Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Edge


Edge
veterán

Nah, event kitekerve:

Imádom a 0 cost-os eventeket, ~11500 repu pont jött belőle. :DD (töbekközött ugye)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#602) Mosqu!to válasza Edge (#601) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Jézusom, van időd :D

Erre valami bot kéne ami ezeket letolja helyettem.

Btw online kivétel nélkül minden versenyen wreckelnek. Hogy az istenbe tudom ezt elkerülni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#603) quailstorm válasza Mosqu!to (#602) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne menj a közelébe, ha mégis akkor legyél nitrón. Meg 360-azd le te (persze sokszor nem éri meg).

(#604) Mosqu!to válasza quailstorm (#603) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Rendszerint törnek össze miközben nitrón vagyok. Ugyanakkor ha én nitróval nekik megyek, nem törnek össze.
Ugyanez 360-nal, 1-2 hete még működött a 360, azóta 360-nal senkit nem lehet kiütni.

A ne menj a közelébe meg elég nehezen megy, konkrétan mintha kalapácsok lennének úgy ütlegelnek folyamatosan, vagy zúznak le hátulról.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#605) quailstorm válasza Mosqu!to (#604) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Touchdriveot használsz?
Se droidon se Windowson nem tapasztalok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#606) Edge válasza Mosqu!to (#604) üzenetére


Edge
veterán

Ha a közeledben van vki driftelj, azzal kivéded vagy drift+nitro az mégjobb.

Sokszor tv előtt darálom az eventeket közbe asszony néz vmi sitcomot, vagy ő is gamel melette... simán még pihentető is. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#607) quailstorm válasza Edge (#606) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Drift az nagyon rossz döntés, azzal csak ráerősít a KD-ra, hiszen egyrészt lassít másrészt akkor biztos nem fog nitrózni. Nem is értem hogy javasolsz ilyet.

(#608) Edge válasza quailstorm (#607) üzenetére


Edge
veterán

Nem úgy értettem hogy tenyereljen rá :) jól kell időzíteni picit kell csak driftelni ha vki koccolni akar, de próbálja ki nekem ez be szokott jönni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#609) Danny365


Danny365
őstag

Yaay. Mar csak par millio kredit kell a fejlesztésekhez és kész lesz a carreer 99%-ra.

(#610) plejik válasza Danny365 (#609) üzenetére


plejik
addikt

Nekem már pár millió év.. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#611) Edge válasza Danny365 (#609) üzenetére


Edge
veterán

Gz, sokszor adja a bpjét creditért a shop, nekem most lett 3 csillagos az icona, nagyon atom verda. :K
Nekem 88%os a career :B

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#612) Edge


Edge
veterán

Ezzel tartoztam még:

Nem rossz így is top1kban benne voltunk, 8xx helyen. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#613) Edge


Edge
veterán

És van hely mint látszik, lehet jelentkezni nyugodtan :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#614) Edge


Edge
veterán

hmhmhmh:
Drive the Koenigsegg Regera in the Limited Time Event (Korea only).

durca verda... rank 4616 :Y

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#615) Edge válasza Danny365 (#609) üzenetére


Edge
veterán

pont neked való az új event, Icona event kezdődött ma :)
shopban is van pakk hozzá, 2x 750 tokent el is nyomtam rá de csak 9 bp lett belőle többet nem merek, a 4 csillaghoz így csak 8 bp kell, de azt majd shopban megveszem creditért.
Lehet a kövi multiban megint engedélyezik az Icona-t.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#616) Micsurin válasza Edge (#615) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Lehet a kövi multiban"

Meg visszatérnek 5 napra.... ez a dupla hosszú szezon engem nagyon fel...sz. És olvasgatva a hivatalost nem csak nekem van ezzel gondom.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#617) Edge válasza Micsurin (#616) üzenetére


Edge
veterán

Detto, első 2 kör után platina vagyok kicsit ráfekszek akár még multi első napján legend...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#618) quailstorm


quailstorm
nagyúr

szerintem inkább majd emelik a ponthatárokat, 2100-ra aztán 2500-ig
lásd Asphalt 8

most nagyon bőkezű az A9, nem hiszem, hogy mindig így lesz, beetetés van

[ Szerkesztve ]

(#619) Micsurin válasza quailstorm (#618) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hiába emelik akkor is hamar elérhető lesz és marad ami most, hogy tömi a szád a felesleges idő.

Szerintem csak bulkolnak a verda mennyiségen ha elérik azt, hogy szinte nulla eséllyel kapj egy két tizesből is kocsiba kártyát durván megnövelik a bevételt és maradna a haladás érzete is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#620) quailstorm válasza Micsurin (#619) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A8-as tapasztalatok alapján nem nőne az a végtelenségig, egyre nehezebb ahogy nő a pont.

(#621) Micsurin válasza quailstorm (#620) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor csesszék el nyugodtan, A8-ra se költöttem toltam sokat, egy idő után annyira tárca harcos lett, hogy no more. Ezzel is max ez lesz. Nálam legalábbis :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#622) Fulár


Fulár
senior tag

Ezt a szezont még végig nyomom veletek és megpróbálom stabilan hozni a pontokat de utána úgy törlöm le ezt a redvás sz*rt,hogy csak úgy csörög!Erre már nincs bekalibrálva az idegrendszerem!
Van egy pár apróság ami már kicsit jobban bosszant kelleténél!Csak,hogy néhányat említsek a teljesség igénye nélkül:Nincs időm megvárni az üzemanyag után töltődést ezért reklám nézésre adom a fejem de 10-ből 8-szor összeszarja magát a cucc a reklámoktól és fagy.
Lenyomom egy eventet.Egész jó idővel sikerül.Ketyeghetnének a Blueprintek de a játék gondol egyet és kifagy.Az eredményem természetesen elveszik.
Nyomom a Multit.Elkaptam a fonalat.Alázom a mezőnyt!Nyerek vagy második vagyok.Lassan de biztosan már csak egy hajszálnyira vagyok a Legend-től de hirtelen az enyémnél fosabb verdák elkezdenek kb 600-al menni.....ezt egyszerűen nem tudom mire vélni.
És még lehetne sorolni egy darabig.

(#623) Edge válasza Fulár (#622) üzenetére


Edge
veterán

Na, nyugodj le mert attól nyugodt leszel :) szükségünk van rád :)
ilyenkor kell picit félre tenni a multit, ha folyamatosan tolod a előbb utóbb beletosz egy nagyon redva helyzetbe és kapod a -60 pontot mint a huzat.

Amúgy sokan úgy manipulálják a dolgot, hogy ne kerüljenek nyeretlen helyzetbe, hogy a routerükből kirántják a tápot ilyenkkor a gama disconnectedet észlel és nem von le pontot.
Annyira azért intelligens a kód hogy wifi kikapcsolást eszközön, alkalmazás bezárást stb megtud különböztetni, a vonalszakadástól. Sokszor látni is lehet full results-ban disconnected meg remote disconnected státuszt a playereknél.
Sztem sokan így jutnak el legendig fos verdával komolyan múltkor ott volt egy mitshubisi-s gyerek 1860 ponttal, csak néztem persze le lett ownolva és disconnectált is, néztem az eredményét és nem volt pontlevonása.

Egyébként(és ezt mindenki figyelmébe ajánlom mert ez a legegyszerűbb pont szerzés és kell a pont srácok! :) )ha csak a club pont szerzés a cél mindenek felett, akkor lehet nyomni a daily car loot versenyt hiába van meg a reward már, azt akárhányszor le lehet futni, hamar megvan és a rep lvl+5 pontot mindig megadja mivel sem időre nem megy sem második nem lehetsz. Ráadásul TD-vel ott lehet hagyni, megy magától.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#624) drpepper33 válasza Edge (#623) üzenetére


drpepper33
lelkes újonc

Én úgy vettem észre ha a verseny 80%-ig kilépsz siman se von le pontokat. Engem is kihúzott ez párszor a tréből.

(#625) Edge válasza drpepper33 (#624) üzenetére


Edge
veterán

Sőt azt is elnézi és nem von le érte pontot, hogy véletlen megnyomod a home gombot és a gamét háttérbe teszed, de csak 1x, nem engedi többször eljátszani, bár nem tudom mi ennek az időkerete.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#626) Joccc07 válasza drpepper33 (#624) üzenetére


Joccc07
addikt

98-nál sem von le.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#627) Edge válasza Joccc07 (#626) üzenetére


Edge
veterán

És ezt hányszor engedi eljátszani? Mert egyéb trükköket nem tolerál, csak azt amivel nem tud mit kezdeni(router). gondolom ezt is csak 1x engedi bizonyos időintervallumon belül.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#628) drpepper33 válasza Edge (#627) üzenetére


drpepper33
lelkes újonc

Talán 2-3*. Tőlem legutóbb vont le kilépés után. Úgy kockázatmentes ha egymás után 2× nem lövöd ki.

(#629) Edge válasza drpepper33 (#628) üzenetére


Edge
veterán

aha vágom, érdekes.
(mondjuk én nem léptem még ki verseny közben ezért érdeklődöm)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#630) Edge


Edge
veterán

bazzzz a kövi verda a lamborghini egoista lesz!!!

Na ebben az a durva hogy az unlockhoz 60(!!!) bp kell. összesen pedig 200 bp az összes csillag lol az mennyi token :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#631) Joccc07 válasza Edge (#627) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudom pontosan. 2-t biztos enged.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#632) calamites válasza Fulár (#622) üzenetére


calamites
őstag

Így van, szükség van rád!

Én is voltam már ilyen érzelmi állapotban. Most 9 pontra vagyok a lila pajzs elérésétől, de voltam már 3 pontra is onnan mentem vissza 1400 alá.

Nekem is van olyan, hogy kiszállok egy multi versenyből, van amikor levon, van amikor nem.

(#633) Fulár


Fulár
senior tag

Kösz Fiúk! :)
Majd veszek pár nagy levegőt mert nem áll szándékomban föltolni a telóm valakinek az ánuszába Asphalt-ostól!

(#634) calamites válasza calamites (#632) üzenetére


calamites
őstag

Megvan a Platinum!

Azért az kemény, hogy a legutóbbi season végén az utolsó 4 a csapatból összesen kevesebb pontot hozott, min az elöttük lévő.

Nagyon kellene még egy két komoly arc.

[ Szerkesztve ]

(#635) Gurgensson


Gurgensson
kezdő

Sziasztok
kérdés ti is driodon vagytok vagy pc netán ios?
a multi az ideg ölő nagyon én 1802 töt elértem azt pihentettem, de a csapatunkban van két őrült akik 1900 felet vannak.
Pontokat úgy is lehet gyűjteni ha farmolsz egy olyan pályát ahol jó a pont meg a pénz is attól függ mit szeretnél.

(#636) calamites válasza Gurgensson (#635) üzenetére


calamites
őstag

Kezdők részére lefordítanád magyarra?

Droid.

[ Szerkesztve ]

(#637) Gurgensson válasza calamites (#636) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Az Android Linux kernelt használó mobil operációs rendszer (dorisnak is becézik)
és ha a többi se értenétek :D
PC, személyi számítógép, az angol Personal Computer rövidítése
Az iOS (korábban iPhone OS) az Apple Inc. mobil operációs rendszere

[ Szerkesztve ]

(#638) calamites válasza Gurgensson (#637) üzenetére


calamites
őstag

Azt értem, csak azt írtam droidon vagyok.

A farmolás részt nem értem.

(#639) Gurgensson válasza calamites (#638) üzenetére


Gurgensson
kezdő

ezt egy kis srác hozta, hogy farmolás, amikor egy pályát többször is meg csinálsz.
én is droid most lvl 62 vagyok :D

(#640) Micsurin válasza Gurgensson (#639) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem nem a szó jelentésével van gondja a kollégának.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#641) calamites válasza Micsurin (#640) üzenetére


calamites
őstag

Most kipróbáltam. Beállítom TD-re és hozza a pontot.

(#642) Gurgensson válasza calamites (#641) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Legjobb farm a American autos 13 mas pálya 57 pont 990 péz és 30sec és sok kocsi val meglehet csinálni.
W70 2* de még a shelby 3* gal is csak tudni kell a meg felelő út vonalat.

(#643) drpepper33


drpepper33
lelkes újonc

Kicentizve, éppenhogy. :D

[ Szerkesztve ]

(#644) Edge válasza Gurgensson (#642) üzenetére


Edge
veterán

Ha van még ilyen tipp jöhet :) én fentebb írttam hogy a daily car loot eventet szoktam hagyni futni, fix pont még elhibázni sem lehet, csak persze event tokenbe kerül, de 10 kör kijön belöle 1.5 óránként.

Cala +pepper: gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#645) quailstorm válasza Edge (#644) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Euro Showdown 12 ha creditre mész rá. Annak tűrhető a credit/rep balance-a és BMW Z4-el is teljesíthető touchdrive-al. (2400 credit, rep valami 39 talán)

[ Szerkesztve ]

(#646) Gurgensson válasza Edge (#644) üzenetére


Gurgensson
kezdő

A napi event az alap, én pár hete csak az american autos ban vagyok, utolsó pályára a nemesis kéri.
Múlt szezonban 135k repem volt 😋

(#647) Edge válasza Gurgensson (#646) üzenetére


Edge
veterán

az szép, gyere át hozzánk lécci, ok? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#648) calamites válasza Gurgensson (#646) üzenetére


calamites
őstag

Kellenél a csapatba!

(#649) Gurgensson válasza Edge (#647) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Köszi, de jó helyen vagyok 😀
Legelőször voltunk egy csapatban és az ottani boss nem nagyon reagált semmire így csináltunk egy újat.
Elvileg androidod szerveren mi vagyunk a legnagyobb pontú magyar csapat HUN club (elite).
Aki még nem jár nagyon a vége felé azoknak a hunted és a time attack pályákat ajánlom mert sok szor 200-300 rankkal kisebb kocsikkal is ki vihető.
Amit régen sokat nyomtam az a B pro 3 mas. pálya.

[ Szerkesztve ]

(#650) Edge válasza Gurgensson (#649) üzenetére


Edge
veterán

Lb-n hol szoktatok végezni kb? top100-200?

Mi a ph-val az aranykorunkban olyan top500 megvolt, mostanában csak a 800-900... persze ez is elég szép ahhoz képest hogy mennyien vagyunk és mennyi az igazán aktív tag.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.