Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) KAMELOT válasza nismoka (#28371) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez kevés! Inkább 500+ erősen ajánlott.

(#28396) N.Ferry: Hát ezt az egyet én sem értem. Én is gyűjtöm a pénzt aztán 7-800W minőségi!!!! tápot veszek így nem lesz gond semmivel.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28402) VGYke válasza KAMELOT (#28370) üzenetére


VGYke
addikt

Nem a beszerelés volt az elsődleges, hanem hivatalos szervíz cuccal a portalanítás, takarítás. No meg a tápom moduláris, az előző kártya 8+6 pines volt és nem volt meg a +1db 8pines táphoz való drótom, de szereztek hozzá.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#28403) ricshard444 válasza KAMELOT (#28401) üzenetére


ricshard444
veterán

- Nem szólok bele....

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#28404) KAMELOT válasza VGYke (#28402) üzenetére


KAMELOT
titán

Portalanítást otthon is el tudod végezni. 8pin-es kábel meg 1-2 euro. :)
Nekem a tápom 2x 6pin. Egyik átalakító 2x 6pin to 8pin a másik meg molex to 8pin és így van bekötve a kártya addig ameddig nem lesz új tápom.

(#28403) ricshard444: + számold az alaplapot 40-50W idleben. Loadban kitudja mennyi! Egy 500-as táp elég neki, de ajánlott a 600W FSP, CM, Seasonic ilyen 25-35K környékén GOLD minősítéssel és 5 év garancia minimum.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28405) HSM válasza N.Ferry (#28396) üzenetére


HSM
félisten

Ha már van egy minőségi, jó tápod, csak kicsit kisebb az ideálisnál, minek vegyél jelentős anyagi veszteséggel egy nagyobbat? Hogy ne 80%-on járjon, hanem 50%-on a táp? Mert majd 3 év múlva lehet CF-et épít? Tök hülyeség. :N Nekem a 625W-os Enermax tápom röhögve meghajta a 7950+7970OC CF-et is, és eszembe se jutott nagyobbat venni. Sőt, alulfeszelve a két kártyát alig-alig látok 450W feletti áramfelvételt a KONNEKTORBÓL, tehát olyan 380W, amit a két kártya felvesz áramot a cakk-pakk egész gépemmel együtt.
Pedig ha egy 7950 mellé 500 meg 600W-ok kellenének, akkor a +1 db 7970 melllé minimum 800W táp kellene. :U
Bőven ráér majd akkor fejleszteni tápot, ha majd tuningolni akar, vagy CF-et építeni.

(#28401) KAMELOT: Veled is azt beszéltük, hogy a 7970 OC mellé tök jó egy jóféle 550W-os táp. Ha Ő nem tuningol, nem 7970 hanem 7950, és még alul is feszeli, röhögve ellesz, mégcsak a táp határon se fog járni. Ráadásul az Enermaxokon 40fokon mérik a folyamatos üzem melletti maximális teljesítményt, tehát egy átlagosabb gyártó legalább 500W-os korabeli tápjának is megfelel egy Enermax Liberty... :U

(#28406) ricshard444 válasza HSM (#28405) üzenetére


ricshard444
veterán

Annyi az egész...
Gyakorlatban a 7950 150-200W-t eszik maximum, a proci 60-80W-t, az egyéb komponenseket még beszámolva ott vagyunk, hogy maximum 300W-t zabál a cuccos full terhelésen, ami gyakorlatban szinte sosem jön elő, a 2x 20A /360W/ kiröhögi ezt a konfigot lazán.
Ha nincs tuning nincs fejfájás csak öröm, hogy a remek kis táp viszi különösebb megterhelés nélkül.
Volt Liberty-m tudom miről beszélek.
Túl van fújva ez az egész tápos téma, nem csak itt...úgy globálisan.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#28407) KAMELOT válasza HSM (#28405) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze tudom! Csak fő a biztonság azért mondtam neki 500-at. Ja de tudod 550 és 800W közötti árkülönbség ahol én veszem mondhatni kicsi. 800W viszont 5 év garis azért is húzok az felé. CM Silent pro gold 800W :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28408) HSM válasza KAMELOT (#28407) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem labdába se rúg ez a CM csoda azokhoz képest, amikről priviben beszéltünk Seasonic G-550 vagy a PLatimax. De ez nem idevaló téma. Nem véletlen a kedvező ár a 800W-hoz képest. :U Egy VGA alá pénzkidobás 650W feletti tápot venni, mert a 650 körülibe még később a CF is befér.

(#28409) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Komolyan nem értem miért nem lehet tápokról a tápos topicban beszélni... :W

⭐ Stella

(#28410) N.Ferry válasza HSM (#28405) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Honnan tudod,hogy csak 3 év múlva akarna fejleszteni?
Lehet két hónap múlva bekattan és vesz egy brutál cpu-t szénné akarja húzni,mert elkapja a gépszíj,sőt ez mellé csinál egy jó üzletet,és lecseréli a 7950-et 70-re,azt is szeretné akkor már meghajtani,máris kevés lenne az épp kicentizett táp.
Egyébként nekem teljesen mindegy,de sokkal bosszantóbb az ha lekapcsol a gép,esetleg lefüstöl a táp,minthogy van egy sokkal erősebb,ami alapon elviszi a rendszered.
Nekem is Hexa 500as volt,de inkább vettem ezt a Raidert,tudom nem a legszuperebb minőség,de tudom azt is,hogy még bőven pakolhatok cuccot a gépbe,mert el fogja bírni.
:R

radi8tor1 : Sorry,többet nem szólok a témához! :)) :R

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#28411) nismoka válasza ricshard444 (#28399) üzenetére


nismoka
addikt

Ne félek, ha kevés lesz akkor csere! :) Tuning nem igazán lesz, meg CF sem, ez a gép csak játszogatni kell azokkal a címekkel ami PS4-re nem lesz! Aztán majd ha elavul a PS4 akkor majd lehet lesz CF is.. ;)
Mégegyszer köszönöm mindenkinek, ne cívódjatok! :R

[ Szerkesztve ]

(#28412) CsonkaImo válasza #16676096 (#28398) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem is ugyan ezt produkálja a sapphire 7970-em hdmi-n keresztül. Mással még nem próbáltam, monitort dvi kábellal használom ott nincs semmi gond, display portot meg még nem is próbáltam. Nekem is sony tv-m van lehet nem tetszik neki ha vga adja a képet.

[ Szerkesztve ]

(#28413) nismoka válasza CsonkaImo (#28412) üzenetére


nismoka
addikt

Sony tv van nekem is, HDMI-vel van rákötve egy MSI R6870Hawk és tökéletes a kép.

(#28414) vadallat88


vadallat88
tag

ASUS Radeon HD7970 MATRIX Platinum 3GB + ASUS Radeon HD7970 DirectCU II TOP 3GB crossfire-be?
ASRock Z77 Extreme4, Intel Core i5-3570K 3.40 GHz ezek mellé. mit gondoltok?

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#28415) radi8tor válasza vadallat88 (#28414) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi a kérdés? :)

⭐ Stella

(#28416) vadallat88 válasza radi8tor (#28415) üzenetére


vadallat88
tag

műkodni fog? van értelme 2 ilyen kártyát összekötni? nekem van egy meglévő Asus HD7970 DC2 top om és lehet tudnék olcsón egy Mártixot. Azt tudom ha beszerzem akkor tápot azt újjat kell vennem. de az alaplap és a proci kitudja hajtani? :R

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#28417) ffodi válasza vadallat88 (#28416) üzenetére


ffodi
veterán

Ránézésre elfér a lapodban a két kártya (elég távol vannak a hosszú PCI-E helyek). Ezzel kapcsolatban a kérdés az, hogy van -e más bővítőkártya, amit a CF miatt esetleg ki kell majd venni?

A procid ha alapon megy, akkor azt ideje lesz tuningolni, mert alapjáraton lehet szép procilimited.

A két kártyának egyébként mennie kell szépen CF-ben.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#28418) vadallat88 válasza ffodi (#28417) üzenetére


vadallat88
tag

nem nincs semmi más bővitményem :) köszönöm szépen a kielégitő választ :) :R

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#28419) N.Ferry válasza vadallat88 (#28416) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Szerintem meg ha bekötöd cf-be,csak nagyon alapon hajtsad,nincs azért olyan nagyon hatalmas hely a két slot között két ekkora kártyának.

Tápod meg elbíjja,elég az,max kicsikarod a belét is,vagy vesz + energiaforrást a napból.. :DD :DD

Viccet félretéve remélem elég nagy tápban gondolkodol?

Walking Dead

(#28420) vadallat88 válasza N.Ferry (#28419) üzenetére


vadallat88
tag

még elképzelésem nincs táp terén mert még ez az üzlet se 100%. ha oda jutok ugyis kikérem a véleményetek :D
am szerintem max fél cm lenne a kettő között. :F

[ Szerkesztve ]

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#28421) N.Ferry válasza vadallat88 (#28420) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Pont erről beszélek :) ,de nem gáz am max. a felső vga ráolvad az alsóra :DDD

Walking Dead

(#28422) haddent válasza vadallat88 (#28420) üzenetére


haddent
addikt

Egy alapon járatott 3.4GHz -es i5 3570k mellé semmi értelme nincs 2 HD7970 -nek. Nekem 4.1GHz i7 3770 se hajtja ki már 1250 körül a HD7950 -et mindenhol. Minimum 4.5GHz kellene szerintem... De te dolgod. Egyébként működne, igen. Csak hát jó házhűtés kell két ilyen karinak. Ja meg az 550W -os táp sem biztos, hogy nagyon kényelmes nekik.

(#28423) Whit3Rav3n válasza haddent (#28422) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ez attól függ hogy milyen game-eket tol milyen beállítással. Összeségében foglaljuk össze így, a procija elég erös így is ahhoz hogy ne legyenek zavaró framedrop-ok a game-ekben, ha meg már most minden jól megy egy kártyával akkor meg semmi értelme az upgrade-nek gyorsabb proci kombóval sem.

(#28425) Werkly


Werkly
őstag

Elég hangos tud lenni a Sapphire Vapor X GHz. Ez ilyen vagy sokat állt és paszta gond? 27-30 fokos szobában alapon 37 fok körül. Játékban sír rendesen a 2 venti.

(#28426) HSM válasza Werkly (#28425) üzenetére


HSM
félisten

Nekem ugyanaz a NYÁK-os csak sima 7970-em van, ott az a trükk, hogy a gyári 1,256V-os feszültséget lecsökkented mondjuk 1,05V-ra, ami alapórajelhez elég. Egyből néma és marha hűvös lesz tőle.

(#28427) Werkly válasza HSM (#28426) üzenetére


Werkly
őstag

Ez hogyan kivitelezhető?

(#28428) fatal1ty1984 válasza Werkly (#28427) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

átváltasz egyes bios állásra és trixxx-el leveszed a feszt.ha nemmegy akkor bios csere és kész.1150-re nekemis elég 1000mv

(#28429) HSM válasza fatal1ty1984 (#28428) üzenetére


HSM
félisten

Nemkell hozzá szvsz BIOS-t állítani. Elég a Trixx-ben beállítani és annyi. Ez enyém ugyanazzal a NYÁK-al nem lockos, szóval mennie kell az állítgatásnak.

(#28430) Werkly válasza HSM (#28429) üzenetére


Werkly
őstag

GOU voltage nem engedi lejjebb az 1256-ot! :U

(#28431) N.Ferry válasza Werkly (#28425) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ezt régebben kitárgyaltuk,hogy tök mindegy mennyi alapon,én is kicsit aggódtam anno,hogy alapon aránylag magas a hője,de kit érdekel?

Játékok közben én nem hallom ki a házból,bár igaz,hogy hang mellett játszom,tudomásom szerint süket se vagyok,tehát nem tudom.
Venti profilt esetleg készítettél?

Biztos,hogy Vapor-X-ről beszélünk? Mert annak engednie kell az állítgatást.

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#28432) Werkly válasza N.Ferry (#28431) üzenetére


Werkly
őstag

Igen Vapor X. Csak fölfele engedi a feszt! Vagy nem jól csinálom? Catalyst és Trix van fönnt! Nos?

(#28433) N.Ferry válasza Werkly (#28432) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Tuti nem jól csinálod,mert a Vapor nem lockos,tehát lehet feszt állítani,legalábbis itt lefele van állítva igaz nem sokkal,mert így is 1175-ön járatom,csak köcsög meleg van,ezért nem nyúzom jobban... :DDD

Walking Dead

(#28434) HSM válasza Werkly (#28430) üzenetére


HSM
félisten

Én így csináltam: [link]
Illetve mostmár MSI Afterburner-el, de arról nincs kész leírásom, az kicsit talán bonyolultabb, de a Trixx is bőven jó arra, aire neked kell. :)

Monitorozni HWiNFO-t ajánlom, ott pedig a Chil senzor adatainál megtalálod a valós feszt, amit kap a kari, az Ati internal szenzor pedig mindig a gyári feszt fogja mutatni.

(#28431) N.Ferry: Nagyon örülünk, hogy te a te házadból, a te géped és lakásod alapzaja mellett nem hallod ki, de a fórumtárs éppen arról számolt be, hogy neki hangos, erre próbáltam megoldást találni. Megjegyzem, nekem se épp néma 1,256V-on, igaz, nekem sima 2,5 slotos Dual-X. Ellenben lecsökkentve a feszt, már tényleg viszonlyag némává tehető, de legalábbis szignifikánsan halkabbá, mint gyárilag. Na, nem mintha gyárilag nem lenne viszonylag halk, de azért nem mindegy, hogy halk, vagy kvázi néma....

Értem én, hogy téged nem zavar a magasabb hő, zaj, fogyasztás, legalább jobban kihasználod a feleslegesen nagy tápd, de van, akinek más céljai vannak a hardvereivel, minthogy fűtse vele a lakást 40 fokban feleslegesen még +80-100W-al.... :U Van, akit ez érdekel, ha mást nem is, engem biztosan.

(#28435) Werkly válasza HSM (#28434) üzenetére


Werkly
őstag

GPU Clock és Memory Clock mennyi legyen? Azt is vegyem lejjebb vagy maradjon gyári?
VDDC 1050 re tegyem? Köszi!

(#28436) N.Ferry válasza HSM (#28434) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Idle-ben nem tök mindegy hogy épp halk vagy majdnem néma?
Game közben meg ált. mindenki használ hangszórót,fülest,akármit,ha azon áthallatszódig akkor az tényleg gáz...

A táp témába nem kívánok ismételten belemenni,én nem játszok az éppen elégségesre...

Nyilván ha oczva van természetes,hogy magasabb a hő,fogyasztás stb... ,de hogy ez felesleges lenne e azt döntse el mindenki saját maga...

Werkly : Szerintem ne is kapcsold be,akkor még táp se kell neki :DDD

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#28437) HSM válasza Werkly (#28435) üzenetére


HSM
félisten

Az tökéletes a gyárin. 1050 első próbálkozásnak szerintem jó lesz. Ha nem lesz jó, fagy vagy képhibák jelentkeznek, akkor mondjuk adsz neki még 25-öt. :)

(#28436) N.Ferry: Ha elolvastad volna flegmázás helyett, amit írt, akkor tudnád, hogy azt írta, hogy játék alatt süvít neki a venti. :U
Én is használok fülest/hangszórót játék közben és igenis rendkívül illúzióromboló, hogy a csöndesebb részek nem csöndesek, hanem hallod a gép süvítését. :U
Senki nem beszélt itt OC-zásról. Arról volt szó, hogy a tuningolatlan VGA gyári fesze ezeken a karikon teljesen feleslegesen van baromi magasra állítva, ami csak felesleges hőtermeléshez és ezáltal magasabb zajjal való működéshez vezet. Ezért lett neki az javasolva, ami. Ellenben te a kötözködésen kívül nem sok hasznossal szolgáltál a kérdezőnek. :U

(#28438) N.Ferry válasza HSM (#28437) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Nem kenyerem a virtuális kick-box,ezért nagyon nem is reagálok a válaszodra.
Kérdeztem,hogy profilt állított e,vagy csinált e valamit,arra választ nem kaptam.

Érdekes nekem idle nem hallatszik a vga(maximum a házventik,de azok is csak azért mert maxra vannak állítva),játékok közben meg főleg nem,tök mindegy milyen rész van...

Lehet,hogy szerinted nem volt értékelhető a válaszom a kérdező felé,csak gondoltam beböfögök valamit,ha már arról a vga-ról kérdezz,amit én is használok...

De megtanultam a leckét,minden titok nyitja az alulfeszelés,mást nem is kell tudni... :R

Walking Dead

(#28439) HSM válasza N.Ferry (#28438) üzenetére


HSM
félisten

Idle nekem is full csendes, nem is arra panaszkodott. :N

Nem mondtam, hogy az alulfeszelés minden titok nyitja, de az 1,256V-os BOOST Tahitik esetében a hangos működés forrása általában ez, bár tény, elbaltázott egyedi ventivezérlés is lehet, de arról nyilván tudna az illető, nem? :DDD
Én legalábbis szoktam tudni róla, ha csinálok egyet magamnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28440) VGYke


VGYke
addikt

Nem akarom radi8tor1-t tovább bosszantani CPU ügyekben, de van kérdésem:
Mikor szól bele a CPU a VGA teljesítménybe?
Miért van az, hogy ha elindítom a Furmark tesztprogramot max. beállításokon, akkor a VGA izzad mint az állat:

De a CPU meg sem moccan az alapról:

De ha elindítom a 3DMark valamelyikét közepes alapjáraton (performance), akkor a CPU egyből el kezd dolgozni turbóban:

Kérdésem: mit reprezentál (pl. mér) a két teszt?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#28441) KAMELOT válasza VGYke (#28440) üzenetére


KAMELOT
titán

Furmark csak a VGA-t teszteli!
3DMARK meg a komplett rendszert!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28442) DroiDMester válasza HSM (#28439) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azért azt is vedd figyelembe hogy szinte minden kártyának más a gyári Venti profilja! így elég nagy mértékben függ attól is, sőtt azonos VGA -nál is lehet eltérő BIOS verziónként!

csak hogy egy párat említsek!

Asus 7970 DC2

PowerColor 7950 V2

Sapphire 7970 Vapor-X

ha megnézed eléggé el térnek egymástól a venti vezérlő profilok! :K

[ Szerkesztve ]

(#28443) N.Ferry válasza HSM (#28439) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ezt sose lehet tudni... :DDD
Egy egyszerű user szerintem kezdje az egyszerűbb dolgokkal,venti vezérlés kitapasztalása,majd aztán ha nem akar oczni,akkor valóban mehet az alulfeszelés,de én úgy gondolom,hogy annyira kár nem oczni egy ilyen kártyát... :D

Walking Dead

(#28444) N.Ferry válasza KAMELOT (#28441) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Megelőztél :DD
A két proginak szinte semmi köze egymáshoz...

Furmark am is max. arra jó,hogy megnézd ha szarul állítod be a vga-t milyen gyorsan olvad el a nyák :DD
(jó ez durva túlzás volt,de na :)) )

Walking Dead

(#28445) HSM válasza DroiDMester (#28442) üzenetére


HSM
félisten

A Sapphire elég hasonló ventivezérlő profillal látta el a 7870XT-t és a 7970 Dual-X-em is, és mások se számoltak be drasztikusan eltérő profilokról, ezért feltételeztem, hogy nem ez a probléma forrása. Persze, ettől még lehet az is.

A power V2 gyári profilja amúgy szerintem nem jó, túl agresszívan tekeri fel a ventit, nekem nem jön be, alulfeszelős üzemhez nem ideális. ;]

(#28443) N.Ferry: Az egyszerű user egy nem megfelelően belőtt halk ventiprofillal simán komoly károkat okozhat a kártyában, míg a gyári ventiprofillal alulfeszelve a legrosszabb dolog, ami történhet, az némi instabilitás, de a kari biztonságban van. A venti letekerásáhez sokkal nagyobb körültekintés és tapasztalat kell.

Én amúgy máshogy gondolom. Annyira kár nem alulfeszelni ezeket, szinte kérik. ;] De amúgy az 1,256V még masszív OC-hez se nagyon szokott kelleni... :N

[ Szerkesztve ]

(#28446) KAMELOT válasza N.Ferry (#28444) üzenetére


KAMELOT
titán

Hát kb az. De ahogy sokan írták. VALLEY bench az a legjobb a kártya teszteléséhez.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28447) ricshard444 válasza KAMELOT (#28446) üzenetére


ricshard444
veterán

Why? GTX680 ott lefutott 1250-n egymás után 3x, a 7950-m is ment 1210-t ott hiba nélkül, aztán a 680 játék alatt 1175-n volt stabil a 7950-m pedig ha jól emlékszem 1125-n.
Ettől függetlenül már beszéltünk róla, hogy mindenkinél más jött be stabilitástesztnek és nincs konkrét program aminél ki lehet jelenteni, hogy ennél stabil akkor mindenhol, pedig mennyivel egyszerűbb lenne.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#28448) KAMELOT válasza ricshard444 (#28447) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen azt elfelejtettem írni, hogy inkább maga a játszás a legjobb teszt. Nekem is volt ilyen. BENCHben minden ok. Játék alatt meg PC restart befagyott.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28449) dandy91 válasza Whit3Rav3n (#28339) üzenetére


dandy91
tag

majd vard ki a veget...h ki fog nvetni :)

KAMELOT #28404: 600 w-os seasonic gold minosegben 30k ert sztem nem nagyon lesz ;)

Werkly #28425: a fokok sztem teljesen normalisak nekem 58 fok korul van terhele a hd 7950 vapor x es 40 %on megy a venti nem nagyon hallom igaz tele van a gep ventivel szoval nem tudom mennyire hangos talan majd ha lesz idom megnezem :D de hangero maxra es semmi gond :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.