Hirdetés
- nonsen5e: DPD tapasztalatok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- leslieke: leslieke farmerzsebe
- sziku69: Szólánc.
Aktív témák
-
CSIPÁSKANDÚR
tag
a gombok nyomásának a variálást próbálgatom most.Kicsit bizonytalan vok abban hogy ha betettem az aksit akkor utána rögtön elengedhetem a jobb és bal alsó gombokat vagy nyomva tartsam addig amig ameddig a ki-be kapcsoló gombot megnyomom.Illetve vajon meddog nyomja a ki-be gombot?? Alapból is kell 5-6 mp a bekapcsoláshoz.A leírásban az van hogy csak egy pillantra.Na ez alatt a pillanat alatt nem történik hosszűú távon sem semmi.Pedig HR csináltam már pár készüléken..
-
CSIPÁSKANDÚR
tag
válasz
petipetya
#15905
üzenetére
Erre a leírásra semmi reakció a készülék részéről :
1. Először kapcsolja ki a készüléket, távolítsa el az akkumulátort a telefonból, és majd tegye vissza újra. 2. Ezzel párhuzamosan tartsa a bal és a jobb gomb alatt az LCD kijelzőn. 3. Ezután röviden nyomja meg és engedje el a Power gombot 4. Csak kövesse a képernyőn megjelenő útmutató hard reset a telefonon a Sony Ericsson Xperia Neo újraindul a gyári friss állapotban, ha a visszaállítási folyamat befejeződött, az adatok és a 3rd party alkalmazások korábban telepített a készülékre már törölték.Esetleg ötlet vkinek?
-
CSIPÁSKANDÚR
tag
-
CSIPÁSKANDÚR
tag
Új androidos vagyok.Abban kérnék segítséget hogy telepítettem a készülékre az spb shell majd le is szedtem mert minden más alkalmazás bezárásakor lefagyott a készülék.
Amióta leszedtem azóta viszont a következő történik a telóval . (SE neo 2.3)
-bekapcsolás majd kb.2 perc elteltével megjelenik a Sony logo
-ezután abszolut semmire nem reagál a készülék csak ha csatlakozom a számítógéphez de ott is csak a fentről legördülő menűig jutok elMit tanácsoltok ,mit tegyek??

Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3452,100% Akksi
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R7 8700F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800XT 16GB Zalman Z1 PLUS 750W
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Bomba ár! Dell Latitude 3340 - i3-4GEN I 4GB I 500GB I 13,3" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest




