Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Jag válasza RoyalFlush (#2650) üzenetére


Jag
senior tag

;

Lehet más csinál jobbat.

(#2652) Hold válasza Jag (#2645) üzenetére


Hold
őstag

így tetszik csak a macsekot kéne kiültetni majdnem a szélére..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2653) RoyalFlush válasza Jag (#2651) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Agostino, Winner_hun, Finwe, vagy más is akár:
Mit lehetne szerintetek ezekből kihozni? :U Érdemes e szerkesztgetni, vagy nézzek más "alapanyag" után .. ?

:R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2654) Jag válasza Hold (#2652) üzenetére


Jag
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#2655) Hold válasza Jag (#2654) üzenetére


Hold
őstag

Hold maradjon a másik, nem kértem lányost :(
Alsóbbik cica szebb :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2656) Agostino válasza RoyalFlush (#2653) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nagyon jó rajzos az alapanyag, úgyhogy szinte kínálja magát a kép. Magam részéről elvetném a fekete változatot, az emberek Sonic-ot kéknek ismerték meg, de ez részletkérdés. Itt egy nagyobb, mosolygósabb alap is, lehet, hogy ez picit jobban áll neki, hiszen valahol ez a klasszikus tekintet tőle. Jag avija is jó, hangyányit recésnek érzem a széleket - bár a fene tudja - , nameg a Sonic felső tincsét ki kell pótolni az fontos lenne, de csak ennyi, és kész is.

Később én is dobok pár változatot, Sick Boyt sem feledtem el, de ritka gáz napom volt, és a hét ami előttem áll... brrr... azért igyekszem.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2657) RoyalFlush válasza Agostino (#2656) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Megnézhetjük, mit lehet belőle kihozni :) de Shadow-t, fekete változatot se vessük el, jelenleg nekem ő jobban tetszik :)

mod: jaa és köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2658) FehérHolló válasza Jag (#2651) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha már a fekete tetszik neki, de Sonic kék:
Nem lehetne esetleg a sötétszürkéből kéket, a feketébből sötétkéket, a pirosból pedig világoskéket varázsolni? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2659) Sick Boy válasza Thrawn (#2635) üzenetére


Sick Boy
őstag

hát azért kérem, hogy segítsetek, hogy ne legyen ilyen fényképszerű... THX előre is

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2660) Jag válasza Hold (#2655) üzenetére


Jag
senior tag

(#2661) Hold válasza Jag (#2660) üzenetére


Hold
őstag

valamiért világosabbnak jobban szerettem :) feltünőbb volt :) de a cica tökéletes helyen van
már csak a szín de OFF-ban megkérdezem

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2662) RoyalFlush válasza FehérHolló (#2658) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Sonic kék, de Shadow fekete - [ VIDEO ] (nézzétek meg) No még nem döntöttem el ... :) Majd amelyikből jobb avatart lehet kihozni és jobban tetszik ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2663) Jag válasza FehérHolló (#2658) üzenetére


Jag
senior tag

Mindent lehet, de ahhoz szinte újra kellene rajzolni az egészet. :(

(#2664) Jag válasza Sick Boy (#2659) üzenetére


Jag
senior tag

:F

(#2665) 7 válasza FehérHolló (#2658) üzenetére


7
addikt

Viszont az a fekete figura nem Sonic, hanem Shadow

Amúgy a te kérdésedre válaszolva, Royal: Szerintem Shadow tökéletes. Sonic kicsit hülyén néz ki azon a képen. :P

[ Szerkesztve ]

(#2666) RoyalFlush válasza 7 (#2665) üzenetére


RoyalFlush
őstag

:K

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2667) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Néhány kép (sajnos elég kis felbontásúak) Shadow-ról (videoból):

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2668) diegho


diegho
nagyúr

sziasztok!

ez a kép megfelel avatar alapnak?

(#2669) Jag válasza diegho (#2668) üzenetére


Jag
senior tag

Szesz! ;)

Sztem nem fog átmenni a rostán, mert nincs "arca".
Valami figurát nézz ki sztem.

(#2670) diegho válasza Jag (#2669) üzenetére


diegho
nagyúr

egy szőnyeg esetleg? :C

(#2671) FehérHolló válasza 7 (#2665) üzenetére


FehérHolló
veterán

Izé... Ez kimaradt a gyerekkoromból.

Skynet is real. It's called Google.

(#2672) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#2667) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ezek közül az elsőből vagy a másodikból lehetne avatart faragni (csak fejére gondolok)? :B

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2673) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok!
Ebből szeretnék egy avatart kérni,az egésznek benne kellene lenni (a feket háttér természetesen nem :),ha valaki megtudja valami oldalhoz illőbben, azaz mesésebben csinálni azt nagyon megköszönném!
Előre is nagyon köszönöm!!

Linkje

*Sn0w

(#2674) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Megpróbáltam avatart "faragni" a #2667-ben lévő képeken látható Shadowról, de nem lett jobb, és nem is tetszett annyira, mint a Jag által készített változatból készített verzió.

Szerintem maradjunk annál .. Tudna valaki rajta simítani, és elkészítené a végleges változatot? Még 1x belinkelem a nagy és kis képet, valamint a Jag által készített avatart:

Nagyon köszönöm! :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2675) RoyalFlush válasza RoyalFlush (#2674) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Amin szerintem még lehetne javítani:

- mellkasánál lévő fehér pamacs (így olyan mint egy kis gomolyfelhő);
- az orra alatt szerintem van egy pici fekete kiálló rész;
- tüskéi körvonalánál mintha lenne néhány felesleges pixel
...

Agostino, Motkány, ... majd ha lesz egy kis időd szöszmötölnél vele egy kicsit? :B
Előre is köszi mindenkinek! :R

mod: kicsibe hogy nézne ki? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2676) Agostino válasza RoyalFlush (#2675) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Tessék, egy változat tőlem, nem saját gépen dolgozom megint, de amennyire láttam és hasonlítgattam, nem lett vészes.

gtamate2 - nem akarlak elkeseríteni, de nagyon messze vagy még attól, hogy egyéni avatarod legyen, szóval szerintem hagyjuk egyelőre Agent 47 kérdését. Szeretettel várunk mihelyst jogosult leszel rá.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2677) RoyalFlush válasza Agostino (#2676) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ez így első ránézésre nagyon jól sikerült :K

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2678) Pompi válasza gtamate2 (#2673) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Függetlenül attól, hogy ebből mit lehetne kihozni, azt gondolom, hogy még egy keveset várhatsz ezzel a szerkesztgetéssel.

Feel Good Inc.

(#2679) rumos14


rumos14
nagyúr

Mesterek! Jag és Agostino, így első ránézésre Ti tartjátok életben a topikot. úgy érzem, eljött az idő hogy a tenhéfejem megváltozzon Homer-fejre. három forrásom lenne: [link] átfordítva jobbra, [link] és [link], szintén tükrözve. ezekből mit lehetne kihozni?
előre is hatalmas :R

(#2680) didyman


didyman
őstag

Tisztelt Urak, felkínálom a békámat :D .

Belőle szeretnék valami PH-hoz illő arcot faragni. A sárga háttér, ha jól gondolom, nem maradhat.

Köszönöm előre is!

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#2681) RoyalFlush válasza didyman (#2680) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ha már breki, Crazy Frog nem tetszene? :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2682) didyman válasza RoyalFlush (#2681) üzenetére


didyman
őstag

Brrr, messze kerülöm a divatmajom dolgokat :D

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#2683) RoyalFlush válasza didyman (#2682) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Oké ;) Ehhez viszont mit szólsz (mint avatar alapanyag):

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2684) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Gyorsan lekicsinyítettem neked (ezen volna még mit csiszolni, csak hogy lásd):

50x39
55x43

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2685) RoyalFlush válasza didyman (#2680) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Koronával, levélen csücsülve:

Tetszik a kettő közül valamelyik? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2686) ladybug válasza RoyalFlush (#2685) üzenetére


ladybug
őstag

Ez a béka tuti jó. :D A másik is jópofa, de ez a koronás, leveles még jobban tetszik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2687) Agostino válasza rumos14 (#2679) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Zöld Homerünk már van, sárga még nincsen. Csomóféle mókás feje van neki, engedelmeddel postolnék még párat, azokat is nézd meg. Mellesleg fekete öves Simpson addikt vagyok, majd' mind a 18 évad megvan, úgyhogy forráshiány nem lesz. ): )))

Nagyon tuti szerintem is ez a brekusz, de majd didyman dönti el. Én mindenesetre drukkolok ennek a változatnak. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2688) ladybug válasza Jag (#2608) üzenetére


ladybug
őstag

Hold: szerintem még mindig ez a legjobb. Kicsit talán halványítani kellene a holdat, olyan világos aranyabb árnyalatra gondoltam.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2689) gtamate2 válasza Pompi (#2678) üzenetére


gtamate2
veterán

értem :(, na de kivárom gondolom mindenkinek van jobb dolga.
attól előre is köszönöm aki megcsinálja/vagy próbálkozik :)

*Sn0w

(#2690) RoyalFlush válasza Agostino (#2676) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Piciben hogyan festene? Függőlegesen nyújtottál rajta valamennyit? Nekem egyébként nagyon tetszik :K Én biztosan nem tudtam volna ilyen szintre hozni, profi munka :B

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2691) ladybug válasza Agostino (#2676) üzenetére


ladybug
őstag

Kicsit sötétnek találom, a haját pedig "recésnek" látom. :F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2692) RoyalFlush válasza ladybug (#2691) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Lehet, hogy egy picit sötét, de az ilyesmit én nem nagyon tudom megállapítani :B Sőt azt sem mindíg veszem észre, hogy hol vannak felesleges pixelek .. vak vagyok már én az ilyesmihez :) Ezért is kértem meg Agostinot és a többieket, hogy ha tudnak segítsenek :) Akik pedig erre járnak, véleményezzék.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2693) ladybug válasza RoyalFlush (#2692) üzenetére


ladybug
őstag

Én meg folyton csak kritizálok. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2694) RoyalFlush válasza Agostino (#2676) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Megtennéd (ha időd engedi), hogy egy picit világosítassz rajta (kíváncsi vagyok, úgy hogyan néz ki) :B És a recéket ha vannak - bár én nem nagyon látom - kisimítod a "hajánál" ? Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2695) RoyalFlush válasza didyman (#2680) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ettől kisebbe nem sikerült (nekem) valami jól (ez sem az igazi), de valami ilyesmi lenne a másik:

48x55

Ha tetszik (alapvetően) valamelyik a kettő közül, valaki megcsinálja majd profi mód korrektül.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#2696) ladybug válasza RoyalFlush (#2695) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem ez nagyon tetszik. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2697) rumos14 válasza Agostino (#2687) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem lehetne a fánkos képet vhogy megmahinálni? az teccene leginkább.
a zöld hómerrel találkoztam, de az pont ilyen aggresszív fajta, nem az igazi. csodálkoztam, hogy másnak még nincs.
nekem is megvan asszem 17 évad, de még csak a 11.-et fejeztem be, itt éreztem némi lapulást a korábbiakhoz képest, ahogy a south park-nál is. a film mondjuk nagyon tetszett, szóval nem fogytak még ki az ötletekből.

(#2698) Pompi válasza rumos14 (#2697) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy gyors verzió:

Feel Good Inc.

(#2699) rumos14 válasza Pompi (#2698) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi. but i want my donut :O :DDD szóval a fánk nem fér már bele? de így is nagyon jó :R

(#2700) gtamate2 válasza gtamate2 (#2673) üzenetére


gtamate2
veterán

ha valaki elkezdte csinálni kérem jelezze nekem, köszi :)

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.