Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Norbi. válasza Joccc07 (#200) üzenetére


Norbi.
őstag

Hivj meg lègyszi.
7f86c
TescoValue

(#202) Joccc07 válasza Norbi. (#201) üzenetére


Joccc07
addikt

Ment invite.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#203) HUNRookie válasza Joccc07 (#195) üzenetére


HUNRookie
csendes tag

Köszönöm, este kezdem

[ Szerkesztve ]

(#204) DanielKaiser


DanielKaiser
csendes tag

Sziasztok!
Amennyiben lehetséges csatlakoznék hozzátok.
ID: cd3e1
Köszönettel, Dani

Az emberiség olyan, mint a krumpli. A java a föld alatt van.

(#205) Joccc07 válasza DanielKaiser (#204) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!

Jelenleg most az összes hely betelt. De amint lesz hely beteszünk a csapatba.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#206) Danny365


Danny365
őstag

És amúgy ki hogy áll? Mi a legjobb autótok?

(#207) Joccc07 válasza Danny365 (#206) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem a Lotus és a Porsche 911. Karrierbe nem tudok tovább menni. Minden piros.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#208) #93677568


#93677568
törölt tag

Lotus és Vulcan. Ha elég hosszú az adott pálya, az ajánlott pontszámnál kb 200-al gyengébb kocsival is vihetőek a versenyek, ha megfelelően tolod a "piruettet".

(#209) Danny365


Danny365
őstag

Nekem meg a napokban sikerült végre összegyűjteni az összes BP-t a Porsche-hoz. Az autó sok mindenre nem jó, de durva, hogy milyen ritkán dobta ezt a játék. Ezért sem nagyon érte meg annak, aki pénzért vette meg anno.

(#210) Joccc07 válasza Danny365 (#209) üzenetére


Joccc07
addikt

Én megvettem. Ez szívás. Na mindegy 700ft nem a világ. :(((

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#211) Edge válasza Danny365 (#209) üzenetére


Edge
veterán

Én ezzel nem értek egyet, nekem 3 csillagos a cayman-om és 2000+-os, minden D-s és olyan versenyt lazán nyerek vele ahova mindegy milyen verdával megyek. Sztem megérte azt a kis pénzmagot. Multiban is aranyig mindig simán megyek vele, onnantól már a 911-essel megyek tovább.

Hogyan is állok:

repu lvl 23
garage lvl 7
completed career: 50%

Legjobb verda: cayman R2016, Vulcan R2422

vastagon piros most megint minden vagy vmi verda kell a boldoguláshoz, sebaj így is araszolgatok, vannak fasza eventek szerencsére.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#212) Amur


Amur
addikt

Legendary shopból érdemes 1-2 BP-t megvenni szigorúan játékpénzért, vagy inkább fejlesztésre menjen a pénz?
Tokent csak packra költöm, de nem értem a limitált pakkokat, abból mindig kevesebbet kapok, és soha nem olyat amit featured car-nak ír,ezért inkább a premium packot veszem, az fix 5 lap, sok az olyan amit az elején fogok használni.Vagy rosszul gondolkozom?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#213) Edge


Edge
veterán

Megcsináltam a téma összefoglalót, javaslat jöhet privátba mit tegyek még bele. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#214) Joccc07 válasza Edge (#213) üzenetére


Joccc07
addikt

Most látom, hogy topikgazda lettél.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#215) Edge válasza Amur (#212) üzenetére


Edge
veterán

én akkor szoktam ha mondjuk 4-5 bp kell adott verdához vagy star-oláshoz és creditért ott figyel pont annyi, sztem olyankor megéri.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#216) quailstorm válasza Edge (#215) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nagyjából erre jó szerintem is, elég drágák amúgy

összefoglalóba be kéne rakni a clubmeghívásos game IDs dolgokat is

(#217) Edge válasza quailstorm (#216) üzenetére


Edge
veterán

Mire gondolsz? Feltételek ott vannak.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#218) quailstorm válasza Edge (#217) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tutorial, hogy hogyan kell csinálni, mi a player ID, hogy kell meghívni valakit. Ilyesmire.
Ahogy láttam ez okozott eddig nagyobb fennakadásokat.

[ Szerkesztve ]

(#219) Edge válasza quailstorm (#218) üzenetére


Edge
veterán

Hát sztem felesleges mert invite-olni csak a club adminok tudnak, azok meg Joccc07 + én. De azért átírtam azt a részt ahova leírtam hogy mit kell megadni (player name, player id) hogy egyértelműbb legyen annak aki jelentkezik, thx

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#220) quailstorm válasza Edge (#219) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Éreztem hogy ez lesz a válasz.

Megnéztem mi van kiírva az ajtóra, és nem a PH! Asphalt 9 club topicja volt.
Nem tudom miért gondolod, hogy aki betéved ide, az csak és kizárólag a PH! klubba akar majd belépni és vége a sztorinak. Nem kötözködésből mondom...

Azt nem tudom mikor lesz nekem lehetőségem valami olyat összedobni, mint A8-hoz volt.

(#221) Edge válasza quailstorm (#220) üzenetére


Edge
veterán

ja leesett :) , sry igazad van, az a bibi hogy screenshotokkal lenne jó de amíg zárolt a club addig nem tudok mit tenni.

Terveztem bővíteni általános dolgokkal az összefoglalót, akkor majd beleteszem ezt is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#222) Edge válasza quailstorm (#220) üzenetére


Edge
veterán

Mégis ha megvagy vele szívesen beteszem ide a linkjét az összefoglalóba ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#223) quailstorm válasza Edge (#221) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez mindenképp fontos lenne, hogy hol van a player ID, hol van a club ID, miért jó. Hogy mindig legyen fotós mentése az embernek a player ID-ről és hogy a customer care is ezt fogja elsőnek kérdezni, ha valami gáz van.

(#224) Edge


Edge
veterán

uhh ez a season 13 napos lesz? kemény...

quailstorm: k beírtam

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#225) quailstorm válasza Edge (#224) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez a normál, a Ferraris volt ultrarövid. Most tétje is van úgymond.

(#226) Danny365


Danny365
őstag

Multiban pedig emelték a ligák belépő szintjét. Pedig jó lenne begyujteni az összes Fenyr BP-t.

(#227) quailstorm válasza Danny365 (#226) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jó, de több időd is van rá.

(#228) Edge válasza quailstorm (#225) üzenetére


Edge
veterán

vhogy szét van szedve nem? mert a club season az 8 napos volt, de közben volt 2x4 napos multi, most is több multi lesz 1 club seasonon belül sztem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#229) quailstorm válasza Edge (#228) üzenetére


quailstorm
nagyúr

MP seasonnek a club seasonhöz alapvetően nincs köze, nincs közvetlen szinkronban.
Bár eddig nagyjából szinkronban volt, most legutóbb két MP season jutott egy club seasonre.

(#230) Edge


Edge
veterán

használja vki egyszerre két eszközről a gamet? google fiókba nemtom mit tárol, de nem szeretnék úgy járni hogy felteszem a telómra is és felül írja a cuccaim tök üres adatokkal... :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#231) quailstorm válasza Edge (#230) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én igen, és semmi gond nincs vele, de egyszerre nem lehet két eszközből online ugyanaz a fiók.
A hirdetések eszközazonosítónként vannak.

(#232) #93677568 válasza Edge (#230) üzenetére


#93677568
törölt tag

Melóban és utazások során mobilkészülék, otthon a gépen Bluestacks. Facebook fiókot használok a mentéshez, semmi probléma nem adódott eddig.

(#233) Edge


Edge
veterán

oh thx akkor feldobom telómra is :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#234) Danny365


Danny365
őstag

Ti terveztek tokent költeni az Acura-ra majd?

(#235) Edge válasza Danny365 (#234) üzenetére


Edge
veterán

Hát... limited pack lesz rá ugye? vagyis hogy 1 bp-t mindenképpen adjon vagy 5 vagy 10-es pakkot kell majd venni, nemtudom nem tűnik olcsó mulatságnak, még a kb napi 120 tokenes eventekkel sem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#236) quailstorm válasza Danny365 (#234) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Másképp nem lehet majd megszerezni szerintem. Az biztos, hogy nagyon gyors autó, hogy most megéri-e, majd meglátjuk. Én meg a klán valószínűleg el fog rá verni mindent.

(#237) Danny365


Danny365
őstag

Csak nem tudom van-e értelme, hogy mondjuk ott lesz a garázsban 1-2 csillagosan, ami nem lesz jó semmire, főleg, hogy a H2 Speedet előbb utóbb mindenki ki tudja maxolni, mivel szokott lenni event, ahol többszáz packot lehet farmolni.

Ugyanakkor ez igaz lesz a többi limited autóra is, úgyhogy nagyon tartogatni sincs értelme a tokeneket. :F

(#238) quailstorm válasza Danny365 (#237) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ez az, fene se tudja, hogy hány csillagig lehet majd eljutni.
AX alapján (márpedig A9 eddig eléggé AX) a limited autók azok nem nagyon lesznek lootboxban, max a black marketben (amit itt átneveztek, lényeg a fix kártyák ott vannak).

Kérdés, hogy collectionre megy az ember vagy minél gyorsabb autókra, bár az Acura kifullozva az pont nem csak dísz.

[ Szerkesztve ]

(#239) Edge válasza quailstorm (#236) üzenetére


Edge
veterán

35 bp kell az unlockhoz és C-s kocsi, vagyis multiban már silver-től lehet használni, tényleg jó kis verda a statokat elnézve. :K

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#240) quailstorm válasza Edge (#239) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem csak statokat nézve, valamelyik Gameloft YT program partner gyerek megkapta, aztán mindenkit letolt vele az eventeken. Úgyhogy alapvetően gyors is, nyilván nem csillagozás nélkül.

(#241) Danny365


Danny365
őstag

Valaki kiszámolta, hogy átlagos szerencsével (kapsz egy x15 pakkot is), úgy 15k token kell ahhoz, hogy max csillagos legyen. Ez valahogy nem túl biztató.

(#242) Edge válasza Danny365 (#241) üzenetére


Edge
veterán

lol najó annyi az életbe nem jön össze :(((

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#243) #93677568 válasza Edge (#242) üzenetére


#93677568
törölt tag

Edge, amennyiben nem ütközik semmiféle szabályzattal, egészítsd ki a topic összefoglaló részlegét azzal, hogy a játék Androidos kiadása futtatható a Bluestacks 4 béta verziójával. Ha valaki az ittlévők közül igényt tartana rá és Androidos játékosokkal szeretne versenyezni.

Egy "i5-4460 - 8 GB RAM - GTX 950 / 2 GB" trió mellett, OpenGL-el gördülékenyebben és szebb grafikával fut, mint DirectX-el, ellenben nyomokban előfordul, hogy kifagy tőle a játék.

Letölthető innen.

(#244) quailstorm válasza #93677568 (#243) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ugye eredetileg én írtam ezt, de i5-3470 és 750Ti is elég 8GB RAM mellett.

(#245) Joccc07


Joccc07
addikt

Hűha!

Eléggé sokan lesznek akik sajnos elhagyják a klubbot. Jópáran még mindig 0 pontosak. 1 napja megy már a season.
Értem én, hogy tök jó dolog benne lenni egy klubban de akkor kellene valami aktivitás nem? Vagy azt várják néhányan, hogy majd a többiek megoldják ő meg csak claim-el?!

Az összes tokenem elfogom verni az nsx-re. :DDDImádom azt az autót.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#246) quailstorm válasza Joccc07 (#245) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amíg 0 pontos addig claimelni se tud.

Vágd ki őket a fenébe, gondolom csak kipróbálták, nem tetszik és leszarják mi lesz. nem mellre szívni

(#247) Edge válasza #93677568 (#243) üzenetére


Edge
veterán

Rendben lesz ez nem wareznek minősül, ez csak egy x86-os platform ahonnan szintén lehet gamelni vele.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#248) Joccc07 válasza quailstorm (#246) üzenetére


Joccc07
addikt

Megvárjuk a 3. napot. Nincs jelentkező egyenlőre. Csak DanielKaiser jelentkezett mióta tele a klub.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#249) Imre9211


Imre9211
tag

Ti se tudtok belépni a játékba? Nekem folyamatosan connection errort dob pedig hasít a 4G+ ezerrel :F

Majd szeretném valamikor visszatolni a pofám a csoportba mert látom aktív tagok kellenek, én meg most már ráérek kockulni.

Most mióta újrakezdtem a játékot úgy gondolom megérte némi xp-vel újra belevágni. Tokenekre nagyon hajtok, már majdnem 500van no pay-es játék mellett. Kis multi van benne még, de dobálja szépen a játék.
Refillingelni se szoktam mer kincs. Watch ad, vagy várok addig vagy multizok.

Egy utolsó láma kérdés : A Trade cardokat hogyan kell használni? :DDD Nem foglalkoztam eddig velük pedig lehet kellene nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#250) quailstorm válasza Imre9211 (#249) üzenetére


quailstorm
nagyúr

maintenance volt

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.