Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Kaptam emailt, hogy az új eszközöm mellé jár egy év ingyenes A TV+. A linkre kattintva azt írja, hogy 7 days free, then....
Most akkor hol az egy évem?

(#202) radi8tor válasza szuszinho (#201) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR


[link]

⭐ Stella

(#203) repvez


repvez
addikt

tudna valaki egy kicsit részletesebb infóval szólgálni, hogy hivatalosan , hol lehet lemondani, hogy a 7 nap ingyenes idüszak után ne ujitsák meg és vonják le az összeget az apple tv használatára?
Mert beregisztráltam, de azután nem találom sehol sem, hogy hol lehetne leiratkozni vagy felmondani a dologot.
28-án jár le a 7 nap és egy nappal elötte le kellene mondani, szóval jó lenne ha adddigra sikerülne.

DE ugy látom , hogy az apple számára csak az a lényeg, hogy elöfizető feliratkozzon , de ne tudjon megszabadulni utánna tölük.

Amugy nincs semmim ami apple termék lenne, se fizikai tárgy se alkalmazás , az apple ID-t is csak emiatt regisztráltam, de attól is megszabadulnék ha lehet .

(#204) radi8tor válasza repvez (#203) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Általában a megrendelést/előfizetést visszaigazoló emailben szokott lenni egy leiratkozás/lemondás link.
De ha belépsz itt, akkor szerintem kellene lennie ilyen menünek az előfizetés lemondásához.

⭐ Stella

(#205) repvez válasza radi8tor (#204) üzenetére


repvez
addikt

köszi, talán sikerült, emailben csak a ingyenhétre vonatkozo adatok voltak, de semmi arról , hogy mi az ID adataim vagy, hogy hol tudok leiratkozni rola, mert ami link volt az az ituneshoz dobott.

ennyit az applerol.

(#206) Maxxy10 válasza repvez (#205) üzenetére


Maxxy10
addikt

Account Settings-> manage subscription-> cancel subscription.

(#207) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

jol latom h a telefon melle kapott 1 eves free apple tvt ha megszakitanam most hogy anno veletlenul se vonjon le, akkor buknam az egeszet?

mert akkor inkabb allitok egy ertesitot egy ev mulva ilyenkorra..

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#208) pethYeti válasza K1nG HuNp (#207) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen. Ha lemondod, akkor egyből lejár.

(#209) radi8tor válasza pethYeti (#208) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tuti? Mert általában minden ilyen (apple music, icloud) addig aktív ameddig ingyenes lenne.

⭐ Stella

(#210) pethYeti válasza radi8tor (#209) üzenetére


pethYeti
addikt

Az ingyenesek azonnal lejárnak, musicnál anno meg is szívtam. Ha már fizettél érte akkor a következő fordulónapig tudod használni, hiába mondod le hamarabb.

(#211) Maxxy10 válasza radi8tor (#209) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igem, nálam is be van állítva az emlékeztető, hogy le mondjam egy nappal előtte. Amúgy is tervezek venni egy iPhone-t előtte meg lemondom majd. Remelem megmarad ez az egy éves ajándék előfizetés vagy egy éves Apple one  

(#212) devil-k


devil-k
nagyúr

Hamarosan lekettyen az 1 éves ingyenes Apple TV+ szolgáltatás... Hát, nem sok mindent sikerült 1 év alatt felhozni pl. a Netflixhez képest. Szerintem. Ti mit gondoltok?

- mozi bolondéria -

(#213) Gigicuci válasza devil-k (#212) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Egyetértek! Volt pár nagyon emlékezetes műsor: pl. Little America, See, de ez kevés ahhoz, hogy fenntartsam az előfizetést.

(#215) Szabi® válasza devil-k (#212) üzenetére


Szabi®
addikt

Csepegtethetnék a The Morning Show második évad részeit.... :(
És windows rendszerű pc-k böngészőjében,nagyon-nagyon rossz a minőség ,amit nem nagyon értek.

(#216) btf válasza Szabi® (#215) üzenetére


btf
aktív tag

Számomra is érdekes, hogy a tavaly novemberben debutáló sorozatok 2. évada sincs még promózva sem. :(

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#217) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A vírus miatt minden sorozat halasztva lett. Nem csak az Apple sorozatai.

(#218) Gigicuci válasza Gigicuci (#213) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Kicsit visszautalva az előző bejegyzésemre, számolgattatok már, hogy az Apple One előfizetéssel megéri-e az ingyenes év után előfizetni az Apple TV+ szolgáltatásra? Nekem kb. +1500-ra jön ki Music-al együtt, úgyhogy én belevágok.

(#219) koxx


koxx
MODERÁTOR

Valaki mondja már meg mi lehet a baj mert szétbsz az ideg, 2 napja még működött a dolog. A gépemen megosztok egy mappát, apple tv-n vlc-t elindít, megtalálja a gépet, beírom user/pass majd feldobja ezt a kicseszett ablakot, hogy authentication required. Hiába írom be a jelszót nem történik semmi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#220) devil-k válasza koxx (#219) üzenetére


devil-k
nagyúr

Van vírusírtó a PC-den? Ha igen, milyen? Ugyanis nekem múltkor az ESET zárta ki ezt a kapcsolatot csak úgy...

- mozi bolondéria -

(#221) koxx válasza devil-k (#220) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kapser total security, de 2 napja még működött és nem akkor raktam fel. De ha teljesen kilövöm akkor se engedi.

update: megvan a hiba, admin jelszót eltávolítottam, restart, újra hozzáadtam, restart és most működik, nem tudom mi cseszhette szét

[ Szerkesztve ]

(#222) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Dickinson s02 Január 8.

(#223) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Plusz három hónapot rá dob az Apple az ingyenes próba időszakra.
Forrás.: [link]

(#224) devil-k válasza Maxxy10 (#223) üzenetére


devil-k
nagyúr

A nagy semmire. ;]

- mozi bolondéria -

(#225) Alex91 válasza Maxxy10 (#211) üzenetére


Alex91
félisten

Hat, ha uj Apple ID-t csinalsz... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#226) #86564352 válasza Szabi® (#215) üzenetére


#86564352
törölt tag

Sokan is panaszkodnak rá. Redditen ajánlották böngészőben két flag bekapcsolását:

PlayReady DRM for Windows 10
Widevine DRM

Sajnos ezekkel is rossz a minőség ugyanúgy. Most mondtam le a Netflixet, így még jobban szembetűnő a különbség! Még messzebbről nézve is. For All Mankind és Defendig Jacob érdekelt a kicsi kínálatból.

(#227) Szabi® válasza #86564352 (#226) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszi,kipróbáltam. Sajnos olyan a kép,mintha nem bufferelne/nem is akarna ,hogy nagyobb legyen a res+bitráta.Sajnos így nézem most,majd otthon már 4k-s tv-n.
Azon van apple tv appom,és ott tűéles a kép :)

(#228) #86564352 válasza Szabi® (#227) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az Apple Music web player is gyalázat szerintem. (Spotify-hoz képest)

(#229) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Morning show S2rol tudunk mar valamit?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#230) Szabi® válasza K1nG HuNp (#229) üzenetére


Szabi®
addikt

Csúszik,késik, H1N1,forgatási problémák :)

(#231) radi8tor válasza K1nG HuNp (#229) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most folytatták csak a forgatást... [link]

"God, I can’t wait to get back to work. Just talking about it, it gets me," Aniston recently told Deadline. "And Season 2, it’s getting so good." Now, the wait is officially over, Deadline reports, as filming is expected to resume on October 19.

⭐ Stella

(#232) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Most jött az email a hosszabbításról, Februárig érvényes most.

(#233) masvilagx3


masvilagx3
tag

Sziasztok

Egy ismerősömnek vam egy apple tv 4k-ja.
Olvastam vmi olyasmit hogy az ios app-t át lehet" konvertalni" tvos- re. Hallott vki ilyenről
Előre is köszönöm
Szép estét

Új.: a kodit rá lehet véglegesen telepíteni vagy még mindig nincs fix megoldás?

(#234) devil-k válasza masvilagx3 (#233) üzenetére


devil-k
nagyúr

Minek akarod rárakni a Kodit? Ott az Infuse.

- mozi bolondéria -

(#235) masvilagx3 válasza devil-k (#234) üzenetére


masvilagx3
tag

Segits mi az. Mint mondtam ismerősnek segítek.tolem tavol áll.
Azért kéne a kodi mert arra van upc direct kiegészítő.
Előre is köszönöm

(#236) devil-k válasza masvilagx3 (#235) üzenetére


devil-k
nagyúr

UPC direct van az Apple TV-re is.
Az Infuse lejátszó, hasonló mint a Kodi.
Kodi szerűség pedig a Mrmc lesz.

- mozi bolondéria -

(#237) masvilagx3 válasza devil-k (#236) üzenetére


masvilagx3
tag

ismerosom kereste. az infuse-n keresztul erhető el ?
vagy hol.tudnal kepet küldei legyszives.
köszönöm

(#238) Alex91 válasza masvilagx3 (#237) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem meg nincs Apple TV-re...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#239) masvilagx3


masvilagx3
tag

A legnagyobb problémám hogy az mrmc-n keresztül nem tudok kiegészítőt hozzáadni.
Upc -t Szeretnék neki beállítani. Kodin tudom üzemeltetni, de az meg csak 7 naponta ujra kell aktiválni:(

(#240) Szabi®


Szabi®
addikt

Akik böngészőből néznék az Apple tv-t és még nem fizettek elő,ne is tegyék,irgalmatlan mélységekbe süllyedt az apple a képi minőség terén.Szó szerint ocsmány a kép/felbontás.
Nekem az átlag ami jön az 480p.
Ahogy lejár az előfizetésem,megyek a "virágboltba" nagyobb felbontásért, mert ez élvezhetetlen.

(#241) K1nG HuNp válasza Szabi® (#240) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

miert nezned bongeszobol? ott a nativ app, de amugy valszeg a neted fos mert gondolj bele megis mit lehet elrondani azon hogy fogod kirakod az mp4 fajlt 4k ban egy CDNre és az usereid meg onnan streamelik? segitek: semmit.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#242) Szabi® válasza K1nG HuNp (#241) üzenetére


Szabi®
addikt

Windowson "natív app" ? :U
A netem megfelelő,a szolgáltatásuk rossz,olvass vissza,más is panaszkodott emiatt. :)

(#243) norbertoth


norbertoth
senior tag

Van valakinek olyan problémája mint nekem, hogy apple tv-n a Netflix saját lista nem teljes? Pl iphone, ipad stb app-ban látszik minden elmentett filmem, viszont apple tv-n pl a 80 filmből csak 30.
kíváncsi lennék, hogy másnál is van-e ilyenhiba.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#244) Giovan! válasza Szabi® (#240) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem 1080p-ben megy a webes felületen is, szóval szerintem nálad lesz valami gond.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#245) Szabi® válasza Giovan! (#244) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát persze :) Nálad akkor is 1080p-ben menne, ha nem lenne monitor a gépedhez kötve, és áram sem lenne a lakásban, te akkor is 1080p-ben néznéd :)

Annyit magyarázz már meg, ha ennyire egyedi a probléma, mint ahogyan azt pár 4 elemis beállítja, miért van tele panasszal kismillió fórum ? Miért folgalkoznak vele a legnagyobb siteok ? Az Apple miért emeli ki a saját streaming problémájukat ?

Tudod mit, inkább ne is válaszolj, mert előre látom, milyen ordas nagy ferdítést írnál...

Addig is :

(#246) Giovan! válasza Szabi® (#245) üzenetére


Giovan!
addikt

Használom egy ideje a szolgáltatást, nekem ilyen jellegű problémám nem volt eddig vele (másfajta, pl. hogy nem indul el a videó ha olyan kedve van, viszont igen), de ezek szerint akkor én a kivétel vagyok, jó tudni. Legközelebb majd jobban utána megyek mielőtt válaszolok, kösz hogy felhívtad erre a figyelmemet.

Mindesetre a személyeskedésre semmi szükség, a továbbiakban próbálj meg normális
stílusban kommunikálni, nem hiszem hogy ez megugorhatatlan elvárás lenne...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#247) Szabi® válasza Giovan! (#246) üzenetére


Szabi®
addikt

Az olyan jellegű hsz-ek, mint a ""nálam semmi gond"" stb. még megoldáshoz nem vezettek egy szakmai jellegű platformon.Csak egy felesleges debil hozzászólás, az önigazolás egyik formája.
Bölcsebb maradtál volna...... :)

(#248) Giovan! válasza Szabi® (#247) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha majd igényt tartok a tanácsaidra, mindenképp értesíteni foglak :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#249) Szabi® válasza Giovan! (#248) üzenetére


Szabi®
addikt

Még egy felesleges hsz......

Innen indultunk : Apple Tv low bitrate windows alapú böngészésben.
Kívánod valamivel bővíteni a témát, vagy csak szokásosan trollkodni jelentél meg ? (Ahogyan azt tetted már sok helyen)

(#250) Giovan! válasza Szabi® (#249) üzenetére


Giovan!
addikt

Egész pontosan mi is a bajod? Feldobtad, hogy milyen szar az Apple TV webes felülete, mert nálad csak 480p-ben érhető el, és senkinek nem ajánlod a szolgáltatás használatát. Erre írtam én, hogy nálam ilyen probléma nincs (amit fölöslegesen tettem utána, az az, hogy nálad lesz a gond, mert ezek szerint nem csak nálad fordul ez elő), mivel én ezzel akár hiszed akár nem, de tényleg nem találkoztam még. Erre elővetted a kocsmai stílust, majd még engem trollozol le. Hallottál már a civilizált diskurzusról, vagy neked tényleg új ez a fogalom?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.