Hirdetés
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gerner1
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
huskydog17
addikt
"Nem lehet lemérni"
Tehát nincs semmilyen konkrét bizonyíték, hogy gyorsabb, köszi.
"az UE4 annyira átalakult a DX12 támogatással, hogy nem lehetett egy szimpla pipával DX12-síteni, igen komoly munka kellene hozzá."
Egy fenét, 4.9-es verzió óta pofon egyszerű DX12-t bekapcsolni. A 20%-os sebességjavulás-ígéret pedig onnan jött, hogy az ARK fejlesztői látták, hogy au UE4 out of the box 20%-os sebességjavulást hoz DX12-ben Caffine alatt, így rögtön ez után ők is beígérték a 20% boost-ot, de azóta sem tették elérhetővé, ami pofon egyszerű. A Caffeine fejlesztője semmit nem ért a motor programozáshoz, ő is out of the box tudta használni.
Nincs itt semmiféle pénz probléma, mindössze inkompetens bandáról van szó, akik technikailag nem tudnak összerakni egy játékot, de a katasztrofális állapotban lévő pre-alfa game árát feltolják 60 euróra. Nem, nem azért mert elfogyott a pénzük, ellenkezőleg! Ha valamiről leveszed az Early Access jelzőt, akkor a sok felhasználó azt hiszi, hogy a játék elkészült és így még többen meg fogják venni, annak ellenére, hogy egy pre-alfa cucc (lásd PubG). Ezt az ARK fejlesztői pontosan tudják és látják, hogy működik ez a stratégia, ezért gyors kikiáltották final-nak a game-t függetlenül attól, hogy milyen állapotban van.
A Wildcard mindössze egy végtelenül pénzéhes, elhúzós inkompetens banda.
Az UE4 egyik fejlesztője közölte 2016 tavaszán:
"Migrating a game from DX11 to DX12 shouldn't be a big deal."Tehát ha egy non-programozó emberkének nem okozott gondot a DX12 aktiválása (2015. október), akkor egy sok pénzzel rendelkező egész stúdiónak gondot okoz 2 év alatt? Ne már!
"Xboxon és PS4-en csak azért fut, mert a Microsoft és a Sony átírta, hogy egyáltalán támogassa a gépeket."
Nocsak, most már hirtelen állítólag a Sony is átírta a motort, eddig csak az MS csinálta ezt. Ki még? Nintendo esetleg nem írta át, hogy a Switch-en elinduljon 640×480-ban 10 fps-el?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- PlayStation 1 / 2
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Július 9-én jön az Assassin’s Creed: Black Flag Resynced
- Építő/felújító topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Tőzsde és gazdaság
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI SUPRIM X RTX 3070 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! nVidia RTX 3090 24GB Founders Edition videokártya garanciával hibátlan működéssel
- GIGABYTE RTX 4060 8GB GDDR6 EAGLE OC Eladó!
- Radeon 6700XT Sapphire Nitro+ 12GB
- Asus STRIX RTX 3090 24GB GDDR6X Videokártya! BeszámítOK
- Honor 400 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- Apple iPhone SE 2020 128 GB Fehér 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 i5-1245U 14" FHD+ 16GB 256GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
