Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) rumos14


rumos14
nagyúr

Agostino-nak még1x köszi a munkáját :R

(#3402) Agostino


Agostino
addikt

Üdv mindenkinek!

Látom ez egy jó kör volt, sokan nagyon szépek lettetek, őszinte gratulációm minden új egyéni pofisnak, megint kicsit színesebb lett PH! Szívesen volt mindenkinek. : ))

Rhino666 - ne viccelj már, nem jössz semmivel. : )

nygma - sajnálom, hogy most lemaradtál. : ((( Sebaj, osztanak még arcképet. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3403) szacsee


szacsee
nagyúr

Üdv!
Kihez fordulhatnék, hogy előre meg legyen csinálva az arckép?
Na meg persze stipistopp alapon az avatart le szeretném foglalni ha nincs még. :) :R

(#3404) C4mp3r válasza Agostino (#3402) üzenetére


C4mp3r
addikt

Köszönöm, hogy topicon kívül is fogalalkoztál az arcképemmel. :R Nagyon jó lett.

(#3405) Finwe válasza ladybug (#3397) üzenetére


Finwe
őstag

ladybug, Jag: Régebben találtam, egy háttérhez tartozik testestül, de más kép nincs róla.
Nekem jobban tetszik mint ez.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3406) RoyalFlush válasza Agostino (#3402) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Köszi szépen, hogy segítettél elkészíteni az avataromat ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3407) Játékos


Játékos
addikt

Agostino!
Nem felejtem el a kedvességedet, köszi szépen! :R :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3408) nygma válasza Agostino (#3402) üzenetére


nygma
addikt

Következőbe körbe benne leszek,hogy megkapom-e az egy másik dolog..

:R

(#3409) ladybug válasza Finwe (#3405) üzenetére


ladybug
őstag

Ez a mostani, amit ide betettél komolyabb. Jobban illene hozzád.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3410) Agostino válasza nygma (#3408) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, ha nem rosszalkodtál, akkor szerintem semmi akadálya. : ))))))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3411) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Üdv a Nagymestereknek!
Lassan nekem is lehet saját avatarom, de vagyok olyan balkezes, hogy ne tudjam elkészíteni.
Ha lenne valaki, aki nem sajnálná erre szánni fölös szabadidejét és szellemi tökéjét annak nagyon megköszönném a segítségét! :R

Két alapanyagot tudok rendelkezésre bocsájtani, mindkettő Takeshi "Beat" Kitanot ábrázolja:
[link]
[link]

Alléz Olympique de Marseille!

(#3412) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
ezek

Még igényelnek valami finomítást, vagy pedig megfelelőek már?

(#3413) -conrad- válasza Agostino (#3410) üzenetére


-conrad-
addikt

Küdtem egy privit. :B Megéznéd, hogy lehet-e kezdeni valamit azzal az "alapanyaggal"?

[ Szerkesztve ]

(#3414) Pompi válasza C4mp3r (#3404) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez tényleg nagyon jó lett. Egyik kedvenc alakom / témám, anno még én is gondolkoztam ezen. Gondolom a jellegzetes hosszú fülek a kompromisszum áldozatává váltak, hogy beleférjen a limitbe.

Feel Good Inc.

(#3415) localhost válasza Jag (#3307) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, látod a munkád elnyerte méltó jutalmát! Megszépültem :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3416) Agostino válasza Pompi (#3414) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Igen, sajnos a szép hosszú fülektől meg kellett válni, ha megtartom, akkor a kis méret miatt a részletek vesznek el. Ilyen ez a popszakma. : (((

-conrad- : megpriviztelek. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3417) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Hali!

Ezt a képet kéne átszerkeszeni olyanra ami már elfogadható egy avatarnak :) Keresnék valakit, aki tudna nekem segíteni ebben, már kértem régebben is, de aztán elmaradt a válasz és én meg teljesen el is felejtettem.

(#3418) Finwe válasza LucifeI2 (#3417) üzenetére


Finwe
őstag

Első próba, valszeg messze van a kész arcképtől.

lucifejqw7_2

szerk: és valóban

Finwe

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3419) LucifeI2 válasza Finwe (#3418) üzenetére


LucifeI2
őstag

De a képből lehet csinálni arcképet? Vagy adjam fel és keressek másikat?

[ Szerkesztve ]

(#3420) Agostino válasza LucifeI2 (#3419) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem kell feladnod, szerintem csupán nem ártana egy nagyobb, mert ez helyenként el van mosódva picit.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3421) LucifeI2 válasza Agostino (#3420) üzenetére


LucifeI2
őstag

Van nagyobb is, megtaláltam a gépemen. :K

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3422) Agostino válasza LucifeI2 (#3421) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, nekem ilyesmire sikerült:

,

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3423) LucifeI2 válasza Agostino (#3422) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem jó lett, köszönöm.:) Megvárom, hogy egy moderátor is véleményt mondjon róla, aztán megpróbálom az Arckép request topicban.

[ Szerkesztve ]

(#3424) ladybug válasza Agostino (#3422) üzenetére


ladybug
őstag

Szuper lett, de kicsit narancssárgás lett az árnyalat. Pirossal jobban mutat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3425) Agostino válasza ladybug (#3424) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Kicseréltem őket, több lett a piros. Most milyen?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3426) ladybug válasza Agostino (#3425) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem most jó lett.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3427) LucifeI2 válasza Agostino (#3425) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tettem egy próbát. :)

(#3428) Darth_Revan válasza Agostino (#3422) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak én látom a bal oldalit világosabbnak? :F

(#3429) Agostino válasza Darth_Revan (#3428) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem, a kisebbiket néha pár árnyalattal sötétetbbre szoktam venni, úgy jobban kijönnek a részletek, és méreténél fogva nem veszik el. Persze, nem minden esetben kell alkalmaznom, de nagyjából 50%-ban igen.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3430) Rez_Grof válasza Jag (#3290) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A második szerintem túl fakó szvsz az első a jobb
ennek a szinárnyalaát lehetne használni??
[link]

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3431) RoyalFlush válasza Finwe (#3395) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hy!

Találtam egy képet teljesen véletlenül az ipséről, a gond csak az, hogy hajpótlásra szorulna .. :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3432) RoyalFlush válasza Agostino (#3410) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hy!

Szerinted mit lehetne / kellene még módosítani ezen az arcképen? :U

szerk: eléggé beleolvad a PH! hátterébe :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3433) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#3432) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Persze a többiek is nyugodtan elmondhatják a véleményüket, vagy akinek van kedve és ideje módosíthat is rajta :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3434) FehérHolló válasza RoyalFlush (#3432) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nem rossz.

Skynet is real. It's called Google.

(#3435) Agostino válasza RoyalFlush (#3432) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hmm, ő nem az idősebb Paul Teutul? : ))

Szerintem ha a vállát leveszed, több hely marad a fejnek, ami viszont teljesen korrektül néz ki. Ha PS-el dolgozol érdemesnek tartanám megpróbálni a következőket: CTRL+M, húzd mélyebb árnyalat felé, aztán CTRL+U saturation 5 és 10 között. Sokkal teltebb, élettel telibb színeket kapsz majd.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3436) RoyalFlush válasza Agostino (#3435) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ő az, bizony :K Oké, korrigálom. Köszi a tanácsokat :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3437) RoyalFlush válasza Agostino (#3435) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A vállából lehet hogy egy picit meghagyok, a bajusza miatt (de sokkal kevesebbet, mint most). Majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3438) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Így elsőre:

szerk: hát látok még rajta felesleges pixeleket :U

szerk2: így milyen? Az a kis vállrész nem nagyon zavaró?

szerk3: ez jelenleg 45x54px méretű.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3439) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Feltöltöttem a tárhelyemre, így később is tudok rajta módosítani új hsz-be illesztés nélkül.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3440) Agostino válasza RoyalFlush (#3438) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A felesleges pixeleket legegyszerűbben úgy tudod kiszűrni, ha az egészet felnagyítod 1600x-ra, és egyszerűen megnézed a széleket. Eraser 1-es méret, ami nem kell annak delete.

Szerintem a váll nem szükséges, a bajusz egyszerűen lelóg az arcról, nincsen azzal semmi baj. Meghúzod az áll vonalát, kicsi fekete szegélyt adsz neki és kész is vagy. Esetleg a feje búbját lenne még érdemes átrajzolni, de az annyira nem életbevágó.

3441 - hát szerintem itt lehetne egy közel szabályok szerinti méretet tartani, kb olyan 52-es, 53-as magassággal. Nincsen sok pici részlet, ami miatt a határokat kellene feszegetni.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3441) RoyalFlush válasza Agostino (#3440) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A nagyobb méret még belefér, vagy inkább a kisebb?

(#3440) Agostino: oké, köszi :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3442) Finwe válasza RoyalFlush (#3431) üzenetére


Finwe
őstag

Nahát :D kemény, én még ugyan azt a képet sem találtam meg azóta.
Jópofa a Teutul-os kép is :D

Sajna nekem nem sikerült jobb képet alkotnom azóta sem a kiválasztott alanyból, ha esetleg valakinek van ideje foglalkozni vele akkor szívesen fogadom a segítséget :U

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3443) Agostino válasza Finwe (#3442) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ilyen kicsiből nagyon nehezen lehet épkézláb avatart faragni. Nincs egy neved, vagy hogy hol találtad? El nem hiszem, hogy nincs belőle nagyobb méret. Addig is, nekem ebből az apróból ennyit sikerült összeszednem. Hajat pótoltam, fésültem erre, zseléztem arra, barnítókrém usw... usw...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3444) Finwe válasza Agostino (#3443) üzenetére


Finwe
őstag

Köszi a fáradozást a képpel!

Van kép de név alapján én nem találtam másikat, nekem ez van meg: [eredeti]

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3445) trassher


trassher
addikt

Sziasztok

Mivel képszerkesztő progikkal igencsak hadilábon állok ezért szeretnék megkérni valakit, hogy készítsen el nekem egy avatart ha lehetséges. Sajnos jobb képeket nem találtam, de majd aki ért hozzá úgy is elmondja hogy milyen beállítású képet keressek.
Íme a képek. Azért 2 mert nem tudom melyikből lehet avatart faragni.

[link]
[link]

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét. :R

Redmi Note 7

(#3446) Agostino válasza trassher (#3445) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem találtál jobb képeket Alucard-ról? Ejnye... képek és még több kép. Sok lehetőség van, válassz kedvedre.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3447) trassher válasza Agostino (#3446) üzenetére


trassher
addikt

Hello

Na pont a legkézenfekvőbb helyen nem kerestem, pedig 2. a könyvjelzők között. Thx a linket. Keresek akkor valami használhatót. :)

Redmi Note 7

(#3448) trassher válasza Agostino (#3446) üzenetére


trassher
addikt

Ezeket találtam ahol nem vág vagy buzis vagy emos fejet
[link]
[link]
[link]

Redmi Note 7

(#3449) Agostino válasza trassher (#3448) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Az első kettő nem a legjobb alap, a harmadikból még ki lehetne hozni valamit, szerintem egy olyan fotót kellene keresni, amiben előlről, profilból látható, kalappal, szemüveggel az orrán. Ja, és nem olvad bele a háttérbe a fél arca. Megpróbálok majd kimenteni a sorozatból pár képet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3450) trassher válasza Agostino (#3449) üzenetére


trassher
addikt

Ezek már remélem jobbak lesznek. vagy nem látszott minden vagy hiányzott valami.
[link]
[link]

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.