Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:24:36

LOGOUT.hu

ARK: Survival Evolved téma-összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Hintalow válasza a2d2 (#350) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nem, itt nincs "több különböző mentés" mint a normál játékokban, a single és a non dedicated lényegében ugyanaz a környezet.
Úgy tudom egy gépen egy sziget tárolódik, és csak a karakterek mozognak, attól függően, hogy mivel lépsz be.
Ha jól gondolom a "single player állásod" egy másik gépen ment eddig ugye? Az a környezet csak onnan érhető el.
Amit szeretnél az úgy oldható meg, hogy kimásolod a könyvtárat, ahol tárolja a mentést, és felülírod azzal, amivel játszani szeretnél. Sajnos kicsit macerás, de nincs más megoldás (figyelj, hogy mindegyik mentés meglegyen, mert ha az egyiket felülírod a másikkal, akkor bukó van)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#352) a2d2 válasza Hintalow (#351) üzenetére


a2d2
addikt

Nem, ugyanezen a gépen ment a single player is mint amiről most hostolok.
Igazából annyi a baj ezzel az állással hogy mostantól mindig ott lesz a fiam karaktere is, valahol mellettem alszik a fűben ahol épp abbahagytuk legutóbb.
Szóval single playert indítva nem tudok elmozdulni onnan mert szerintem egyből megennék a ragadozók ha otthagyom magára. Vagy az alvó karaktert nem látják/bántják?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#353) Hintalow válasza a2d2 (#352) üzenetére


Hintalow
senior tag

De bántják, megeszik, ha hozzáférnek.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#354) DiamondBack válasza a2d2 (#352) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Érdmes a házon belül lefeküdni kilépéskor, nem csak eldőlni kint a fűben :)

(#355) a2d2 válasza DiamondBack (#354) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, de Brontosaurus sebességgel megyünk a sziget közepe felé a fiammal, napi max egy órát tudunk játszani, szóval akkor kb minden tisztáson neki kellene állni egy kőházat építeni, amivel viszont elmenne a fele játékidő. Amúgy most már majdnem odaértünk az egyik hegyhez aminek a tetején van obsidian, megjelentek a mamutok is és volt egy szépen elkülöníthető réteg a szintben ahol átváltott jégkockává a jobb alsó sarok. Szóval kicsit visszahúzódtunk, kiírtottuk a ragadozókat és nekiálltunk most egy kőháznak.
Itt lesz a második komolyabb bázisunk (az első a jobb alsó sarokban a ragadozómentes szigeten van), készítünk majd bundákat és innen könnyedén be tudjuk járni majd a szigetet pl Argentavis háton.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#356) Bubee76


Bubee76
csendes tag

Sziasztok
Valaki ismer normális ARK szervert ?

Üdv Bence

(#357) qad válasza Bubee76 (#356) üzenetére


qad
senior tag

Szia. Kicsit pontosíts hogy mire vágysz. Ilyenre gondoltam hogy PvE vagy PVP, nem-hivatalos vagy hivatalos szerver és akkor jönnek a modok: primitive mod(+) vagy a rendszeres időnként nullára gyalult szerverek.

(#358) Heller2 válasza qad (#357) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igen, szerintem megéri 1-2-3 hónapra bérelni privátot, 3-4eFt ért. Annyi lehetőség van a játékban, hogy azt hivatalos szervereken, mapokon 1-2, vagy több fővel sem lehet viszonylag rövid idő alatt megélni. A bérelten kicsit játszani a szorzókkal, meg mindennel, és még élvezni is lehet a sikereket!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#359) a2d2 válasza Bubee76 (#356) üzenetére


a2d2
addikt

Illetve ha csak 2-3 fő jönne akkor érdemes lehet kipróbálni a nem dedikált szervert is.
Mi így játszunk ketten fiammal, teljesen jó. Annyi hogy a host-nak kikiáltott gépnek ugye mennie kell, a többiek külön nem tudnak nélküle játszani.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#360) a2d2


a2d2
addikt

Az normális hogy az összes befogott lény le volt butítva?
Nézegettem a Non dedicated server beállításokat mert meg akartam nézni hogy be lehet-e kapcsolni hogy alfát be lehessen fogni. Azt nem találtam meg, viszont azt látom hogy a befogott állataimnak le volt húzva az életerő és a sebzés csúszka kb 1/3 értékre. Visszatettem őket 1.0-ra és egyből a 7e-es Brontosaurus élete felment 20e fölé (illetve belépve tök véres lett szegény és most szép lassan töltődik felfelé).

Ezért kellett eddig mindegyik állatot beállítani passzív menekülésre! Gyakorlatilag ugyanolyan lényből 3db tudna győzedelmeskedni egy ugyanolyan szintű ellenséges ellen.
Már értem miért pusztult ki többször is az egész falka régebben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#361) Heller2 válasza a2d2 (#360) üzenetére


Heller2
aktív tag

Privat szervernél úgy van , hogy "difficultyoffset" és "overridedifficultyoffset", na ezek nálam 1, illetve 5 értéken vannak, ezzel lehet állítani, hogy milyen szintű dinók legyenek a mapon. Aztán a tamed dino csúszkák, hogy milyen hp-ja, damage-je legyen...kb 50-60e hp alatt nem is viszek senkit boss-szozni :)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#362) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Húsvéti cuccok? Remélem mindenki összeszedett már mindent! :D

Én összetereltem, majd bekerítettem egymáshoz közel két dodot, majd középre építettem egy cooking potot, így elég gyorsan jöttek a tojások.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#363) kedvesgabor


kedvesgabor
tag

Sziasztok,

én "megvettem" a játékot az epic store-ból, onnan fel tudom telepíteni két gépre, hogy a fiammal tudjunk játszani együtt, v. kétszer kell megvennem ehhez? Valaki próbálta már?

A másik problémám, hogy az artifact-ok hogy spawn-olnak. Visszamentem a Broodmother legyőzése után és nem volt a helyén. Kb 20 óra játékidő telt el a legutóbbi látogatásom óta...

Köszi a segítséget :R !

(#364) a2d2 válasza kedvesgabor (#363) üzenetére


a2d2
addikt

Én behúztam ingyen Epic-en aztán fél év múlva megvettem fiamnak Steam akcióban hogy tudjunk együtt játszani. Mondjuk elég sokat toltuk azóta, megérte azt a 11 euro-t.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#365) kedvesgabor válasza a2d2 (#364) üzenetére


kedvesgabor
tag

:R

(#366) Heller2 válasza kedvesgabor (#365) üzenetére


Heller2
aktív tag

Az artifactoknak meg azonnal kéne spawnolni. Már csak azért is, mert ha pl. egy tribe megy a barlangba, akkor jól jönne másnak is. De volt olyan is, hogy idegennel kalandoztam az artifactért, és mindkettönknek jutott, egymástol független játékosként..Egy lehet nálad egy adottból, de azonnal meg kéne jelenni a másiknak, ahogy felveszed. :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#367) qad válasza Heller2 (#366) üzenetére


qad
senior tag

Most nem tudom mi a helyzet, de régebben úgy volt hogy max 2 órán belül születik újjá az artifact adag ami 2 darabból áll. Ha senki nem bántotta huzamosabb ideig akkor 2-5 percen belül mindkettőt le/fel tudod szedni és utána várni kell az első artifact újra teremtésére 20-45 percet és újabb 20-45 percet a második artifact újra teremtéséhez is. Az újra teremtési idő az artifact helyétől függ legalábbis valgueron, ahol rommá farmoltam őket. Az újra teremtési idő a loot boxora is vonatkozik amik az artifactok körül vannak, egyforma a respawn idejük.

(#368) a2d2 válasza Heller2 (#366) üzenetére


a2d2
addikt

Őszintén szólva eddig csak kalandoztunk, bázist építettünk, igyekeztünk befogni minél nagyobb állatokat (Brontosaurus, T-rex), megpróbálkoztunk a Gigantosaurus-al is de kifogytunk kábítólövedékből.
A kérdésem hogy a játék lényege hogy ilyen artifactokat gyűjtsünk? Ez kell a Bossok megnyitásához majd?
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#369) Vertigo18 válasza a2d2 (#368) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lassan itt lesz az ideje a nehézséget felállítani 1.0-ra, ami azt jelenti, hogy 120-as lesz a max vadállat szint. Ezen lehet még csikarni +30-at, hogy bepipálod a Vulgaero szabályokat, vagy valami ilyen neve van, tehát 150-esek lehetnek így már a dínók.

Tehát keresel egy 150-es Argentavist (nem könnyű így sem), azt megpróbálod tamelni, perfect tame esetén kaphat +75 szintet kapásból. Ezt még lehet növelni, így 300 közeli állatkád lehet.

Aztán bemenni a barlangokba....

És amikor felkészültél, akkor jöhetnek a Bossok, hiszen az első Boss megölése ad csupán esélyt a Tek cuccok megszerzésére.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#370) Heller2 válasza qad (#367) üzenetére


Heller2
aktív tag

Lehet benne valami, mert, ahogy írtam egy idegennel összefutva az Island egyik barlangjában, ott fel tudtuk venni az egyiket egymás után, de egy másikat már nem. Azt hittem rossz helyen kerestem, de a kolléga már felvette és azt nem kaptam meg azonnal.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#371) Heller2 válasza a2d2 (#368) üzenetére


Heller2
aktív tag

El lehet szórakozni boss mellőzésével is. Én is, eventek alkalmával rámegyek a színes dínókra, van már annyi fölösleges állat, hogy csak az etetésük naponta. két naponta elvisz egy órát. (minden bázist melátogatva) .
A giga jó pofa, de a nyereghez talán 90+ szint kell, de lehet csak 80+ . Az én perverzióm a mapok közötti utazgatás, hogy mindenféle állatot beszerezzek. Aztán van amit kerülni kell, mert elég melós visszakerülni az" alap" mapra. Ilyan az Aberration, Genesis...idegesítőek :)
Bossra max az első , talán második szinten mennék rá, de annyira nem érdekel, meg sajnálnám az elveszett cuccaimat. Egyedül azért melósabb kicsit... ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#372) kedvesgabor válasza a2d2 (#368) üzenetére


kedvesgabor
tag

Röviden, igen. Mondjuk mi a fiammal inkább dinóparkot csinálunk... :) Ha szép akkor meg kell szerezni.

(#373) kedvesgabor válasza Heller2 (#371) üzenetére


kedvesgabor
tag

Mapok között hogyan kell utazni? Mi minden mappon külön nyomjuk. Ha átmegyek azt érinti?

:R

(#374) Heller2 válasza kedvesgabor (#373) üzenetére


Heller2
aktív tag

Lényegében igen. Az obeliszkeknél megyek át, esetleg feltöltöm az "uatzó szett" -temet. A lefagyasztott repülő dinót, amivel utazok a másik mapon. Én három mapon építkeztem, ennyit még tudok kezelni, a több már macerás, csak azért játszani, hogy etessek, utazzak, etessek utazzak. Most a legjobban a Crystals Island map jön be, jó világos, csomó biom egy mapon. Sok sárkány, kevés eső és köd.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#375) a2d2 válasza kedvesgabor (#372) üzenetére


a2d2
addikt

Na, mi is kb, köszi a többieknek is a választ.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#376) kedvesgabor válasza Heller2 (#374) üzenetére


kedvesgabor
tag

Köszönöm, ha átmegyek így a másik mapra, akkor az ottani karakterem ès annak a dolgai elvesznek? :R

(#377) Heller2 válasza kedvesgabor (#376) üzenetére


Heller2
aktív tag

Travel another server, úgy, kell, hogy kiválasztod a download survivor, vagy ilyesmi, szóval map váltásnál ne az új létrehozása legyen. A cuccaid maradnak ott ahonnan elindultál. Én úgy szoktam, hogy odarepülök egy állattal, a fegyvereket eszközöket, esetleg páncélt az állatban hagyom és így meztelenül, üresen átmegyek. Ha ide-oda akarok cuccot, dínót, akkor elöször fel kell tölteni ezeket az "ark data" fülecskén . Így bonyolultnak tünik, de ha meglátod, találod, megy az gyorsan. Így szoktam tojásokat, fagyasztott dínókat, fegyvereket stb hurcolni...Bázisod, dínóid megmaradnak mindegyik mapon, ahol létrehozol egyet, csak etetni kell őket.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#378) qad


qad
senior tag

Official legacy Valguero 937-es szerveren van egy törzsem amibe invelnék embereket ha érdekel valakit. A komplett kék obelisk az enyém és ezen kívül 2 fém hegy és egy tó ami körül vannak hódok a cementing paste miatt. Az összes állatom megvan a valguero bossok soloban való megöléséhez. Ha érdekel valakit íjon egy privát üzenetet.

(#379) Trade88


Trade88
tag

Sziasztok! Van mèg olyan magyar szerver, ahol van mèg èlet? 1-2 embert láttam csak elszórva.

(#380) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok,

Van egy szerverem (G-portal szolgáltató) és ha mondjuk van egy magas szintű karakter a the island-on, akkor azt hogy tudom átvinni mondjuk aberration-ra, ha az is megvan?

Ha jól értem a fentieket, akkor a kiinduló map-on kell egy obeliszknél elindítani a folyamatot, és a cél map-on pedig a "download survivort" kell kiválasztani?

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#381) Heller2 válasza Hintalow (#380) üzenetére


Heller2
aktív tag

Bérelt szervernél be tudod állítani, hogy melyik map legyan az aktuális. Ott mindet megkaptad a bérlésnél. Így ha más mapokon is csinálsz bázist, egyebeket, akkor leállítod a szervert, átállítod, hogy melyik map induljon, vissza a szerver (ráfrissít, esetleg letölti a mapot) és olyan a folyamat, mintha hivatalos szerveren ide-oda utaznál.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#382) Melinda 1999


Melinda 1999
friss újonc

Sziasztok
Teljesen új vagyok, párommal szeretnénk játszani osztott képernyőn. Hol tudom beállítani?

(#383) Vertigo18 válasza Melinda 1999 (#382) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, ez nekem új... lehet osztott képernyőn? :B

Esetleg [link] itt találhatsz választ, bár éppen azt látom, hogy azt írják, nem lehet...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#384) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok.
Most ismerkedem a játékkal single módban PS4-en. Single mód beállításait megcsináltam youtube videók alapján. Itt ugye fel van gyorsítva a nyersanyagok újratermlődése. Viszon ott is újra megjelennek a növények/sziklák ahova építkeztem. Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#385) xFreex válasza Talala (#384) üzenetére


xFreex
aktív tag

Beállítások "Advanced" fülnél keresd a "Structure Prevent Resource Radius Multiplier" csúszkát. Az határozza meg, hogy az épületekhez milyen közel tiltja a respawnt. Alap beállításnál a számláló 1.0
Csúszka állítás után lehet megint le kell irtani a növényeket/sziklákat, hogy az új megjelenést blokkolja

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#386) Talala válasza xFreex (#385) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi, ehhez az értékhez nem nyúltam. Jelenleg is 1-en áll. Nyomtam egy resetet, beállítom elölről aztán meglatom. De érdekes mert az előző bázison (most építettem máshol egy újat) nem történ ilyen.

(#387) #21346560


#21346560
törölt tag

Valaki játszik még vele? Most, hogy ingyenes lett, elkezdeném én is! :DDD

(#388) Vertigo18 válasza #21346560 (#387) üzenetére


Vertigo18
addikt

Majd minden nap játszogatok... :) Magamban, single-ben.

Most behúzom gyorsan minden accra... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#389) a2d2 válasza #21346560 (#387) üzenetére


a2d2
addikt

Hol lett ingyenes? Én behúztam magamnak Epic-en mikor ingyenes volt, majd megvettem Steam akcióban a fiamnak. De behúznám még a lányok gépére is. Mi is játszunk fiammal rendszeresen, szép lassan. Még csak most merészkedtünk le a víz alá :D

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#390) nubreed válasza a2d2 (#389) üzenetére


nubreed
veterán

Steamen ingyenes. Nem tudom, hogy ez most egy limited time offer vagy innentől kezdve mindig ingyenes lesz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#391) a2d2 válasza nubreed (#390) üzenetére


a2d2
addikt

Nem hiszem, mert Epic-en fizetős, ott néztem elsőre.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#392) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Steamen behúzod a megadott időpontig, akkor meg is marad. A Dlc-ket is érdemes behúzni, úgy már egy elég szép pakknak lehetünk gazdái, van pár ingyenes térkép.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#393) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Ha valaki kedvet kapna coop-ban elkezdeni, bátran jelentkezzen! :)

(#394) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!
Valaki megtenné, hogy feltölti valahová a shootergame\content\localization\game\hu\ elérési útvonal alatt található magyarítás fájlokat?
Előre is köszönöm!

(#395) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Nekiálltam a srácaimmal játszani a játékot én is. A srácok Xbox One-on játszanak. Én PC-n. Az én kliensem Steam-es. Szeretnék velük partizni, viszont azt olvasom, hogy csak akkor engedi a platformok közti játékot, ha Microsoft Store-ból való a játék. Lehetséges ez szerintetek? Van bármi megoldás a problémára ha fent írtak igazak lennének? Nem szívesen venném meg 10k-ért Store-ból, amikor Steam-en 8Euro volt...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#396) icemad válasza vilmaboy (#395) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos így van. Vagy a Windows storeban veszed meg, vagy valamelyik kulcsos oldalon a store verziót. (Ha van egyáltalán, esetleg hardveraprón is találhatsz)

Viszont... Elméletileg nem is kell újra megvenned, csak ehhez nem adtál elég infót. A srácaidnak megvan a játék, ez tiszta, de megvették vagy gamepass ultimate előfizetésük van? Mert ebben az esetben elég lehet (elméletileg) , hogy a PC-n a Windows storeban azzal az email címmel és jelszóval lépsz be, amelyikre megvan a játék /előfizetés, így letöltöd a játékot, viszont az xbox appban a saját profiloddal indítod a játékot. Így elméletileg működhet a dolog....

(#397) vilmaboy válasza icemad (#396) üzenetére


vilmaboy
őstag

A srácoknak game pass ulti van igen.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#398) icemad válasza vilmaboy (#397) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor próbáld meg úgy, ahogy írtam.

(#399) vilmaboy válasza icemad (#398) üzenetére


vilmaboy
őstag

PC-n a Windows storeban azzal az email címmel és jelszóval lépsz be, amelyikre megvan a játék /előfizetés, így letöltöd a játékot, viszont az xbox appban a saját profiloddal indítod a játékot. Így elméletileg működhet a dolog....

Leszedem MS storeból a srácok akkjával. az oksa.

xbox appban a saját profiloddal indítod a játékot. Ezt nem értem. :O Ez hogy van?

Próbáltuk Nitrado szerverrel is, de nem hozza össze a platformokat... :(

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#400) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Végül is pont került a probléma végére. Nem megoldható sajnos MS store-ból letöltéssel sem. Mindenképpen 10k-t kér érte. Nem marad más. Megveszem. 😱

A másik kérdésem az lenne. Nekem PC-n magyar a játék. Xbox One-on pedig angol. A box területi beállítások jók. Hol lehet át állítani magyarra a srácoknak?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#401) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Srácok, ha feltöltöm mondjuk az alap pályán a túlélőmet (karakteremet) és elkezdem vele mondjuk az Aberration-t, akkor az alap pályámon a cuccaim megmaradnak? Hogy működik ez, hogyan megyek oda vissza?

Másik kérdés, hogy mi van akkor, ha az alap szigeten lévő túlélőmet feltöltöm mondjuk a Scorched Earth-re, ahol már van egy bázisom, meg egy túlélőm?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#402) Dorozsmano


Dorozsmano
csendes tag

Sziasztok!
Nem szerveren, hanem helyi játékon játszom.Úgy jártam, hogy visszatett alapra illetve a fejlettségi szintem mararadt de se dínók se épületek.Régebbi állást visszalehet valahogy tölteni, mert nulláról biztos nem állok neki mégegyszer

(#403) a2d2 válasza Dorozsmano (#402) üzenetére


a2d2
addikt

Van egy anti corruption backup a save könyvtárban, azzal próbáld meg felülírni a jelenlegi fájlokat.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#404) Dorozsmano


Dorozsmano
csendes tag

Sajnos nem sikerült.Sőt most a fejlettségi szintem is nullázódott.Viszont megtaláltam a régi épületeimet dínókkal eggyütt.Viszont nem enged be az épület a Dorozsma törzs-höz tartozik viszont én most a Dorozsma törzs1 vagyok. Ezzel valahogy lehet kezdeni valamit, hogy eggyesüljek magammal? :DD

(#405) Vertigo18 válasza Dorozsmano (#404) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csalással vissza lehet szerezni egyesével az összes épületrészedet. Nekem is volt ilyenem, kénytelen voltam új bázist építeni, mert az előző bázisom minden fala pirossal volt írva, mintha másik törzshöz tartozott volna (ahhoz is tartozott). Ráadásul nekem szokásom telerakni állatokkal, így egy csomó, más törzshöz tartozó, piros nevű állat volt körülötte.

Én otthagytam, én sem jöttem rá, hogy hogy történt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#406) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

- Elképzelhető hogy az ARK steam-es verzióval nem fut cross play-ben Xbox One-al??? :F
- Az Epic Game-es verzió elvileg fut cross-ban ugye? Csak ott meg nincs magyarítás ha jól sejtem...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#407) a2d2 válasza vilmaboy (#406) üzenetére


a2d2
addikt

Epic-es verzió fut steamessel. Magyarítás van csak gyenge minőségű.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#408) Busman012


Busman012
csendes tag

Üdv. Nem tudom mennyire aktív a fórum, de hátha.
Nos még kezdő vagyok a keltetésben, de sikerült az első Raptor. A kritikus 10% ot elértem (kb 4 óra alatt), szóval már nem Baby ha nem Fiatal. Amivel gond van nekem hogy a foglalkoztatási időt nem tudom be kell e tartani vagy csak némi extra levellel díjazza a játék? Jelen pillanatban ezért szerver megállítást csináltam. Az etető amúgy meg van pakolva, szóval az érdekelne kell a szerver megállítás vagy nem, ha a foglalkoztatási időt nem tudom betartani? Munka mellet ezt nem tudom kivitelezni hogy állandóan a gép előtt legyek. Illetve ha az etető jól meg van rakva mint a nagyoké azzal kitudok 16 órát húzni? A nagyoknál ez nem probléma.
Szorzókhoz nem nyúltam direkt, és nagyon nem is akarok ha nem muszáj.

(#409) Vertigo18 válasza Busman012 (#408) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos tényleg nem aktív... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#410) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!
Érdekes problémára lettem figyelmes.
Behúztam anno ingyenesen magamnak Epic-en a játékot. Mejd megvettem fiamnak Steamre. Ezután ingyenes lett Steamen és behúztam a lányomnak is. A probléma a következő:
Ha én csinálok nem dedikált szessiönt az Epic-es fiókommal akkor mindkettő Steam-es kliens tud hozzá csatlakozni. Ha fiam csinált akkor nem tudtam hozzá csatlakozni (időtúllépés). Most játszottak volna ketten a két Steam-es gépen és egyszerűen nem bírtam ezt sem összehozni. Tűzfalakon elkezdtem portokat nyitogatni, de végül leállítottam a teszt kedvéért mindkét windowsban a tűzfalat és úgy sem megy. Hálózatfelderítés be van kapcsolva, pingelni tudják egymás gépét, ...
Van valakinek ötlete mit kell még beállítani?
(nem a szerverek fülön nem találjuk a játékot, ott soha nem láttunk még egy játékot sem, konzolos open + IP címmel csatlakoznánk egymáshoz).
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#411) Vertigo18 válasza a2d2 (#410) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos nálam is probléma van a szerver készítéssel. Nem-dedikált munkamenetet indítok, elkezdődik a játék. Aztán mellettem a kislányom ugyanúgy steames Ark-kal megpróbál csatlakozni hozzám, kiválasztja a listáról az én szerveremet, erre az én gépemen elsötétül a képernyő és hallok egy nagy "nyögést", mint amikor be-narcoberry-zik, vagy méregtől elájul a karakter, nála meg megjelenik az én karakterem és tulajdonképpen az én játékomat játssza. Az én karakteremmel...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#412) a2d2 válasza Vertigo18 (#411) üzenetére


a2d2
addikt

Ez érdekes, olyan mintha átvenné a játékot te meg bealudnál.
Két külön Steam account alatt van a két játék?

Én odáig sem jutok el hogy a listában lássuk egymás szerverét. Soha nem is láttuk.
Annál van valami trükk? Nem lenne gond ha működne mert így el kell indítani a single playert és ott konzolból átlépni -> dupla betöltés.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#413) Vertigo18 válasza a2d2 (#412) üzenetére


Vertigo18
addikt

Persze. Anno még a fiammal játszottunk közösen, mindkét Steam accra meg lett véve a full pack.

Igen, az ÉN gépemen bealszik a "Vertigo" nevű, általam irányított karakter ÉS a kép teljesen elsötétül. Semmit nem is tudok csinálni.

Az Ő gépén meg megjelenik a "Vertigo" nevű karakter és azt irányítgatja. Viszont, amikor kilép a "szerveremből", akkor sem világosodik ki az én gépem képernyője és nem kapom vissza "Vertigo" irányítását, hanem be kell zárnom a Feladatkezelőben az Arkot...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#414) a2d2 válasza Vertigo18 (#413) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, hát ennyi.
Fenntartott változónevet használsz karakternévnek és beszédül a karakter.
Nevezd át és jó lesz :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#415) Vertigo18 válasza a2d2 (#414) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fogalmam sincs, miről beszélsz :)
Azt se tudom, hol kellene a karakter nevét megváltoztatni, pedig millió órám van már benne :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#416) a2d2


a2d2
addikt

Ha itt van esetleg a "Zoli" akkor köszi hogy ma segített a gyerkőcöknek egy magyar PVE szerveren amire most délután találtak rá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#417) Hell


Hell
tag

Sziasztok,

Nemrég találtunk rá a játékra a Gyerekekkel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen összetett lesz. Lenne pár kérdésem amire sok olvasás után sem kaptunk választ. Sajnos látom, hogy nem pörög ez a topik. Tudtok egy olyan helyről, ahol fel tehetjük a kérdéseinket?

Köszi,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#418) Heller2 válasza Hell (#417) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem itt is lesz segítség! Azért van csönd, mert most éppen nagy változások vannak, mondhatni semmi nem működik :D . Szerverek nincsenek, 2 map, lesz ez jobb is csak változik minden...

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#419) Hell válasza Heller2 (#418) üzenetére


Hell
tag

Szuper, köszönöm! Egymással játszanak a gyerekek, "kreatív módban", parancsokkal.
-Az inkubátorba nem tudunk minden tojást kikeltetni. A hőfokra figyeltünk.
-Lehetséges, hogy a kikelt lények szintjét megnöveljük?

Köszönöm a segítséget!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#420) Heller2 válasza Hell (#419) üzenetére


Heller2
aktív tag

Emlékeim szerint, van egy-két olyan tojás, amit nem lehetett, mert pl. nagyon nem "passzolt" az adott mapba.
Megint az emlékekre hagyatkozva, ha kikeltettem őket, akkor 1-es szintet kapott, de az átálított statok, szorzók miatt pillanatok alatt felment ez a szint. Szépen felnő, gyilkol egyet-kettőt és már meg is ugrott a szint.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#421) Hell válasza Heller2 (#420) üzenetére


Hell
tag

Köszönöm. A kikelt lényeknek lehet növelni a szintjét parancssorral?

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#422) Heller2 válasza Hell (#421) üzenetére


Heller2
aktív tag

A szerver beállítasainál lehet állítani a szorzókat, hogy mennyi "pontot" kapjon egy bizonyos időközönként, vagy ha csinál valamit, pl. megöl valamit. Így sok stat pontot fog kapni, azzal meg egyenes nő a szintje is, ugyanígy a karakterednek is. Szóval nem kell annyit vacakolni, mint anno a hivatalos szervereken. Addolt állat egyes level-lel kezd.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#423) Vertigo18 válasza Hell (#421) üzenetére


Vertigo18
addikt

Eleve "Nehéz" nehézségi fokra kell állítani a játékot, ilyen esetben 150-esek lehet a sima dínók max. lvl-je. Ez a szám felmegy 180 max lvl-re, ha Tek a "dínyó" (Stego, Raptor, Rex). A Wyverneknél lehet ilyenkor az epic tojás 190-es, a Crystal Isles kiegben lehet lopni 225-ös tojást is.

Még egy kivétel van, a Fjordurban, Asgard világában el van b@ccva az egyik barlang (Villám Wyvern), itt lehet szerezni jóóóó, naaaagy szintű százlábút, pókot, denevért, vagy skorpiót (ezt elrontották...).

Ezek az alap dolgok, én konzol-szinten nem mókolok, az nálam "csalás" :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#424) Hell


Hell
tag

Köszönöm a válaszokat!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.