Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) Aryon87 válasza Soybex (#42300) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42302) mark! válasza Dr. 444Hertz (#42299) üzenetére


mark!
őstag

na olyan csatornát kéne csinálni mint ami nekik van (maxmoefoe, idubzzz, filthyfrank).
tuti lenne nézettség.

jövő év májustól ráér mindenki? ;] sütünk tortát, dobálunk tojást, ordítozunk. tudjátok csak a szokásos ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#42303) Aryon87 válasza mark! (#42302) üzenetére


Aryon87
félisten

:U :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42304) Soybex válasza mark! (#42302) üzenetére


Soybex
őstag

A többség itt már nem gyerek hogy ilyeneket csináljon :U :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#42305) leslien


leslien
nagyúr

Samsung Galaxy Note 8 nyeremenyjatek...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42306) Dr. 444Hertz válasza Dr. 444Hertz (#42291) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Javított verzió, mert picasso-san állt a szeme... :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42307) Aryon87 válasza Aryon87 (#42225) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha mar a tegnap elokapartam a legokat, jol is tettem, mert ma szetuntam az agyam.

De feltalaltam magam. Jo tudni, jogy a kreativitasomat meg nem vesztettem el, ha mar a rajztudasom kukazodott :(


[link]


[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42308) Intruder2k5 válasza Dr. 444Hertz (#42291) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gratulálok, ez szép munka! :C

(#42309) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

[link]

Lesz itthon iiiiis :C a G6 árát meg talán lenyomja úgy hogy meg is vegyek az emberek. Az se egy rossz telefon, csak nem a konkurencia csúcsmodelljeivel egy ligában játszik :(

iPhone X@R, iPad Pro

(#42310) Aryon87 válasza Blackmirror (#42309) üzenetére


Aryon87
félisten

Most mar csak valami csoda folytan keruljon be szolgaltatoi kinalatba...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42311) akooos válasza Dr. 444Hertz (#42306) üzenetére


akooos
veterán


hm, ide raktam egy gifet, de nem látom :U
csak sok a ruha :(

na jó, csak vicc! de eszméletlen tehetséges vagy. nem tudsz egyszerre csellózni egy kis despacitot meg rajzolni ilyeneket? felnyomod jutubra, meggazdagodsz azonnal ;]

[ Szerkesztve ]

(#42312) Dr. 444Hertz válasza akooos (#42311) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Köszönöm mindenkinek :)

Ha meg szertnék gazdagodni, réges rég despacito-t nyomatnék :C
Majd meglátom, hogy mit tudok kezdeni a rajzolással.
Most egyelőre egy nemzetközi versenyre készülök (cselló), szóval a firkálás marad egyelőre egy szabadidős tevékenységnek :)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42313) Soybex


Soybex
őstag

Gyaaaah 45 perces dugó az m7-esen, sikerült ezidő alatt szétolvasni magam v30 infókkal :DDD

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#42314) Aryon87 válasza Soybex (#42313) üzenetére


Aryon87
félisten

Az úgy fincsi :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42315) Quqesz válasza Soybex (#42313) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És mire jutottál?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42316) Aryon87


Aryon87
félisten

Na újpesten kicsit élesebben beindult a kürt próbája, hát az agyam majd kiugrott a helyéről :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42317) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Gya morék, elmentem kosárra tobálni.....az haggyán, hogy egy úthenger gázolt el, de még dobni is olyan pontatlanul tudtam, hogy az arcom is beleroskadt.....holnap reggel lesz sírás,hogy mindenem sajog..
LG Mo még nem tud infót V30 megjelenéssel kapcsolatban.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42318) Blackmirror válasza Quqesz (#42317) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Korral jár.... ;] :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#42319) leslien


leslien
nagyúr

miért nem vagyok meglepve ezen az eredményen.....
Aryon87 nyugi... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42320) Helltak válasza leslien (#42319) üzenetére


Helltak
őstag

Én is inkább egy V30-at vennék.. Még ha nem is olyan sokkal olcsóbb! Bár 270e vs 330e, nem kis differencia :)

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#42321) Quqesz válasza Blackmirror (#42318) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne is mond.....🙄

Más
Üzemanyag
Ha már múltkor volt szó kocsizásról most beszéltem a részecskeszűrős sráccal és azt mondja aki neki behozza az autót javítani mind prémium üzemanyagot használ, főleg omw...tehát aki dízeles kerülje. A benzinbe pedig Szbatta rak fagyállót télen(mindegyikbe!), ezért ha rövid időn belül nincs elhasználva, akkor lezselésedik. Szerelősrácéknál ez inkább motoron jött elő, azt kevesebbet tankolják, és karbit kellett kimosni több motoron is ilyen miatt(van egy vegyész haverja battán, onnan az infó). Szal érdemes figyelni.....;)

Leslien
+1 V30!
Ez igaz, de azér 50-60e szép különbség így is...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42322) leslien válasza Helltak (#42320) üzenetére


leslien
nagyúr

nem szabad megjelenésekor venni Lg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42323) Aryon87 válasza leslien (#42319) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt én is V30-at nyomnék. Bár ha az N8-at ingyen hozzámvágnák se bánnám :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42324) Helltak válasza leslien (#42322) üzenetére


Helltak
őstag

Ha bekerül a Telekomhoz, akkor elég hamar veszek valószínűleg :)
De nem égetően sürgős.. Jól megvagyok ezzel a kettővel :DD

Vivo X100 Pro

(#42325) leslien válasza Helltak (#42324) üzenetére


leslien
nagyúr

az elmúlt pár év tapasztalata alapján mint mondtam csak úgy lehet venni Lg megjelenéskor ahogy én vettem a Yoda fone tól.. posta fordulóval ment is vissza... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42326) Blackmirror válasza Quqesz (#42321) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Sajnos tapasztalat, a sárkányok is öregszenek :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#42327) Soybex válasza Quqesz (#42315) üzenetére


Soybex
őstag

Nyitó ár hamar beesik akkor lehet vevő vagyok rá, de meghagyom mellette a note 4-et. :)

Lg a Flex szériával miért nem foglalkozik tovább? Tök jó vonalat csinálhatott volna magának..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#42328) Quqesz válasza Soybex (#42327) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Annak lett az utódja a V széria....én sem első napon, de sztem lesz. Jó a H8, de nagyobb kijelzőt szeretnék...néha:)

Blackmirror
Csak azok sokkal lassabban.....;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42329) Soybex válasza Quqesz (#42328) üzenetére


Soybex
őstag

Majd kíváncsi leszek a samsung mikor fogja a hajlított tab/telefont amint 2 éve promózott piacra dobni :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#42330) Quqesz válasza Soybex (#42329) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lehet ez is olyan mint a kamera: rég volt már 10mp-es mikor még 3 meg 5 mp raktak a telefonba...csak azt is el kellett adni a készletről....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42331) mark!


mark!
őstag

középiskola 1.nap: BLEH. jobb lesz, de szarrá leszünk szivatva.
ma fúrtam kutat 6személyre (ha valaki nem tudná: pénzérme körül körbe körbe kell forogni), énekeltem a despacitót az egész iskolának, szerelmes levelet írtam valami csajnak. és ez még csak az első nap volt, ez még csak a bemelegítés ;]

>

(#42332) Dr. 444Hertz válasza mark! (#42331) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szarul csinálod... :D
Én már a suli előtt lespannoltam a felsőbbévesekkel anno, így engem kihagytak a szivatásból :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42333) mark! válasza Dr. 444Hertz (#42332) üzenetére


mark!
őstag

2 rokonom végzős, meg egy csomó haver , szóval nem úszom meg ígyse úgyse ;]

>

(#42334) Dr. 444Hertz válasza mark! (#42333) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Öcsém is ma kezdte a sulit, ő róla tudják, hogy nem érdemes vele ujjat húzni :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42335) mark! válasza Dr. 444Hertz (#42334) üzenetére


mark!
őstag

itt nem szokott annyira durva lenni. 2 éve volt nagyon kemény, akkor húztak meg egy bizonyos határt

nyers tojást etettek egy sráccal miközben táncolnia kellett póló nélkül a fél iskola előtt.

[ Szerkesztve ]

>

(#42336) Weeman1 válasza mark! (#42335) üzenetére


Weeman1
veterán

Ilyenkor le kell ütni a legkeményebb felsős srácot.
A többi már nem fog kötekedni,szivatni.
Nálam bevállt. :)

Xiaomi 11T Pro

(#42337) aprokaroka87 válasza mark! (#42331) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

"pénzérme körül körbe körbe kell forogni), énekeltem a despacitót az egész iskolának, "

Ide a "hogyha nékem sok pénzem lesz" dal jobban illene.

Bár a Despachio népszerűbb.

(#42338) Aryon87 válasza mark! (#42331) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Halistennek en kimaradtam az effele szivatasi ceremoniakbol :))
Nem voltam luzernek elkonyvelve, de nemnis zartoztam a nagymenok csoportjaba sem. Semleges voltam, mindenkivel volt egy alapszintu kapcsolatom. Uccso 2 evben voltam mar joban az osztaly 5 csajaval :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42339) mark! válasza Aryon87 (#42338) üzenetére


mark!
őstag

arra hajtok énis, megpróbálok mindenkivel jóbalenni. abból sosem lehet rossz.

>

(#42340) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#42334) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért? Jakuza? :DD v szamuráj kardal ment be az oldalán?

ZedMester
Nálunk nem volt ilyen anno, max tanári szinten(kb 8 osztály/évfolyam, tehát kb 40 osztály volt a suliban)....az rosszabb. Az egyik műhelytanár(esztergályos) mindenkit Oszinak hívott....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42341) SybenX válasza mark! (#42335) üzenetére


SybenX
őstag

Nálunk nincs is olyan, hogy szivatás. Egyszer 9- ben osztálytársak azt játszották, hogy verekednek, a tanár egyből adta a szaktanárit, pedig csak poénból játszottak. Általános óta nem láttam egy bunyót sem. Itt mintha mindenki felnőtt normális lenne 9-től kezdve, mai napig szokatlan ez általános után. Nálunk ma nem volt tanítás, még második nap se, csak igazgató beszédet tartott, utána műsorok voltak. Jött egy humorista, éneklések, Opitz Barbi stb...

[ Szerkesztve ]

(#42342) mark! válasza SybenX (#42341) üzenetére


mark!
őstag

itt nálunk folyosón se szenvednek mint máshol.
viszont az nagyon tetszik, hogy mindenki próbál rendes lenni. (nem mindenkinek sikerül azért :DDD ) van egy pár metalhead, azthittem hogy köcsögök lesznek de tök rendesek, mondták hogy bármiben kell segítség szóljak nekik. (azt csak így zárójelben megjegyezném, lehet hogy ehhez hozzásegített a telómon lévő metallica és slipknot diszkográfia, fene tudja 😂 )

>

(#42343) Aryon87 válasza mark! (#42339) üzenetére


Aryon87
félisten

Altalanosban eleinte csufoltak, mert duci voltam, es mivel hallasserult vagyok, mindenki walkmannak cikizett felso tagozatban, de azt is a tobbi osztaly, a sajatom szerencsere normalis volt. Vagy mazlista vagyok vagy nemtom.
Verekedni sose verekedtem, annyit tudok csak anyamek visszameselesebol, hogy az elso osztalyt ugy inditottam elso nap, hogy egy lanyt az ajtofelfanak csaptam.. :C
Ne kerdezzetek mit es hogyan meg miert, nem emlekszem ilyenre. Valszeg az lehet az egyik oka, hogy a konfliktust nagy ivben kerulom. Eles szituban nem tudom hogy reagalnek.. de nem is akarom megtudni :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42344) mark! válasza Aryon87 (#42343) üzenetére


mark!
őstag

én is elég duci voltam olyan 6. osztályig, de sosem csúfoltak. nálunk az ilyenek elmaradtak. bunyó viszont volt rendesen, csomószor voltak bandaháborúk, nekiestünk egymásnak udvaron aztán ütöttük egymást ameddig a tanár nem jött oda :D

>

(#42345) Aryon87 válasza mark! (#42344) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor mazlista voltam :))
Bar akkoriban meg volt tisztesseg, es neveltseg. Most??? Okadnivaloak, tisztelet a keves kivetelnek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42346) SybenX válasza mark! (#42344) üzenetére


SybenX
őstag

Az általános durva volt nekem is. Mondjuk engem sosem bántottak, meg nem verekedtem. De meg volt ennek is az oka. Volt egy pár kisebbség, akik az egész iskolát terrorizálták, szóval jóban kellett lennem velük így nem esett bántódásom. Emlékszem aki megmerte mondani, hogy utálja a cigányokat, az kapott minden szünetben keményen és akkoriban még csak osztályonként 2-3 db volt. Most nem tudom mi lehet ott.

aprokaroka87: Nekünk általánosban 5-8-ig egy szintén egy szép 25 év körüli magyar szakos tanítónéni volt az osztályfőnökünk. Szegényt úgy kikészítették, hogy ahogy meglátta az osztályunkat már remegett az ajka, de azért a fiúk tettek neki pár érdekes utalást.

[ Szerkesztve ]

(#42347) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

ZedMester:

Annó nállunk 9.-ben az infó tanár olyan laza volt, hogy az orán kiraktuk haverral az egy doboz sört az asztalra és megittuk.
Aztán másnap vittünk is neki egy sört.

Aztán ott volt pl egy 26 éves álomszép magyar szakos tanitónéni.
Na az nekünk egyszer helyetesített...hát valahogy mi fiúk nem igazán a magyar iránt mutattuk az érdeklődést.

De ott volt pl a mindig fekvőtámaszozással büntető tesi tanár.

Meg egy csomó minden

(#42348) Aryon87 válasza SybenX (#42346) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert durva hogy kb 15 ev alatt mennyire eluralkodott az agresszor a sulikban..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42349) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#42340) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én vagyok a magyarországi japán alvilág ura...
Nem is tudtad? :U

Egyébként nálunk is csak gólyabál volt (de ott volt minden, persze a vicces fogalom határain belül), a többi időszakban nem volt szivathatás stb.
Mert minek...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#42350) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem a ált-közép suli váltás érdekes volt már csak a dátum miatt is:1990. Teljesen más világ volt a 2.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.