Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Jumbozorz válasza quailstorm (#50) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszönöm.

(#52) Ferenczi Áko válasza quailstorm (#50) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hol van automata fék? Én még nem vettem észre, úgy bele durrantok a falba mint a huzat..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53) quailstorm válasza Ferenczi Áko (#52) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Minél élesebben kanyarodsz annál intenzívebben fékez. Ha nekimész a falnak akkor valamit igen rosszul csinálhatsz.
Olyan puhán kell kanyarodni az autókkal, hogy ne fékezzen sokat, ami nekem nem megszokott A8 AX verziókból. Pötyögtetni kell, mint AK-47-tel CS-ben.

(#54) Joccc07 válasza #93677568 (#48) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem található a neved :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#55) #93677568 válasza Joccc07 (#54) üzenetére


#93677568
törölt tag

Hmm érdekes... pedig jól írtam le a nicket. Mindenesetre a clubot megtaláltam.

(#56) Micsurin válasza #93677568 (#55) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Velem is ez volt, nyugi!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57) Joccc07 válasza #93677568 (#55) üzenetére


Joccc07
addikt

Ideiglenesen megnyitom a clubbot. Akkor tudsz küldeni requestet.

+1 hely van még Benzentius-on kívűl.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#58) #93677568 válasza Joccc07 (#57) üzenetére


#93677568
törölt tag

Meg is van, köszöntem a lehetőséget! :DD

(#59) Joccc07 válasza #93677568 (#58) üzenetére


Joccc07
addikt

Megis van.
Aztán aktív legyél ám. :DDD

Elég ha nálam aktívabb vagy. ;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#60) Danny365 válasza Joccc07 (#59) üzenetére


Danny365
őstag

Mennyi pontotok van a klubban összesen?

(#61) Joccc07 válasza Danny365 (#60) üzenetére


Joccc07
addikt

Jelenleg ~24000

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#62) Micsurin válasza Joccc07 (#61) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dolgozok ma az ügyön csak hamar merül az akku :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#63) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

A prohardver csapatból rakjatok ki. Foxzor a nevem. Sajnos egy hónapig nem lesz olyan telóm amin tudnék játszani...:( köszönöm. Nektek jó játékot.

(#64) Edge válasza Joccc07 (#59) üzenetére


Edge
veterán

vagyis legalább a 3. legaktívabb legyen? :DDD
nyomassad az új multi eventet btw ;)

kiraktam a B-s porchet, erre shopban ajánlja a starozást, ez most ilyen automata cucc? vmit kiraksz és jön a starozás maniért?
Egyébként a C-s challenger is fasza verda 13xx-esre van fejlesztve és simán lehozom az 1500-1600 körüli pályákat, de majd biztos keményen el fog vérezni feljebb, csak érdekes mert simán vörösbe van de mégis bírja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Legújabb BlueStacks beta futtatja a játékot, de kell gép alá. i5-3470, 8GB RAM és GTX750Ti 2GB már elég. DirectX mód mellett. Experimental engine ne legyen benyomva.

Igen, tudom van Windowsos, de ott a 8-at és AX-et is széthackelték, meg ha droidosak a haverok, akkor megint cseszheted.

Más emulátor nem futtatja, RemixOS sem, PhoenixOS-en indul de kifagy az egész OS.

[ Szerkesztve ]

(#66) Edge válasza quailstorm (#65) üzenetére


Edge
veterán

és kinéz vhogy vagy ratyi?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67) Edge válasza Danny365 (#42) üzenetére


Edge
veterán

thx ez hasznos lista,

ha pl költenék a gémre akkor challenger vs shelby (mert mind2 van a storeban) estén a challenger mindenképp?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#68) Micsurin válasza Edge (#67) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Shelbyt hagyd szerintem, nagyon jó de macera kigyűjteni, és "csak" D-s. Akkor már a Challenger Scat pack.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69) Danny365 válasza Edge (#67) üzenetére


Danny365
őstag

Igazi pénzt ne kolts rá, főleg ilyen kocsikért, ha pedig csak sima creditre gondolsz, akkor szerintem is a Challangert vedd, mert azzal is el lehet lenni multiban ugyanúgy, no meg csak pár verseny erejéig van az embert bronz ligában általában.

Amúgy én úgy szoktam, hogy mindig veszek 1-2 blueprintet a store-ból, ha kell, ha nem, mert azok még olcsóak. Tokenért viszont csak pakkokat érdemes venni szerintem, hiába lutri.

(#70) Edge válasza Micsurin (#68) üzenetére


Edge
veterán

az a bajom ezzel igazából, hogy D-be már van egy 3+ csillagos porsche cayman-om eléggé penge 1900+-os, ha a challenger 2 csillaggal többre képes akkor ráugrok mert pl a D elite végéhez már 2000+ repu kellene.

szek: danny: jah a free- meg adwatchosat azt szoktam :D BTW melyiket érdemes a gold cardokat pl.?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#71) quailstorm válasza Edge (#66) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ilyen

Nekem csak azért jó, mert képtelen vagyok billentyűn kívül mást használni és a Z3 compact meg elég sovány ehhez.

Tokenes packokból csak a guaranteeded szabad venni, a 10-es packot meg hasonlót. Egyesével nem, botrányos a drop rate, kb. mint az Xtreme végén.

[ Szerkesztve ]

(#72) Danny365 válasza Edge (#70) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából annyira nem kell rágörcsölni, hogy melyiket akarod húzni, mivel előbb utóbb akaratlanul is max csillagosak lesznek a D-class autóid. Mindig vegyél egy-egy blueprintet ha épp van a boltban, aztán annyi. Meg persze az eventeket told minden nap, ott lehet a leginkább farmolni.

A pakkok tekintetében én meg szoktam várni a limited csomagokat, mert azoknál jobb a drop rate, főleg, ha olyan autó köré épül, ami kell is. De amíg kb minden autóhoz kell neked BP, a sima premium pakk is jo.
Viszont vannak autók, amiket csak limitált pakkokból lehet megnyitni, így én azokra is tartogatom a tokeneket.

(#73) Edge válasza Danny365 (#72) üzenetére


Edge
veterán

oksa, thx
tegnap volt egy kis cumi wolkswagenhez volt 5 card 150k creditért és pont 5 card kellett a 2. csillaghoz rányomtam hogy buy, levonta az összeget és nem kaptam card-ot a shopban már soldként szerepel és mani levonva cardok sehol, mondom ez fasza... :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#74) Danny365 válasza Edge (#73) üzenetére


Danny365
őstag

Az kellemetlen, szerencsére ilyen még nem volt velem. Ötöt egyszerre amúgy nem éri meg megvenni, az ötödiket baromi drágán veszed már. A te esetedben 150k még nem olyan gáz, de drágább BP-nél inkább felejtős már.

(#75) Edge válasza Danny365 (#74) üzenetére


Edge
veterán

jah ráadásul elején még eladtam pár bp-t piros tokenért így lett 370 erre olyan drágán mérik a piros tokenes bp-ket hogy még semmire se tudtam elkölteni :DDD már bánom hogy eladtam bármit is

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76) Micsurin válasza Edge (#75) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azok a piros szarok marhára nem érik meg. :DDD :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#77) #93677568 válasza quailstorm (#65) üzenetére


#93677568
törölt tag

Tettem egy próbát a Bluestacks-el. Elsőre faltól falig sikerült a próba, de pár verseny után egész tűrhető lett a kezelhetőség. Legalább amíg házon belül tartózkodok, megmenekül a telefon az akksiolvasztástól :D

(#78) quailstorm válasza #93677568 (#77) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem, mint billentyűhöz szokottnak tökéletes, top5% összejött tré autóval is az eventen.
Remélhetőleg ennél csak jobb lesz később. A mélységteszt hibája zavaró néha.

(#79) S@s


S@s
tag

Sziasztok! Huawei P20 pro telóm van és a play áruház azt írja, hogy a játék nem kompatibilis az eszközzel...., 🙄 járt már valaki így vele?? Nem értem mi a gondja... Akkor buktam ezt a játékot??

S@s

(#80) quailstorm válasza S@s (#79) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hivatalos úton egyelőre igen. Két út van, az egyik a license-ellenőrzést kikapcsolt APK a 4PDA-ról, a másik, hogy egy támogatott eszközről, akár Bluestacksről hozzáadod a fiókodhoz a játékot (letölt-elindít), majd hivatalos APK és OBB-vel is fog indulni Huaweiden. Ha még akkor is rinyál, hogy nem kompatibilis, akkor meg GLTools, fake GPU.

Még a betát én GLTools segítségével toltam a telómon (úgy hitettem el, hogy kompatibilis), de ahhoz root kell.

[ Szerkesztve ]

(#81) S@s válasza quailstorm (#80) üzenetére


S@s
tag

Hát akkor várok, hátha jön egy patch és utána lehet vele játszani. 🙄 Sajnálom szerettem vele játszani... 🤨
Köszi a gyors választ!

S@s

(#82) Imre9211 válasza S@s (#79) üzenetére


Imre9211
tag

Fogalmam nincs mi lehet a baj. Nekem Huawei Mate 9-esem van és hasít mint a szél. Pedig ez Kirin 960 a tied meg már 970.

*
Ha valakinek nagyon forrósodik a telója ne ijedjen meg ez sajnos természetes. A grafikus chip komoly hőtermeléssel hoz le egy ilyen szintű játékot. Mondjuk nekem elég jól van megoldva a hőelvezetés Mate 9-esen mert felveszi a készülék váza ami fém ugye, de ennek ellenére is volt hogy fél óra után elkezdett szemetelni a kijelző mivel nem a legnagyobb hőségbe kell kínozni a készüléket. Jóllehet a szemetelés nem volt folyamatos mert elvileg a Kirin ilyenkor visszaveszi az órajeleket de akkor sem "egészséges".

Szabadba azóta nem gamelek vele amíg ilyen idő van. Pláne nem napon. Meg is oldódott így a túlmelegedés(mondjuk a készülék oldalán így is tojást lehetne sütni és ezt a szilikontokon keresztül érzem :DDD )Forrósodni fog mindenképpen mert ez elsősorban egy "telefon", de egy kellemes hőmérsékletű szoba v helyiség és nem fog megfőni a chip.

A játék egyébként pazar. Le a kalappal a gameloft előtt.(meg fel mert azért pár f*s is került már ki a kezeik alól :((( :DDD ) Már-már konzolszint :) Élvezetes, pörgős, nagyon ráfüggtem :) Meg persze agyfaszgenerátor amikor némely menekülős pályán vagy időkapuson rá kell jöjjél hogy jó, akkor most a karriert hagyjuk picit a f*szba mert ide jobb kocsi kell :D
(most épp a második szezonban hagytam el egy zászlót mert baszott rövid pályán kéne úgy megcsinálnom időre a szektorokat, hogy ellövök 4 shockwave-t a nitroval, de a kétcsillagos csutkára húzott Camarommal az istenért se jön össze csak 3, pedig már kitapasztaltam mikre töltődik keményen a nitro)

A multiban meg az ilyesmiben még kezdő vagyok, de aki gondolja vegyen fel. Roxalorox a nevem a játékban :)

Roxalorox

(#83) Danny365 válasza Imre9211 (#82) üzenetére


Danny365
őstag

Azt ugye tudod, hogy a feladatokat nem kötelező egy menet alatt megcsinalni. Illetve a 4 shockwave konnyű, amint megvan az első shockwave, kezdj el driftelni, így pillanatok alatt visszatöltődik a nitro és már nyomhatod ismét. Pár másodperc alatt megvan a 4 shockwave.

(#84) Ferenczi Áko válasza Danny365 (#83) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vagy elnyomja a shockwave-et, és azonnal nyom egy féket, így csak minimálisan megy le a nitro..nem kell végig megvárni míg lemegy..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#85) Danny365 válasza Ferenczi Áko (#84) üzenetére


Danny365
őstag

Én is ezt próbáltam leírni. :DDD

(#86) Imre9211


Imre9211
tag

Köszönöm kollégák :) :R Na a Prohardveres csoport fullon van. Miért nem lep meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#87) Joccc07 válasza Imre9211 (#86) üzenetére


Joccc07
addikt

Van hely. Írd le a nicked.
Ha működik már a kereső akkor be is tudlak venni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#88) Imre9211 válasza Joccc07 (#87) üzenetére


Imre9211
tag

Roxalorox

Roxalorox

(#89) Joccc07 válasza Imre9211 (#88) üzenetére


Joccc07
addikt

Természetesen nem működik a kereső. :DDD
Kérlek küldj egy requestet. Megnyitottam a klubbot.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#90) Baaraanz válasza Joccc07 (#89) üzenetére


Baaraanz
tag

Baaraany néven én is jelentkeznék

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#91) Imre9211 válasza Joccc07 (#89) üzenetére


Imre9211
tag

Küldtem..De most kicsit lerakom a játékot mert már 360ba vágom a kenyeret O.o Amúgy megcsináltam végre a 4shockwave-s pályát. Nem is volt olyan nehéz így hogy leírtátok az okosságot. Köszi még egyszer :)

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#92) Joccc07 válasza Edge (#75) üzenetére


Joccc07
addikt

Arra gondoltam, hogy aki garage level 5 alatt van az menjen. Ennyi idő alatt már azért el lehetett volna érni. Mondjuk holnap estig akinek nincs meg.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#93) Norbi. válasza Joccc07 (#92) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor a fèl csapatot kirakod ahogy nèzem, 8. vagyok ès kb. esèlytelen, hogy holnapra meglegyen. Ès alattam csak level 4-esek vannak.

(#94) Joccc07 válasza Norbi. (#93) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez csak egy ötletelés. De ha tudsz valami jó megoldást akkor szívesen meghallgatom. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#95) Imre9211


Imre9211
tag

Én már 6 felé közelítek de ma már nem érem el. Akartam reput emelni óccóé'(100.000 credit)a csoportnak csak elment fejlesztésre :(( :DDD Ja meg vettem egy chargert 3ezer valahányszázért hót feleslegesen :W Na mind1 majd jól jön aztán starup.

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#96) Norbi. válasza Joccc07 (#94) üzenetére


Norbi.
őstag

hetente x season repu ? pl. 500.
vasarnap estenkent beirni ide kinek mennyi. akinek nincs meg sorba 2 szer vagy 3* az megy.

ez is csak egy otlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#97) Imre9211


Imre9211
tag

Jaja. Találjatok ki vmi fasza szabályrendszert :K

Roxalorox

(#98) S@s válasza Imre9211 (#82) üzenetére


S@s
tag

Az az érdekes, hogy a gameloft oldala szerint kompatibilis vele... 🙄 Vagy el....k valamit, vagy lehet a felbontás a gond. Másra nem tudok gondolni. 😕
Nem chipset gond lesz a többi 970-es mobillal megy úgy olvastam...

[ Szerkesztve ]

S@s

(#99) quailstorm válasza S@s (#98) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Felbontásnak nem kéne gondnak lennie, az totál dinamikus 3-4 éve legalább, skálázástól kezdve minden vadságot alapból kezel.

Amúgy valóban rajta van a listán.

(#100) Norbi. válasza S@s (#98) üzenetére


Norbi.
őstag

Mate 10 Pro-val nyomom, ami ugyan az a hardver, szóval mennie kène.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.