Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#391) subaruwrc


subaruwrc
félisten

na itt is volnék :DD
jó lap ez a maximus 2 formula le a kalappal :C először Imi ramjaival néztünk max fsb-t ami 550 volt. ez így elsőre kevés volt szóval váltottunk 1066-s micronokra. 580-ig minden nehézség nélkül eljutottunk feszemeléssel. ezután kellett belenyúlni a perf levelbe illetve a vtt és mch feszbe. dual channelbe 600*7 volt a max ahol egy vista bootig eljutottunk de belefagyott. na innentől megkergült a lap és 580-on se volt hajlandó bootolni... kicsit visszábbolvasva ilyet láttam hogy ingadozik a fesz ellátás :Y hát már nem azért de 16 fázis a procinak 3 az északi hídnak 2 a ramnak és ingadozik a feszellátás? az mi? innentől minden bios postért hosszú küzdelmet vívtam mert hol nem játszotta el az elindul leáll elindult a lap vagy megcsinálta de mégse volt kép... ki tudja mi nem tetszett neki. feszültségekben 1.384v vcore 1.42 vnb 1.44 vtt 1.52v pll 2.52v ram fesz volt a max amit kapott mert a ramon kívül minden Imié volt és nem akartam kinyírni :)) a prime stabil beállítás elsőre összejött ennek nagyon örülök. azok közül a lapok közül amiket teszteltem ez a legstabilabb. az anomáliáktól eltekintve össze van rakva rendesen.
jah nem olvastam át az egész topikot de ha jól sejtem most ez a lap megy legnagyobb fsb-n 24/7-ben igaz? ;] ha nem akkor is egy becsületes eredmény. 550-fsb-n strong rambeállítások mellett megy a 2*2gb ram cl5-be 2.25v-n perf level 10-en. sokkal durvább eredményeket nyom everestbe mint a P5K Premium. 7.5*550@1100 on 9750/11400/11200/55-s értékek vannak. :C
remélem tudtam segíteni aki most ismerkedik a lappal. a nagyoknak ez nem mondott sok újat. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.