Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:36

LOGOUT.hu

ARK: Survival Evolved téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Srácok, ha feltöltöm mondjuk az alap pályán a túlélőmet (karakteremet) és elkezdem vele mondjuk az Aberration-t, akkor az alap pályámon a cuccaim megmaradnak? Hogy működik ez, hogyan megyek oda vissza?

Másik kérdés, hogy mi van akkor, ha az alap szigeten lévő túlélőmet feltöltöm mondjuk a Scorched Earth-re, ahol már van egy bázisom, meg egy túlélőm?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#402) Dorozsmano


Dorozsmano
csendes tag

Sziasztok!
Nem szerveren, hanem helyi játékon játszom.Úgy jártam, hogy visszatett alapra illetve a fejlettségi szintem mararadt de se dínók se épületek.Régebbi állást visszalehet valahogy tölteni, mert nulláról biztos nem állok neki mégegyszer

(#403) a2d2 válasza Dorozsmano (#402) üzenetére


a2d2
addikt

Van egy anti corruption backup a save könyvtárban, azzal próbáld meg felülírni a jelenlegi fájlokat.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#404) Dorozsmano


Dorozsmano
csendes tag

Sajnos nem sikerült.Sőt most a fejlettségi szintem is nullázódott.Viszont megtaláltam a régi épületeimet dínókkal eggyütt.Viszont nem enged be az épület a Dorozsma törzs-höz tartozik viszont én most a Dorozsma törzs1 vagyok. Ezzel valahogy lehet kezdeni valamit, hogy eggyesüljek magammal? :DD

(#405) Vertigo18 válasza Dorozsmano (#404) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csalással vissza lehet szerezni egyesével az összes épületrészedet. Nekem is volt ilyenem, kénytelen voltam új bázist építeni, mert az előző bázisom minden fala pirossal volt írva, mintha másik törzshöz tartozott volna (ahhoz is tartozott). Ráadásul nekem szokásom telerakni állatokkal, így egy csomó, más törzshöz tartozó, piros nevű állat volt körülötte.

Én otthagytam, én sem jöttem rá, hogy hogy történt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#406) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

- Elképzelhető hogy az ARK steam-es verzióval nem fut cross play-ben Xbox One-al??? :F
- Az Epic Game-es verzió elvileg fut cross-ban ugye? Csak ott meg nincs magyarítás ha jól sejtem...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#407) a2d2 válasza vilmaboy (#406) üzenetére


a2d2
addikt

Epic-es verzió fut steamessel. Magyarítás van csak gyenge minőségű.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#408) Busman012


Busman012
csendes tag

Üdv. Nem tudom mennyire aktív a fórum, de hátha.
Nos még kezdő vagyok a keltetésben, de sikerült az első Raptor. A kritikus 10% ot elértem (kb 4 óra alatt), szóval már nem Baby ha nem Fiatal. Amivel gond van nekem hogy a foglalkoztatási időt nem tudom be kell e tartani vagy csak némi extra levellel díjazza a játék? Jelen pillanatban ezért szerver megállítást csináltam. Az etető amúgy meg van pakolva, szóval az érdekelne kell a szerver megállítás vagy nem, ha a foglalkoztatási időt nem tudom betartani? Munka mellet ezt nem tudom kivitelezni hogy állandóan a gép előtt legyek. Illetve ha az etető jól meg van rakva mint a nagyoké azzal kitudok 16 órát húzni? A nagyoknál ez nem probléma.
Szorzókhoz nem nyúltam direkt, és nagyon nem is akarok ha nem muszáj.

(#409) Vertigo18 válasza Busman012 (#408) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos tényleg nem aktív... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#410) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!
Érdekes problémára lettem figyelmes.
Behúztam anno ingyenesen magamnak Epic-en a játékot. Mejd megvettem fiamnak Steamre. Ezután ingyenes lett Steamen és behúztam a lányomnak is. A probléma a következő:
Ha én csinálok nem dedikált szessiönt az Epic-es fiókommal akkor mindkettő Steam-es kliens tud hozzá csatlakozni. Ha fiam csinált akkor nem tudtam hozzá csatlakozni (időtúllépés). Most játszottak volna ketten a két Steam-es gépen és egyszerűen nem bírtam ezt sem összehozni. Tűzfalakon elkezdtem portokat nyitogatni, de végül leállítottam a teszt kedvéért mindkét windowsban a tűzfalat és úgy sem megy. Hálózatfelderítés be van kapcsolva, pingelni tudják egymás gépét, ...
Van valakinek ötlete mit kell még beállítani?
(nem a szerverek fülön nem találjuk a játékot, ott soha nem láttunk még egy játékot sem, konzolos open + IP címmel csatlakoznánk egymáshoz).
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#411) Vertigo18 válasza a2d2 (#410) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos nálam is probléma van a szerver készítéssel. Nem-dedikált munkamenetet indítok, elkezdődik a játék. Aztán mellettem a kislányom ugyanúgy steames Ark-kal megpróbál csatlakozni hozzám, kiválasztja a listáról az én szerveremet, erre az én gépemen elsötétül a képernyő és hallok egy nagy "nyögést", mint amikor be-narcoberry-zik, vagy méregtől elájul a karakter, nála meg megjelenik az én karakterem és tulajdonképpen az én játékomat játssza. Az én karakteremmel...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#412) a2d2 válasza Vertigo18 (#411) üzenetére


a2d2
addikt

Ez érdekes, olyan mintha átvenné a játékot te meg bealudnál.
Két külön Steam account alatt van a két játék?

Én odáig sem jutok el hogy a listában lássuk egymás szerverét. Soha nem is láttuk.
Annál van valami trükk? Nem lenne gond ha működne mert így el kell indítani a single playert és ott konzolból átlépni -> dupla betöltés.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#413) Vertigo18 válasza a2d2 (#412) üzenetére


Vertigo18
addikt

Persze. Anno még a fiammal játszottunk közösen, mindkét Steam accra meg lett véve a full pack.

Igen, az ÉN gépemen bealszik a "Vertigo" nevű, általam irányított karakter ÉS a kép teljesen elsötétül. Semmit nem is tudok csinálni.

Az Ő gépén meg megjelenik a "Vertigo" nevű karakter és azt irányítgatja. Viszont, amikor kilép a "szerveremből", akkor sem világosodik ki az én gépem képernyője és nem kapom vissza "Vertigo" irányítását, hanem be kell zárnom a Feladatkezelőben az Arkot...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#414) a2d2 válasza Vertigo18 (#413) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, hát ennyi.
Fenntartott változónevet használsz karakternévnek és beszédül a karakter.
Nevezd át és jó lesz :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#415) Vertigo18 válasza a2d2 (#414) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fogalmam sincs, miről beszélsz :)
Azt se tudom, hol kellene a karakter nevét megváltoztatni, pedig millió órám van már benne :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#416) a2d2


a2d2
addikt

Ha itt van esetleg a "Zoli" akkor köszi hogy ma segített a gyerkőcöknek egy magyar PVE szerveren amire most délután találtak rá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#417) Hell


Hell
tag

Sziasztok,

Nemrég találtunk rá a játékra a Gyerekekkel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen összetett lesz. Lenne pár kérdésem amire sok olvasás után sem kaptunk választ. Sajnos látom, hogy nem pörög ez a topik. Tudtok egy olyan helyről, ahol fel tehetjük a kérdéseinket?

Köszi,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#418) Heller2 válasza Hell (#417) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem itt is lesz segítség! Azért van csönd, mert most éppen nagy változások vannak, mondhatni semmi nem működik :D . Szerverek nincsenek, 2 map, lesz ez jobb is csak változik minden...

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#419) Hell válasza Heller2 (#418) üzenetére


Hell
tag

Szuper, köszönöm! Egymással játszanak a gyerekek, "kreatív módban", parancsokkal.
-Az inkubátorba nem tudunk minden tojást kikeltetni. A hőfokra figyeltünk.
-Lehetséges, hogy a kikelt lények szintjét megnöveljük?

Köszönöm a segítséget!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#420) Heller2 válasza Hell (#419) üzenetére


Heller2
aktív tag

Emlékeim szerint, van egy-két olyan tojás, amit nem lehetett, mert pl. nagyon nem "passzolt" az adott mapba.
Megint az emlékekre hagyatkozva, ha kikeltettem őket, akkor 1-es szintet kapott, de az átálított statok, szorzók miatt pillanatok alatt felment ez a szint. Szépen felnő, gyilkol egyet-kettőt és már meg is ugrott a szint.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#421) Hell válasza Heller2 (#420) üzenetére


Hell
tag

Köszönöm. A kikelt lényeknek lehet növelni a szintjét parancssorral?

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#422) Heller2 válasza Hell (#421) üzenetére


Heller2
aktív tag

A szerver beállítasainál lehet állítani a szorzókat, hogy mennyi "pontot" kapjon egy bizonyos időközönként, vagy ha csinál valamit, pl. megöl valamit. Így sok stat pontot fog kapni, azzal meg egyenes nő a szintje is, ugyanígy a karakterednek is. Szóval nem kell annyit vacakolni, mint anno a hivatalos szervereken. Addolt állat egyes level-lel kezd.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#423) Vertigo18 válasza Hell (#421) üzenetére


Vertigo18
addikt

Eleve "Nehéz" nehézségi fokra kell állítani a játékot, ilyen esetben 150-esek lehet a sima dínók max. lvl-je. Ez a szám felmegy 180 max lvl-re, ha Tek a "dínyó" (Stego, Raptor, Rex). A Wyverneknél lehet ilyenkor az epic tojás 190-es, a Crystal Isles kiegben lehet lopni 225-ös tojást is.

Még egy kivétel van, a Fjordurban, Asgard világában el van b@ccva az egyik barlang (Villám Wyvern), itt lehet szerezni jóóóó, naaaagy szintű százlábút, pókot, denevért, vagy skorpiót (ezt elrontották...).

Ezek az alap dolgok, én konzol-szinten nem mókolok, az nálam "csalás" :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#424) Hell


Hell
tag

Köszönöm a válaszokat!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.