Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3751) antikomcsi válasza NorDezs (#3750) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen Neked!

És akkor várom, mit mondanak rá felelőségük teljes tudatában az illetékesek, mielőtt a ''kérős'' topikban jelentkeznék vele.

(#3752) tuskooo válasza Pompi (#3713) üzenetére


tuskooo
addikt

Vki tudna csinálni vmit a szemeivel? Mert így elég hülyén állnak :U

(#3753) Kobe válasza parandroid (#3749) üzenetére


Kobe
veterán

oké, akkor kislányos és van is rá jelentkező, de akkor viríts valami ''köcsögöst'' megnézzük arra lesz e :DDD
amugy ha pl csak a fejét hagynád meg és látszanának jobban a részletek az arcán, úgy jobb lenne, ez az egész alakos kicsit részletszegény

(#3754) Allien


Allien
veterán

Nem értek hozzá sajnos eléggé.:B (sorry)
[kép], [kép]
Mérettre csináltam, csak azt nem tudom, mennyire ''illeszkedik'' a fórumba. Mit kellene még rajta bütykölni esettleg? :F :R
(eredeti: [link] )

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3755) parandroid válasza Kobe (#3753) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Á, lusta dög vagyok, ezt is csak hirtelen felindulásból csináltam, még valamikor régen, amikor az Off topikban póni-láz volt.

Alien: Előszöris átlátszó hátteret neki, másodszor pedig a színvilágát kicsit rajzosabbra kéne venni. Alien van képregényben is, ha jól rémlik, ha nem, akkor AvP biztos, érdemes lenne ott körülnézni alapanyag után. Emellett szerintem a támadóállásban lévő dupla állkapocs miatt sem buli ez a konkrét példány avatarnak. Ez mégsem egy horror fórum, valami barátságosabb alient kérünk. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3756) Allien válasza parandroid (#3755) üzenetére


Allien
veterán

Mé, láttál már közelről Élient? Mosolygott?;) :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3757) Winner_hun válasza parandroid (#3755) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]
[link]

:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3758) parandroid válasza Winner_hun (#3757) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól látom HR Giger Alien-jéről lenne itten szó...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3759) Winner_hun válasza parandroid (#3758) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is régen volt arról szó, hogy egy személy / figura egyszer legyen [link]
Azthiszem még máshol is volt róla szó, de hogy hol azt most így hirtelen nem tudom. Mellesleg nekem tökmind1, hogy mi lesz az avatarja, csak pont ilyenről volt szó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3760) ngabor2 válasza Winner_hun (#3759) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor nézd meg pl. Gery03 és ßigya avatarjait... legalább annyi a hasonlóság, mint az általad linkelt 2 avatar között...

(#3761) Motion_Blur válasza Allien (#3754) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kerestem pár képet, hátha tetszik valamelyik:

[link]
[link]
[link]
[link] => talán ez a legjobb :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3762) Kidus válasza Motion_Blur (#3761) üzenetére


Kidus
őstag

Azert ez se rossz :)
[link]

Assuming Control

(#3763) parandroid válasza Winner_hun (#3759) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne legyél értetlen, hol hasonlít ez a két kép akár egymásra, akár Giger idegenjére? Morpheusnál az volt a gond, hogy ketten akartak Morpheus lenni. Ez olyan, mintha két Scrat lenne a fórumon. Idegenből értelemszerűen többféle is létezik, abba mi sem mennénk bele, hogy A Giger féle idegent két ember is megkapja, de hogy ahány idegen, annyi féle (kis ufós, nagyfejű szürke, sőt, ha jól emlékszem anulu karaktere is alien), az ellen senkinek semmi kifogása nem hiszem, hogy lenne. Az más kérdés, hogy Gigerét a legnagyobb kihívás megcsinálni Ph!-kompatibilisre.

Motion: Az utolsó képen az nem alien, hanem predator.

Kidus: Jó-jó, de ez meg nem Giger-féle alien. Bár nem tudom, hogy a t. igénylőnek ez feltétel-e.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3764) Allien válasza parandroid (#3763) üzenetére


Allien
veterán

Ja ja, azok ''csak'' alien-ek! De ez az Alien! ''A'' film!:DDD Hiszen, medvéből is sok van, de ugye, Micimackó (The Pooh) már ugye csak egy (pedig az is csak egy maci)!;)
Itt a karakterrel van ''baj'', efektive nem kedves beállítottságu (nem úgy, mint én ;) ). De van Shit lovagunk is, és bizony, nehéz megitélni, igaziból melyik a sötét oldal, mert csak az a kérdés, hogy aki ezt megitéli, melyik oldalon áll éppen!:DDD Bár, ezzel az erővel, az orkokat is lehettne kritikával illetni, nemdebár?:DDD
Félre ne értsen senki, nem erőltetem, csak keresem a ''megfelelőt''.:B
[kép], [kép]
Csak azt nem tudom, még mit kellene, már ha jó egyáltalán az alap (mintha napszemüveges lenne :Y ). :F

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3765) Pompi válasza tuskooo (#3752) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

tuskooo mire gondolsz?
Az általam mókolt veruóknak ugyan úgy áll a szeme, mint a Yooha által készültekén - amit a requestbe is postoltál többször:

[kép] --> [kép]

Feel Good Inc.

(#3766) Kidus válasza Allien (#3764) üzenetére


Kidus
őstag

Ez nem lesz jo, nem is kene eroltetni ezt a kepet konkretan.
Egy nagy paca az egesz. Kicsiben meg foleg kivehetetlen.

Assuming Control

(#3767) tuskooo válasza Pompi (#3765) üzenetére


tuskooo
addikt

Tudom, csak ez így kicsit fura. De mivel az eredeti is ilyen, végülis maradhat így is. Egyébként jó már ez így? Konkrétan mehet a request-topicba?

(#3768) parandroid válasza Allien (#3764) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik így a kép, kellően rajzos, de fenntartom, hogy behúzott állkapoccsal kivehetőbb lenne. Érdekes, az offtopik után ezt ma már másodszor írom le, lehet, hogy második állkapocs fóbiám van kialakulóban. :U

Az a shit lovag meg kicsit erős volt így kora este, ne csodálkozz, ha az erő sötét oldala megkeres álmodban, hogy tudatosítsa a h betű helyét a szó írott alakjában... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3769) Allien válasza parandroid (#3768) üzenetére


Allien
veterán

O.K:, keresek egy másikat (elvileg van valahol valamelyik wincsimen egy).:B Sith lovagokat meg keresztbe szokta lenyelni Alien, ha jól sejtem.;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3770) Pompi válasza Allien (#3769) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Variációk a témára:

[kép][kép][kép]

[kép][kép][kép]

Én ebből a forrásból dolgoztam: [link]

Feel Good Inc.

(#3771) Viktor0610 válasza Pompi (#3770) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen tudom, mit ábrázol (bár a felhasználónév magáért beszél), de sz.tem széles. :U

Samsung Galaxy A54

(#3772) Pompi válasza Viktor0610 (#3771) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Van már ilyen széles avatarunk nem is egy.
A kivhetőség szempontjából pedig még mindig jobb, mint az előző verzió.
Ez csak egy lehetőség, keresek majd másik alapanyagot ha lesz időm, de szvsz ez azért elég jellegzetes ábrázolása az aliennek.

Feel Good Inc.

(#3773) brownus válasza Allien (#3769) üzenetére


brownus
veterán

itt is nézted gondolom... de ha mégsem: [link], [link], [link]

(#3774) Pompi válasza brownus (#3773) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az ilyen képekből elég nehéz PH kompatibilis képet csinálni.
Célravezetőbb valamilyen Alien képregényképet keresni.

Feel Good Inc.

(#3775) brownus válasza Pompi (#3774) üzenetére


brownus
veterán

lehet, de hogy horny-t idézzem: ''Amíg nem fáj, nem művészet.'' :D

(#3776) tuskooo válasza tuskooo (#3767) üzenetére


tuskooo
addikt

Vki? :U

(#3777) Pompi válasza tuskooo (#3776) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mindjárt csinálok valamit a szemeivel meg kis képet hozzá és mehet a requestbe ;)

Feel Good Inc.

(#3778) Silencer83 válasza Pompi (#3777) üzenetére


Silencer83
addikt

udv!
az avatarom amit Te is szerkesztettel, maradhatna akkor az eredeti helyzeteben? :U
tehat h ne befele forduljon, tobben is eszrevettek hogy jobban nez ki az origi testhelyzetben :DDD

(#3779) Pompi válasza tuskooo (#3776) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nu?

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#3780) BLiNk3r válasza Pompi (#3779) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Én tartom, hogy a kezek elég nyomik. Az eredeti verzión valamivel túlér a fej körvonalán, az sokat számít a láthatóság szempontjából. Így meg két fekete paca a fogsorán...

(#3781) Pompi válasza Silencer83 (#3778) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Eredeti helyzet, eredeti szinek:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#3782) Winner_hun válasza Pompi (#3779) üzenetére


Winner_hun
félisten

a fogsorán szemből az a sárgás barnál árnyalás szerintemm nem kéne, igen furcsán néz ki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3783) Pompi válasza BLiNk3r (#3780) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tuskooo a ''kezes'' verzióra szavazott.... tartsuk tiszteletben.

A fogai árnyékolás nélkül túl plasztikusak lennének, de mindjárt lejebb veszek belőle.
Tessék:

[kép][kép]

Még egy:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#3784) Silencer83 válasza Pompi (#3781) üzenetére


Silencer83
addikt

koszonom, szerintem ez maradhat siman, ha meglesz a szukseges ido, evvel megyek a requestbe :R
nacceru lett :C ,Mind2 Uriembernek koszonet erte

(#3785) BLiNk3r válasza Pompi (#3783) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Leírtam a véleményem, és tettem egy javaslatot hogy lehetne javítani a ''kezes'' verziót. Nem igazán vili hogy jön ide a tuskooo véleményének tiszteletben tartása.

(#3786) Winner_hun válasza Pompi (#3781) üzenetére


Winner_hun
félisten

A két lába közötti ficak a farka akar lenni?:F:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3787) Silencer83 válasza Winner_hun (#3786) üzenetére


Silencer83
addikt

[link]
igem, merthogy oneki meg olyan is van :P :)

(#3788) Pompi válasza BLiNk3r (#3785) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Úgy értettem, hogy a kezekkel eleve van bajod... majd csiszolok rajta akkor, hogy itt is túlnyúljon kicsit a fejen.

Feel Good Inc.

(#3789) NorDezs


NorDezs
senior tag

Na akkor egy kezes verzió tőlem is:
[kép] [kép]
A szemeit, viszont meghagytam ilyen idiótára, ugyanis te magad mondtad, hogy nem egy ''átlagos'' mókust akarsz, hanem ezt, ehhez pedig ez is tartozék :P

[Szerkesztve]

(#3790) Winner_hun válasza Silencer83 (#3787) üzenetére


Winner_hun
félisten

Láttam a nagy képet, de szerintem az a farokcsont nem kell oda:

[kép] [kép]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3791) tuskooo válasza Pompi (#3788) üzenetére


tuskooo
addikt

BLiNk3r: szerintem aki ismeri a karaktert, az simán vágja, hogy azok kezek. A kis képen kicsit tényleg fura, de azon az se segít, ha túllógnak a fejen. A kezekhez viszont mindenképpen ragaszkodnék, én fontosnak érzem őket a karakteren.
Pompi: Köszi a segítséget, nekem a BLiNk3rnek írt magyarázat szerint már így is jó lenne. Ha akarsz rajta még variálni, akkor természetesen megvárom, de ha jó ez így is, akkor linkelem a requestbe :)

(#3792) tuskooo válasza NorDezs (#3789) üzenetére


tuskooo
addikt

Köszi, de szerintem maradok a Pompi-félénél. :)

(#3793) tuskooo válasza tuskooo (#3791) üzenetére


tuskooo
addikt

Hm, jobban megnézve...tényleg jobb lenne az eredeti szemállás, ha nem nagy gond :B

(#3794) Silencer83 válasza Winner_hun (#3790) üzenetére


Silencer83
addikt

nem ertem kristalytisztan miert nem kell oda, v mi a bajod vele :U
minek megcsonkitani, kb olyan lenne mint a motkanyod ful nelkul :U :DDD

(#3795) Winner_hun válasza Silencer83 (#3794) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem háromlábúnak tűnik így

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3796) NorDezs válasza Winner_hun (#3795) üzenetére


NorDezs
senior tag

Szvsz tökéletesen jó farokkal. Szerintem rajtad kivűl mindenki vágja, hogy az farok, és nem láb. ;)

(#3797) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh én is írok ide hisz hamarosan már én is kaphatnék (ha a modik is úgy látják) avatart!
Így hát nagyon megköszönném ha valaki ezt megszerkesztené nekem:
[link]
Jahh én nem láttam, de remélem ilyen még nincs :)

(#3798) tuskooo válasza neongorack (#3797) üzenetére


tuskooo
addikt

Nem vagy kicsit messze még attól a hsz-számtól? Vagy vmit benéztem? :F

(#3799) neongorack válasza tuskooo (#3798) üzenetére


neongorack
senior tag

nembaj, jobb előbb mint később, majd összejön az ;)
Nos hát igen, mert visszafokoztak :), de azért jobb ha megcsinálják, mint akkor szerkesztenék, tudtommal szerkeztetni lehet előbb is... :F

(#3800) brownus válasza Pompi (#3779) üzenetére


brownus
veterán

Te jártál, éltél svédben?

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.