Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#402) k.t.a. válasza Grafiqs (#394) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Látom az én hsz-eim is szúrták a szemed, pedig szvsz nincs benne semmi szabályt sértő. De lehet így a jobb. Elnézést! :R Mellesleg minden hsz olyan volt, h amit az egyik szóval segített, azt a másikkal megcáfolt. Aztán ember legyen a talpán, aki a képpontokból kikövetkezteti, h mire is gondolt a másik.

A másik, ami elindította az egészet, az a kérdések megfogalmazása. Mert vagy nem pontos, vagy csak nagyon halvány köze van a témaként megjelölt dolgokhoz. Aztán lehet csak én látom rosszul a dolgot. Písz!

(#403) ALI_G


ALI_G
veterán

Maradjunk anyiban, hogy rávilágítottak miért is van helyes megoldás :) ;]

(#404) KisDög


KisDög
csendes tag

Ha az elméletem igaznak bizonyul, akkor az általad linkelt oldalon kiszúrja a szememet a megoldás... vagy nem? ;]

''Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.''

(#405) nRu3 válasza citkar (#396) üzenetére


nRu3
addikt

az első 3kérdés az gond nélkül megvan azokal nincs is baj, de ez a 4. :B

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#406) Elrood


Elrood
őstag

Hát kár volt ezt a hsz-t. [link]
Ezért minimum tempbant kapsz :( .

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#407) ALI_G válasza Elrood (#406) üzenetére


ALI_G
veterán

ok-ok, csak piszkosul fel*** az agyamat, mert itt néztem tegnap is vagy fél óráig és nem értettem. Ültem, és csóváltam a fejem :) hogy ilyen nincs. És mégis van.

(#408) Benyaking válasza ALI_G (#407) üzenetére


Benyaking
aktív tag

De tényleg az általad belinkelt oldal alapján sem tudod a helyes választ akkor neked rossz a szemed és azért nézted anyi ideig! :)

(#410) szatocs válasza ALI_G (#407) üzenetére


szatocs
őstag

Én is ez alapján néztem, aztán hátha jó, amit nyomtam..., még tegnap persze...

=== Szatocs ===

(#412) Elrood


Elrood
őstag

De attól még nem kell linkelgetni a megoldásokat.
Mindenkinek magától kell megtalálnia a megoldást. Különben nem ér az egész játék semmit.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#413) Male


Male
nagyúr

Áááááá.... most fogtam föl a 3-as kérdést!!! Persze hogy elrontottam :O

(#414) Klemice


Klemice
senior tag

most őszintén ki nem s#@rja le ki rontotta el vagy ki válaszolt szerinte jól a válaszokra?... lesz 12 győztes ennyi ^^''

(#415) eastsider válasza Elrood (#412) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen ez igaz...
aki meg még ezt se találta meg az sztem...

(#416) gabi133


gabi133
aktív tag

Igazság szerint ezt a 4. kérdést, valahogy jobban is megfogalmazhatták volna, mert szerintem sokak számára érthetetlen! :U De ez csak egyéni vélemény...!

(#419) Pazo


Pazo
tag

én is ezt találtam a 3. kérdéshez és hosszas hezitálás után úgy döntöttem, hogy egyszerűen bökök. jobbat nem tudtam :F egyelőre a 4-eshez sem találtam semmi hasznosat, de majd nekiülök és jöbban szétnézek a google-lal.

I'll tell you just how stupid Life Insurance is. You're sitting across from a guy. He's betting you you're gonna live, you're betting him you're gonna die! And you're hoping he wins!

(#420) yksz


yksz
aktív tag

Sztem ezt nem kellett volna :(

Fly away my precious knowledge fly far away

(#421) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Többször elmondtuk, Parci is én is, hogy semmiféle még csak utalást se tegyen senki az általa helyesnek ítélt válaszra.

Ha mégvalakinél meglátom, hogy megsérti a szabályokat azonnali TempBan-t kap ami játék végéig szól.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#422) Steelheart


Steelheart
senior tag

Hát ez kész, hogy nem bírnak magukkal... :|

Amúgy szerintem egyik kérdés sem volt olyan irdatlanul nehéz, nem tudom, mit kell hőbörögni. De ha piszokmegoldhatatlan lenne akkor is logikus, hogy egy Ph!-s nyereményjáték nem a kereskedelmi TV-k betelefonálós műsorainak színvonalán fog futni... Akár még OKTV nehézségű és beugratási szintű feladatokat is tehettek volna be, mindenkinek annyi ideje van rá, amennyit rászán...

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#423) Draut_HeV


Draut_HeV
tag

Hé,hé...álljunk meg egy szóra!
Én nem a válaszra utaltam, csupán a kérdést szerettem volna egyértelműbbé tenni.
Szerintem még mindig sokan nem fogták fel, hogy miről is szól a 4. kérdés. :F

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#424) Grafiqs válasza Draut_HeV (#423) üzenetére


Grafiqs
őstag

A moderációval kapcsolatos kérdéseket ide várjuk: [link] Jogos moderálás.

De, hogy válaszoljak. Semmiféle segítséget nem szabad adni a kérdésekhez. Majd mindenki maga rájön, vagy sem.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#425) Draut_HeV válasza Grafiqs (#424) üzenetére


Draut_HeV
tag

Hát ha ezt segítségnek vettétek, akkor sry. Nem annak szántam. Csak amolyan rávezetésnek. Na mindegy... :U

"Magyar ütőérre magyar vámpírt."

(#426) BITBOYS válasza Draut_HeV (#425) üzenetére


BITBOYS
addikt

A rávezetés is segítség, mellőzni kell sőt, jobb ha kussolunk ;]
Egy páran már beleestek ebbe a csapdába, köztük én is...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#427) celeron


celeron
senior tag

Na jó srácok, valaki érti, valaki meg nem, úgyhogy kinek a pap, kinek a paplan... :)

(#428) nap


nap
addikt

Ha vege lesz a nyeremenyjateknak, szeretnem majd megtudni, hogy melyik valasz miert volt helyes/helytelen.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#429) joghurt válasza nap (#428) üzenetére


joghurt
addikt

A 4. kérdéshez stílszerűen: ''Én komponens vagyok a témában.'' ;)

A tej élet, erő, egészség.

(#430) onlysony


onlysony
tag

most speckó énse értem hogy miért lett törölve a hozzászólásom, tegnap este 10-11 felé írtam, az ég világon semmi rosszat nem tettem,de ha vlk. így látta.... :U :U

''..az utat építeni kell, és nem lezárni...''

(#431) kerjani


kerjani
aktív tag

Hány kérdés lesz még? :F

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#432) celeron válasza kerjani (#431) üzenetére


celeron
senior tag

Talán még 1

(#433) Winner_hun válasza celeron (#432) üzenetére


Winner_hun
félisten

ezt mi alapján?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#434) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Az 5. könnyü kis levezető a 3. és a 4. kérdéshez képest. Vagy tán éppen ez a trükk?
Jó játék volt, gyakrabban jöhetne.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#435) Winner_hun válasza CriticalHit (#434) üzenetére


Winner_hun
félisten

ki mondta, hogy ez az utolsó kérdés?:F
amúgy szvsz télleg nem volt nehéz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#436) Tyrael válasza JagdPanther (#388) üzenetére


Tyrael
senior tag

hat azert a harmadik kerdesnel en bedoltem. :)

Tyrael

(#437) BITBOYS válasza Winner_hun (#435) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én, mint hatalmas Ati fan csak pislogtam rajta :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#438) Face8814


Face8814
őstag

Magasan az eddigi legkönnyebb kérdés volt a mostani.
Kíváncsi vok a 3.-ra jó választ adtam e? Az az amiben még mindíg bizonytalan vagyok! :B

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#439) kerjani


kerjani
aktív tag

Nem úgy van, hogy minden nap egy kérdés?

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#440) Winner_hun válasza BITBOYS (#437) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én, mint hatalmas nVidia fan használtam a googlet:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#441) kerjani válasza kerjani (#439) üzenetére


kerjani
aktív tag

megvan a válasz! Idézem: ''Játékmenet: egy-két naponta kérdéseket fogunk feltenni,''

[Szerkesztve]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#442) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, a mai nagyon könnyű volt.

De remélem nem lesz több, mert holnap reggel utazok el, és nem tudok több kérdésre válaszolni. :B

***

(#443) Winner_hun válasza kerjani (#441) üzenetére


Winner_hun
félisten

...2006. július 17-én indul és 2006. július 24-én 22:00-kor ér véget, a sorsolással.

Játékmenet: egy-két naponta kérdéseket fogunk feltenni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#444) kerjani válasza Winner_hun (#443) üzenetére


kerjani
aktív tag

Azaz még 1-2 kérdés várható?

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#445) Hubapeti


Hubapeti
tag

Helo
En azt szeretnem tudni,hogy minden kerdesre valaszoltam :F
Es ha nem melyiket hagytam ki?

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#446) BITBOYS válasza Winner_hun (#440) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hát azért én se a telefonkönyvben kerestem :D
Az ''Ati fan''-t pedig így akartam :P

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#447) nap válasza Hubapeti (#445) üzenetére


nap
addikt

Megprobalsz megegyszer valaszolni mindegyikre. Amelyikre valaszoltal, arra kiirja, hogy mar valaszoltal.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#448) CriticalHit válasza Hubapeti (#445) üzenetére


CriticalHit
őstag

Még van időt válaszolni minden kérdésre :DDD .

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#449) Hubapeti válasza nap (#447) üzenetére


Hubapeti
tag

Koszi
leelenoriztem es OK :C

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

(#450) Hubapeti válasza CriticalHit (#448) üzenetére


Hubapeti
tag

Erre az 5 re mar megadtam a valaszokat :C
Es lesz meg egy nyeremenyem :DDD

''Vigyázz a Földre, ez az egyetlen bolygó, ahol lehet csokit kapni''Lenry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.