Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4361) Albigator


Albigator
őstag

Na még csak a kibontás után vagyok.

Szóval ez egy BONTOTT Sapphire NITRO RX 5700XT, úgyhogy nagyon próbálok figyelni mindenre és utána persze letesztelni is alaposan emiatt..

Unboxing videót termesztésen csináltam és fel is tűnt még akkor egy érdekesség:

Egy helyen, a nyákon az egyik olyan fémpöcöknél (nem tudom mi a neve) ilyen kifolyás, ragacs szerű anyag van:

Na mármost ez mennyire súlyos egy új terméknél? (Nem új szerű volt, hanem simán bontott 3 év friss garival) Ettől berakhatom a gépbe gondolom... Letakarítsam 99%-os alkohollal azt a ridvát?
Ami érdekes még, hogy a backplaten nem volt védőfólia de másik oldalon, a műanyag burkolatnál rajta van...

Ezenkívül szerintem minden rendben, de itt vannak további képek is esetleg hátha még valaki kiszúr rajta valamit (bár nem hiszem):
kép1 (1)
kép1 (2)
kép2 (1)
kép2 (2)
kép3 (1)
kép3 (2)
kép4
kép5 (1)
kép5 (2)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.