Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quex

    tag

    Sziasztok! Látom, bedöglött a topic, de hátha attól még tud valaki segíteni. Tegnap vettem meg a játékot a fiamnak, de valami baj van vele, mert amikor átveszi a játék az irányítást valamilyen esemény lezárásakor, nagyon nagy valószínűséggel összeomlik és kilép. Ez azt jelenti, hogy véletlentől függően 1-30 perc közötti szakaszokban lehet vele játszani a hibáig, aztán újra kell indítani a programot, be kell tölteni és lehet folytatni. Van, amikor már a menüben összeomlik. Így tovább lehet jutni, de sokat ront az élvezhetőségéből, hogy folyton kidobálja az embert. Utánaolvastam, több megoldást javasoltak, de amelyiket megértettem, azokat kipróbáltam és egyik sem működött. (Video driver frissítés, video beállítások csökkentése, ACS.EXE és az Ubi beléptetőjének rendszergazda módban történő futtatása, konfigurációs fájl átírása, más, kompatibilis módban való indítása. DirectX frissítése. Ezek mind hatástalanok voltak.) A minimál gépigényt simán visszük. De gondoltuk, kipróbáljuk másik gépen, másik operációs rendszerrel (Win7 helyetett Win 10-el). Azon ugyan az a jelenség. 10 EUR volt akciósan, és még 3 napig ennyi marad. Szép a játék, de így nem merem megvenni a többi részét, mert így nem éri meg. Ha esetleg tudnátok rá egyszerű megoldást okt. 20-ig, az akció végéig, annak örülnék.

    [ Szerkesztve ]

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés