Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Harbinger85 válasza doc (#600) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Igen, lehet a 4K-s Samsung TV-n hibátlan, de én csak a PC-n tudok azt, akkor és úgy nézni amit szeretnék. Android telóra sincs Apple TV app, szal az is kilőve. A Safari-t heccből megpróbálom, lehet saját böngészőnél máskép működik. De Edge-ből 480p minden sorozat és film, vicc: bármilyen más anyag előzetes és werkfilm 1080p-s.
Jelenleg azt trükközöttem ki, hogy szimplán letöltöm az epizódokat, a credits alatt így is érdekes villogás van, de legalább tudom nézni.

Idave: milyen felbontású és átmerőjű a laptop kijelzője? Én egy 27" FHD monitoron nézem cirka 40-50 cm-ről. Nem igényesség kérdése, de érezhetően nézhetetlen ilyen felbontással és bitrátával. A YouTube jobb képet add, még 480p-ban is.
Egyébként a film díszletei és effektjei megérdemli hogy a hardverhez képest legjobb minőségben nézze az ember. Egy 50 éves sitcomnál nem zavarna.

(#602) rothfb válasza Harbinger85 (#601) üzenetére


rothfb
veterán

Azért az eléggé gáz, hogy előfizet valaki egy szolgáltatásra, stream szolgáltatásra és androidos rendszerre nincs app. Tipikus Apple sz$rrágás a javából. Szánalmas.

(#603) bexinho23


bexinho23
őstag

Faterom resetelte a apple tv medialejatszojat, majd be akart lepni a felhasznalommal, amivel honapok ota nezte a tartalmakat LG C1-en. Hibat irt ki. Fura, mert jelszokezelo appbol tevedhetetlenul kuldtem at neki a belepo adatokat.

Gondoltam megprobalom itthonrol a telefonommal chrome appot hasznalva, hogy betudok e lepni. Hat ahogy megadtam a belepesi adatokat, atengedett a ketlepcsos azonositas on, majd a lenti hibauzenet fogadott. Hiaba csinaltam cache torlest utolso probakent, semmi.

Valaki talalkozott ilyen hibaval? Feltetelezem, hogy magaval az accountommal lehet valami kozponti gebasz, mert fateromtol fizikailag is tsvol vagyok, igy se nem azonos halozaton probalkozunk, se hasonlo eszkozon.

Bad Gateway

Correlation Key: RSNMSWZSHSDYZD4CRZWNUNOTTM

(#604) Harbinger85 válasza rothfb (#602) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Annyi szenvedés után egy dolgot elfelejtettem: újra telepíteni az alkalmazást. Bár nem akarom elszólni magam, úgy fest megoldotta a hibát. Bár credits alatt még mindig furán "táncolnak" a betűk egymás után.

(#605) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Az eltérített járatot igazán szinkronizálhatták volna már ha itt nálunk is forgattak jelenetet. :)

(#606) doc válasza Franky2Ster (#605) üzenetére


doc
nagyúr

A magyar légiirányítók “szinkronizalva” vannak :D meg részben a pilóta, de az kissé erős :)

(#607) Adama123 válasza toompa (#567) üzenetére


Adama123
tag

Ez a 3 hónapos ingyenes ajánlat még mindig él. Pár napja járt le a 3 hónap nekem és most újra tudtam aktiválni.

(#608) toompa válasza Adama123 (#607) üzenetére


toompa
őstag

Persze hogy él. :)
Én is pár napja hosszabbítottam, már harmadszorra.

(#609) rothfb válasza toompa (#608) üzenetére


rothfb
veterán

Aktiváltam én is a 3 hónap ingyenességet ezzel a módszerrel.
Ha majd lejár, hogyan kell meghosszabbítani? Mielőtt lejár újból beírni egy promóciós kódot? Vagy hogy megy?:U:R

(#610) toompa válasza rothfb (#609) üzenetére


toompa
őstag

Csak ha lejárt, akkor tudod újra.

(#611) rothfb válasza toompa (#610) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor nem vonja le automatikusan a 2750 Forint havidíjat? Nem mintha belehalnék persze, csak kérdezem.

(#612) Kaba válasza rothfb (#611) üzenetére


Kaba
veterán

Le kell mondani, akkor nem vonja.

(#613) rothfb válasza Kaba (#612) üzenetére


rothfb
veterán

Ja értem. Mielőtt lejár, lemondom. Az apple id megmarad gondolom, csak megszűnik a nézhetőség. Majd mikor lejárt, újraaktiválom.
Viszont azt írja, hogy ez csak új előfizetésre lehet...:F

(#614) Kaba válasza rothfb (#613) üzenetére


Kaba
veterán

Új és nem aktívra van. Akár már ma is lemondhatod, akkor nem felejted el.

[ Szerkesztve ]

(#615) toompa válasza rothfb (#613) üzenetére


toompa
őstag

Mosr is lemondhatod, ahogy írták.
Lejár es másnap újra aktiválhatsz egy 3 hónapos kódot.

(#616) rothfb válasza toompa (#615) üzenetére


rothfb
veterán

Engem csak az zavar, hogy egy másik email címemmel is regisztráltam és elkövettem azt a hibát, hogy a 7 napos ingyenes, utána fizetőst választottam. Majd mikor a promóciós kódoknál aktiválni akartam a 3 hónapos kódot, kiírta, hogy ez csak új előfizetőknek van. Ezért kénytelen voltam újra regisztrálni egy másik mailcímemmel.
Ha lemondom és majd 3 hónap múlva lejár az előfizetés, az apple id-m attól még régi lesz. Engedni fog aktiválni újra 3 hónapot? Vagy megint másik mailcímmel kell regelnem?

(#617) toompa válasza rothfb (#616) üzenetére


toompa
őstag

Én csak email/jelszó párost használok. Nincs Apple kütyü a háztartásban.
De a promo kódot csak akkor engedi aktiválni, ha nincs élő Apple tv+ előfizetésed.
Nem tudom hogy mi van, ha egy ID-hoz 2 email cím van párosítva.
Mond le a fizetős és mond le a promo apple+ tv előfizetésed is.
3 hónap múlva meg kiderül hogy él-e még a promo kód lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#618) chatran


chatran
őstag

Van jelenleg szinkronos tartalom az Apple TV+ kínálatában?
Azon gondolkodtam, hogy a Megfojtott virágok szinkronnal megy a moziban, akkor ez a TV+-ra is szinkronnal fog jönni?

(#619) eboostr válasza chatran (#618) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nincs, esélytelen.

(#620) chatran válasza eboostr (#619) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, akkor várok valami virágbolti rilizre. :B

(#621) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Ez a silò valami rohadt jò sorozat.Most vàrhatok egy èvet a màsodik èvadra. :W

(#622) blueye válasza Franky2Ster (#621) üzenetére


blueye
veterán

Én már Jun 30 az S01E10 (utolsó rész) megjelenése óta várok :)

(#623) Franky2Ster válasza blueye (#622) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Kell keresni addig valami mást. :)

(#624) toompa válasza Franky2Ster (#623) üzenetére


toompa
őstag

Nézd meg a Különválást. :)

(#625) blueye válasza toompa (#624) üzenetére


blueye
veterán

Az is jó de eggyel nehezebben emészthető :)

(#626) toompa válasza blueye (#625) üzenetére


toompa
őstag

Zseniális a jó szó rá. :)
Igaz, már régi.

(#627) doc válasza toompa (#624) üzenetére


doc
nagyúr

Az mi, a Severance? Az az utóbbi évek messze legjobb sorozata :R

(#628) toompa válasza doc (#627) üzenetére


toompa
őstag

Az. :)

(#629) Franky2Ster válasza toompa (#624) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Köszönöm! A màsodik rèsznèl tartok de eddig nem jött àt.

(#630) blueye válasza Franky2Ster (#629) üzenetére


blueye
veterán

Lassan indul de utána begyorsul emlékeim szerint.

(#631) Franky2Ster válasza blueye (#630) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Nehezen emészthető az biztos! :)

(#632) toompa válasza Franky2Ster (#629) üzenetére


toompa
őstag

Ne add fel. Nem fogod megbánni.

(#633) Franky2Ster válasza toompa (#632) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Rendben :)

(#634) DaVE-1


DaVE-1
tag

Netes apple tv oldalon nem lehet valahol a feliratok méreték /színét állítani? Egy az hogy olyan kicsi a felirat 50 centire kell ülni a tv-től hogy lássam is + a színe beleolvad a háttérbe sokszor elolvasni se lehet :(

(#635) blakey válasza DaVE-1 (#634) üzenetére


blakey
titán

Az appban lehet, legalábbis Android TV-n, webOS-en, Apple TV eszközön, iPhone-on, iPaden és macOS alatt meg rendszerszinten.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#636) DaVE-1 válasza blakey (#635) üzenetére


DaVE-1
tag

Az baj. Sajnos a tv-m nem okos. Gépem pedig nem mac hanem pc.. akkor marad a vakulás :( Elég gáz apple azt gondolta mindenki mobilon filmezik meg mac-en? Elég meredek gondolat

(#637) blakey válasza DaVE-1 (#636) üzenetére


blakey
titán

Nem hinném, hogy csak a Windows alatt nem működik, mint írtam, a többi platformon, TV-ken van ilyen lehetőség.
Ezt esetleg megnézted, hátha ebben állítható.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#638) DaVE-1 válasza blakey (#637) üzenetére


DaVE-1
tag

PC-s appot nem is találtam ott csak weboldalon tudom nézni. TV-m nem okos szóval oda hiába van app

(#639) blakey


blakey
titán

Plusz lehet, hogy megoldás lehet számodra, ha Firefoxot használsz és ott beállítod eszerint.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#640) DaVE-1 válasza blakey (#637) üzenetére


DaVE-1
tag

Leszedtem ezt az appot de ebben kb semmi nincs. Még teljes képernyőre se tudtam tenni a filmet.

(#641) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Sziasztok. Régebben működött, most valamiert nem akar. VLC vel játszottam le a dolgaimat apple TC röl helyi hálozaton keresztül. Látja is a VLC a TC de bejelentkezés után nem történik semmi.
Mi lehet a gond? :R :R :R

Just Ride KTM

(#642) totron


totron
addikt

Apple TV 3. gen esetén nem tiszta, hogy tudja-e az AirPlay-t még - iOS 15.8-ról lenne vezérelve - vagy várható a megszüntetése ennek is, esetleg már meg is történt? Azt olvasni, hogy 16-tól felfele kivezették, de ez engem nem érint. Kérdés még a downgrade esetleges lehetősége 15.7-re, eléggé szétcseszte az akkut a .8, illetve egy teszt .7-tel állította, hogy azzal még megy az Air.

(#643) Maxxy10


Maxxy10
addikt

MacBookon az alkalmazásban lehet más apple id-t használni mint amit a MacBook eredetileg használ?

(#644) kkp900


kkp900
senior tag

Nekem sajnos nem működik az Istyleos kóddal azt írja elértem a limitet . Ugyan ez van az Apple Musiccal is sajnos. Pedig minden évben van új eszközöm telefon idén vettem Ipadot is és januárban LG tvt- de egyikhez se kaptam lofaszocskát se sajnos… Régen meg egy évet adtak egy eszkőz vásárlásnál mondjuk igaz csak 1-szer lehetett 1 évig igénybe venni mikor beindult. Sajnos a külföldi oldalakon se találok olyat ami működne. Mi a megoldás? Nem akarok új apple ID meg más email címet mert akkor egy 0 beállítású telom lenne vele. Valami ötlet esetleg?

(#645) divan válasza kkp900 (#644) üzenetére


divan
senior tag

Simán előfizetni rá?
Esetleg ha van a családban egyetemista, nekik azt hiszem 890 Ft-ért adnak Apple Musicot, és Apple TV+-ot.

(#646) Kaba válasza kkp900 (#644) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben van egy újabb Samsung tévéd és nem aktiváltál rá még Apple tv+-t, akkor próbáld azzal.

(#647) kkp900 válasza divan (#645) üzenetére


kkp900
senior tag

Megmondom őszintèn ,hogy ez nem ér 2800 ft havonta. Nagyon kevés a szinkronos film vagy sorozat van . Jü tudom nem mi vagyunk a célközönség . De nem hiszem el ,hogy a mai világban a mesterséges inteligenciával nem lehetne szinkronizálni a tartalmakat. Elvileg az LG tv-re is adnak de mégsem kaptam meg . Vettem Ipad Prot is arra se mert ugye az Icloud email címet nézi sajnos nem az eszközt. Sajnos nincsen egyetemista a családban .. Még a nyáron volt egy külföldi link de már az se működik sajnos. Meg legalább lenne akció rá mint olvastam Angliába 6 hó féláron meg hasonlók voltak vagy 30% kedvezmény de ide semmi se…🙈😀

(#648) rothfb válasza kkp900 (#647) üzenetére


rothfb
veterán

Aki folyékonyan érti, beszéli az angolt, annak megérheti. Bárki másnak nem.

(#649) doc válasza rothfb (#648) üzenetére


doc
nagyúr

Vagy aki tud olvasni :D
Az Apple TV messze a legminosegibb streaming. Igen, magyar szinkronos dolgok nincsenek rajta. De ami van, az majdnem mind kiemelkedoen jo cucc. For all Mankind, Severance, Black bird, stb, stb.

(#650) blakey válasza kkp900 (#647) üzenetére


blakey
titán

Szinkronos minek, főleg MI-vel? Van felirat a filmek 99%-ához, tehát aki akarja az megérti. Hogy miért éri meg és mennyit ér, azt mindenki el tudja dönteni, én sem fizetek elő, mert elég a másik 4, de néha kihasználom az ingyenes 3 hónapokat, most is azt használom, vannak jó filmek és sorozatok, és ilyenkor azokat megnézem jóminőségben. LG TV-hez nemrég volt ingyenes 3 hónap, én is kaptam, istyle-nál is van 3 hónap, Samsung TV-hez is volt 3 hónap, ezeket néha érdemes használni és nem közvetlenül a másik lemondása után.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.