Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Quqesz válasza vodrosjozsi (#31399) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyik volt osztálytársam ott lakik, nem lepődök meg, kb ő is ilyen....meg pár nehéz arcot is ismerek onnan, szal jó hely :N

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#31402) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#31400) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mint kb az összes "hajrá utc, zsidó fradis köcsögök" típusú emberek. De ez igau fordítva is...
Quqesz: ezekről csak úgy sugárik az értelem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31403) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#31402) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31404) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#31399) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Múltkori sztori:
a villamoson utazott két b*szottkényeztetett hülyegyerek. Alsó tagozatosok lehettek, tipikus popsztár ruhába öltözött undorító p*csök.
Néztek engem, és röhögtek.
Jól van, oké. Biztos sosem láttak még ázsiait.
Leszálltam a villamosról. Ők is leszálltak, előttem sétáltak.
Még mindig engem néztek, és vigyorogtak, suttogtak.
Legszívesebben megfojtottam volna őket, de ideges voltam, és tudom, hogy olyenkor a tekintetemmel ölni is tudnék, ezért úgy döntöttem, inkább csak közelebb​ megyek pár lépésnyivel a két gyerekhez.
Ez túlságosan is megtette a hatását.
A két kukac arca pillanatok alatt megváltozott, és villámgyorsan lett közöttünk 4 méter távolság.
Olyan kétségbeesetten néztek rám, hirtelen megsajnáltam őket.
Akkor éreztem először úgy igazán, hogy sajnos nem ezek a szerencsétlenek tehetnek azért, mert undok taposnivalók, hanem mert a szüleik olyanok, hogy a természetüknél fogva magasról sz*rnak a gyerekükre.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31405) Helltak válasza Dr. 444Hertz (#31404) üzenetére


Helltak
őstag

Sajnos ez az ország minden téren egyre lejjebb és lejjebb süllyed. Én ( 25 évesen) kiábrándultan figyelem a mai kamaszokat. Az a baj, hogy ők a fejlett technológiát semmi jóra, építő jellegűre nem használják (természetesen vannak kivételek!).
Szülőnek lenni, nehéz lehet manapság, de azért bőven van felelősségük ebben az egészben.
Ilyenkor örülök, hogy nem most vagyok kamasz..
Szomorú ez (is) :(( :(((

Vivo X100 Pro

(#31406) Aryon87 válasza Helltak (#31405) üzenetére


Aryon87
félisten

+1, csak 4 honap hijjan 30 evesen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31407) #96302336 válasza Helltak (#31405) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ez globálisan igaz. A Z generáció egy új választóvonal, ugyanis ők beleszülettek egy olyan technológiai rendszerbe, ahol a kommunikáció már nem elsődlegesen az élőszó, hanem virtuális közösség.
Elég csak az Észbontókat nézni, sajnos tényleg vannak olyan sötét fiatalok, akiken mi most még röhögünk, de mi lesz, ha egyszer a többség lesz ilyen?

(#31408) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#31404) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez sajnos egy 25 éves folyamat. 89' előtt mindenki befogta a száját, mert akkor a rendőr fogta és bevágott a kocsiba a jogaiddal együtt. Volt is fegyelem, mert a tanár sem volt lenézett ember. Aztán jött a nagy szabadság, amiből sokan azt vették le, hogy mindent lehet, bármit megtehet büntetlenül. Persze elkezdtek sok pénzt keresni többen és ami nem ment így, az ment úgy lóvéval. Aztán jöttek ezeknek a gyerekeik, akiknek ezt tanították és mutatták: lehülyézheted a tanárt, megverheted, stb.....na és itt a következő generáció, ahogy írtátok...muterom 1969-2011-ig volt tanár, végignézte ezt a degenerációs lépést( jó kis konzervatív szemlélettel)

Doki
Ilyenkor menj kölez hozzájuk, erősen mutogatva kemény arckifejezéssel japánul dumálj hozzájuk. Persze a jakuza szót ne hagyd ki a mondandódból, azt még ők is tudják mit jelent. :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#31409) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#31404) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pedig én tényleg azt hittem, hogy túl vagyunk azon, hogy lenézünk másokat a származása, identitása vagy esetleg a kinézete miatt. Hát ezek szerint nem. Nehogy azt hidd, hogy csak a szülő hibás. 23 éves fejjel láttam olyan családot ahol csak a gyerek volt elbaszott, és nem a szülők miatt. Az ilyeneket tényleg meg kell félemlíteni mert nem értenek semmiből. Persze, én se vagyok szent mert mi meg az öregekkel voltunk bunkók de hát ha ők kezdték.. :DDD tényleg, én még abba a generációba tartozom hogy amikor valaki bajba került vagy verekedett mással akkor mindig az volt a kifogás, hogy: de hát ő kezdte ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31410) batai15 válasza vodrosjozsi (#31399) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk ezt le kellett volna azzal reflektálni hogy bocs baszod, nem hallottuk mert beszélgettünk, és nem behúzni fület farkat a szőke cigányra ezzel pont azt érted el hogy annak nézzenek.
Tudod kutya harapást szőrével, és erősebb kutya baszik alapon.
Nekem is volt egy történetem ezzel kapcsolatban :
Megyek városba kocsival, postára, előtte a parkoló.
Látom egy fiatal suzukis gyereknek járt a kocsi, tolató lámpa ég, na mondom ez ki akar állni.
Megállok, várok 10 sec semmi, ő telefonál a kocsiba . Mögöttem meg már állnak.
Dudálok , kinéz mérgesen, elkezd toltani, dumál közbe nekem . MOndom nem akarlak meg sérteni de tolató lámpa kint, mögöttem kocsi sor , mondom dönsd el hogy mész vagy maradsz.Tovább pofázik, lerendeztem annyival hogy papa , emeljelek ki a kocsiból? Fogta magát nagy gázzal huzta elfele a csikot .
Aki pöcs, azzal így kell bánni ha elsőre nem megy szépen .

[ Szerkesztve ]

(#31411) vodrosjozsi válasza batai15 (#31410) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát nem tudom. Nem éppen nyürge, vagy Danny Devito típus volt, hanem 1.80, 1 karja fél disznó méretű utc-s állat. Na meg nem akartam megbeszélésre véres szájjal menni.. :U én parázós vagyok, van alapja a félelmemnek a "kinézetem" miatt, pedig csak a hajam van festve..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31412) batai15 válasza vodrosjozsi (#31411) üzenetére


batai15
félisten

Jó csak tudod ha mindig meg hatrálsz akkor mindig ez lesz veled, illetve ha szájon ver rendőrt hívsz . Másik meg tuti nem fajult volna odáig , mert a csóka se hülye főleg ha ő kezdi a dolgot .

(#31413) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#31408) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C

31409 vodrosjozsi: legtöbben már megszokták az ázsiaiak jelenlétét. 10 évvel ezelőtt még durva volt a helyzet.
Mostanában inkább az említettekhez hasonló semmirekellő kisgyerekek szoktak nyíltan gúnyolódni.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31414) Kasya válasza Dr. 444Hertz (#31413) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk ez a fekete/azsiai fintort nem ertem. Elegge befasult emberek az ilyenek.
Azsiait azert sem, mert Pest is tele van veluk.
Fekete ugyan itthon nem annyira jellemzo, de nyugaton mindennapos szinten.

Bar emlekszem, mikor kikoltoztem anno Hollandiaba fiatalon, a sok fekete kozt az elejen fusztraltan ereztem magam, mert szokatlan volt. Ma meg mar a fekete és kinai boltokat keresem elso sorban, mert ott vannak szamomra jo termekek :D

Mondjuk Londonban pl. a Kensal Greeen - Wembley szakaszon nem volt kellemes ejjel pizzaval setalni. Csak harom fekete akart felhivni magahoz szivni, hogy megegyek a pizzam :D

[ Szerkesztve ]

(#31415) vodrosjozsi válasza batai15 (#31412) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lehet. Majd legközelebb.
Doki: persze, most már hozzászoktak. Inkább azzal van gondom, hogy mostanában divat gyűlölni a nem fehér embereket. Meg mi az h fehér.. mint a németek eskü. De ez rosszabb mert ez most divat. Akinek nem kovács a neve vagy mittomén az már nem magyar. Bár véleményem szerint az a magyar aki normálisan, nem elvakultan trianon buzi.. már bocs. Ez már politika, nem megyek bele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31416) Dr. 444Hertz válasza Kasya (#31414) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Most a menekültek azok, akiket lehet támadni, mert ezt az állam is támogatja.
Szomorúan néztem nemrég a villamoson, ahogy egy arab kisgyerek az apukájával beszélgetett, egy mellettük telefonáló magyar férfi pedig ezt mondta:
- ...mi? Ja, semmi semmi, csak a menekültek lármáznak itten...
Mindezt a legnagyobb undorral.
Egyszer pedig egy idősebb asszony, aki csak úgy kiharcolt magának egy ülőhelyet, meglátott egy muszlimokból álló csoportot, és ennyit mondott:
-.... Nem hiszem el..!
Szomorú.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31417) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#31415) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pár hsz-szel feljebb akartam már írni hogy szerintem nem a hajfestéssel volt a gondja az embernek hanem a bőrszínnel, valószínűleg romának nézett és nem szereti őket. Sok ilyen ember van, sajnos.
A név az szerintem mindegy, engem nem csesztettek a nevem miatt (csak mindig elrontják ami bosszant :DDD ) sem a külső miatt.
Egyszerűen arról van szó hogy ha nem vagy fehér az ilyenek belédkötnek. Tipikus foci ultra. :(
Németekhez ne hasonlítsd őket , ott egyenesen ciki így megkülönböztetni valakit.

iPhone X@R, iPad Pro

(#31418) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#31417) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pedig nem vagyok cigány se román se barna :DDD csak szerb volt az egyik nagyapám, a másik meg görög. De ezt nem tudhatja ugye szal mégis csak a hajszínemmel volt gondja a fszparasztnak. A németek.. akkor érzem magam nagyon magyarnak mikor jönnek nyaralni balatonra és nyomatják, hogy így szarok a magyarok meg úgy.. na akkor felmegy a pumpa ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31419) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#31418) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Akkor simán csak kötekedni akart mert hülye :))
Ha nem szőke a hajad akkor az lett volna a baja hogy nincs rajtad kalap, piros a pólós , ződ a cipődfradistavagy akármi.(ménézel?) Az ilyeneknek teljesen mindegy.

iPhone X@R, iPad Pro

(#31420) Kasya válasza vodrosjozsi (#31418) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig nem vagyok cigány se román se barna
Szőke vagy-e? ;]

Tenyleg, az allvany hogy szuperal?

[ Szerkesztve ]

(#31421) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#31419) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, sanszos :DD
Kasya: még igen :DDD egyébként remekül. Nagyon szép képeket tudtam Sony-val lőni. Most még nem nagyon tudom használni me munka van és este nem vagyok pesten, faluba meg kiállok a géppel és nééézd a gyíkot fényképezi a teret.. :DD de majd pénteken modellt állnak nekem szal lesz alkalmam. :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31422) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#31421) üzenetére


Aryon87
félisten

Szivesebben fotoznek gyikot, mert pesten konkretan kifogytam a temabol...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31423) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#31422) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A gyík lennék én a sok tajparaszt szerint aki a lacházi teret fotózza :DD szal nyugodtan lehet engem is

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31424) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#31423) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31425) Quqesz válasza batai15 (#31410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az ilyen sztorik miatt szereltem fel a kocsit egy plusz biztonsági cuccal:
Egyik kamionunkon találtam egy kb 40cm hosszú gumibotot, ami ráadásul fémbetétes. Ott figyel az űlésem mellett. Azzal találjak be.....

Más
Az lgben nem volt, de a honornál ha a három gombon alul végighúzom az ujjam, akkor lerakja kicsibe a kijelzőképet, így egykézzel is elérek mindent. Jó funkció!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#31426) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ma kimostam belülről a kistehert.. milyen szutykos tud lenni 1 év után :DDD rájöttem, hogy tisztán egész szerethető a fiat doblo.
Quqesz: nekem is kéne olyan gumibot. Elgyepálnék mindenkit azzal mint Bruce Lee ;]
Valaki beszólna durr neki. Mint a family guy-ban a pörgőrúgás :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31427) batai15 válasza Quqesz (#31425) üzenetére


batai15
félisten

Én úgy gondolom normális voltam, nem én kezdtem el vergődni. Egyébként is igyekszem mindig normális lenni ,de ha egyszer ki mint vet úgy arat..

(#31428) Cry0


Cry0
őstag

napok óta nemjó az Ma... leskelődni tudok de amint irni szeretnék eldobja az oldalt mint ha nem lenne netem...
ma megpróbáltam hogy egyből a gépbe megy a kábel nem pedig a routerba erre csodák csodájára működik tudok hozzászólást irni
valaki tipp?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#31429) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

A mai napon vettem anyának egy overmax touch go-t.
Valaki be tud számolni milyen ez az okos karkötő ha valakinek van esetleg?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31430) Dr. 444Hertz válasza Cry0 (#31428) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem a vírusirtó lép reakcióba.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31431) akooos


akooos
veterán

Senki nem mond semmit a galaxy unpackedről? Brutál jól méznek ki a telefonok és mondhatni egész jók is. Simán bevállalnám a sima s8-at.

(#31432) Dr. 444Hertz válasza akooos (#31431) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem is durva, ahogy kinéznek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31433) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Fél fórum az élő videón csüngg azért szaggat :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31434) akooos


akooos
veterán

Eddig bírtam nézni a facebook live melletti kommenteket :DDD :DDD :DDD :DDD

(#31435) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez így mind szép és jó de szerintem a nagy kijelző maradjon a Note vonalon, a kisebb pedig az S szériánál. Mert ez így hát.. most mind3 urambocsá mind a 4 telefonjuk (s8, s8+, note 7, note 8) 5.5 felett lesznek csak az egyik s-pennel a többi nem...
Nagyon fasza az S8, ha lehetne lecserélném. De inkább maradnék a Note vonalon, nekem valamiért jobban bejött mindig is.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31436) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Bazd azt hittem Mila Kunis :Y

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31437) Aryon87


Aryon87
félisten

Hat... G6 szebb.. es meg a Mate 9 is jobban mutat az S8 mellett. Tovabbra se fogok elcsabulni a Samu fele, sot, az S7e is szebb...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31438) w333 válasza Aryon87 (#31437) üzenetére


w333
félisten

Szerintem is szebb az S7 Edge :)

Különben egyáltalán nem rossz, de majd kíváncsi leszek a tesztre :))

Annyi biztos hogy S7E -től nem nagy előrelépés történt max. dizájnban !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31439) akooos válasza w333 (#31438) üzenetére


akooos
veterán

Jaja S7-ről és Edgeről nem éri meg szerintem sem váltani. De egyébként simán. Kamerára leszek kíváncsi, hogy ugyan az a szenzor került-e bele vagy milyen 12 megapixeles szenzort kapott most.

(#31440) w333 válasza akooos (#31439) üzenetére


w333
félisten

Szerintem ugyan az a szenzor a dual pixel (gyors fókusz miatt) :)

De persze majd kiderül, biztosan szoftveresen sokat tudnak még rajta javítani !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31441) dnelb


dnelb
veterán

semmi extra, mondtam én, akinek tavalyi csúcs van ez a generáció bőven kihagyhato, semmi értelme váltani..

(#31442) w333 válasza w333 (#31440) üzenetére


w333
félisten

Jó lett az S8 reklám is ... tetszik :K

(#31441) Krisztián

+1 az funkciókat pedig majd egy frissítéssel úgyis megkapjuk !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31443) Aryon87


Aryon87
félisten

Magyarországon már ma (március 29-én) 19:00-tól elő lehet rendelni, az előrendelők pedig április 20-án kézhez is kapják a készüléket. A hivatalosa forgalmazás április 28-tól indul, a Galaxy S8 ára 269.990 Ft lesz, míg a Galaxy S8+ 299.990 Ft-ba kerül. Az elérhető színek: éjfekete, levendula és jeges szürke.

Itt is sok gyogyszer gurult el :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31444) akooos válasza w333 (#31442) üzenetére


akooos
veterán

Jaja, ez a reklám is fasza. Ami volt a liveban, ahogy a régi telefonnak az oldalait leverték.. na az volt kva jó reklám :D

Ezt írtam előbb én is, előző generációról nem éri meg váltani. De nekem a G2-t megérné leváltani akár G6-ra, akár S8-ra... :D Bár csütörtöktől V10-em lesz, mert asszonynak megjön az i7+...

(#31445) w333 válasza akooos (#31444) üzenetére


w333
félisten

Kell egy újabb autó szóval nekem biztosan marad az S7 Edge ... nagyon szeretem és tényleg profi mindenben, semmibe nem tudok belekötni ! :D

Persze szép az S8 dizájn csak félek hogy ez a kényelem rovására megy !

Illetve pontosan fél áron vettem az S8+ -hoz képest ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31446) akooos


akooos
veterán

2 év hűséggel.... meggondolandó... :D

(#31447) batai15


batai15
félisten

Jó ronda lett az s8 nekem legalábbis az meg vicc hogy a kisebb is 5.8 colos.

(#31448) w333 válasza akooos (#31446) üzenetére


w333
félisten

2 hét múlva jár le a hűségem ... de akkor sem fogok elcsábulni ! :DDD

Viszont tetszenek az új rendszer ikonok, frissítéssel úgyis megkapjuk !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31449) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Az új lekerekített kijelző és az abba kerülő beépített szenzor, az írisz leolvasó, az ujjlenyomat olvasó, az új proci, a min. 64gb tárhely, 5.8 colon nekem személy szerint megérné váltani. Sőt ez a géppé alakitható cucc is megérné.
De: mindezt meg fogja kapni a note 8 szal az jobban meg fogja érni spennel. Arra váltok az már biztos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#31450) no more válasza w333 (#31442) üzenetére


no more
addikt

Úr isten, de gyönyörű lett! 😍 Azt hiszem ismét egy Év telefonja díj a Samunak. Nekem csak egy gondom van vele.
A
G
O
M
B
O
K
be fognak égni

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.