Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#299) elektrotank


elektrotank
tag

Na látom már jópáran kipróbálták. A ma esti első benyomások alapján nem tűnik rossznak a játék. Egy 270x-en elmegy nagyjából mediumon, a Siwa-ba érve olyan 20-30 fps között váltakozott az fps. Amikor viszont fáklyát gyújtottam az elején (very low esetén is), kiégett a kártya, hatalmas fps drop következett.
Nyilván very lowon teljesít a legjobban, ott 45-55 fps között mozog pl. a sivatagban. Igazságszerint meglepődtem, hogy ezen a kártyán is ilyen jól fut, bár ezeket a partikülöket nem nagyon szereti, attól megdöglik :DDD
Hamarorsan itt lesz ideje lecserélni a kártyát. Lehet későbbre húzodik az én végigjátszásom, de majd még elválik. Annyit tudok, hogy valamikor a közeljövőben tudok szerezni egy sima 1050-t - talán a 270x-nél valamivel jobb teljesítményben - illetve ezt szeretném lecserélni majd egy 1080-ra. És akkor nem kell szégyenkeznie az 1600x-nek sem! :) Lehet kicsit elhúzodik a gameplayem így, de annyi baj legyen. Jobb kártya, jobb élmény!

Gondolom sokatoknak itt erősebb kártyája van ennél, így talán ez se egy rossz példa arra, hogy nem sikerült annyira ubisra az optimalizálás, nem azt mondom, hogy nem futhatna jobban, de azért ezen is meglepődtem. Szóval igen, gyengébb kártyákon is elfut. Az elfut alatt pedig fhd felbontást kell érteni, és ezen belül Medium beállításokat. Mondjuk így a játék annyira nem folytonos, szóval akinek ilyen erősségű kártyája van, inkább tegye alacsonyabbra a dolgokat: low, very low. Jobban jár játékélménybe, bár grafikailag bő visszaesésbe lesz része, de nyilván, ez ilyenkor megkötésekkel jár sajnos.
Ami engem illet, én még próbálok kihozni pár dolgot a kártyából egy Custom megoldással, és meglátjuk mi sül ki belőle :)

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.