Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Agostino válasza yakuza.tora (#3550) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Pedig ő van a képen. : )) Hát, ha mindenképpen ebből a fotóból szeretnél, akkor elsőként egy nagyobb változatra lenne szükség, de akkor is fennáll a veszélye, hogy elutasítják a kész kicsit, mondván, nem eléggé rajzfilmes - jártam már így. Nyilván nem csak körbevágom és lekicsínyítem, annál sokk több folyamaton nyomom át, de ennek ellenére. Na mindegy, azért elkészítem ha tudsz adni egy nagyobbat.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3552) yakuza.tora válasza Agostino (#3551) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nagyon köszönöm a türelmedet! :R
Ezekkel tudok szolgálni:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
:R

Alléz Olympique de Marseille!

(#3553) Agostino válasza yakuza.tora (#3552) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Kösz a képeket, ezt a szemből készült, kicsit lefelé néző tekintetet vettem kezelés alá, amennyire tudtam rajzfilmesítettem:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3554) yakuza.tora válasza Agostino (#3553) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Bakker! Ez gyönyörű!!! :Y :C
Kész! Ne is nyúlj hozzá! Ez így jó, ahogy van! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#3555) ladybug válasza Agostino (#3553) üzenetére


ladybug
őstag

No, jövök kritizálni. :D

Nincs mit egyébként, nagyon jó lett (ez is).

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3556) Agostino válasza ladybug (#3555) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

: )))) köszönöm

Az a baj, hogy ugye ez egy fényképből készült, szóval ez az a kategória amivel a legtöbb gond van ph kompatibilitás terén.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3557) nygma válasza Agostino (#3553) üzenetére


nygma
addikt

Nagyon jó lett... :C

:R

(#3558) yakuza.tora válasza Agostino (#3556) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszi mégegyszer! Majd megharcolok a modikkal! ;)
Ezek után hogyan tovább? :F

Alléz Olympique de Marseille!

(#3559) Agostino válasza yakuza.tora (#3558) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát igazság szerint ez egy olyan avi lesz, amit szerencsésnek tartanám ha egy témában kompetens mod láttamozna, rámutatna az esetleges hibákra - amennyiben felmerülnek. Akkor azokat én kijavítom legjobb tudásom szerint, ha pedig összeáll a kép, jön a picike, feltöltöd asszem Imageshack tárhelyére ( ez ott van pontosan leírva a request topic elején), linkeled kicsit és nagyot, aztán már csak várnod kell.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3560) yakuza.tora válasza Agostino (#3559) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Úgy lesz! :K
Mégegyszer köszi és ezer hála! :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#3561) Pompi válasza yakuza.tora (#3560) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy

ebből: hogy sikerült,

ezt: összehoznod...

Feel Good Inc.

(#3562) yakuza.tora válasza Pompi (#3561) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Látod, ezt én sem tudom... :(

Alléz Olympique de Marseille!

(#3563) Agostino válasza Pompi (#3561) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Úgy, hogy kisebbre lett véve a méret, a beállítások pedig nem voltak megfelelőek. Ha megfigyeled, az enyém 38*52 a módosított pedig 37*50. Mindegy, történt ami történt, ha mondanál valamit az általam fentebb készített képről, azt megköszönném. Ha nincsen semmi, akkor amint lehet megcsinálom a kicsit - ha már a kollega ennyire siet, a rikvesztben lévőek meg egy cserét követően váljanak gyorsan az enyészeté.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3564) Pompi válasza Agostino (#3563) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem is igazából arra voltam kíváncsi, hogy konkrétan mi történt vele (annyira értek hozzá, hogy lássam, hogy indexed color módban lett átméretezve, rgb helyett), hanem arra, hogy ha egyszer látta, hogy nem százas a kép, akkor minek tette a requestbe...
Nekem egyébként nincs bajom a képpel. Próbaképp készítettem egy 50 magas verziót és egy kisképet:

Feel Good Inc.

(#3565) Agostino válasza Pompi (#3564) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem is igazából arra voltam kíváncsi[...]

Ja értem, a megrikvesztelés, ahogy már leírtam nekem sem volt világos.

Nekem egyébként nincs bajom a képpel.

Jólvan, örülök neki. : )) Akkor tőlem is az 50-es és a kicsi:

,

De ha már méretek, lenne egy kérdésem. Tudom, hogy az optimális méret 40*50, de pl amikor az egyik érték nem éri el a határt, akkor a másik egy kis növekedést nem kaphatna? Így értem: W36 H52, a W34 H50 helyett. Tehát: ha egyik kicsit kisebb, akkor arányaiban a másik nem lehetne kicsit nagyobb? Megint alkuszunk tudom, de azért ez mégis más, mint amikor mindkét érték meghaladja az opt méretet. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3566) yakuza.tora válasza Pompi (#3564) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Elnézést kérek mindenkitől! Agostinotól és a modiktól is! :R
Biztos, hogy én voltam a bűnös/béna! :B
Ha terhelhetem még a topikot a szerencsétlenkedésemmel, akkor arra lennék kíváncsi, hogy mi a helyzet a kiszemelt avatarral? Jó így, vagy még át kellene dolgozni??? :F (természetesen a javítottra gondolok)
:R

Alléz Olympique de Marseille!

(#3567) Agostino válasza yakuza.tora (#3566) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Rikvesztből töröltesd a rosszat, majd miután az megtörtént, linkeld akár Pompi akár az én 50-es nagyobb avatarom. Kicsiből inkább az enyémet, annak a belsejében nincsenek világos pixelek.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3568) Pompi válasza Agostino (#3567) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megtettem én.

Feel Good Inc.

(#3569) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Lassan összegyűjtjük az utolsó arcképcsere óta összegyűlt requesteket, úgyhogy akinek még szerkesztés alatt álló képe van az húzzon bele, van még pár napja, utána várhat megint ~1 hónapot.

Feel Good Inc.

(#3570) Janoska26


Janoska26
addikt

Üdv, valami ilyesmi egyéni avatart szeretnék vagy valami huszárosat mindenképp, ha valaki tudna segíteni azt angyon megköszönném :R én sajna láma vagyok az ilyenekhez, látszik is mondjuk, mert mintát sem nagyon találok normálisat :F
esetleg ez talán :U nomégegy

[ Szerkesztve ]

(#3571) nygma válasza Janoska26 (#3570) üzenetére


nygma
addikt

[Itt] van alapanyag,biztosan akad köztük,ami megfelelő... :U

(#3572) Agostino válasza Janoska26 (#3570) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Lovon ülős, kardosak szerintem felejtősek:

Nagyon gáz az alapanyag felhozatal huszár téren, reményt már csak pár képben látok, azokból egy ilyen mellbencsonkolt változat ami még talán kihozható.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3573) parandroid válasza Janoska26 (#3570) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Itten vangy daliás, igaz ló nélkül, de elfogadható portréalap: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3574) Janoska26 válasza Agostino (#3572) üzenetére


Janoska26
addikt

hát ahogy elnézem igencsak, és mit szólsz a Bádogember képéhez? :U Ki tudsz belőle hozni valamit? Nem bánod meg :U :DDD

(#3575) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

És ez? :F
Ez ilyen b****s-kardozós, ezt nem lehet sallangmentesíteni? :F

Jancsika

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3576) Janoska26 válasza Racecam (#3575) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez sem rossz, kíváncsi vagyok hogy az itteni nagytudásu kollégák :U

(#3577) Janoska26 válasza Agostino (#3572) üzenetére


Janoska26
addikt

és mégegy alapanyag :U
MESTER :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3578) Thunder78


Thunder78
senior tag

Ez az avatart mennyire illeszkedik szerintetek a fórum kinézetéhez?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3579) Lord Zero válasza Janoska26 (#3577) üzenetére


Lord Zero
addikt

miért ragaszkodsz a lóhoz?
még az egészalakos figurák is elég zűrösek, és ez alá még lovat is adni...

nem, mindegy

(#3580) Eagl3 válasza Thunder78 (#3578) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez mit ábrázol?

(#3581) Thunder78 válasza Eagl3 (#3580) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ez az Oregon Thunders amcsifoci csapat logo-ja elvileg ... lehet hogy picit kicsi lett :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3582) Agostino válasza Janoska26 (#3577) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Lovas

Ácsorgós:

Ácsorgós könyök alatt vágva:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3583) Pompi válasza Thunder78 (#3581) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Idézek az első hozzászólásból:

"- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;"

Feel Good Inc.

(#3584) FehérHolló válasza Pompi (#3583) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez innét nézve egy görög páncélszerű képződményben lévő harcos. Logónak logó, de nem non-figuratív.

Skynet is real. It's called Google.

(#3585) parandroid válasza Agostino (#3582) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ácsorgósból sztenderd portré (ill. vállból torzó) nem mutatna jól?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3586) Thunder78 válasza Pompi (#3583) üzenetére


Thunder78
senior tag

Ez elvileg egy páncélban levő harcos emberke, nem éppen nonfiguratív. Csak sajnos a kis méret miatt nem látszik túl jól ... ez még egy nagyon korai béta verzió volt :)

Íme az eredetije, amiből készítettem:

És itt az átrajzolt nagyban:

[ Szerkesztve ]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#3587) Agostino válasza parandroid (#3585) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Igaz, miért is ne?

ladybug - hát igen, sajnos ez egy ilyen dolog, az összes huszárokról készült kép szemcsés, szerintem rézmetszet vagy valami ilyesmi eljárással készült képből lettek digizve, vagy nem is tudom miért ilyeneken, majd egy hozzáértő megmondja. Pár vonalat megpróbálhatok átrajzolni, csak sajnos nem túl nagy az alap.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3588) ladybug válasza Agostino (#3587) üzenetére


ladybug
őstag

Ez tetszik. Kicsit elmosódottnak tűnik, de amúgy szerintem jó avatar.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3589) parandroid válasza Agostino (#3587) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ééés, itt is vagyunk. Juteszembe: Kodály Háry Jánosából készült rajzfilmváltozat, de nem találok belőle képeket, pedig rémlik, hogy jópofa karakterek voltak benne. Sej, Nagyabonyban csak két torony látszik...

[ Szerkesztve ]

Olyannyira nem találom, hogy elbizonytalanodtam. Lehet, hogy csak a János vitézből készült rajzfilm (annak viszont határozottan emlékszem, hogy nem szerettem a rajzait), a Háry Jánosból pedig csak opera/daljátékfilm? Rajzolt képeskönyv viszont 100%, hogy volt belőle, arra határozottan emlékszem, de nem találok belőle/róla képeket...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3590) Agostino válasza parandroid (#3589) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A Háryból van képeskönyv, János vitézből nekem csak rajzok rémlenek, amihez ennyit találtam, bár szegénynek elég fura feje van. : ))

Azon töprengek még, hogy esetleg a Magyar Népmesék című sorozatot lenne érdemes átfutni, de huszáros történet nem ugrik be, mert igaz meg csillagszemű a juhász volt. :-\

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3591) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Szép estét!

Két kérdésem lenne,
egyik hogy elképzelhető e ebből az anyagból egy arckép készítése?:

Ezt úgy kell elképzelni hogy iszonyat nehéz volt ezt az egyetlen mini képet is megtalálni, szal ez kész kincs. Ugyanis ez a kép elborzasztóan ritka, sztem ez az egyetlen létező az egész neten.(már jó régóta kerestem)
Hogy normálisabb minőségben legyen erről képem a következőt kéne csinálnom: összerakni egy régi gépet, tenni rá valami win95-öt, megszerezni a DK1-et, megtalálni egy cheatet hozzá, vagy végigjátszani sok sok órát hogy megszerezzem a karaktert, posesselni és úgy valamilyen módon kimenteni ezt a képet...
Szal nem lenne egy egyszerű dolog. Pls mondjátok hogy ebből össze lehet hozni...

A másik kérdés az lenne hogy valaki nem érez e fizikai fájdalmat hogy feltétlen segítenie kell nekem ennek az elkészítésében?:D
Szinte semmi tapasztalatom nincs photoshopal, és fogalmam sincs hogyan lehetne rendesen sima élekkel megcsinálni ezt a képet hogy tűrhetően nézzen ki.
Igazából bármiféle segítség, tanács is nagyon jól jönne.

köszönöm,
Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3592) Agostino válasza SystemRoot (#3591) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ha ebből tudunk csak építkezni, akkor:

Távolról, fél szemmel hunyorítva és kissé ittasan nem is annyira vészes. Közelről már az. : )) Namost, akit linkeltél, az nem ő? Ha igen, akkor csak a szarvakat kell átszabni és kész. Szerintem nagyon hasonlóak, szinte csak a karika az orrban ami megkülönbözteti őket, de azt ki lehet venni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3593) Lord Zero válasza parandroid (#3589) üzenetére


Lord Zero
addikt

készült belőle rajzfilm, láttam is anno

nem, mindegy

(#3594) SystemRoot válasza Agostino (#3592) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hali,

épp most írtam rád privátot:)

Egész jó.
Igen jól gondolod ő az, de az egy általánosabb kevésbé figuratív kép róla. Ez a kép a játékban lévő karakterlap-on látható kép. Sztem ez jobb.
Amúgy ezt mivel csináltad hogy a színeket variálod? Azonos kinézetben milyen lenne?
Vagy ez az optimalizálásnak a része?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3595) Agostino válasza SystemRoot (#3594) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ez már az optimalizilás része, amúgy csak simán Photoshoppal. Szétszedtem és amennyire tudtam adtam neki színeket, mert ha egyszerűen kivágnám és ahogy van változatlan színekkel hagynám, kisebb eséllyel fogadnák el és kapnád meg. Így szerintem jobban is mutat és rajzfilmesebb, úgy simán elég fakó. Fogakon lehet sárgítani, szarvakon lehet sötétíteni ha éppen arról van szó. Ha az általam linkelt kép és amit te linkeltél ugyan azt a fickót ábrázolja, talán - nem biztos - meg tudom úgy forgatni a nagyobb képet, hogy úgy nézzen ki, mint a kicsi.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3596) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Amúgy nemtom mennyire finomkodhatok, de valahogy azt kéne még ezzel csinálni hogy legyen a vállán is szarv, vagy mifene. Mert valójában van ott is, csak ez a kép levágta.
Csak egy kép hogy kb hogy is van ez a váll:

vagy egy másik kevésbé hasonlító:[link]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3597) SystemRoot válasza Agostino (#3595) üzenetére


SystemRoot
őstag

hát elösször is köszi szépen minden segítséget,

igazából azért szeretném jobban ezt a képet mert itt van valamennyire válla is, meg jó lenne ha mellkasa is látszana kicsit és főleg a lánc ami rajta van, az nagyon trendi viselet.
A színekkel amúgy nincs gond, jó, az eredeti az kicsit narancssárgább és így jobban emlékeztet a karira, de jó ez is nagyon.
Szal ami igazából beteljesítené az álmomat erről, az hogy a vállaira is kéne varázsolni egy kisebb szarvat, meg a lánc a mellkasán, és kész. A szarvak sötétítése, meg fogsárgítás nemtom hogy nézne ki, lehet hogy jól hatna, de nekem így is tetszik.
Esetleg a színnel lehet még annyit variálni hogy az "izomzata" vagy "hús-szálai" kicsit jobban látszódjanak?
Bocsi ha kicsit soka kérés. :B

szerk: jah asszem a fogaknak egy sárgítás nem ártana

Nagy THX :R

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3598) Janoska26 válasza Agostino (#3587) üzenetére


Janoska26
addikt

ez nagyon Jó :Y :C Bár a János vitézes lenne az igazi, megpróbálok keresni Én is hátha sikerül :U Mindenesetre eddig is hálás köszönet jár a munkádért :R :R

[ Szerkesztve ]

(#3599) Janoska26 válasza Agostino (#3587) üzenetére


Janoska26
addikt

azt lehetne még esetleg hogy a bajuszon pödörni egyet ilyen jóú magyarosra, és a sapekra ha rá tudnál operálni egy uniczmos keresztet akkor már tehetnénk is a rikvestbe :U

(#3600) Agostino válasza SystemRoot (#3597) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Értem én, hogy mit akarsz, csak hát nagyon picike a kép. Minél nagyobb, annál részletgazdagabbá lehet tenni a kicsit. Ha mindezt szeretnéd, akkor a nagyobb képet kell megforgatnom, láncot tenni a nyakába, pajzsokat szerezni a vállakra és tüsit, aláhegeszteni izomzatot. Mindez mondjuk tisztes időt ölel fel, de esetleg kivitelezhető. A fogak sárgítása a legkevesebb. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.