Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Alex91 válasza BornToBePuli (#150) üzenetére


Alex91
félisten

Amazon Prime...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#152) hadam98


hadam98
senior tag

Na megnyertek egy kategóriát :)

“Billy Crudup has won a 2020 Critics' Choice Award for Best Supporting Actor in a Drama Series for his performance as Cory Ellison in the Apple TV+ series "The Morning Show."

Így, hogy most lett/lesz a sorozatoknak tudom darálni őket a See és a Mankind után.

Most fog jönni a Little America és nemsokára a Mythic Quest mind a kettő sorozattal jók az elvárásain :D

[ Szerkesztve ]

(#153) konzolcowboy


konzolcowboy
csendes tag

Sziasztok! Aktiváltam az 1 éves ingyenes előfizetést. (Telefont vásároltam).
Van egy Chromecastom, amit sajnos az Apple nem támogat, tehát a telefonról nem tudok a TV-re castolni.
De olvastam, hogy Chrome böngészőből megy az átküldés. Viszont az a gondom, ha a laptopon akarom elindítani a lejátszást, először kéri a hitelkártya számomat egyfajta megerősítés miatt.
De nekem (és a családban is csak betéti (debit) kártya van nem pedig hitel (credit). És ezt szépen közli is velem, hogy csak creditet fogad el, debitet nem.
Az AppleID-be be van regisztrálva a kártyám, nem is volt vele gond soha.
Mi lehet a megoldás? Gondolom más is nézi (nézné) laptopon, és a hitelkártya azért nem olyan elterjedt Magyarországon.
Nekem a filmnézés a TV-t jelenti, sajnos IPaden, meg pláne telefonon ez nem jön be.
Köszi a válaszokat.

(#154) hadam98 válasza konzolcowboy (#153) üzenetére


hadam98
senior tag

Szia

A kártyát ki válthatja a Revolut.

De én úgy tudom, hogy castolni semmi képen nem lehet airplay nélkül. Érdemes egy Apple TV 4K venni vagy a laptopot kábellel csatlakoztatni.

(#155) devil-k válasza konzolcowboy (#153) üzenetére


devil-k
nagyúr

A credit kártya nem hitelkártyát jelent (ebben az esetben), hanem bankkártyát.

- mozi bolondéria -

(#156) konzolcowboy válasza hadam98 (#154) üzenetére


konzolcowboy
csendes tag

Ha nem megy a cast, akkor kábel lesz, de addig még el kellene jutnom a lejátszásig.
A Revolut viszont jó ötlet. :R
Köszi.

(#157) konzolcowboy válasza devil-k (#155) üzenetére


konzolcowboy
csendes tag

Megadtam a kártyaszámomat, de azt írta, hogy ez debit card, neki pedig credit kell.
Dombornyomott VISA kártyám van egyébként.
"Debit cards are not supported for verification." ezt írja.

[ Szerkesztve ]

(#158) hadam98 válasza konzolcowboy (#157) üzenetére


hadam98
senior tag

Curve?

(#159) konzolcowboy válasza hadam98 (#158) üzenetére


konzolcowboy
csendes tag

Á, nem. Nem rugózok rajta. Van itthon 2 okostévé, 2 Chromecast Ultra, iPad, 3 iPhone, 2 laptop (az egyik egy Macbook Pro) egy PC, és nem tudok egy streaming szolgáltatást a tévémen nézni. Vegyek még egy AppleTV-t, vagy17 ezerért lightning-HDMI kábelt :YHa fizetném a havidíjat, akkor dühös lennék, de így...Kapja be az Apple. Köszi a segítséget mindenkinek :R Marad az iPaden nézés egyelőre.

(#160) masvilagx3


masvilagx3
tag

Sziasztok.

Apple tv 4.generaciosra hogy lehet kodit telepíteni ugy hogy ne kelljen 7 naponta ujra telepíteni.
Előre is köszönöm a választ.

(#161) masvilagx3


masvilagx3
tag

Senki ,semmi?
:(

(#162) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok,

Van bármi oldal ahol meglehet nézni, hogy milyen újonnan érkező sorozatok jönnek? A SEE zseniális volt de azóta semmi! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#163) btf válasza 3L1T3 (#162) üzenetére


btf
aktív tag

Én Wikit szoktam nézegetni: [link]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#164) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

A kölcsönözhető/megvásárolható filmekre szoktak lenni akciók?

Köszi a választ!

Read only felhasználó

(#165) devil-k válasza BornToBePuli (#164) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen. Mindig mutatja!

- mozi bolondéria -

(#166) hanolfe


hanolfe
tag

Sziasztok!
Apple tv, 99%-ban csak a YouTube megy, gyerekeknek mese és zene. Eddig semmi gond nem volt, de kb 1,5 hete kizárólag a mesék indulnak el. Zenék egyáltalán nem indulnak. Megnéztem van-e valamilyen korlátozás beállítva, de ki van kapcsolva. Csináltam visszaállítást, semmi változás.
Mi lehet a gond? Előfordulhat, hogy központilag korlátozták YouTubék a jogdíjas műsorok lejátszását?

(#167) Adama123


Adama123
tag

Néhány saját sorozat teljes évadja ingyen nézhető jelenleg: Servant, For All Mankind, Little America, Dickinson, Az Elefántkirálynõ, Helpsters, Snoopy az űrben, Szellemíró.

(#168) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok!
Követem a topikot.

Kettő sorozatot néztem eddig, a See és a TMS. 4-5 hónapja nem jött új évad. :U Why?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#169) devil-k válasza HarleyCustom (#168) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mert egy kalap kaka az Apple TV+.... :(

- mozi bolondéria -

(#170) HarleyCustom válasza devil-k (#169) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kezdetleges az biztos...
Csak ugye már legyártották eme két sorozat összes részét, de mégsem adják tovább tavaly december óta. Mikor óhajtják folytatni? Majd ha letelt az ingyenesség? Nekem is 1 év van, tavaly Novembertől számítva.
Nem értem. Majd lehet év végén adják az új részeket?
Érdekes.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#171) devil-k válasza HarleyCustom (#170) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én sem értem. Azt hittem, 6 hónap alatt durván le akarják nyomni a konkurenciát, de a jelenlegi ábra nem ezt mutatja...

- mozi bolondéria -

(#172) HarleyCustom válasza devil-k (#171) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Fura üzletpolitikát folytat az Apple az biztos. Mondjuk nem új ez csak na... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#173) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Valami eléggé félre ment itt most nálatok. S ezt most nem rosszindulatból mondom. :R

Minden sorozat ami az AppleTv+ indulásnál jelen volt rögtön két évadra volt berendelve. Ami csak annyit jelent, hogy a következő évadra jelen esetben a második évad arra volt, hogy a színészeket lefoglalják nehogy elmenjek máshova stb. Arról szó sem volt, hogy kész is van a második évad. Ami a világ mostani helyzetèben kitudja mikor fogják elkezdeni.

Más, az AppleTV+ soha nem akarta felvenni a versenyt a két legnagyobb szolgáltatóval ami ugye a Netflix és a Prime. Ők alacsony számú sorozattal fognak mindig is rendelkezni de viszont ami kijön az mind minőségi. Ez tipikus Apple.

(#174) devil-k válasza Maxxy10 (#173) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez csak tipikus Apple-fan duma, semmi más, már bocsi. Én is szeretem az Apple termékeket, de nem vagyok elvakult. Nem gondolnám, hogy az Apple egy kis játszóteret akart létrehozni magának, hogy olykor olykor készítsen egy sorozatot... ha meg igen, akkor nem hinném, hogy az ingyenes időszak után sok előfizetőjük lesz... Én sem fogom járatni, pár sorozat miatt.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#175) HarleyCustom válasza Maxxy10 (#173) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem értek egyet. :N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#176) HarleyCustom válasza devil-k (#174) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Veled egyetértek :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#177) Maxxy10 válasza devil-k (#174) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hiába tűnik annak nem vagyok fanboy. Egyáltalán nem akarok őket védeni egyetlen egy sorozatukat néztem végig. De az összes többinek pozitív a visszajelzése.

Itt nem arról van szó, hogy saját magának gyárt de még az sem lenne új, lásd: Jeff Bezos.
De nem vesz más jogokat, hogy az AppleTv+ előfizetèsben benne legyen pl a Friends vagy Office. Nem hiába nevetségesen olcsó 5 dollár vagy mennyi a havidíj, egy korsó sör a pubba többé kerül. Soha nem fogja felvenni a versenyt a Netflixel ami sz@rja az új sorozatokat filmeket. Arról volt már több pletyka is, hogy eladják a Netflixet és a két lehetőséget vevő az Amazon vagy az Apple. Ha az bekövetkezne akkor igen több mint valószínű, hogy többet és gyorsabban nyomná őket. Mindkettő temérdek pénzzel rendelkezik szóval simán lehetőség. Több mint valószínűnek tartom, hogy ezek után is ha veszel egy új terméket egy éves előfizetést kapsz.

(#178) K1nG HuNp válasza HarleyCustom (#170) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

"We’re writing the show now; we’ll film it this summer; and we’ll be on next November."
ez pl TMS 2. evadra, ergo nem gyartottak meg ezek semmit :D

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#179) HarleyCustom válasza K1nG HuNp (#178) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Főleg most nem is fognak

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#180) hadam98 válasza Maxxy10 (#177) üzenetére


hadam98
senior tag

Nekem van ATV+ és Netflix, de hiába ad ki háromszor annyi sorozatot ha azok 90% nézhetetlen... A Netflix mostanság a mennyiségre megy, nem a minőségre.
Jelenleg ha ki jön az HBO MAX az húzós lesz a konkurenciának + Az ATV+ be fog indulni, ebből majd év vége vagy jövőre lesz valami.
Lehet meg veszik a Disneyt.

(#181) devil-k válasza hadam98 (#180) üzenetére


devil-k
nagyúr

HBO MAX itt nagyon sokára lesz. Azzal nem kell számolni még évekig.

- mozi bolondéria -

(#182) hadam98 válasza devil-k (#181) üzenetére


hadam98
senior tag

Szerintem 2 éven belül várható.

(#183) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Biztos én vagyok a sügér, de kérlek segítsetek.
PC-n, böngészőből hogy lehet keresni? Hogy lehet kategóriát válogatni, kedvencekbe helyezni, bármi ilyesmi? A telefonos app egész jó, de PC-n firefoxban csak lefelé tudok görgetni, és lejátszani. Ennyi.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#184) hadam98 válasza vzsryl (#183) üzenetére


hadam98
senior tag

Szia

Nem használtam böngészőből, Macen van a TV App, érdemes be szerezni egy Apple TV-t erre a célra mert ezek az online felületek elég kezdetlegesek így nem hiszem, hogy elérhetők az általad leírt dolgok, pl. kategória, keresés.

(#185) vzsryl válasza hadam98 (#184) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Annak a vérszegény tartalomnak a kereshetősége miatt nem fogok egy 60k-s eszközt venni. :R

Maradok akkor inkább a Netflix+HBO GO kombónál, később Amazon Prime+Disney+.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#186) Gigicuci válasza vzsryl (#183) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Lehet keresni és be is tudod rakni a kedvencek közé.

Ezt az oldalt keresd fel:

[link]

Üdv!

(#187) vzsryl válasza Gigicuci (#186) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igen, ez van elmentve a könyvjelzők közé ~4 hónapja, de nem tudom hol kell itt keresni.
Ennyit látok, és ezeket tudom görgetni lefelé, semmi kereső semerre... Ezért kérdeztem is múltkor, hogy ez mi...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#188) Gigicuci válasza vzsryl (#187) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Mivel jórészt csak saját gyártású tartalmak vannak fent, így a választék elenyésző az általad említett HBO/Netflix pároshoz képest. Ebből következően a lap amit linkeltél lefelé görgetve az összes elérhető műsort listázza, nincs szükség keresőre. A Go to Show-ra kattintva lépsz be az epizódválasztásba és...ennyi. :) Elég fapados de azért használható.

Elvileg újra fogják dizájnolni az appot és a felületet később, gondolom mikor kijön az iOS/tvOS verzió.

Én is inkább az appot használom, de az fut az újabb okostévéken is nem feltétlenül kell hozzá Apple TV kütyü

[ Szerkesztve ]

(#189) vzsryl válasza Gigicuci (#188) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igen, ezekkel tisztában vagyok.
2017-es LG TV-m van, és sajnos nem kezeli, de szerencsére nem túl nagy érvágás.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#190) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Szüleim Apple tv 2 és 3-at használnak. Mivel tudnám elérni a plex szerveremet? Infuse6 fizetős, plex app (androidon) nem mindet játsza le.

(#191) Alex91 válasza Sanyi.mTs (#190) üzenetére


Alex91
félisten

Azzal, hogy veszel nekik egy Apple TV 4k-t...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#192) Gigicuci válasza vzsryl (#189) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Gondolom akkor sajnos az Airplay sem megy ugye? Az még lehet egy megoldás....

(#193) hadam98


hadam98
senior tag

Elég jól bővítik az Apple TV+ csapatát nagy nevekkel.

”Apple TV Plus Hires BBC Factual Boss Alison Kirkham”

Úgy néz ki tényleg komolyan gondolják a szolgáltatást, csak ennek is kell 1-2 év, hogy legyen tartalom.

(#194) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Magyar szinkronos tartalom elérhető már? Köszönöm!

(#195) Alex91 válasza Franky2Ster (#194) üzenetére


Alex91
félisten

Imho meg semmi...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#196) hadam98


hadam98
senior tag

Na náluk Tom Hanks + Scorsese új filmje.
Ez a 2 film elég nagy dobás lesz, ráadásul a 220m büdzsé a Scorsese filmnél nagyon magas. Nem szaroznak :D

(#197) hadam98


hadam98
senior tag

+++++++++

Gal Gadot egy híres színésznő és feltaláló bőrébe bújik.
Az Apple TV+ csapott le a limitált sorozatra.

Forrás: https://www.puliwood.hu/sorozatok/gal-gadot-egy-hires-szineszno-es-feltalalo-borebe-bujik-279606.html

(#198) Giovan!


Giovan!
addikt

Bocs ha már volt: Foundation — Teaser | Apple TV+

Nagyon úgy néz ki hogy 2021-ben is lesz tv+ előfizetésem :C

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#199) 3L1T3 válasza Giovan! (#198) üzenetére


3L1T3
addikt

Nagyon várom! See 2. évad teasert vártam volna még! :(

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#200) hadam98


hadam98
senior tag

Lassan jönnek az új évadok :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.