Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Amur válasza Edge (#399) üzenetére


Amur
addikt

Köszi a kimerítő választ!
Joccó neked meg órási grat!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#402) Edge válasza Edge (#393) üzenetére


Edge
veterán

:) itt csak mákom volt ám, iconia, p1 stb ahol van idejük kifutni a top speedet bealázzák az acura-t, persze jogosan. nem egy kategória már. Vizsont vulcan, centenario, GT, w70 nem ellenfél érdekes módon, a lényeg az acceleration sztem, abban nagyon ott van az acura.

más: még mindig nem vagyok arról meggyőződve hogy kell nekem a lambo aventador majd, persze nyilván mögé lesz téve jópár event meg multi is, ahol engedélyzeve lesz és mellette csak 1-2 verda ami odaverhet neki.
Így volt Acuraval is, de az Acura az tényleg a kategóriájánal jóval jobb, ebben a lamboban nem látom ezt még.
Lambo-s multiig gyűjtöm a tokent megnézem mit engednek még be mellé multira és akkor döntök.

Amur: np :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#403) Joccc07 válasza Amur (#401) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#404) NicoBellic87


NicoBellic87
újonc

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a klubhoz, ha lehetséges. A jelenlegi klubomban 10-12K közti repet hozok, aktívan játszom. Multiban platinum szintig jutok mindig, innentől a sok nitrocheater miatt nem játszom a legendért. nickem: Victor

[ Szerkesztve ]

(#405) NicoBellic87


NicoBellic87
újonc

Bocs az Id-m lemaradt: 8f7272

(#406) Edge


Edge
veterán

Szia, most fullon vagyunk, de lehet hogy lesz hely mert most van egy nem aktív tagunk és egyelőre semmi válasz tőle hogy mi van. (3 nap szezon után nullán áll, előre sem szólt hogy nem lesz stb.)
Késő délután ill. este lesz a hely ha semmi infó tőle.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#407) NicoBellic87 válasza Edge (#406) üzenetére


NicoBellic87
újonc

Köszönöm, várom az infókat. Jelenleg egy nemzetközi csapatban vagyok, jó lenne ha magyar csapatba tudnék tartozni! Eddig nem találtam olyat magyar klubot ahol legalább 120/130 K rep összejön... Látom nálatok 150K is megvan, szívesen hozzátenném én is amit tudok!

(#408) Ferenczi Áko válasza NicoBellic87 (#407) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha esetleg érdekel, a Magyarok Nyilai klubban szívesen látunk, bár a PH-s csapattól elmaradunk rendesen.. :U

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#409) #93677568


#93677568
törölt tag

Edge, várlak szeretettel :DD

[ Szerkesztve ]

(#410) Edge válasza #93677568 (#409) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

még ráérek :DDD
(sajnos csak 150 tokent ad a legend, Acura seriesben az volt a jó hogy 300 tokent adott, így a mostani seriesben motivációm is kevesebb)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#411) Joccc07 válasza NicoBellic87 (#407) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia.

Próbáltalak felvenni de nem talállak id-re keresve. Nem Iphone-os vagy véletlenül?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#412) Danny365


Danny365
őstag

Ez a Lambo event mindenkinek ingyenes? (0 ticket) :Y

(#413) #93677568 válasza Joccc07 (#411) üzenetére


#93677568
törölt tag

Jocc: Az ID 5 karakteres mindenki számára, nemigaz?

Edge: Ejnye, a token az token, egyébiránt lelkesedj, mert így nem lesz meg a 4 db F12 blueprint :DDD

[ Szerkesztve ]

(#414) Danny365


Danny365
őstag

Eh, csak nem bírtam ki. :DDD De többet nem költök rá, ez is 3k tokenbe fájt, pedig már kiszedtem a 10-et az eventbol.

(#415) #93677568 válasza Danny365 (#414) üzenetére


#93677568
törölt tag

Szintén meglett már most, 2250 tokennel és az alábbi Unleashed eventes droppal.

[ Szerkesztve ]

(#416) Amur válasza #93677568 (#415) üzenetére


Amur
addikt

És milyen maga a gép? Jó multiban már így is?
Edge írta hogy könnyen elszáll és repked mint a bizonyos gólyabarnaság a levegőben.

Eventet toltam a lotus evora-val de nem tudok 5 knockdownt összehozni, sőt megnyerni sem a futamot, így pár próbálkozás után feladtam hogy én abból BP-t szedek ki..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#417) Edge válasza Amur (#416) üzenetére


Edge
veterán

A pálya legelején nagy a tumultus van ott 2 nitro palack felveszed és nitrózol bele a tömegbe simán megvan az 5 knock.
Lotus kevés, nekem 4 csillagos vulcannal meg 3 csillagos acuraval sikerúlt 1:29-1:30as időt menni, van 16 bpm, nemtudom vegyek-e packot... 3 csillagos kell ebből is az tuti hogy lehessen vele pirítani majd.
Ja én a lambo centenariora irtam hogy repked :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#418) quailstorm válasza Edge (#417) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2 csillagos Acura-val még éppen meg tudtam csinálni. 1 csillagos LaFerrarival majdnem lehetetlen.
Szerintem droidon fos a physics, annyit hibázik mint korábbi verziókban a low, Windowson nincs baj a Centenario stabilitásával.

[ Szerkesztve ]

(#419) Danny365 válasza Edge (#417) üzenetére


Danny365
őstag

Én a helyedben annyit költenék rá, hogy legalább megnyitsd. Egy csillagosan sok mindenre nem lesz jó (a 3 csillagos Acura-val jobb időket megyek), viszont így már most tudnál hozza szerezni 3 import partot, ami a jövőben még jól jön, mikor ki akarod maxolni a kocsit, mivel összesen 12 kell belőlük majd. Persze ez elég távoli jövő, de akkor is. Meg hat mégis csak ott lenne plusz egy kocsi a garázsodban.

Én legalábbis így álltam hozza, pedig tokre nem akartam erre tokent költeni.

[ Szerkesztve ]

(#420) Edge válasza Danny365 (#419) üzenetére


Edge
veterán

Én megvárom a hétfői multit ott megnézem mekkora szerepe lesz aventadonak és akkor döntöm el költök rá vagy sem. 4200+ tokenem van spóroltam sokat, szar lenne elverni a semmire...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#421) calamites


calamites
őstag

Annak mi a lényege, amikor multiban berak nálam sokkal erősebbek közé, és csak esek, kelek?

Játszottam egy párat, de elvették a kedvem.

(#422) quailstorm válasza calamites (#421) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez nem A8, nem car rank alapján osztályoz, színtisztán csak MP rank alapján. Minél feljebb kapaszkodsz annál erősebb autók lesznek.

(#423) Joccc07 válasza quailstorm (#422) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez nem teljesen így van. Nekem volt olyan versenyem, hogy én goldban voltam. De még az elején és volt platinum és bronz ellenfelem is.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#424) quailstorm válasza Joccc07 (#423) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az vagy CB vagy nagyon lassan telítődő lobby miatti engedékenység.
Ha két league határán vagy, akkor szokott lenni mindkettőből, de ez a platinum és gold ez egyáltalán nem normális.

Viszont olyan mint A8 vagy AX, minél nehezebben talál szobát, annál kevésbé veszi figyelembe a rankokat.

[ Szerkesztve ]

(#425) calamites válasza quailstorm (#422) üzenetére


calamites
őstag

Melyik az az autó osztályonként, amivel érdemes próbálkozni?

Nincs sok autóm, csak lelkes vagyok, de akkor rágyúrnék, mert sok pontot hoz a csapatnak.

(#426) quailstorm válasza calamites (#425) üzenetére


quailstorm
nagyúr

D-class Hemi vagy Shelby.
C-class Acura Rezvani vagy Pininfarina (2k fölött)
B-class akár még a 911 is, de inkább W70
A-tól kezdve ami van, a Vulcan 2500+ már használható, de a Centenario is üt, ha hagyják felgyorsulni.

(#427) Danny365


Danny365
őstag

Rendeltem egy gamepad-et, kiváncsi leszek mennyivel fog jobban menni a játék, nekem egyik manual control se nagyon jön be a jelenlegi formában.

(#428) Edge válasza #93677568 (#413) üzenetére


Edge
veterán

:DD
Najo,itt van:

3 csillagos acuraval. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#429) #93677568


#93677568
törölt tag

Back 2 School event (09.03.-tól 09.16.-ig)

(#430) Danny365


Danny365
őstag

Miután felkeltem összejött a max csillagos Cadillac Cien, most pedig ezt dobta a multi... jól indul a nap. :D

Kívánom, hogy ti se BMW-t kapjátok.

(#431) Joccc07 válasza Danny365 (#430) üzenetére


Joccc07
addikt

Oké, köszi!

BMW-t kaptam. :DDD Bár való igaz, hogy goldig vittem csak.

Egyébként érdemes valamelyik packot venni most?
Összejött egy 10-es pack ára. De a Lambo nem kell igazán és meg se lenne.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#432) Edge válasza Danny365 (#430) üzenetére


Edge
veterán

gz, most nekem adta a 20 shelby-t :D
pedig a 15 ferrarival 2 csillagos ferrari lett volna egyből... fene

Elindult az új multi, csak azért nem látom a listában a lambot mert nekem nincs unlockolva?
Amúgy acura + vulcan engedélyezve van nekem ez elég a legendre.
Komolyan nem látom még mindig értelmét a lambora költeni. :B

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#433) Danny365 válasza Edge (#432) üzenetére


Danny365
őstag

A Lambo ott van a D (!!!) class autok között a bronz ligában. :DDD De baromi jó autók vannak ebben a szezonban, úgyhogy a lambo eléggé irreleváns.

Amúgy az SCG eventre mindenki fekudjon rá, brutális autó (meg sajnos az idők is, amiket teljesíteni kell).

[ Szerkesztve ]

(#434) Edge válasza Danny365 (#433) üzenetére


Edge
veterán

ja? bazz :DD
SCG event: ez a jaguar de egy fos, 3 csillagos, felpumpálom beletolok 1 millió creditet és nem viszi a 40 secet, zseniális... :W (mondjuk nem voltam eléggé körültekintő, mehettem volna elsőnek az acuraval és ahhoz képest kellett volna kalkulálnom, mindegy tanuló credit volt :DDD )

btw ez a mostani multi 13 napos? wtf az nagyon sok.... akkor addig nem is lesz új verda unlock? mivel ez a multi a lamboé... pff
unrankeden 1450-ről indultam 2 kör alatt platinába jutottam, ez most miért? a club rank miatt?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#435) Danny365 válasza Edge (#434) üzenetére


Danny365
őstag

Igen ez a 38 másodperc nem olyan egyszerű most, főleg, hogy én a jaguarra és a cadillacre eddig nem is nagyon költöttem semmit. :/ De a többi pakkot könnyen lehet farmolni pl az Acuraval.

Szerintem egyszerűen csak azért nem 1040-re tett vissza, mert a Legendből jött embereket tok felesleges összetenni a gyengébbekkel. Mondjuk én élveztem, hogy a tízszer jobb autoimmal eltapostam mindenkit amíg elértem platinumig, de így legalább nem kell időt pazarolni azokra a versenyekre.

(#436) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Nekem is az Acura az egyetlen értelmes rá, azok az idők kimaxolt autókat kérnének...
így akar rávenni hogy fizess kb.

Ellenben a Trion és a Cadillac Cien pakkok drop rate-ja, az valami katasztrofális.

[ Szerkesztve ]

(#437) Edge


Edge
veterán

van ez a másik event a Patriot, kicsit lol hogy a 3 csillagos nem igen maxolt dodge viperemmel mentem 1 kört és az 5%-ban vagyok, akkor sok értelme volt a shopban az eventhez passzoló pakknak :DDD

Danny365 +quailstorm: az Acura a svájci bicska ebben a gaméban, ahol engedélyezve van ott a legjobb, tuti hogy ezt a multit is Acuraval csinálom meg legendig.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#438) quailstorm válasza Edge (#437) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg W70-nel top1%. Valahogy ez most easy.

(#439) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ebben a szezonban, hogy, hogy nincs instant token reward a rank lépések után, se silver se gold nem adott, csak season végén a végső rankért ad majd. WTF greedy szar gameloft.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#440) Danny365 válasza Micsurin (#439) üzenetére


Danny365
őstag

Nem mindegy, hogy közben ad vagy a végén? Eddig a vegen nem adott semmit.

(#441) Edge válasza Danny365 (#440) üzenetére


Edge
veterán

most ráadásul igencsak sokat ad, 600 tokent ad legendért. :C

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#442) quailstorm válasza Danny365 (#440) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem mindegy, mert addigra vége az Aventador SV eventnek!

(#443) Micsurin válasza Danny365 (#440) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem, nem mindegy, hogy a silver, gold, etc rewardokat zsebelem be vagy CSAK a goldot etc... Fele annyit kapunk hiába tűnnek emeltnek a rewardok.

Mivel season végén eddig se kaptuk meg az összes leauge rewardját ha jól figyeltem, csak az aktuális leaugeét.

Plussz fentebb... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#444) Danny365 válasza Micsurin (#443) üzenetére


Danny365
őstag

Dehogy kapunk fele annyit. Nem annyit adott eddig ligák között, amennyit most a végén ad.

(#445) Edge válasza Danny365 (#433) üzenetére


Edge
veterán

Megjelent a special pakk is scg-hez, neked gondolom fullos már, jól sejtem hogy 3 csillagos legalább legyen hogy vmit is érjen?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#446) Danny365 válasza Edge (#445) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem is csak 3 csillagos jelenleg, de már így is brutál a top speed és nitro miatt. Néha már attól félek, valaki jelent csalásért multiban, mert olyan hosszan lehet a shockwave-et is nyomatni. :DDD
Szóval szerintem akar 2 csillagosan is elég jó már, de azt ne felejtsd el, hogy eddig multiban nemigen lehetett az SCG-t használni, így kérdés, mennyire lesz hasznos a jövőben. Viszont egyáltalán nem rossz ez a pakk, mert amúgy nem nagyon lehet farmolni a mostani eventen kívül és nagyon ritkán van pénzért a shopban. Ha nem vertem volna el a tokent a Lambora én is vennék ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#447) Edge válasza Danny365 (#446) üzenetére


Edge
veterán

hm lehet ráröpülök akkor thx, B-ben úgysincs egy vmire való járgányom jelenleg. A ferrari f12 majd az lesz de az még odébb van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#448) Joccc07 válasza Danny365 (#446) üzenetére


Joccc07
addikt

Melyik pakk ad SCG Bp-t? :B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#449) Danny365 válasza Edge (#447) üzenetére


Danny365
őstag

A Ferrarit nem sűrűn fogod fejleszteni, a multi pakkokon kívül nem nagyon lehet beszerezni szerintem.

Az SCG eventet viszont mindig toljad, ha van ticketed. Két pakk könnyű az Acuraval, már több, mint százat kinyitottam és ha lassan is, de jönnek azok a BPk.

(#450) Edge válasza Danny365 (#446) üzenetére


Edge
veterán

a 3 csillagos SCG a saját eventjében viszi a 38-at?

Joccc07: shopban megjelent 75-ös pakként

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.