jön létre az RGB jeltovábbítás.''

(#896) gery03 válasza Male (#884) üzenetére


gery03
senior tag

A scart csatlakozó a tvken eléggé univerzális. Az ebbe bedugható scart átalakítók mind-mind másra jók. Az rgb fogadására képest bedugva egy, az rgb fogadására képes scart csatlakozót kapunk tv-nken stb-n. (Az átalakító inkább a tvhez kapcsolódik nem a kábelekhez szerintem!) És ezen 3 csatlakozó helyezkedik el a jel fogadására.

(#897) plömplöm válasza Robaj (#892) üzenetére


plömplöm
őstag

de a ''Euro-SCART csatlakozó'' az egy csatlakozó, nem? :)

sry4U :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#898) eastsider


eastsider
nagyúr

LOL mindenre jól válaszoltam csak egy kis gugli :D
akajok atis kujcstartót láccilácci házigazdibácsi :DDD
úgyse nyerek szal 100 :)

(#899) Robaj válasza #65675776 (#895) üzenetére


Robaj
addikt

Könyörgöm mielőtt faszságokat írtok olvasssatok lécci, elnézést a vulgaritásért:

Legalább hány csatlakozón keresztül érkezik a komponens videojel?


Lehet 4-is, de minimum három kell.

[Szerkesztve]

(#900) Male válasza Robaj (#892) üzenetére


Male
nagyúr

Olvasd el a teljes cikket, és rájössz, hogy mindössze 1 SCART csatlakozó elég hozzá... (vagy épp a VGA-n lévő egy darab csatlakozó).

Azért ez jó:
''A csatlakozó volt a kérdés, nem a vezeték, sry aki nem értelmezte megfelelően ''

Majd hogy a SCART miért nem megfelelő: ''tehát négy vezeték szükséges a továbbításhoz''

Remélem még egy ilyen meleg nap után is látod, hogy saját magadnak mondasz ellent egy hsz-en belül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.