Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Véleményt kérnék tőletek, hogy mi lehet a gond egy Asus HD7790-es kártyával, tudom az hogy ez a típus, de ezen kívül.
    A hiba, hogy ha áramszünet van(felénk elég gyakran) akkor nem indul a kártya, mert a gép az indul, a win a háttérben betölt.
    Csak úgy tudtam ismét elindítani, hogy kiszedtem a kártyát, tápot lehúztam róla, majd integrálttal indítottam, de mikor azzal indult, ki is kapcsoltam, kártya vissza, minden rádug, és már azzal is indult.
    Előtte próbáltam úgy, hogy kártya kihúz, táp le róla, majd kis várakozás(20-30s) után vissza, de akkor nem indult.
    Mikor integrálttal indítottam, biosba benézve, a kijelző Pci-e volt beállítva, tehát nem váltott át az.
    Persze lehet úgy is elindult volna a kártya, ha tovább, hosszabb ideig várok mielőtt ismét visszateszem.
    Az előző kártyával semmi ilyen dolgot nem csinált a gép.
    A tápegység Pci-e tápcsatira rámértem mikor nem indult, és volt kakaó benne.
    A táp új amúgy, itt a fórumon ajánlották hogy az jó lesz, a lap egy Asrock G41M-S2.
    Szerintetek a kártyával van gond, vagy csak ezt a lapot nem szereti?
    De ez így elég gáz, hogy áramszünet után szét kell borítani a gyerek gépjét.
    Persze lehet egy szünetmentes segítene(nincs rá keret), de szerintem nem szabadna ilyent csinálnia a kártyának. :F

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés