Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Edge válasza Danny365 (#496) üzenetére


Edge
veterán

A near me nekem se mutat senkit, de van egy sejtésem, hogy csak az azonos hálózaton lévőket mutatja, pl ugyanazon a wi-fin vagytok, bár ennek sok értelmét nem látnám. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#502) Amur válasza Edge (#501) üzenetére


Amur
addikt

igen, itt nincs "friendly", a multi meg random.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#503) Edge


Edge
veterán

Fú de baromira nincs értelme sztem ilyen hosszú multiplayer szezonoknak. Már csak azért sem mert aki legend volt eleve 5 perc alatt platina lett az elején, onnantól már csak kitartás kérdése az egész a legendig, de nem kell hozzá 10+ nap.
Vagy lehet rosszul állok hozzá és a leaderboardot kéne néznem és arra gyúrni hogy a top 10ben legyek pont ügyileg? ez egyelőre nem izgat :) bár valszeg ez lesz itt az endgame tartalom amikor már career 100% és minden verda maxos csak az fog maradni a multi leader board.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#504) quailstorm válasza Edge (#501) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem annak GPS alapján meg lokációadatokkal kéne menni, de nekem se ment soha.
A8-on droiddal láttam már működni.

(#505) Edge


Edge
veterán

Na? holnap ki röpül rá a Corvette-re? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#506) Joccc07 válasza Edge (#505) üzenetére


Joccc07
addikt

Én biztos nem. Sem tokenem sem időm nincs most annyi mint szeretném.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#507) Fulár


Fulár
senior tag

Üdv Urak!Ha esetleg lesz nálatok üresedés akkor nagy megtiszteletésnek venném ha beszálhatnék!Vagy ha estleg tudtok bármilyen klubbot ahol a tagok 90 százaléka csak úgy van azt is megköszönném!Ez a 3 klubb amit megjárok de a létszám nagy része teljesen inaktív így pedig nem sok értelme van az egésznek.

(#508) Joccc07 válasza Fulár (#507) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!

Ha hazaértem felveszlek, mert jelenleg van szabad hely.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#509) Edge válasza Joccc07 (#506) üzenetére


Edge
veterán

Jó hát +gyerek stb. érthető :)
Én tervezem, mivel lambo aventadot skippeltem most elég sok tokenem van már(8k+) így egy 10x750-es kört tervezek eltolni rá.
Corvette-el meg amúgy career-ben is tudok előre lépni, nekem ez is szempont(12+ pályát tudnék egy 3 csillagos corvettel kivinni(utolsó USA, meg B master zárás).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#510) Fulár válasza Joccc07 (#508) üzenetére


Fulár
senior tag

Hálásan Köszönöm!
Akkor addig búcsút mondok a mostani klubbomnak.

(#511) Edge


Edge
veterán

az kell is mert addig nem tudunk felvenni. :)

BTW 4 nap telt el eddig kb az új seasonból és a klub majdnem fele az 1k-t sem érte el és megint van nullás tagunk :(
Értem én hogy most nehezebb pontot szedni mert multinak még nincs vége de aki még csak ezüst illetve arany annak még azért van mit behozni.
Gyerünk srácok! :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#512) Fulár válasza Edge (#511) üzenetére


Fulár
senior tag

Az általam megjárt klubokban is ugyanez volt a helyzet.Pedig marha jól jönnek a klub jutalmak mert én ebbe a game-be akkor sem teszek még 50 forintot sem ha a tökömön állnak!
És ez a maratoni multi....És lehet,hogy paranoiás vagyok de mintha már itt is fel-fel bukkannának a csalók....?Tegnap egy csávónak mintha az egész verseny alatt megszakítás nélkül ment volna a nitrója!

[ Szerkesztve ]

(#513) Edge válasza Fulár (#512) üzenetére


Edge
veterán

Sajnos ez létező dolog:
Asphalt 9 Nitro Hack – Report a Hacker in Asphalt 9

legközelebb próbáld meg jelenteni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#514) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na mi van nem jött be a hardcoreosabb PH! guild? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#515) Fulár válasza Edge (#513) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!Akkor csak nem haluztam.
És Köszönöm a befogadást is!Megpróbálom megszolgálni a bizalmat!

(#516) Edge válasza Micsurin (#514) üzenetére


Edge
veterán

Kifullad a club. Ez tisztán látszik, ha hagyjuk.
Mert azt fel nem foghatom hogy lehet olyan tagunk aki a 14napos multiban még bronzot se éri el, be fogom tenni a követelménybe a goldot.
Egyszerűen muszáj multizni ez van, a game fontos része, aki csak sunnyog és zsebeli befele a mások által kifarmolt rewardokat az kérész életü lesz nálunk.
Lehet ezek kemény szavak, de ez a helyzet.
Sehova se jutunk így mégcsak azt se mondom hogy leaderboardra gyúrást tenném középpontba de legalább a club rewardok nagy részét ildomos lenne mindig összeszedni.
Benzi lelépett szomorú de ez a helyzet nagy ponthozó volt, én még kitartok, de sztem én se fogok egy olyan klubban maradni a szezononként 30k+ pontommal ahol egyre kevesebbet gamelnek, annak nem lenne értelme.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#517) quailstorm válasza Edge (#516) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Btw multi nélkül is lehet simán sok repet szerezni, bár az tényleg mutat valamit, ha valaki goldot se éri el...
Én éppen csak annyit multizom, amennyit muszáj a legendhez. Napi pár nyert verseny, legendet elérem, akkor annyi, vége.

(#518) Edge válasza quailstorm (#517) üzenetére


Edge
veterán

Én is így szoktam, de asphalt ezekkel a maratoni multikkal sztem a leaderboard hajkurászásra akarja ösztönözni a népet.
Ja ha magas a reped sokat hoz bármi én csak a dailykkel 2. vagyok a clubban most. Hétfői multi indulásig így is fog maradni majd akkor tolom meg jobban és ha megint hosszú multi lesz legend után is nyomatom majd tovább a pontért.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#519) Micsurin válasza Edge (#518) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Multi aha... Gold. Szerintem min rang / leauge hülyeség. Speciel most van 9K pontom az osztály crew/guildben, mégis csak Gold vagyok a 911 a maga 1815-jével határeset, hogy Goldból feljebb menjek úgy, hogy leauge up után 1220-on álltam meg. Ha vesztek 2-3-at akkor Silver. -> 5-5 Bp kell a P1 / Ferrarihoz (B vége). Na így nem volt kedvem játszani a dologgal. Bízom a malacban, hogy egy legendással több lesz a garázsban. :D

Az várható volt, hogy kifog fogyni a PH crew, szerintem volt aki meg eleve az első három napos cucc miatt lépett ki... mivel könnyen lehet első négy nap semmi ideje majd a maradék hétben feltolja mondjuk két nap alatt magát több ezerrel... :U :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#520) calamites


calamites
őstag

Sajnos, ha megszakadok sem sikerül a goldból feljebb lépnem. Nincs autóm, és költeni nem fogok rá.

Tolom a szekeret, amíg tudom, de jó lenne egy olyan csapat, ahol azért a napi dolgokat legalább összeszednék a többiek is.

Diver 4899

[ Szerkesztve ]

(#521) Fulár


Fulár
senior tag

Én kb a hivatalos megjelenés óta tolom.Kicsit râ is függtem.De most sikerült először a Platinába jutnom.Hajszálon múlt a Legend.Mindez 2 csillagos Ashton Martinnal.Most meg már nem merek tovább multizni mert pillanatokon belül visszakerürök Golbda!Olyanokkal rak össze,hogy az esélyem.minusz nulla.És még 3 napot valahogy ki kellene húzni valahogy.

(#522) Edge válasza Micsurin (#519) üzenetére


Edge
veterán

Semeddig sem tart ám szólni hogy: hé srácok most kevesebbet fogom tolni majd belehúzok pár nap múlva
de ezt le is írtam az összefoglalóban, csak a legtöbben ezt leszarják te is szó nélkül léptél le.
A másik meg, hogy rajtad kívül csak 1-2 tag lépett ki és hé a top 500ban egy hete is bent voltunk ezt azért nem nevezném olyan szarnak, csak most érezni kicsit hogy alábbhagyott a lendület.
A gold meg nem nagy elvárás azért azt lássuk be 911el el lehet érni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#523) calamites válasza Edge (#522) üzenetére


calamites
őstag

A gold az sima! Majd Aston Martinnal megpróbálok feljebb lépni. Vulcan?

(#524) Edge válasza calamites (#523) üzenetére


Edge
veterán

Vulcan az teljesen jó legendre is persze ahhoz már nem árt egy 3 csillagos.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#525) drpepper33


drpepper33
lelkes újonc

Én is pár napja léptem először platinaba. A 911 az egyetlen használható autóm de ehhez a szinthez már kevés. Hiába hogy jobb íveken fordulok ha megfeszülök is előznek. Pár nap mulva feloldhatom a Ferrarit azzal remelem teljesithető a legend. :)

[ Szerkesztve ]

(#526) Edge válasza drpepper33 (#525) üzenetére


Edge
veterán

Az szép teljesítmény 2 csillagos 911el, gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#527) calamites válasza drpepper33 (#525) üzenetére


calamites
őstag

Én tuti nem fogok elérni 1500 pontot multiban.

Számomra lehetetlen.

(#528) Joccc07 válasza calamites (#527) üzenetére


Joccc07
addikt

1500 lehetetlen? Játszd úgy a multit ahogy sokan. Touchdrive-val. Azzal össze lehet szedni az 1500-at. Az első platina rangomat a 911-gyel szedtem össze. Csak kxxva nehezen.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#529) calamites válasza Joccc07 (#528) üzenetére


calamites
őstag

Tolom ezerrel. Lassan 3 csillagos a 911, össze fog jönni.

(#530) plejik válasza Joccc07 (#528) üzenetére


plejik
addikt

Nekem sem megy, Goldban mindig megragadok. Pedig 3 csillagos a porsche, majdnem kimaxolva a fejlesztés is. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#531) calamites válasza plejik (#530) üzenetére


calamites
őstag

1479 volt a legtöbb amit elértem
Azután volt olyan, hogy az ellenfelek között csak Vulcan volt, és több közel 3000 ponthoz. Az egyik 3500 volt.

A DB már 2 csillagos, lassan a 911 is 3 lesz, talán majd akkor.

[ Szerkesztve ]

(#532) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Touchdrive-val főleg MP-vel az életben nem fogtok 1-ről a kettőre jutni, csak szólok.
Úgy, hogy nem tudsz letérni a sínről, és minden lassító szart beveszel, hogy akarsz nyerni?

(#533) plejik válasza quailstorm (#532) üzenetére


plejik
addikt

Úgy, hogy számomra döntögetéssel irányíthatattlan a játék, próbáltam, de a 3 csillagos vulcannal pl katasztrófa.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#534) quailstorm válasza plejik (#533) üzenetére


quailstorm
nagyúr

tap to steer is ott van, accelero nekem se megy

egyébként meg gyakorolni, gyakorolni...
TouchDrive mellett fejlődni nem lehet, nincs hova, nem is te játszol.
de akkor majd kipróbálom, mennyire tudom irányítani én a Vulcant mobilon, alapvetően én bármilyen érintővel buktás vagyok (félrenyomok a csata hevében, mert nem érzem mit nyomok), de sajna a BT kontrollerem meg input lagos...

A9-nél beletelt pár hétbe, mire beleszoktam, 4 évnél több topligás A8 után... Nem megy azonnal semmi.

[ Szerkesztve ]

(#535) plejik válasza quailstorm (#534) üzenetére


plejik
addikt

Azt nem is néztem még, majd kipróbálom az milyen.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#536) Edge válasza quailstorm (#532) üzenetére


Edge
veterán

Én touchdrive-al vagyok már negyedjére legendben, sztem sokkal jobban számít sőt talán az az elsődleges hogy mennyire ismersz egy pályát, gyakorlatilag már az összeset memorizáltam mindenhol tudom merre mit kell választani, melyik út a levágás melyik ugratóra érdemes fordulni, hol milyen nitrora számíthatok, hol kell driftelni, milyen class-al érdemes 360azni, anélkül hogy felkenődnél vhol stb. stb. ez multiban is nagy előny ám. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#537) drpepper33 válasza quailstorm (#534) üzenetére


drpepper33
lelkes újonc

Én is előnyösnek érzem a kézi irányítást. Oké, touchdrive irányítással is bele tudsz nyúlni az utirányba,könnyebb az ugratás és nitrózás is, de borzalmas íveken veszi a kanyarokat és a lassítókba is beleszalad. Én telón a döntögetést használom. Goldban gyengebb autóval is lazán megvan az 1500. Viszont karrierben a mostwanted küldetéseknél imádtam a touchdrive-ot. Pláne azoknál a batár rendőrségi városi terepjáróknál. Az összes kanyar utáni kivezetőben 360. :D

(#538) Edge


Edge
veterán

Minden jelenlegi és leendő klub tagnak figyelmébe ajánlom, hogy a Joccc07-el közösen átszabott klub szabályzatot olvassa el és szignózza ide vagy in-game hogy elfogadja és egyetért-e vagy sem.

Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#539) quailstorm válasza drpepper33 (#537) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kb. ez van, nettó több másodperccel lassabb körönként a touchdrive, de ez pályafüggő. Valamint bizonyos ugratásokat, levágásokat nem is tesz lehetővé, szóval nekem felejtős.
Farmolásra jó, meg a nooboknak.

2400-as Vulcannal legendbe TD-vel tuti nem kerülök, kellettek az absztrakt megoldások.

(#540) Danny365


Danny365
őstag

Acura is van a Corvette pakkokban, hmm. 🙄

(#541) Edge válasza quailstorm (#539) üzenetére


Edge
veterán

ezt lefordítom: ha touchdrive nélkül könnyebb magasabb multiba jutni, akkor aki touchdriveozik az profibb mert azzal nehezebb nem? :DDD

Danny365:
bizony! fel lehetne 4 csillagozni acurat hhm
+acuraval farmolás engedélyezve van a 0-ás eventben(ezért tehették be a packba) :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#542) Danny365 válasza Edge (#541) üzenetére


Danny365
őstag

Nem birtam ki ismetelten, de most viszonylag olcsón megúsztam, 2250 tokenből megnyitottam, plusz kaptam 3 Acurát, meg maxos lett a 488-am. Többet viszont tényleg nem költök most. :DDD

(#543) quailstorm válasza Edge (#541) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, ezt így nem mondanám.
Inkább szerencsésebb vagy türelmesebb.

Nem mondtam, hogy könnyebb. Azt mondom, hogy a touchdrive-val olyan hatalmas, soksok másodperces hátrányba vágja magát az ember körönként, hogy abszolút 0 értelme van használni.

Mindegy, én rátok hagyom, tudom hogy ez nem a profi liga és itt én vagyok a vendég.
Annyit elmondok hogy elektronmikroszkóppal kell keresni a touchdrive playereket a legendsben meg a top5%-ban, és ennek talán van valami oka is...

[ Szerkesztve ]

(#544) Edge válasza Danny365 (#542) üzenetére


Edge
veterán

:) pedig még tolhatnád mert nem kell sok bp a corvette további csillagaihoz:
1⭐ 30
2⭐ 9
3⭐ 13
4⭐ 21
5⭐ n/a

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#545) Danny365 válasza quailstorm (#543) üzenetére


Danny365
őstag

Jó, de te leginkább Windózon tolod, nem? Onnan én is könnyebben mondanám, hogy retek a TD.

@Edge
Ne csábítgass! :DDD Szerencsére nincs nagyon szükségem erre az autóra, csak örülök, hogy megvan. Ugyanakkor már most bánom kicsit, mivel a következő eventre megint csak közepes mennyiségű tokenem lesz.

Majd mutasd meg neked mi lett a végeredmény! Szerintem vagy csak nyisd meg, vagy menj közel all-in, mert az átmenetnek kevesebb értelme van szvsz.

(#546) Edge válasza Danny365 (#545) üzenetére


Edge
veterán

Eventből a 2. csillagot ki lehet szedni vajon acuraval(10bp és 9 kell)? Még nem tudtam egy kört se menni melózok :( ...
All in lesz főleg így hogy acura bp is jöhet belőle :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#547) Danny365 válasza Edge (#546) üzenetére


Danny365
őstag

Persze, az összes feladat sima liba, erőlködni sem kel, hogy beleférj az időbe.

(#548) quailstorm válasza Danny365 (#545) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kettőn egyszerre, már a droid accom se rossz. Mindkettő platformon meg van a legends.
Én fizikailag alkalmatlan vagyok az érintőzésre, tap to steer úgy-ahogy megy.
A klánban viszont senki se használ touchdriveot érthető okokból...

Amúgy technikai különbség nincs a tap to steer és a billentyű közt, ugyanazt és ugyanúgy kell csinálni velük.

Az meg tény, hogy Windowson sokkal nehezebb a multi és touchdrive-ot valószínűleg senki nem használ. De a játékosszám is az ötöde a droidosnak.
Droidon sokszor találkoztam azzal, hogy érthetetlen okból a sokkal lassabb útvonalakat választják, és abszolút underranked carral első lettem valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#549) Edge válasza quailstorm (#548) üzenetére


Edge
veterán

Droidon rengeteg a newbie, egyszerűen nem ismerik a pályákat.

Más, új Corvette eventhez help:
Chevrolet Corvette Unleashed – Gold Rush – All 16 Nitro Bottles

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#550) Amur válasza Edge (#538) üzenetére


Amur
addikt

Az én repu szintemmel kb. 3x annyit kell menni azért mint nektek.
Jogos az elvárás, de én hiába vagyok napi szinten aktív, az alacsony level miatt sokkal kevesebb reput kapok.
De megteszem amit lehet hogy hozzam a szintet, mert a klubban akarok maradni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.