Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Danny365 válasza Imre9211 (#249) üzenetére


Danny365
őstag

Nem nálad van gond, elvileg a szerver nem okes jelenleg, próbáld később.

(#252) Danny365


Danny365
őstag

1 ponttal csak sikerült beesnem. Egy-két versenytől néha a hajamat tépem amúgy, kedvencem mikor hátulról indulok és az előttem levő egyszerűen besatuzik, míg a többiek jól lehagynak. Nem is értem.

(#253) quailstorm válasza Danny365 (#252) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Satuzás már A8-ban is menő volt.
Túl jól játszol és utálnak, ennyi.

(#254) Imre9211 válasza quailstorm (#253) üzenetére


Imre9211
tag

...logikus :DDD

Roxalorox

(#255) Joccc07


Joccc07
addikt

Délután folyamán tisztogatásra kerül sor. Aki még nincs a klubban és szeretne jelentkezni az itt a topikban kérem jelezze.

Köszönöm.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#256) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ha esetleg valaki aki még nem tartozik egyik klubhoz sem, a Magyarok Nyilai csapatban még vannak helyek.. Csak írjon előtte, hogy milyen nick néven jönne, hogy elfogadjam!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#257) Edge válasza quailstorm (#253) üzenetére


Edge
veterán

Én mindig satuzok startnál ha tömeg van mert az megvéd a knockdowntól. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#258) quailstorm válasza Edge (#257) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem vesztesz vele túl sok időt?

(#259) Mosqu!to válasza Joccc07 (#255) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szia, én jönnék.

Mosqu!to, 9538eb, 15, 5

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#260) Joccc07 válasza Mosqu!to (#259) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!

Küldtem invite-ot.

DanielKaiser: Téged nem tudlak meghívni mert clubba vagy.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#261) Edge válasza quailstorm (#258) üzenetére


Edge
veterán

Hát ha első helyről indulok nem satuzok, ha vhol hátul vagyok akkor satu, mert az több idő kiesés ha rommá törnek.
Platina már megvan, majd multi utolsó napján próbálom meg a legendet. :)

Danny365: Gz! :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#262) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Van új Bluestacks verzió.

Sajna még mindig rejtett béta. Addig manuálisan kell frissíteni a linket.
Gyorsabb biztosan nem lett, és a mélységteszt hibája sem javult meg.

Valamiért renderelésnél az effekteket és a textúrákra tett plusz elemeket (tócsa, koszfolt) jeleníti meg legfelül.

[ Szerkesztve ]

(#263) Edge válasza quailstorm (#262) üzenetére


Edge
veterán

frissítettem a linket, thx

fú már nagyon várom az Acura-t :) alig 1 óra és elvileg lehet is venni tokenért?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#264) Joccc07 válasza Edge (#263) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is!

Elverem az összes tokent. :C

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#265) Viper26


Viper26
nagyúr

Teleofnt váltottam és nincs meg a progress, pedig mentve volt felhőbe...helyre lehet állítani valahogy?

iPhone 14 | FR955

(#266) quailstorm válasza Viper26 (#265) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nyiss ticketet a customer care-en, írd bele az előző fiókod player ID-jét, azt amit most látsz, és a belépésre használt google vagy FB fiók azonosítóját.

Aztán imádkozz, hogy olyan válaszoljon aki akar is dolgozni egyáltalán, nem csak elhajt a fenébe.

(#267) Viper26 válasza quailstorm (#266) üzenetére


Viper26
nagyúr

:(

iPhone 14 | FR955

(#268) Edge


Edge
veterán

hááát kicsit lehúzós ez az acura beszerzés, felcsillagozni meg aztán...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#269) Joccc07 válasza Edge (#268) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem kicsit nagyon. Rohadt kapzsi népség.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#270) Imre9211


Imre9211
tag

Paywall-Paywall és megint Paywall. Lassan ott tartok hogy már ki se bontom a garage packokat mert 'hót felesleges. Érdekes módon amikor az elején beletoltam 13rongyot kicsit jobb volt a drop rate-jük is a packoknak. Annyira átlátszó ez mint a pauszpapír.
Na mind1 farmolok multiban meg eventsben aztán szép lassan meg lehet kerülni, csak azért elmennek "valahová" a kedves fejlesztők lábújjhegyen...

Roxalorox

(#271) Edge válasza Joccc07 (#269) üzenetére


Edge
veterán

kinulláztam magam... 4x10-es pacckot tudtam tolni tokenből és még kell 8 bp az unlockhoz... az event se egy séta galopp amúgy... 1:25 egyik engedélyezett verdámmal se sikerült még(az adná a bp-t).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#272) quailstorm válasza Imre9211 (#270) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Na én ezért játszottam az Asphalt Xtreme-mel előre. Tudtam, hogy amit ott kitesztelnek, az lesz A9-ben. Az is lett.
1 fillért se ér, és career után szerintem rá fogom hagyni mert időt se ér. Asphalt 8-ba mikor beleszerettem akkor élhető volt és sarkallt a jobbnál jobb időkre, aztán bekerültem a legjobb klánba. Mikor legutoljára vettem valami A8-ban, ott még ért kézzelfogható előrelépést a lootbox...
A9 viszont csak egy fos. Gameplay szinten meg sehol nincs A8-hoz képest, bár kazuárkodni el lehet benne.

(#273) Danny365


Danny365
őstag

Nekem végül 3 csillagra lett meg az NSX, viszont tokenem nem nagyon maradt. A 4. csillagot nem erőltetem, mert 32 BP kell hozza. :/

(#274) Joccc07 válasza Edge (#271) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem 7 db hiányzik 4x10es pakk után. Még 1re nemsokára összejön a lóvé. Aztán majd meglátjuk mi lesz.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#275) Danny365 válasza Joccc07 (#274) üzenetére


Danny365
őstag

És az eventbol már kiszedted mindet? Ugye tízet legalább ad.

(#276) Amur


Amur
addikt

Ha nektek is ilyen necces én a level4 garázsommal meg az 550 tokenemmel bele se kezdek az Acura bp nyitogatásba,eventezésbe..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#277) Joccc07 válasza Danny365 (#275) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem. Az még nincs meg.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#278) quailstorm válasza Amur (#276) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Annyiból 1 10-es pack se jön ki szal ja, ne pazarold rá...

(#279) Edge


Edge
veterán

az lesz a funky ha kiderül hogy 1 csillagos acura lószart se ér sehol :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#280) quailstorm válasza Edge (#279) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt eddig is tudtuk.
De lehet lesz olyan event vagy career track ahol jó ha van.

(#281) Imre9211 válasza Edge (#279) üzenetére


Imre9211
tag

Volt már rá példa. Ez parasztvakítás mert ugyan a vas ku@va jó, de fejlesztések nélkül kapod értelemszerűen. Staruphoz meg kell még egy pakli kártya, ahhoz meg hogy igazságosnak érezd a játékot egy láda coin mellé amiből marad egy zacskó szotyira való ha elérsz odáig. Ki van ez találva(ez nem szól a pay-elős kollégáknak, nekik jó játékot)

Ettől függetlenül elvagyok vele mert jó elővenni néha, és ha halálunalomig görcsölsz vele kikerülhető a paywall is. Csak az a baj h utána meg elmúlik a dolog varázsa mert tudod h nemsoká úgyis piros lesz a verdád értéke, és megint nyomhatod a tök érdektelen versenyeket szotyiér.

De azért jó kis játék csak ne lenne ekkora orra....Mind1 javítgatok még a vezetési teknikámon(természetesen a középsővel tolom ahol én is irányítom a gépet) aztán ha van üresedés visszatolnám a csoportba a képem.

Gold ligából megpróbálok feljebbmászni épp

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#282) Danny365 válasza Imre9211 (#281) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem ne görcsölj rá a karierre, told a multit, meg az eventeket és szép lassan fejlődni fogsz. Amint lesznek jobb autóid a pénz és a token is sokkal több fog jönni.

(#283) quailstorm válasza Danny365 (#282) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem meg görcsöljön rá a karrierre, mert anélkül nem lesz autója az eventekhez. Ami garantált azt legalább szerezze már meg.
Inkább a multit ne tolja, ha már választani kell.

Droidon nem tolom a careert, nagyon már multit se, platinumban megálltam autó miatt. Windowson se eléggé tolom, de tolom. Van masszív különbség az ütőképességben.
Aki nem careerezik az megragad a 911 Carrera, SRT8, Camaro LT háromszögben, azt jóccakát.

[ Szerkesztve ]

(#284) Danny365 válasza quailstorm (#283) üzenetére


Danny365
őstag

Nyilván amíg lehet, el kell jutni, de ha minden verseny már piros és tényleg nem lehet megcsinalni, az egyáltalán nem világ vége.

(#285) quailstorm válasza Danny365 (#284) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Oké, de az azért elég mesze van. Én most 43%-nál még egyáltalán nem tartok ott, hogy ne tudnám folytatni, az olyan 80-90% közt jön el.

(#286) Danny365 válasza quailstorm (#285) üzenetére


Danny365
őstag

Én 84%-nél hagytam abba a carreer részt, mivel semmi értelme az S autókra pénzt költeni, főleg, hogy milliókat kell. Se multiban, se eventeken nincs hasznuk jelenleg.

(#287) Amur válasza Danny365 (#286) üzenetére


Amur
addikt

Acura pack 36990.. lol

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#288) Edge válasza Danny365 (#286) üzenetére


Edge
veterán

Mindig van event s-re is.

Btw rohadjak meg ha mégegyszer bedőlök egy olyan eventnek mint ez az acuras, el vertem rá 3500 tokent nincs meg a kocsi event meg ami bpt ad ahhoz meg nincs elég erős verdám, persze lenne ha pénzért megvettem volna a vipert... 4 csillagos caymannel meg harmatos fingfelhő vagyok azon a pályán... :((

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#289) Imre9211 válasza Amur (#287) üzenetére


Imre9211
tag

Megelőztél :DDD Még hozzá akartam tenni h kettőt veszek, de már :DDD
Béjbiámarenögéjd, kottázz nekem jó sokaaaat :DDD

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#290) Joccc07 válasza Edge (#288) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is ez a helyzet. Ha az utolsó 10-es pack nem adja be az Acurát akkor nem is lesz meg.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#291) quailstorm válasza Joccc07 (#290) üzenetére


quailstorm
nagyúr

10 napig van bótban, nem? Nekem addig még simán összejön 1-2 pack, szvsz nekem tuti meg lesz, most van 21 BP-m. De hogy még a 2 star se lesz meg, az viszont valószínű :(((

(#292) Joccc07 válasza quailstorm (#291) üzenetére


Joccc07
addikt

Hogyan szedsz össze 1500 tokent 10 nap alatt?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#293) quailstorm válasza Joccc07 (#292) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Eventek, meg multi. Top5%, meg mindent összekapsz, amit csak lehet.
Oké oké, nem mindenki abszolút bajnok, nekem A8 is "könnyű" volt mert számolhattam a top25-nek járó rewardokkal.

(#294) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Többször is említettétek, hogy bizonyos verdák bizonyos pályára jók lehetnek.

Van erre vonatkozóan valami gyűjtés már, hogy melyik autó melyik pályára jó? Persze gondolom ez függ a csillagoktól, meg hogy mi van egyáltalán a garázsban, de a hüvelykujj szabályok jól jönnének, mert így 3x% környékén elakadtam pár helyen, mert az istennek nem jön össze a győzelem.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#295) quailstorm válasza Mosqu!to (#294) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem csak abszolút jó autók vannak. Esetleg ahol nagyon kell kanyarogni , ott egy picit jobban kanyarodó jó lehet, 2 star Viper pl. nem mindenhol veri olyan egyértelműen a 2 star Hemi-t.

De még tisztulnia kell a játéknak, hogy ez látható legyen. A8-ban sokkal egyértelműbbek a statok és a pályák. Meg az ahhoz való autók.

(#296) Amur


Amur
addikt

Danny365 foglalta össze egy hsz-ben hogy melyik kategóriából melyik kocsit érdemes húzni, mert az sokáig jó lesz multiban,eventeken.
Azt esetleg érdemes lenne az összefoglalóba berakni.
Majd mindjárt visszakeresem és linkelem a hsz-t.
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#297) quailstorm válasza Amur (#296) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez nem egyezik a klánban tapasztaltakkal, valamit új kezdőnek sem jó kifejezetten.
D-classba én a Hemi Scat-ot odatenném, abszolút OP autó.
Kezdőnek a 911 Carrerát és Vulcant is érdemes nagyon megtolni.

C az most passz, nekem csak a Viper van ami nem igazán jó...

DS-sel az a baj, hogy a topspeedje nulla, handlingje meg jó. Ha megkapjátok a Windowsos frissítést, akkor pedig minden jó handlingű autó azonnali hátrányt okoz.
Alapvetően arra kell hajtani, aminek OP a topspeedje, jó a gyorsulása. Aztán hosszú nitro se árt, és a handling egy jó kérdés, mert droidon most jó, ha picit jobb, de Windowson az a jó ha rossz... Ott már 1.0.3 van

DS E-tense-et én egyáltalán nem tartom jónak, de olcsó viszonylag. Accelerationje van, de topspeedje nagyon alacsony.

[ Szerkesztve ]

(#298) Imre9211


Imre9211
tag

Na gyűlnek a blueprintek azért szépen. Egyszerre 3 kocsihoz is kevesebb kell már mint 10. Így már lassan meglesz a 6odik szintű garázs is hogy egy fillért nem tettem a játékba.
Persze ettől még szemét egy játék. Nem kicsit. Multiban kifejlesztettem egy új teknikát. Menekülő gyorsulás :DDD Hozzádérnek annyi a versenynek uh muszáj volt. De legalább stabil vagyok gold ligában mert az első 4be valahová mindig "berepülök"

Carriertől rosszul vagyok, de legalább azzal is haladgatok most valamennyit. Meg már van kedvenc pályám ahol sárga ratinges verdával is simán nyerek. Csak ritkán adja.

Roxalorox

(#299) Danny365 válasza quailstorm (#297) üzenetére


Danny365
őstag

Én is a Hemi Scat-et írtam, az a Challanger 392... A Vulcan is a listán.

A Porsche meg nem rossz, de ugyanannyi erőfeszítés a W70 is kb, akkor meg inkább az, én a mai napig azzal tolom Gold League-ben. A DS meg addig jó, amíg nincs normális Hemi Scat.
Direkt azokat írtam vastaggal, ami mindenki számára könnyen elérhető, viszont jó is. (Jó, táján a McLaren-t már nem olyan egyszerű gyűjteni, a 918-at meg abszolút nem lehet, de a lentebbi class-ek a mai napig működnek.)

De persze mindenki gyűjtse a magának szimpatikus autókat, én anno ezeket húztam és nem volt gondom a haladással.

[ Szerkesztve ]

(#300) quailstorm válasza Danny365 (#299) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor bocs, a népeknek a Hemi marad meg jobban tapasztalataim szerint, az a retek hosszú név nem nagyon.

Egyáltalán nem ugyanannyi a W70, mire egyáltalán unlockoltam a W70-et, már majdnem 3 csillagos a 911. 911-hez van napi event, W70-hez nincs.

A soft launch phase az totál más volt, és kár, hogy nem raktam fel hamarabb a helyes obb-t a telómra, mert akkor könnyebb volt haladni :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.