Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) nRu3 válasza antikomcsi (#3147) üzenetére


nRu3
addikt

így igaz , ne a külső alapján ítélj :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3152) Zenty


Zenty
őstag

Üdv!
Hát újra itt, kéne még updtacselni kicsit a képen:

''Zenty!
A kép nem rossz, de szerintem egy kis élet, egy kis szín hiányzik belőle. Példának hoznám TommyGun [link] képét.''

Lehet életett ,szint még bele vinni?
[kép]
[kép]

Elöre is thx ismét!


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#3153) NorDezs válasza antikomcsi (#3140) üzenetére


NorDezs
senior tag

Na itt vannak a képek:
[kép] [kép] ezeknél egy picit állítottam a kard színén, de szvsz még így sem igazán látszik, viszont itt van egy kard nélküli verzió: [kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#3154) NorDezs válasza nRu3 (#3146) üzenetére


NorDezs
senior tag

Neked is két verzió:
Eredeti: [kép] [kép]
Hozzászólás felé néző: [kép] [kép]

Mondjuk a szélessége egyiknek se felel meg, de kissebben, meg már nem az igazi a kép.

(#3155) nRu3 válasza NorDezs (#3154) üzenetére


nRu3
addikt

A nagy lapát fülek tullognak sokkal?
Azért köszi hogy meg csináltad :R , ha nem lenne jó és nam adják a mod-ok rá áldásukat lehet még ezt egy fokal kisebre varázsolni?
azért megprobálozom :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3156) NorDezs válasza nRu3 (#3155) üzenetére


NorDezs
senior tag

Igen a fülek lógnak túl, bár ez alapján (''preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra.'')nem hiszem, hogy ez gond lenne, meg egyébként is oldalra nyúlik ki egy picit, ami nem zavaró szvsz, de ezt majd a modik tudják :B

[Szerkesztve]

(#3157) nRu3 válasza NorDezs (#3156) üzenetére


nRu3
addikt

Köszi, mindenesetre benyujtotam az igényemet :) de nézegetem néhány avatart volt 1-2 ami az enyémnél is szlesebb volt szerintem, na de kiderül.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3158) antikomcsi válasza NorDezs (#3153) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szia!

Köszönöm szépen, szerintem jó, és én látom a kardot is. :D

(#3159) tuskooo válasza tuskooo (#3145) üzenetére


tuskooo
addikt

Vki? :(

(#3160) nRu3


nRu3
addikt

Szerintetek ez már jó lehet? [kép] [kép]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3161) BLiNk3r válasza nRu3 (#3160) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

A széle elég csúnyácska a feje tetején és a füleinél...

[Szerkesztve]

(#3163) nRu3 válasza BLiNk3r (#3161) üzenetére


nRu3
addikt

a füle széle recézet a képen, mert szörös fülü :D [link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3164) BLiNk3r válasza nRu3 (#3163) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Uhh, látom. Az a baj, hogy ilyen kis méretben ez nem jön ki, és úgy tűnik, hogy pixeles.

(#3165) nRu3 válasza BLiNk3r (#3164) üzenetére


nRu3
addikt

Sajna erröl a mese figurárol, illetve kabala figurárol csak ezt az egy képet találtam :((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3166) Pompi válasza Kalandor (#3162) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ebből a képből már készülgetett avatar... ha nem is lett kész alapnak mindenképp jó lehet. Valamelyik archiv topicban fel lehetne lelni.

Feel Good Inc.

(#3168) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Üdv!

Ismét megpróbálnám megcsináltatni leendő(remélhetőleg) avatarom véglegesítését, mert nekem totálisan nem megy... Ugye kellene a PH arculat(egy kis szín ha kell még bele, vagy vmi), és persze a normális, nem ilyen pixeles kép... Jah, és nagy - kicsi. pl Pompi, ha tudnál egy kicsi életet adni beléjük :)
[kép] [kép]

Próbáltam Smudge Tool-al kicsit phsítani (alap arcképekhez hasonlóan csinálni) HOMM5 fejet, de elég gány lett :\ Szal sztem azt hagyjuk békén, így ezeket kellene díszekkel együtt :DDD

(#3169) NorDezs válasza Kalandor (#3167) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ezek sikerültek:
1. [kép] [kép] bár ezeken elég sötétbőrű :DDD
2. [kép] [kép] ez viszont már szerintem jó.

Ha teszik, már csak a modokat kell meggyőznöd :P

(#3170) NorDezs válasza NorDezs (#3169) üzenetére


NorDezs
senior tag

A kisebb kép új verziója: [kép] a gallér színét sötétebbre vettem, mert az eredetin úgy nézett ki mintha kivágták volna a nyakát baltával :D

eredeti --> [kép] [kép] <-- módosított.

(#3172) NorDezs válasza Kalandor (#3171) üzenetére


NorDezs
senior tag

Próbáltam kevesebb színnel is, de akkor nagyon sok ''elveszik'' a képből.
A szineket pontosabban hol kellene módosítani?

(#3173) Arnold2 válasza Kalandor (#3171) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem akarok belekontárkodni,csupán egy kicsit segíteni.
Találtam neked két képet amiből TALÁN jobb avatar alapanyag:
[link]
[link]

Hát ha ezekkel előrébb juttok!
Sok sikert!

S kitünő film.A kategoróájában keresni sem lehetne jobbat.

(#3174) tuskooo válasza Arnold2 (#3173) üzenetére


tuskooo
addikt

Az első nem túl sikeres :)

(#3175) Winner_hun válasza tuskooo (#3174) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem lehet direkt linkelni, másold ki a címet, úgy már jó lesz;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3176) ballington


ballington
addikt

sziasztok...ha majd lehet, akkor én egy panda macisat szeretnék. arról lehet?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3177) Pompi válasza ballington (#3176) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Majd ha jogosult leszel rá ;)

Feel Good Inc.

(#3178) ballington válasza Pompi (#3177) üzenetére


ballington
addikt

azért írtam, h ha majd lehet

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3179) Pompi válasza ballington (#3178) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ok, de addig kár, sőt nem is igazán megengedett róla itt beszélni - ja és felesleges is.
Ajánlatos elolvasni ennek és az arckép request topicnak az első hozzászólását.

Feel Good Inc.

(#3180) ballington válasza Pompi (#3179) üzenetére


ballington
addikt

bocsi, rossz helyre jöttem.
a másik topicba írtam és raktam képet is. remélem az jó lesz.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3181) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

''Rajzfilmesítés'': [link] (nagyon maszek :DDD)

(#3182) tuskooo


tuskooo
addikt

Nekem vki nem tudna segíteni? :(

(#3183) Pompi válasza tuskooo (#3182) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De tudod már, hogy mit akarsz? Mert beraktál 3 képet, mindegyiken más van.. madár, kecske, mókus. Vagy neked szinte mind1, hogy mi az arcképed csak egyedi legyen? :U

Egyébként elég gázosak a képek, talán a madárból lehet kihozni valamit, majd megnézem mindjárt közelebbről.

Feel Good Inc.

(#3184) Steelheart válasza Slayer Valor (#3168) üzenetére


Steelheart
senior tag

''Próbáltam Smudge Tool-al kicsit phsítani (alap arcképekhez hasonlóan csinálni) HOMM5 fejet, de elég gány lett :\ Szal sztem azt hagyjuk békén, így ezeket kellene díszekkel együtt ''

Hát sztem ha díszekkel együtt akarod, akkor ennél már nem lesz rajzosabb... :\ Sztem

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#3185) nRu3


nRu3
addikt

Sajna még mindig nem kaptam pontos választ hogy ez jó-e
de a másik topikban ezt nem akarom állandoan kérdezgetni, mert nehogy akkor meg azért nem érdemem ki a egyéni avatart hogy sürgetem a fejeseket :D

[kép] kics1, [kép] 2, [kép]

vagy ha valaki megtudná máskép csinálni azt megköszönöm de szerintem nem lehet és nincs értelme ,mert akkor a figura értelmetlen és a jelemző vonásait veszti. [link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3186) Forest_roby


Forest_roby
őstag

[kép].....[kép]

próba!

Nem jó ez a szürke kövonal..... :(

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#3187) Forest_roby válasza Forest_roby (#3186) üzenetére


Forest_roby
őstag

[kép] .... [kép]

próba 2!

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#3188) Ste


Ste
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a ''Túl a sövényen'' című rajzfilmből a kis bohém, fogkrémes, csapzott Mókus kinézetű avatar elkészítésében. Van egy rész benne, amikor belemosolyog - kicsit idétlenül - torzomborz a szőre és fogkrémes a szája.
Na ez az arckép kellene

köszönöm a segítséget

(#3189) BLiNk3r válasza Ste (#3188) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Első lépésben talán keresd meg az említett képet, és linkeld be.
Ne várd el, hogy még azt is másnak kelljen keresgélnie.

(#3190) Pompi válasza Ste (#3188) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem tudom melyik jelenetre gondoltál pontosan:

[kép] vagy [kép] vagyis [kép]


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#3191) Ste válasza Pompi (#3190) üzenetére


Ste
addikt

köszönöm :)
mindhárom nagyon szuper :)
küld át őket légyszíves a mail címemre (ha esetleg még van több ilyen képed erről a jelenetről akkor jöhetnek azok is)
:R

(#3192) Pompi válasza Ste (#3191) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miértis küldjem át? Jobb klikk kép mentése miért nem jó? :F

Feel Good Inc.

(#3193) Ste válasza Pompi (#3192) üzenetére


Ste
addikt

ha esetleg lenne róla több kép is
az jöhetett volna mailben

(#3194) Slayer Valor válasza Steelheart (#3184) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Hát nem tudom, rajzosabb tuti nem lesz, de valahogyan egy végleges változatot kellene belőle kihozni, mert én nem tudok:B
Még túl recés a széle, talán kevés is benne a szín (nagyon ph színű), lehet kicsit színt kéne beleadni.. és túl szemcsés maga a kép, sztem... :F

(#3195) Pompi válasza nRu3 (#3185) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem - ismétlem szerintem - ennek a képnek eléggé recések a szélei. Tudom, hogy az eredeti kép ilyen, de ebből így kicsiben nem látszik semmi csak annyi, hogy recés (nem szép). Ebből csak akkor lesz normális kép ekkora méretben, hogy ha a ívesre (kerekre) lesz megcsinálva a két füle és a feje.

Feel Good Inc.

(#3196) BLiNk3r válasza nRu3 (#3165) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

[kép]

és még ez is elég gányul néz ki, pedig a füleit újrarajzoltam...

[Szerkesztve]

(#3197) Pompi válasza BLiNk3r (#3196) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ja és ezt az előbb el is felejtettem írni, hogy szerintem egyszinü pirosban jobb lenne a ruha, mert kicsiben ez a minta sem mutat valami jól. (persze akkor miért nem mutatok valami verziót én is kérdezhetnétek joggal :DDD )

Feel Good Inc.

(#3198) nRu3 válasza Pompi (#3195) üzenetére


nRu3
addikt

A figura személyiségéhez pont a kocos, recés szörzet megy. ezekel a vonásokal olyan bátortalan aranyos a mesében a nagy fülü :) pedig ehez a képhez ragaszkodom :U

csak most megint újra linkelni a másik topikba a simitott fülekel az új verziós avatart, a modok mérgesek lesznek rám.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3199) Pompi válasza nRu3 (#3198) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én értem, hogy a kóc hozzá tartozik a figurához, de ekkora méretben ebből csak annyi látszik, hogy recés.

Hja és szvsz ne linkelj minden verziót a requestbe mert még a végén tényleg méregsek lesznek, inkább kérd ki itt a véleményüket, ezt is szokták olvasni ;)
Szvsz még nincs végleges, azaz megfelelő minőségü kép, tehát szintén szvsz kár még a reqestbe linkelni...

Feel Good Inc.

(#3200) nRu3 válasza Pompi (#3199) üzenetére


nRu3
addikt

Pedig nekem recésen jobban tetszik. :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.