-
LOGOUT.hu
AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek
Új hozzászólás Aktív témák
-
profi
aktív tag
válasz Pancsermeste #57872 üzenetére
Köszönöm válaszod. Hajlok arra, hogy kipróbáljam egy FX-6300 procival (lehet a 8 magos procit nem kellene ebben a lapban erőltetnem), de kicsit bennem van a félsz, mert többen is rémisztgetnek azzal, hogy elfüstölhet a proci.
A gond az, hogy senkinek sincs vele tapasztalata, csak hallanak/olvasnak rém híreket és azt osztják meg az emberrel. Nyilván akkor nem lesz gondom, ha lapot cserélek (meglepő módon), de szerintem az sem garantált, hogy ezzel a lappal problémám lesz. Előbbi kicsit költséges megoldás lenne nekem, ráadásul nemrég vettem a lapot, azt gondoltam ez lehet a legjobb mAtx AM3+ lap, ami jelenleg elérhető... -
Whysperer
addikt
válasz Pancsermeste #57872 üzenetére
Csatlakozom nekem asrockkal nincs bajom de 4+1-be fx 8...-at. Te aztan állíthatod.
ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG
-
Balathruin
veterán
válasz Pancsermeste #57872 üzenetére
Ha kinyírja a procit akkor mit mondasz neki?
Új hozzászólás Aktív témák
A nem témába vágó beszélgetésekhez keressétek fel a (nemcsak) FX-tulajdonosok bazi nagy OFFolós topicját, vagy az AMD offtopikot!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest