Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Kisérletező kedvűeknek:

PH! Kompatibilis arckép - Kezdő (ez a régebbi)

PH! Kompatibilis arckép - Haladó (ez az új)

Üdv. H

(#2252) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Egy próba Bud nesa-nak:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2253) nesa válasza Agostino (#2252) üzenetére


nesa
veterán

Ez jO nagyon tecc ,gondolom a Ph miatt lett zold az ing:) ha ezt lehetne finomitani PH szintre hogy el is fogadjak azt ngyon megkoszonom.

(#2254) Agostino válasza nesa (#2253) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Mit finomítsak rajta ami szerinted nem az igazi még? Az ing az egy fakóbb zöld volt, ezért a rajzos hatás végett emeltem a színeken, de akármilyen színű lehet, ha a zöld nem jön be.

A szakáll alja az nem a legjobb még, azon faragok majd.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2255) nesa válasza Agostino (#2254) üzenetére


nesa
veterán

Koszonom az ingnek szerintem valami kozep kek jobb lenne,a tobbi igazitast radbizom.

(#2256) Agostino válasza nesa (#2255) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, nem egészen vagyok biztos benne, hogy ez közép kék lett, de mindenesetre kék lett az ing, és a szakállat is rendbehoztam, a feje bubját is simítottam egy kicsit.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2257) nesa válasza Agostino (#2256) üzenetére


nesa
veterán

Na ez szuperul nez most ki :C

Ha 1 Moderator rabolint akkor atviszem a masik forumba.

(#2258) ngabor2 válasza nesa (#2257) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ne kapkodd el, előbb legyen kicsi is belőle. nekem valahogy ez a kép furcsa. nem tudom konkrétan megmondani, hogy mi a furcsa rajta, talán az arca színe.

(#2259) Thrawn válasza ngabor2 (#2258) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak nem a szakállal van bajod? :U :D

nesa: Szerintem lehetne egy picit nagyobb, a jobb oldalán van egy kiálló rész ami fura (lehet, hogy a füle akar lenni, de fura)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2260) nesa válasza ngabor2 (#2258) üzenetére


nesa
veterán

Termeszetessen kicsivel gondoltam atvinni.
Ugygondolod hogy 1 fel arnyalattal lehetne sotetebb a bore?

Thrawn!

Szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#2261) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Amit Thrawn mondott, abban van valami, engem is zavart, így a fület eltüntettem, és hajjal pótoltam, szerintem jobb lett így, de én nem vagyok pártatlan ítélő. Emeltem a színek telitettségén is egy pöppöt, a szakáll és haj icipicit világosabb lett, ngabor, ha továbbra is zavar, kicsit pontosítsad, és fixáljuk. Nagy, és két kicsi, hogy lássátok egymás mellett őket. Szóval:

, ,

Mod.: örülök neki Thrawn, hogy akkor nagyjából ráéreztem mi nem jön be neked. : )

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2262) Thrawn válasza Agostino (#2261) üzenetére


Thrawn
félisten

Sokkal barátibb lett :K
Kisképből az inges jobban tetszik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2263) nesa válasza Agostino (#2261) üzenetére


nesa
veterán

Hmm egyre jobb:) kicsibol nekem is az inges jon be.

Ha valakinek meg valami nem tecc rajta akkor szoljon,szerintem szuper.

Koszonom :R

(#2264) zolynet válasza Winner_hun (#2249) üzenetére


zolynet
addikt

Köszönöm fáradozásotokat! :R

Agostino :R

Life is too short to stay stock!

(#2265) RoyalFlush válasza Winner_hun (#2224) üzenetére


RoyalFlush
őstag

[link] :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2266) Agostino válasza RoyalFlush (#2265) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

zolynet - a nagykép bejövős lesz szerintem is, viszont a kicsi vissza lesz dobva, nagyon pixeles, látni, hogy a már készből lett kicsinyítve - szerintem. Holnap az eredetit megvágom, megcsinálom a kicsit, az nem annyira macera, és akkor a kettő összerakva már át fog menni a vizsgán.

RoyalFlush - szerintem nem lesz probléma, csapos2 csacsija az emule nevű program logójából készült, vagy ott van akár Hack3er Cheetos chips avatarja. Arca van a képnek, nem hibás. Ha mégis vissza lesz dobva, lesz másik. Sok márka képviselteti magát, ez alatt inkább intel, amd, asus logokat kell érteni egy halvány emlékem szerint régről. Pár ember azért is kapott uj avit az uj rendszer bevezetésekor, mert a fent említett szabályok amiatt érvénytelen lett az arca.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2267) Nyugdíjas válasza Agostino (#2261) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

kicsiből az inges. Egyértelműleg:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2268) RoyalFlush válasza Agostino (#2266) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Oké :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2269) nesa válasza Agostino (#2261) üzenetére


nesa
veterán

Akkor ha senkinek nincs tovabbi javaslata a 2db inges kepet atviszem az Arckép requestbe.

Agostino koszonom.

(#2270) Jag


Jag
senior tag

Nem tudom volt e már, de Itt egy avatar maker Elég jól illeszkedik a PH!-stílushoz sztem.

(#2271) zolynet válasza Agostino (#2266) üzenetére


zolynet
addikt

Ok. ;)

Life is too short to stay stock!

(#2272) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

zolynet - itt a két avatar akkor:

a nagy aminek a széléből winner lecsípett asszem pár pixelt, ill a friss kicsi - ez utóbbit nézegessétek, az eredeti alapanyag amiből a nagy készült nem volt nálam, ezért újra kivágtam a nyersanyag képet, és abból készítettem:

, .

nesa - szivesen, szoritok neki, remélem megkapod

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2273) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Ebből szeretnék avatart készíteni, persze kiszínezve:

[link]

Még nem csináltam ilyet, szerintetek menni fog?

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2274) Eagl3 válasza Rossi (#2273) üzenetére


Eagl3
veterán

Még messze vagy az őstagságtól ;)

(#2275) Agostino válasza Rossi (#2273) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Csak a fantáziád szabhat korlátot a színeknek, egyéni arcképnek pedig az, hogy nem vagy őstag. Mellesleg nem hiszem, hogy megkapnád, "legyen arca a képnek"...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2276) zolynet válasza Agostino (#2272) üzenetére


zolynet
addikt

:R köszönöm :R
akkor irány a request, azt majdcsak beindul az is

Life is too short to stay stock!

(#2277) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hello all.
Szeretnék kéri egy kis segítséget, egy hozzáértő személytől. a leendő avatarom elkészítésében.
3 kép van amit, el tudnák képzelni, nemtudom melyikből lehetne kihozni a legtöbbet úgy hogy az jól is nézzen ki.
Itt lenne a 3 kép tetszési sorrendben
1 2 3

Szerintem az első lenne a legkönnyebben és legjobban kinéző ph-kompatibilisan, de ez csak az én véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2278) Agostino válasza Shkiz0 (#2277) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem tudom mennyire vagyok tekinthető hozzáértőnek, de íme a véleményem: az első kép önmagában a legjobb, picit le kell az aljából nyesni, különben a méretarányok miatt nem fog látszódni belőle semmi, hangyányit egyszerűbb színek, onnantól kezdve nem sok meló van vele - bár hozzá kell tennem, nem tudom pontosan, hogy mit szeretnél kiemelni. Mivel mindhárom képen van kasza, feltételezem szeretnéd megtartani, azt viszont a 2. illetve a 3. kép esetén nehezen tartom megvalósíthatónak, bár lehetetlennek nem. Amiben a részletessége miatt nem sok potenciált látok, az a 2. kép, azt is a finom részletek miatt. Így gondolom én.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2279) Shkiz0 válasza Agostino (#2278) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

első tetszik nekem is a legjobban.
Ha valaki elkészítené a ph kompatibilis verziót azt megköszönném. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2280) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Agostino :R mélyreható segítségével létrejött ez az avatar..Vélemény?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2281) lakisoft válasza kavicssli (#2280) üzenetére


lakisoft
veterán

alakul ... teljesen okés ... bár nincs eléggé leegyszerűsítve szerintem.

(#2282) kavicssli válasza lakisoft (#2281) üzenetére


kavicssli
addikt

Szerintem nem is kell!Habár egy modi erre járhatna :U :B csak egy kicsit rikító a színe de szerintem ez tökéletes....

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2283) Winner_hun válasza kavicssli (#2280) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezzel a figurával van már kész avatar, csak nem lett felhasználva

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2284) Agostino válasza kavicssli (#2282) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Anti-rikítani egy katt, de ha már van ilyen csak azt kell előszedni, és probléma letudva. : )))

lakisoft - egyszerüsíteni? Ilyet sem hallottam még, mint elvárás.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2285) kavicssli válasza Winner_hun (#2283) üzenetére


kavicssli
addikt

és merre? :U :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2286) Winner_hun válasza kavicssli (#2285) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]
[link]
[link]
[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2287) kavicssli válasza Winner_hun (#2286) üzenetére


kavicssli
addikt

csak nem ugyanaz a 2 szereplő.... :P :R

Tessék [link] de akkor úgy néz ki jó lesz csak sötétíteni kell még rajta!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2288) Winner_hun válasza kavicssli (#2287) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindkettő zöld és golyófejű, ikrek, kicsit eltorzulva:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2289) ngabor2 válasza Winner_hun (#2288) üzenetére


ngabor2
nagyúr

peeersze, a sebész is felvágja a hasat, meg a hasfelmetsződzsekk is. tehát ugyan olyanok :P

szerintem a rikító zöldet lehetne egy kicsit tompítani, és akkor már jó lenne sweety is.

(#2290) kavicssli


kavicssli
addikt

Agostino :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2291) Agostino válasza kavicssli (#2290) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Akkor már csak a voksod kell letenned az egyik HTF mellett. : ))

Russel-en (kék) még van pár dolog amit alakítanék, aztán jöhet a kiskép. Remélem Sweet Tooth (zöld) színe jó lett, ha gondoljátok módosíthatok rajta, de ezeknek a karaktereknek valahol lényegi pontjuk az élénk szín - vagyis nem akarom teljesen fakóra levenni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2292) ladybug válasza kavicssli (#2290) üzenetére


ladybug
őstag

Mindkettő jópofa. :) Talán a zöld jobb.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2293) kavicssli válasza Agostino (#2291) üzenetére


kavicssli
addikt

Russel jobban bejön... :R kicsi kalóz :DD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2296) Jag


Jag
senior tag

Csináltam egy avatart, ha valakinek kellene:

(#2297) legiaap válasza Jag (#2296) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez tök jól néz ki
Szép munka

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2298) Jag


Jag
senior tag

Még egy, unatkozom. :-)

(#2299) Jag


Jag
senior tag

Na, többet nem spemelek.

Használjátok őket egészséggel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.