Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ldave


ldave
félisten

Sziasztok! Az utóbbi napokban hozzám került egy új iPhone és korábban egy PS5-is. Az iPhone mellé jár 3 hónap Apple TV+, a PS5-höz pedig fél év, viszont ez utóbbit július 22-ig lehet csak aktiválni. Ha most elkezdem a telefon mellé kapott 3 hónapos próbaidőszakot, arra rá lehet aktiválni még a promóció vége előtt a PS-es fél évet? Itt egyszer azt írják, hogy "Yes, both new and current Apple TV+ subscribers can enjoy this offer as well as Apple TV+ subscribers currently enjoying a seven-day trial.", utána apró betűben pedig, hogy "Cannot be combined with other offers providing access to the same service.". Szóval nem teljesen egyértelmű.

A Slime draws near! Command?

(#402) Alex91 válasza ldave (#401) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem gyanus, hogy Apple ID-hez van kotve a dolog. A telo egyertelmu. A PS5 nem tudom... En ott egy olyan Apple ID-vel probalkoznek amivel meg nem aktivaltak probaidoszakot.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#403) doc válasza ldave (#401) üzenetére


doc
nagyúr

Ahogy nalam tortent:
Uj MacBookhoz 3 honapot kaptam ajandekba, PS5-on 6 honapot. Mindkettot beaktivaltam, igy lett 9 honapom.
Nemreg vettem egy AppleTV-t, amihez 3 honap jar, viszont egy kis guglizgatassal azt talaltam hogy ez csak uj elofizetoknek jar, nem is tudtam aktivalni.
Szoval szerintem neked ugyanugy mennie kell a 9 honapnak, mint nalam az elejen.

(#404) blg válasza dino_m (#378) üzenetére


blg
senior tag

szia, fennáll még neked az a hiba, hogy Android TV-s appban csak siketeknek való magyar felirat van?
most lettem előfizető, és most tapasztaltam ezt a problémát Philips TV-n (PUS7304)
cseteltem egy supportossal, de egyelőre nem tudott segíteni, ki van szürkülve a beállítás, ahol ki lehetne kapcsolni ezt.

Viszont egy Xiaomi Mi TV Stick-en lévő AndroidTV-n jók a feliratok: vannak nem SDH feliratok

(#405) blg válasza blg (#404) üzenetére


blg
senior tag

ugyanez a siket-felirat probléma fennáll PlayStation 4-en is

(#406) dino_m válasza blg (#404) üzenetére


dino_m
senior tag

Nem, már nincs ilyen probléma. Kikapcsoltam a beállításokban. A kezdőképernyőn próbáltad kikapcsolni vagy a film nézése közben?

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#407) blg válasza dino_m (#406) üzenetére


blg
senior tag

film nézése közben kikapcsolhatom a feliratot, vagy válaszhatom a magyar SDH feliratot. De én sima magyar feliratot szeretnék, SDH nélkül, de olyan nincs a listában.

a beállításokban van egy erre vonatkozó beállítás, be van kapcsolva, de szürke, nem módosítható:

mindez a Philips TV-n van így, meg a PS4-en.

Ezzel szemben a Xiaomi Mi TV Stick-en ez utóbbi beállítás nem szürke, és ki van kapcsolva. És normál feliratok jelennek meg a listában, nem az SDH verziók.

(#408) ferenck válasza blg (#407) üzenetére


ferenck
senior tag

Én is most váltottam Philips tv-re (48OLED806), és valóban nálam is ilyen, nem lehet kikapcsolni. Korábban egy Xiaomi MI Box S-en néztem, azon ki lehetett kapcsolni. Még jó, hogy most mondtam le az Apple TV+ előfizetést, mert ez mocskosul zavaró számomra.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#409) headhunter


headhunter
addikt

(#410) Adama123


Adama123
tag

Nem tudom, hogy él-e még, a For All Mankind 1. évad elvileg ingyenesen elérhető lett (egy ideig) az Apple TV+-on, csak sima regisztráció kell hozzá.

(#411) dino_m válasza blg (#407) üzenetére


dino_m
senior tag

Igen. Én is az alsó képen látható módon kapcsoltam ki. Nekem is Philips van és elérhető volt. Nem hiszem, hogy TV függő lenne. Esetleg egy frissítéskor inaktiválták. :F

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#412) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok,
vettem egy apple tv kütyüt.
egyetlen egy app lenne fontos számomra, igazából azért vettem: erről lenne szó
iphone-omon, ipad-emen szuperul működött, nagy reményekkel szerettem volna lekapni a kis tv-boxra is, erre az áruházban konkrétan nem található meg az app...
Létezhet ez?? hogy hiába van ott az apple áruházában, a tv box már nem találja?

(#413) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ezt a halláskárosultaknak készült feliratozást ki lehet kapcsolni valahol? Azt írja az eszközöm beállításaiban kapcsoljam ki, de erre vonatkozót nem találtam Chromecast with Google TV-n. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#414) tylerddd válasza tylerddd (#413) üzenetére


tylerddd
veterán

Meglett a megoldás, ami számomra kicsit furcsa, de működik: a Chromecast with Google TV-n úgy általában ki kellett kapcsolni a feliratokat és utána aktívvá vált a beállítási lehetőség az app-ben.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#415) ldave válasza tylerddd (#414) üzenetére


ldave
félisten

Hogy lehet Chromecastre AppleT V-t?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#416) tylerddd válasza ldave (#415) üzenetére


tylerddd
veterán

Erre a típusra van alkalmazás.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#417) xviktorx


xviktorx
tag

Sziasztok! Vettem az év elején egy apple 11-et amihez járt 3 hónap apple tv+ előfizetés amit ki is használtam. Kb. 2 hónapja a mediában ( a telefont is ott vettem ) vettem egy apple watch 6 órát, de ehhez nem adat fel a rendszer hogy 3 hónap előfizetést kapok a tv+ hoz. Ez normális dolog? Nem úgy van hogy minden új apple termékhez jár 3 hónap előfizu a tv+-hoz? Válaszotokat előre is köszönöm!

(#418) Kaba válasza xviktorx (#417) üzenetére


Kaba
veterán

Nem. Csak egyszer lehet aktiválni.

(#419) xviktorx válasza Kaba (#418) üzenetére


xviktorx
tag

Köszönöm válaszod, akkor marad a netflix hbo max meg a disney +.

(#420) szente


szente
addikt

Hali!

Előfizettem Apple TV-re, viszont ha a TV-n elindítom az appot, akkor nem a lejátszás gomb van, hanem csak a próba időszak ingyen felirat. Ha a TV appban rámegyek a fiókomra, ott viszont már írja, hogy aktív előfizetésem van. Ha rámegyek a film alatt a próbaidőszak ingyen feliratra, akkor meg kiírja, hogy van már előfizetésem és vissza dob az előző képernyőre. Az appot már vissza állítottam gyárira, de maradt a hiba.

(#421) jgy999


jgy999
csendes tag

Az újabb Samsung TV-ken az AppleTV+ app.-ot 3 hónapig ingyen lehet nézni.
Regisztráltam és működik.

(#422) ferenck válasza blg (#407) üzenetére


ferenck
senior tag

Most kaptam 3 hónap ingyenes előfizetés a Viberen keresztül. Aktiváltam, telepítettem az alkalmazást a TV-n (android) és nálam a beállításokban még mindig nem lehet kikapcsolni az SDH feliratokat. Van rá azóta megoldás?

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#423) ferenck válasza ferenck (#422) üzenetére


ferenck
senior tag

Megvan a megoldás! Android rendszeres a TV-m, az Android rendszerbeállítások között kell kikapcsolni a Feliratot. Eszközbeállítások / Kisegítő lehetőségek / Feliratok / Megjelenítés kikapcsolása. :C

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#424) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Jelenleg 3 hónapos próbaidőben használom az apple tv+ és tetszik! Kérdésem az lenne, hogy ez a családon belüli megosztás [kép] hogy működik? Csak iPhone vagy apple tv tulajokkal tudom megosztani akinek van apple fiókja? Ha valaki Android tv rendszerű tv boxon nézné az apple tv+ azzal meg tudom osztani? Ja és még egy kérdés,hogy ilyenkor másik profilon megy vagy ugyan azt látja/folytatja amit én nézek? Köszönöm előre is a választ!

(#425) Fandango


Fandango
veterán

Sziasztok!
Másnak is van problémája bankkártya regisztrációval?
Állandóan ezt írja ki "There was an error. Please try later." ha új kártya adatot akarok rögzíteni.

(#426) azbest


azbest
félisten

Dear Zoltan,

Thank you for subscribing to Apple TV+. We wanted to let you know about an upcoming change to this subscription.Apple is raising the price of this subscription from 1 890 HUF per month to 2 790 HUF per month. Your subscription will automatically renew for 2 790 HUF per month starting on 25 November unless you cancel at least one day before. To learn more or cancel, review your subscription.

Sincerely,
Apple

(#427) Jakesz


Jakesz
őstag

(#428) Kaba válasza Jakesz (#427) üzenetére


Kaba
veterán

Samsung tv tulajok számára is van promó.
2018-as modellektől kezdve 3 hónap ingyenes Apple tv+ jár új ügyfeleknek.

(#429) fcc


fcc
aktív tag

Hi!
Másnak nincs problémája az AppleTv+ alkalmazással Samsung tv-n?
Betölt de semmilyen filmet nem indít el, csak gyalul.
Már újra indítottam a tv-t, és a routert, de semmi.
Telefonon működik szépen.

(#430) Kaba válasza fcc (#429) üzenetére


Kaba
veterán

Áramtalanítás után indítsd újra, amennyiben nem működne, akkor az appot is telepítsd újra.

(#431) RedCactus válasza fcc (#429) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nálam nincs gond...

(#432) fcc válasza Kaba (#430) üzenetére


fcc
aktív tag

Kösz, újra telepítés megoldotta.

(#433) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Péntek óta használom az új 2022-es kütyüt 128Gb verziót.
Csak azt tudom mondani, hogy elképesztő, ahogy ez (is) működik, főleg értem az Apple ökoszisztémára, de az applikációk is mint a villám megnyílnak meg úgy minden egyszerűen tökéletes. Az A15 bionic (tavalyi Iphone Pro 13 és az idei 14 processzorra) ebbe a kütyübe egyszerűen túl bivaly.
Van Shield Pro-m is, de Apple-hoz képest konkrétan egy lajhárnak tűnik mellette minden szempontból, pedig az is egy gyors gépnek számít. Nem beszélve róla, hogy a shield-re a mai napig nem tudták megoldani a kadenciahelyes lejátszást, vagy nem akarják, vagy nem is tudják...

[ Szerkesztve ]

(#434) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Edge böngészőben próbálom használni a szolgáltatást. Viszont mikor elindítok valamit, fekete kép, majd lefagy az egész böngésző és végül a gép is.
Hardveres gyorsitást kinyomtam. Tudnátok segíteni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#435) Harbinger85 válasza alratar (#434) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Üdv!
Próbáltad más böngészővel? Videókártya driver, esetleg Fast vagy Adaptive sync beállítás?
Csak jelzem, ha működne a képminőség nagyon gyér, szerintem ez 480p, de a bitráta jobb lehet az HBO-nál.

(#436) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Kaptam egy 3 hónapos promó kódot egy hírlevél feliratkozással, innen: [link]

Van egy létező fiókom ott nem engedi használni, azt írja, csak új előfizetőknek. Létrehoztam egy új apple id-t másik email címmel, másik bankkártyával. Elindult egy 7 napos próbával. Próbáltam hozzáadni a kódot, de itt is azt mondja, hogy csak új előfizetőknek. Mi lehet a gond? Kösz.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#437) ferenck válasza ferenck (#436) üzenetére


ferenck
senior tag

Akkor magamnak válaszolok, hátha később más is belefut ilyenbe. Amikor létrehozok egy új id-t, akkor automatikusan feljön a 7 nap próba időszak. Na, ezt nem szabad kiválasztani, mert utána már úgy veszi, hogy előfizető vagy, így az új előfizetőknek szóló promó kód nem lesz érvényes. Létrehoztam egy új id-t és ezt a lépést kihagytam, majd a promóciós kód hozzáadása részbe beírtam a kódot és azonnal felajánlotta a 7 nap próba + 3 hónap ingyen + utána 2790 Ft. opciót. Elfogadtam és így máris használható!

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#438) smilingnorbi


smilingnorbi
csendes tag

Sziasztok, kaptam 3 honapot az Xbox game pass-hoz, letre is hoztam egy apple id-t, dr nem enged belepni sem pc-rol bongeszobol, sem az xbox-rol.
Milyen megoldassal tudnek belepni ,ugy ,h nem rendelkezes Apple keszulekkel?
Koszi elore is a valaszokat.

(#439) xviktorx válasza smilingnorbi (#438) üzenetére


xviktorx
tag

Ha megírod, hogy millyen hibát ír ki belépéskor lehet többen tudnának segíteni.

(#440) krx21


krx21
nagyúr

Beléptem én is a klubba egy Apple TV 4K 2022 64gb-os verzióval.
Nagyon gyors masina…
Kár, hogy a hirdetett Hdmi 2.1 kicsit félre vezető, ugyanis 4K 120hz nincs…

(#441) Fandango válasza krx21 (#440) üzenetére


Fandango
veterán

Ez kimondottan a streaming topic, nem a hardver, de használd egészséggel az új kütyüt. ;)

(#442) Tomi1984


Tomi1984
csendes tag

Sziasztok
Előfizettem Apple + Tv-re, de nem találom, hogy hol tudnék állítani a feliratok méretén. Tudna segíteni valaki? PC-n használom Chrome böngészőben és semmilyen Apple eszközöm nincsen

(#443) krx21 válasza Fandango (#441) üzenetére


krx21
nagyúr

Azóta rájöttem… :DDD

(#444) Harbinger85 válasza smilingnorbi (#438) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ha jól értem még nem volt soha Apple fiókod? Fontos! Mert ha volt, de csak regisztrálni akartál nem függ működni. Ezen promó kód csak új fiókkal érvényesíthető, de akkor is meg kell adni bankkártya adatokat.

(#445) Harbinger85 válasza Tomi1984 (#442) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ez nagyon trükkös, mert jól eldugták. TV az appban tudod állítani, valahol a beálltások és kisegítőlehetőségek vagy valami hasonló leírás. Bő egy hónapja szenvedtem vele 10 percen át mire megtaláltam.
Ha nem találod meg holnap rákeresek.

(#446) bestyen

Sziasztok!
Jelenleg van egy érvényben levő 2 hónap ingyenes Apple TV+ tagságom. A gond az, hogy február 1 a lejárat, viszont jó lenne, ha ezzel az accountal a TV-m által felajánlott ingyenes 3 hónapot is be tudnám húzni (január 31-ig él az ajánlat), viszont azt csak akkor lehet, ha nincs aktív előfizum. Le lehet valahogy kapcsolni az élő előfizetést idő előtt, hogy még januárban behúzhassam a további 3 hónapot? :)

(#447) oszy válasza bestyen (#446) üzenetére


oszy
veterán

Persze!

A másik lehetőség: iPhone, iPad: Beállítások - a neved (Apple ID) - Előfizetések

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#448) bestyen válasza oszy (#447) üzenetére

Nálam ott csak azt lehet ott beállítani, hogy az ingyenes időszak lejárta után ne folytassa a szolgáltatást (fizetősen), de akkor is aktív marad február 1-ig.

[ Szerkesztve ]

(#449) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok jó hogy van ilyen topik is. Nagyon szimpatikus ez az apple tv ipad-en ki fogom próbálni ha lesz kérdésem még jelentkezem. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#450) ldave


ldave
félisten

PS5-ön használ valaki Apple Tv appot? Nemrég frissült az PS4-ről PS5 verzióra és azóta nálam két gond van, egyrészt nem játssza le automatikusan egy epizód végén a következőt, másrészt pedig nem jegyzi meg, ha menet közben leállítok egy videót, utána mindig előröl kezdené. Tapasztalt ilyet más is?

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.