Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hadam98


hadam98
senior tag

Aki vesz Apple TV az kap 1 évet ingyen én is kaptam így nem panaszkodhatok, mire le jár az 1 év és elő kell fizetnem szerintem tele tömik tartalommal.

See negyedik része is jó volt.
Jöhet a For All Mankind.

[ Szerkesztve ]

(#103) hadam98 válasza #40993792 (#102) üzenetére


hadam98
senior tag

Apple Watch kivételével ha jól tudom bármit veszel, legyen az egy telefon, tv, vagy gép megkapod az 1 évet.

(#105) hadam98


hadam98
senior tag

Nagyon jó lett ez a For All Mankind sorozat :D
Néztétek?

(#107) K1nG HuNp válasza hadam98 (#105) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

gondolkodtam rajta, hogy most mivel minden sorozatban heti 1-2 ora nezessel is up to date tudok maradni, hogy a morning show mellett meg elferne egy.

meglesem ezt a for all mankindot es hatha bejon ;)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#108) hadam98


hadam98
senior tag

Akkor úgy néz ki nem vagyok egyedül akinek tetszik. Sajnos 2 kívül a többi sorozatot még nem volt időm megnézni de amiket eddig láttam látszik van benne pénz és ez nagyon jó.

K1nG: Jó pár hasonló filmet láttam mint ez a NASA sorozat, viszont ez teljesen máshogy közelíti meg a dolgokat, jó a sztori, pazar a grafika, jó kis sorozat ha szereted az ilyet akkor nagyon fog tetszeni, csak ne egy akció dús sorozatot várj el tőle, viszont minden részben az van, hogy nem tudod mi a következő.

(#109) hadam98


hadam98
senior tag

Kint vannak az új részek, megnéztem a For All Mankind új részét, nagyon jó volt :D
Végre a lazább részek után jött egy komoly.

Kíváncsi leszek a See-re is de azt majd este.

Néztétek?

[ Szerkesztve ]

(#110) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

esti program mindenkepp az uj epizod, csak ernek mar haza :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#111) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Amíg nincs szinkron addig a Magyar piac nem életképes. A Netflix is ezért kezdte kiszórni a szinkronos tartalmakat. Mert a magyar nem fog olvasni.

(#113) devil-k válasza Franky2Ster (#111) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én pl az a magyar vagyok, aki olvas.

- mozi bolondéria -

(#115) Akosman válasza Franky2Ster (#111) üzenetére


Akosman
aktív tag

Ez nem egészen így van! Nálunk a családba egyedül én nézem csak szinkronnal,amihez elérhető. Párom kizárólag angol hanggal felirat nélkül nézi. A lányom pedig szintén angol hanggal és angol felirattal nézi az összes filmet a Netflixen.😊

[ Szerkesztve ]

(#116) hadam98 válasza Franky2Ster (#111) üzenetére


hadam98
senior tag

Ha megnézel egy jó sorozatot vagy filmet magyar felirattal, majd magyar szinkronnal akkor meg fogod érteni, miért írom most azt, hogy magyar feliratosan ezerszer élvezhetőbb egy film. A szinkron 90%-ban nem adja át a karaktereket, ráadásul sokszor olyan szinkront adnak ami már tényleg nevetséges, biztos vagyok benne, hogy ha elkezdenél magyar feliratost nézni, utánna egy idő után nem is tudnál szinkronosan nézni semmit annyira rossz. Sokan néznek magyar felirattal filmeket sorozatokat, attól, hogy te nem. Én magyar feliratosan nézem, persze ha igény van rá, és nem valami katasztrófa a szinkron megnézem úgy, amúgy pedig tényleg csak a magyar felirat, eredeti hanggal.

[ Szerkesztve ]

(#117) hadam98


hadam98
senior tag

A See következő részéig nem tudom, hogy fogom kibírni, mert az utolsó része eddig mindent vitt nálam. Elég WTF volt.

(#118) K1nG HuNp válasza Franky2Ster (#111) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

manapsag az angoltudas elegge alap szvsz, foleg ha mar apple cuccon nezel valamit

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#119) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Rengeteg filmet nézek feliratosan a Netflixen is de ha tehetem akkor szinkronosan nézem. :R
Meg a környezetemben mindenki a szinkronosan szereti.

(#121) Franky2Ster válasza #40993792 (#120) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Én vagy filmet nézek vagy olvasok a kettő nem passzol. :DDD

(#122) devil-k válasza Franky2Ster (#121) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez a saját szegénységi bizonyítványod. :U

- mozi bolondéria -

(#123) Franky2Ster válasza devil-k (#122) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Az lehet, ízlések és pofonok :C

(#124) hadam98


hadam98
senior tag

Elérhető a Servant első három része :C

(#125) Alex91 válasza hadam98 (#124) üzenetére


Alex91
félisten

Az elso resz ingyen megtekintheto...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#126) hadam98 válasza Alex91 (#125) üzenetére


hadam98
senior tag

Nekem egy évig ingyenes az Apple TV+ szóval nem oszt nem szoroz.

(#127) Adama123


Adama123
tag

A sorozatok aktuális részei a hálaadás miatt péntek helyett ma jöttek ki.

[ Szerkesztve ]

(#128) hadam98


hadam98
senior tag

Csak engem zavar ez, hogy nem egyszerre adják ki az egész évadot?

Ezt szeretem a Netflixbe is egyből meg lehet nézni, jó nyilván van előnye is annak, hogy hetente jönnek a részek.

Most nyomták ki a Servant-ot és jön a Truth Be Told. Csak az a gond, hogy vége lesz jövőhéten az összes eddigi sorozatnak (3) és csak 2 kapunk amit lehet nézni azt is hetente legalábbis valószínű a truth is úgy fog jönni ez így nagyon kevés. Kiváncsi vagyok mikor húznak bele, de szerintem ez legalább egy fél év minimum, gondolom nem véletlen kapott minden vásárló egy év ingyen TV+-t. A bizalmam még mindig meg van, azért is mert itt nincs zs kategóriás tartalom ellenben a Netflix vagy HBO-val.

(#129) Akosman válasza hadam98 (#128) üzenetére


Akosman
aktív tag

Én személy szerint sokkal jobban szeretem,hogy így jönnek az új részek! A hajam is égnek állt,mikor a párom belekezdett egy 8 évados sorozatba a netflixen,és éjjel nappal azt nézte csak! :W :D

(#130) btf válasza hadam98 (#128) üzenetére


btf
aktív tag

Jövő héten csak a See-nek lesz vége, a Mankindnak és a Morning Shownak még lesz 2 része. (azoknál 10 rész az évad, See-nél 8)

Wiki szerint kb. 25 sorozatot rendeltek be, én is kiváncsi vagyok mit alkotnak jövőre. (plusz a most futó "nagy" sorozatoknál is lesz 2. évad: Mankind, See, Morning Show, Servant, Dickinson)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#131) Gigicuci válasza hadam98 (#128) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nekem is jobb így, azóta jobban várom a péntekeket mint előtte. :) Igazi mozinappá avanzsálódott az apple tv+ indulása óta.

(#132) hadam98


hadam98
senior tag

Mondjuk igaz, így van mit nézni én is alig várom, hogy jöjjenek az új részek.
Egyelőre 2 sorozatot nézek mert ott van mellette a Netflix is.
Akkor valamennyire meg nyugodtam, hogy csak az 8 részes, amúgy meg a Servant mellé a Truth Told jön ami szerintem elég komoly sorozat lesz az Applenak.
Jó ez az irány maradjanak a magas minőségű sorozatok, csak legyen végig mit nézni. A bizalmam nem fog változni biztos vagyok benne, hogy jó lesz ez és akár ki válthatja a Netflixet is egy idő után.

(#133) hadam98


hadam98
senior tag

Kint van egy új film a Hala és a Truth Be Told, Aaron Paul új sorozata.
Természetesen az új részek is kint vannak, a See-nek sajnos az utolsó része az első évadból.

Kiváncsi vagyok erre a Truth Be Told-ra :D

(#134) Alex91


Alex91
félisten

Respect az Apple-nek megegyszer a magyar felitarert, es hogy nincs regio szabalyozas, megkonnyitik az ember dolgat... :)

Egyebkent a The Morning Show, es a For All Mankind bejovos, a See-t kaszaltam.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#135) Gigicuci válasza hadam98 (#133) üzenetére


Gigicuci
senior tag

A See rohadtul bejött. Baba Voss és Tamacti Jun nagyon badass!

[ Szerkesztve ]

(#136) hadam98 válasza Gigicuci (#135) üzenetére


hadam98
senior tag

A See a harmadik rész után lesz igazán jó, addig szinte áll az egész sztori.
Igen, a sorozatban a színészi játék is nagyon ott van, imádtam, kár, hogy várni kell most a következő évadig.
A Servant és a Truth most nálam elsőbbséget fog élvezni ha véget ért a For All Mankind, szépen lassan nézem őket mert ha nem akkor hamar végignézem az összeset.

Azért nem tudom néztétek-e a sorozatok értékeléseit de elég durva, hogy a See és a For All se érte el a 7.8 pontot IMDB-n. A Truth meg 7-et se? Valahogy ilyen színészekkel és budgetel nehezen hiszem el, hogy a 7-et se üti meg a sorozat, igaz azt még nem láttam.
Ezzel az egésszel csak annyit akartam, hogy szerintem direkt lehúzzák az Apple sorozatait vagy azért mert jaj a Disney most a menő, vagy mert ez Apple, én rengeteg sorozatot láttam, a legnagyobbakat beleértve, de a See és a For All minimum 8 pont, a költségvetés a sztori és az egész színészi játékáért minimum 8 pont, ennél százszor rosszabb sorozatok és filmek kaptak jóval jobb értékelést, kész vicc az egész.

(#137) Alex91 válasza hadam98 (#136) üzenetére


Alex91
félisten

A The Mandalorian 9,1. Gyerekeknek jo, de felnottkent gyenge a story, max. a nosztalgia faktor jo benne...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#138) Gigicuci válasza Alex91 (#137) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Így van, szerintem is sekélyes a Mandalorian, számomra a See vagy a Servant sokkal nagyobb élmény. Már nem nézem az IMDB-t mert a sokszor a mainstream véleményét tükrözi. ÉS minél idősebb vagyok, annál kevésbé vagyok mainstream. :C

(#139) Alex91


Alex91
félisten

A The Morning Show kapott par jelolest a Golden Globe-on.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#140) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!
Nálatok működik rendesen az Apple Tv+? Nálam jelenleg csak első ingyenes részek elérhetőek...( iPad Air 3)
Hiába próbálom folytatni ahol abbahagytam semmit nem csinál...
Újraindítás megvolt.

(#141) hadam98


hadam98
senior tag

Szia

Nálam jó minden, 1 éves előfizetés, Apple TV 4K.

The Morning Show-t be pótolom ha ki jött a teljes évad, jó? :D

(#142) Maxxy10 válasza hadam98 (#141) üzenetére


Maxxy10
addikt

Miután frissítettem 13.3-ra nekem is jó lett. :K

(#143) hadam98


hadam98
senior tag

Január 17. jön egész évaddal a Little America sorozat.

Ez a For All Mankind a végére nagyon ütős lett, a nyolcadik rész hatalmas.

[ Szerkesztve ]

(#144) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Üdv,
kaptam egy új ipadet, hogyan lehet aktiválni az egy éves ingyenes előfizetést?
Próbálkozom, de úgy tűnik túl ostoba vagyok hozzá.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#145) pozsoka válasza pozsoka (#144) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Sikerült.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#146) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Nagyon durva a the morning show finale...

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#147) Alex91 válasza K1nG HuNp (#146) üzenetére


Alex91
félisten

Az...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#148) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

A Code 8 film tényleg megtalálható az Apple TV+-on?

Valaki esetleg nézte már, hogy milyen. Kiváncsi lennék, hogy mit "crowdfundoltak" össze.

Read only felhasználó

(#149) hadam98 válasza BornToBePuli (#148) üzenetére


hadam98
senior tag

Szia

Nincs fent. A TV+ csak saját gyártású tartalmakról szól.

(#150) BornToBePuli válasza hadam98 (#149) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Köszi, akkor gondolom arra utaltak, hogy iTunes-on megvásárolható.

Read only felhasználó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.