Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hú ez az MP valami embertelen unalmas annak, aki tényleg játszani is akar...

(#2002) jonnyjoker01 válasza calamites (#2000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Közben most látom hogy seasononkent resetelődik a milestone reward szóval igazából ha majd lesz szabad hely szívesen jövök :) Az elvárásokat tudom teljesíteni (most lefekvés előtt 1200 repet gyűjtöttem, arany rangú vagyok multiban és szeretek sokat beszélni ha chatről van szó :DDD )

Egy kérdésem lenne amit mostanában figyeltem meg... Jól látom hogy ugratás közben a levegőben a végsebesség fölé gyorsul az autó? Ha tippelnem kéne akkor ilyenkor kell superchargeolni, de nem nagyon vágom még a (nem létező) fizikáját a játéknak.

Üdv. Johnny

(#2003) Edge válasza jonnyjoker01 (#1999) üzenetére


Edge
veterán

Üdv, topik összefoglalót olvasd el. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2004) quailstorm válasza jonnyjoker01 (#2002) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#2005) RetepNyaraB válasza Amur (#1998) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

1300 környékén már meglesz a vesztés, sose aggódjatok; hacsak nem vagy felpumpálva durva járgányokkal szépen sorjában. Én ennél feljebb a kis alap sacccperkábé 29xx-30xx autóparkommal asszem csak nagy kockulás árán juthatnék és azért nem fogok napi 3-5xegy órát rohadni a gép előtt :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2006) Alg válasza RetepNyaraB (#2005) üzenetére


Alg
veterán

Nekem is kb 1250 körül fulladt ki a garázs - addig elég jól ment a 3* NSX, Pininfarina, maxos GT-R meg hasonlók, de a végén már jöttek sorban a 3500-3800as ellenfelek (Apollo, Huayra, Spyder...) - kb. 3000-nél vége egyelőre a garázsnak.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2007) Gurgensson


Gurgensson
kezdő

Top 10 Magyar csapatok listája Android (2019.02.18.)

gart Prohardver :C

(#2008) rumos14 válasza Gurgensson (#2007) üzenetére


rumos14
nagyúr

na ma már szembesültem +4 / -4 pontozással úgy 1300 körül.
5 csillagos VLF-fel és 4 csillagos Spyder-rel azért elég jó a győzelmi arány.

(#2009) Edge válasza rumos14 (#2008) üzenetére


Edge
veterán

Én mostmár kizárólag csak a full maxos spyderremmel megyek(1359 pontnál vagyok), csak akkor vesztek vele ha betesz fenyr-t ellenem, ezt sajnos rendszeresen eljátssza hogy legendből tesz be vkit és azok már nem szarral gurigáznak.

Gurgensson: köszi a toplistát :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2010) Gurgensson válasza Edge (#2009) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Szívesen :)
Én a kínai módszert nyomom :D (minden kocsival megyek szinte)
Maxos VLF fel megyek jön egy nissan gt csaló és vesztettem is :D
A paganinim 3* ha azzal megyek akkor meg fullos Porsche vagy paganini jön, kicsit Pat helyzetvan.
Nem baj jön a pont a csapatnak ennyi :D

(#2011) rumos14 válasza Edge (#2009) üzenetére


rumos14
nagyúr

hát ööö. én most 1310 magasságában megakadtam kicsit :B
knockdown nincs ebben a szezonban? többször próbálkoztam alaposan odatoszni, de semmi.

(#2012) Alg válasza rumos14 (#2011) üzenetére


Alg
veterán

Úgy néz ki nincs (nem is baj, a kd egy lusta megúszós megoldás a béna pályadesign-ra)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2013) calamites


calamites
őstag

Elképesztő, hogy mennyire szarok a szervereik. Nincs olyan este, hogy legalább egy (de inkább több) alkalommal ne legyek offline szerverileg.

Arról már nem is beszélve, hogy sem skippelni nem tudom az üzemanyag töltést, sem a shop kártyáit, sem a daily event feltöltését nem tudom aktiválni.

Fos így az égész. A reklámokig el sem jutottam.

[ Szerkesztve ]

(#2014) Gurgensson válasza calamites (#2013) üzenetére


Gurgensson
kezdő

ja legalább rifelni engedne :W
Trion nagyon jó volt ma 17/0
max a nap 1 et megadta :((

(#2015) quailstorm válasza calamites (#2013) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Asphalt 8 is elszállt, nem csak az A9 :DDD

Pedig a játékosok segítenek, eddigi rekord mélyponton van az A9 játékosbázis, és az A8 is.
A9 a karácsony előtti mélypont alá süllyedt a napokban. (Samsung statisztikák)

[ Szerkesztve ]

(#2016) calamites válasza quailstorm (#2015) üzenetére


calamites
őstag

Ezektől az infóktól most boldog vagyok! Na joccakát!

(#2017) quailstorm válasza calamites (#2016) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én meg attól is boldog vagyok, hogy a Regerám 1/3-on áll, A8-ban meg most akartam multizni, meccs közben ment el, és triple booster be van nyomva.
RIP :DDD

Mindegy Regera reggel úgyis 3/3 lesz, A8-at meg túlélem.

(#2018) rumos14 válasza Alg (#2012) üzenetére


rumos14
nagyúr

egy slipstream-mel fűszerezett duel viszont érdekes lenne. lennének nagy anyázások az utolsó pár másodpercen.

nem mennek az aszfalt szerverek? már értem, miért látok ennyi embert az utcán :D

(#2019) Edge válasza rumos14 (#2011) üzenetére


Edge
veterán

nincs de ha ügyes vagy akkor wreckelheted a másikat és akkor már win. :)
Nekem párszor sikerült, tudom geci módszer de ez még így is csak clever use of game mechanic. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2020) RetepNyaraB válasza Edge (#2019) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sokszor az is elég, ha az elején ótvar módon nekiszorítod a falnak. Mire felgyorsul, nem ér utol (rövid pályán, megfelelő autóval, pl. Te Nissan, ő bármi lassabban gyorsuló rohanógéppel).

De egyébként el kell fogadnom, ezen a multin nem fog menni a legend, belátom. Kevesek a vasak és mire jön valaki akit megvernék, annyira zilált vagyok idegileg, hogy magamtól is elbénázom :DDD

(#2018) rumos14@ basszus ne adj 5leteket, ki tudja, ki olvassa épp. :Y
Az betenné a kaput még rendesen.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2021) Edge válasza RetepNyaraB (#2020) üzenetére


Edge
veterán

ezért megyek kizárólag a 4099 rankos spyderemmel azt szoríthatják a falhoz utána is legyorsulom a vérbe. ;]
egyedül a rossz match making tehet keresztbe amikor legend kategóriás S-es szörnyeteggel tesz össze ott esélyem sincs max ha wreckeli magát vhol(volt erre példa szerencsére).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2022) rumos14 válasza RetepNyaraB (#2020) üzenetére


rumos14
nagyúr

velem ez rendszeresen megtörténik. én igyekszem mindenkit kikerülni, mert tapasztalatból minden oldalsó koccanást én szívok meg. A Nismo-k pedig ótvarul belém röffennek az első 2 másodpercben, aztán el is húznak. marad a verseny 90%-a a helyes pozíció megszerzésére :D
amúgy komolyan gondoltam a slipstream duel-t, sztem izgi lenne.

(#2023) Alg válasza RetepNyaraB (#2020) üzenetére


Alg
veterán

Sőt, az is elég ha kicsit laggol valamelyikőtök, de nem annyira hogy szellem módba kapcsoljon - előtted a lag miatt belassít, nekimész, lelasulsz, majd hiperürugrással 100m-re előtted terem full sebességen.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2024) Amur válasza Edge (#2019) üzenetére


Amur
addikt

Rendszeresen eljátszák velem szemben is full gyengébb kocsikkal.
falnak szorítás, ugratónál kicsit oldalba löknek ,romai pályán a folyóba tolnak stb..
Volt hogy 1000 rankkal gyengébb vert meg így.
Viszont a nap cheatere is tegnap volt: apolloval jött a 4*os spyderem ellen(2800 rankingja volt kb.),
verseny első ugratóján wreck, majd célegyenesben azt látom hogy a kis piros pötty elémugrik és célba ér.
egész verseny alatt nem láttam magam mögött a pöttyöt úgy lemaradt a wreck után..
Volt egyéb érdekesség, egy hasonló helyzetben hol előttem, hol utánam tünt fel egy kínai kocsija, majd a minimapon és a játékban is láttam magam előtt befutni, és mégis engem adott meg nyertesnek.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2025) quailstorm válasza Amur (#2024) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hiába gyorsabb valaki nálad, ha annyira rossz a netje, hogy te küldöd be elsőnek a verseny végét jelző hálózati csomagot, te fogsz nyerni.
Ez A8 óta biztos így van.

Márpedig a kínaiaknak a netje európaival szemben általában rossz.

[ Szerkesztve ]

(#2026) Edge válasza Amur (#2024) üzenetére


Edge
veterán

Nekem olyan is volt hogy verseny elején waiting for other player után egyből vége lett a pályának és én nyertem mondom wtf, de nem zavart sőt :DD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2027) calamites válasza Edge (#2026) üzenetére


calamites
őstag

Ilyen nekem is volt.

(#2028) RetepNyaraB válasza quailstorm (#2025) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Átlag nettel (valami upc) is előfordul naponta párszor, mikor egyáltalán nincs szinkronban a grafika a valósággal sajna...
Eldobtam az új egerem is, pedig már nagyon vigyázok. Túlélte :)

Mindenki: ha vacak a verda (én), továbbra is sanszos a startnál nekimenni keményen a másiknak. Megzavarja, belassul, esélyt ad. Ronda dolog? Az. ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2029) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Magyar Asphaltban (Win) van egy hely épp, sajna valaki megsértődött egy butaságon :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2030) calamites


calamites
őstag

Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy az Apollót érdemes e megvenni? Jelenleg 13 hiányzik az 1 csillaghoz. 3 tízes pakkot tudnék venni.

A jelenleg futó event autók közül mind megvan, egyedül ez nincs. Nem tudom átlag mennyit ad, és hogy érdemes e elkölteni rá 2250 tokent. Gondolom 1 csillag fölé úgysem jutnék.
A SIN R1 550 lassan 3 csillagos.

[ Szerkesztve ]

(#2031) Mezcal válasza calamites (#2030) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem 6-ot adott 10-es pakkból általában, de kétszer 9 BP is sikerült. 4000+ tokenből. Nyitás és 3 csillag lett a vége.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2032) Gurgensson


Gurgensson
kezdő

itt lehet hirdetni is? :D
mert mi is keresünk 1-1 embert :P

(#2033) Edge válasza Gurgensson (#2032) üzenetére


Edge
veterán

Persze hogy lehet :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2034) Gurgensson válasza Edge (#2033) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Köszönöm a lehetőséget.
A Hungary wKon 1-2 csapat társat keres 1-1 főt.
Elváras minimum 8 garázs szint, 40 lvl és nap 3000 rep.
fb chat használata kötelező mondhatni mert ott könnyebb a komonikálas mint a játékban ahol a "vagy" szót mindig ki csillagozza 😀

(#2035) Ferenczi Áko válasza Gurgensson (#2034) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Napi 3000 repu? Az igen.. :DDD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2036) rumos14 válasza Gurgensson (#2034) üzenetére


rumos14
nagyúr

hány rep pontnál tart most éppen a csapat?
(mióta 100 feletti rep jár egy MP versenyért, egyáltalán nem lehetetlen az a napi 3e...)

(#2037) Gurgensson válasza Ferenczi Áko (#2035) üzenetére


Gurgensson
kezdő

Az sok? :D
Az nem is sok 😀
Napi 6-10k t csinálok :p
Tegnap kicsit tulcsuszot 14k lett 😀😀😀
499k nál vagyunk most.

[ Szerkesztve ]

(#2038) Alg


Alg
veterán

Qrvajó lett ez az Aventador event is :((( :W

Gondoltam ha más nem behúzom unlockra hogy meglegyen, de így skip lesz ez is... Annyira nem jó autó hogy tokent költsek rá.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2039) Edge válasza Alg (#2038) üzenetére


Edge
veterán

kb csak annak jó akinek már megvan.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2040) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Hogy rohadnának meg.
A másik a príma viper acr event; nem elég, hogy ratyi autó, de az eventjéhez maxos verdák kellenek - nevetséges.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2041) quailstorm válasza RetepNyaraB (#810) üzenetére


quailstorm
nagyúr

BükkönyX claimed Aventador SV blueprints :DDD
Most én vagyok a collabban, ha már kifizettem azt a 700Ft-ot a LaFerrariért.

ACR meg gáz, BMW M4 még a játék elején gyakori volt, most marha ritka. Azt betenni oda paréság. Nekem alig lett maxos...

[ Szerkesztve ]

(#2042) RetepNyaraB válasza quailstorm (#2041) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oh nem is néztem végig a taglistát, milyen előkelő helyen voltam besurranó :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2043) Edge válasza RetepNyaraB (#2040) üzenetére


Edge
veterán

Régen a viperrel lehetett kiszedni az acurat az első megjelenésekor, lehet viper kell majd vmi új cucchoz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2044) RetepNyaraB válasza Edge (#2043) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Eh sztem simán rotálják az eventeket, lehetőleg nulla agymunkával. Ez a duel multi annyira igénybe vehette a kreatív neuronjaikat, hogy most egy évig csak az áremelésre koncentrálnak, meg a foshalom prémium autók teljesíthetetlen eventjeire.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2045) Gurgensson


Gurgensson
kezdő

A játék elején ugyan ilyen nehéz volt kiszedni a Vipert , mert akkor még alig volt normás kocsink és a Viper volt a csúcs modell :D

(#2046) Edge válasza RetepNyaraB (#2044) üzenetére


Edge
veterán

Igen amikor azt hiszi az ember hogy a legfosabb multi ever akkor jön egy ilyen duel mint most amikor 3 ponttal vagyok 1397el a legendtől és sorra adja be az 1450-1530 közötti fullos S ellenfeleket akkor gondolom hogy végleg leteszem ezt a szart, hogy, rohadjon még az aki ilyen unfair szart hagy a kódban.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2047) quailstorm válasza Edge (#2046) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lehet nem kellene a ligák közti matchmaking.
De őszintén, kevés jó meccsem volt. 90%+ arról szólt kinek van jobb autója. És ennyi.
Cserébe piszok sok unalmas verseny volt.
Nekem ez eddig a legrosszabb szezon valaha.
Most a top100-200-ban lett versenyszerű végre.

(#2048) RetepNyaraB válasza quailstorm (#2047) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jó verdáid vannak. Az, hogy jó sofőr, persze eddig se volt kérdés. Az érdekesség akkor van, ha -500 rankos járgánnyal kell nyerned (nyilván nem az Ayrton Senna ellen persze). Ilyen meg van az átlagnak (nekem) bőven.
Közben sok nyomi szaladgál pénzes autókkal és hozzá olyan skillel, hogy nyilvánvalóan nem munkából szerezte, mert abból egy Lancert se tudna összehozni. Na olyankor picit frusztrálódom :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2049) quailstorm válasza RetepNyaraB (#2048) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az olyat inkább a full ahead szezonban szeretem játszani, nem amikor tétje van.

És az a 90% nem azt jelenti, hogy mind meg is nyertem, nyilván OP autó ellen én se nyerek ha normális a pilóta.

[ Szerkesztve ]

(#2050) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

A mostani autó specifikus kártyacsomagok közül érdemes bármelyiket is megvenni (egyedül az aston martin van meg, az 2*-os)? Most ontották a kreditet az evetnek és tudnék egy pár rakat csomagot venni. Ha egyik kocsi sem jó, akkor maradok a gyűjtögetésnél.

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.