Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) fatal` válasza koxx (#7449) üzenetére


fatal`
titán

a profilodon legyen kitoltve iban formatumban a bankszamlaszamod

Ez sem feltétlen kell. Nekem sincs kitöltve (bár én nekem úgy rémlik, hogy korábban megadtam, de most üres) és simán kaptam chargebacket többször is.

(#7452) binor91 válasza Źşë' (#7446) üzenetére


binor91
csendes tag

Visszavittem szombat délután, vasárnap reggel már jött is az elbírálás, hogy visszafizetik. Annyira alaposan átvizsgálták, így szombat késő délután/éjjel, hogy szerintük sérülés az nem látható rajta. :)) Holott leírtam az elállás mellé, hogy lyukas a hátsó kerék, hátha akkor nem jár így még kitudja mennyi ember utánam. :W

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

(#7453) Gallmix válasza binor91 (#7452) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ez olyan, mint régen amikor vissza vittem a sega-t, hogy nem működik, és berakták ugyan úgy a pultra, eladónak. :DDD

(#7454) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok
Visszavittem egy táblagép (csomagot). Leadasnal nem volt olyan opció hogy karacsonyi nem kellő ajándék miatt viszem vissza,így választottam hogy jobb minőségűt akarok.

Email meg nem jött az elbiralasrol,de ha megnyitom a korábbi emailben lévő linkrt akkor azt írja hogy

Eset törölve
A reklamációs kérelmed törlésre került.

Ez most mi ?! :F

Az gond hogy leadasnal nem ugyanaz az Alza account email címe lett megadva mint amivel a vásárlás történt ?

[ Szerkesztve ]

(#7455) Met válasza Darth_Revan (#7454) üzenetére


Met
nagyúr

Hogy csináltad a visszaküldést?
Belépsz az accountba (amelyikkel rendelted) ott a rendelések között van az elállás gomb, ott kiválasztod amit akarsz (14 napon belül mindegy, indok nélkül visszaküldheted, de azt hiszem alzánál 30 nap), kapsz mailben az AVRAszámot, odamész az alzába, lent bepötyögöd az AVRAszámot, kinyomtat egy matricát, ráragasztod a dobozra, bedugod az egyik fakkba a falon és becsukod az ajtót.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7456) Darth_Revan válasza Met (#7455) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Már megoldódott, köszi, jóváírás számlát is kiállították.

(#7457) Alusky válasza Sonja (#6925) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Olvasom, hogy a nyáron már volt ez az utánvét bug, jelentem, hogy szartak bele, mert most is jelen van ugyanúgy. Szürke az utánvét abban a pillanatban, hogy beírom az irányítószámot és csak annál a terméknél ami érdekelne, mást tudnék venni már így.
Megveszem máshol...

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#7458) fateless válasza Darth_Revan (#7454) üzenetére


fateless
veterán

A 34k-s két tabletet vitted vissza?
Mi volt az ok?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7459) Darth_Revan válasza fateless (#7458) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Túl lassú volt. Tudom nem kellett volna magas igényeket támasztani, de azt hittem azért gyorsabb lesz, mint egy 9 éves SHield Tablet K1.
Androis OS frissítés megállt, tavaly nyáron adtak ki utoljára biztonsági frissítést.
A kijelző is gyenge volt, a felbontás és színmegjelenítés ennyi pénzért még talán okés is, de zavart, hogy gyors mozgásnál Netflix alatt kockásodott, hiába van Widevine L1 támogatottság.
Játékok is gyengébben futottak rajta mint egy K1-en, volt olyan ami el sem indult (pl Banner Saga).

Arra tényleg jó, hogy gyerek Bubble Shooter-el játszon, vagy hogy kint terepen munka közben dobáld, de netezésre, filmezésre nekem nem jött be.

Alza már vissza is utalta az árát.

[ Szerkesztve ]

(#7460) fateless válasza Darth_Revan (#7459) üzenetére


fateless
veterán

Én apósnak vettem, ma kapja meg. Remélem, neki elég lesz.

A kicsi meg megy a konyhába mindenesnek (szakácsköny, gyerekeknek streaming vezérlés a tv-n, stb)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7461) Darth_Revan válasza fateless (#7460) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Eredetileg en is aposnak szántam a kisebbet, de így nem mertem odaadni, mert az még gyengébb mint a nagy (és sajnos O is ért hozzá 😅).

Ja igen, ami még szemet szúrt hogy elég gyorsan merült ... Bár lehet csak én vagyok nagyon hozzászokva Red Magic 8 telefonhoz ami átlagos használat mellett 2 napot bír :U

Konyhába tökéletes, ahol akarni is rafolyhat meg tapadhat, felesleges lenne ennél drágább.

[ Szerkesztve ]

(#7462) bul07


bul07
nagyúr

[link]
Értékelés megnézését javasolom :DDD :D
Hát hmm. ez aztán értékelés, bár lehet a fordító program hibája

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7463) Angie™ válasza bul07 (#7462) üzenetére


Angie™
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7464) Nikaré válasza bul07 (#7462) üzenetére


Nikaré
őstag

Huha!
Ez a fordítás miatti szöveg.
Ez akarom hinni. :))

(#7465) bul07


bul07
nagyúr

Bocsánat kedvezménykupont lehet e használni ajándékutalvány termék vásárlására?

Van egy 4000Ft-os bocsánat kedvezménykuponom ami egy hónap múlva le fog járni, de amit kinéztem nincs raktáron.
Gondoltam veszek egy 5e Ft-os ajándékutalványt[link] aminél felhasználom így egy évre nőne a felhasználhatóság.

Esetleg vaki próbálta már ezt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7466) mikloss

Sziasztok!

Ha beváltottam egy termékre a 7800Ft-os kuponomat akkor ha visszaküldöm a terméket a kupon elveszik ugye?
Köszi!

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#7467) koxx válasza mikloss (#7466) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt nem fogják visszaadni.

(#7468) Top cat válasza koxx (#7467) üzenetére


Top cat
őstag

Behalt az Alza másnál is?

Ops, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7469) koxx válasza Top cat (#7468) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Valami technikai gebasz van az oldal szerint, de nálam azért betölt.

(#7470) Top cat válasza koxx (#7469) üzenetére


Top cat
őstag

Az oldal betölt nálam is.

Próbáltam kifizetni a rendelést, de nem sikerült. Meg akartam nézni, hogy áll és most ezt írja.
Kérjük várj A szolgáltatásaink iránti nagy érdeklődés miatt eltarthat egy ideig, míg a megrendelésed aktuális állapota megjelenik.

És csak pörög pörög.... már vagy negyed órája.

(#7471) dragon1993


dragon1993
őstag

Alzanál ha újszerű terméknél ha törlöm a megrendelést azonnal visszakerül a webshopba?

[ Szerkesztve ]

(#7472) koxx válasza dragon1993 (#7471) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem
Idobe telik mig ujra atmegy a rendszeren

(#7473) raziel01 válasza koxx (#7472) üzenetére


raziel01
veterán

Ha még nem kezdték el összekészíteni akkor pár perc után újra elérhető. Töröltem már rendelést amiről még nem jött email, hogy dolgoznak rajta. 2-3 perc után már újra megvehető volt.
De ha már nekiálltak összecsomagolni akkor biztos több idő ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#7474) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Amit rendeltem visszaküldeném mert nem működik (azonnali cseregaranciàt kértem múlt héten ). Azt írja postai is lehet. Azt ki fizeti? Nekem kène? :R

[ Szerkesztve ]

(#7475) Piloss válasza bigdady (#7474) üzenetére


Piloss
senior tag

Küld inverz csomagként, úgy ingyenes.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7476) bigdady válasza Piloss (#7475) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt hogy? :R

(#7477) pmatthew


pmatthew
tag

Sziasztok. Alzánál szeretnék venni egy terméket céges számlára, és fel kéne tüntetnem a saját nevemet is a belső elszámoláshoz... van ahol van erre külön megjegyzés rovat, de itt nincs és ügyfélszolgálat szerint sincs erre lehetőség. Van valakinek tapasztalata hasonlóval?

(#7478) bul07 válasza bigdady (#7476) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy te megcsinálod ha tudod a csomag pontos súlyát(lefogja mérni a postás kamu kiló nem jó)
[link] Címiratkitöltő indítása és ott Belföldi csomag visszaküldése(inverz csomag) est a fület válaszd , majd a Címzett neve részen a listából válaszd ki a Alzát, a többi részt meg értelemszerűen
Aztán kinyomtat és lehet sétálni a csomaggal a postára és a kitöltött pappírral felveszi a postás

Vagy odamész a postára és mondod hogy inverz csomag az alzának és kb ugyan azon a felületen mint fenti link kitölti, kinyomtatja ,és kész is nem kell fizetni a feladásért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7479) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Tudna valaki 10, 15 vagy 20%-os kedvezménykódot írni az Alzára? Kinéztem egy telefont ajándékba és ahhoz kellene.

(#7480) bul07 válasza Wallenberg (#7479) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]

10% - ALZAAKCIO10
15% - ALZAAKCIO15
20% - ALZAAKCIO20

A kedvezménykódok 2023. 12. 04-től 2023. 12. 22-ig érvényesek. További információ: www.alza.hu/karacsonyi-akcio

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7481) bigdady válasza bul07 (#7478) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi. Valamiért nem engedi beírni a súlyt :U

(#7482) bul07


bul07
nagyúr

Időről időre miért vált át angol nyelvre az oldal?

Oké hogy két kattintás visszaállítani de kezdem unni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7483) koxx válasza bul07 (#7482) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha valaki angol nyelvű terméket linkel átugrik, párszor én is szoptam vele mire magyarul tudtam tovább használni. Bár random nem váltogat át.

(#7484) Mercutio_ válasza bul07 (#7482) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még mindig jobb mint a cseh/szlovák :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7485) rasotamas


rasotamas
veterán

Csak nekem nem működik a honlap?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#7486) Chalkboard válasza rasotamas (#7485) üzenetére


Chalkboard
csendes újonc

Nálam sem, bő 20 perce

(#7487) rasotamas


rasotamas
veterán

Ha már leadtam a megrendelést, nemlehet még rátenni egy kupont utólag?
Sürgős volt gyorsan leadni, mert felbontott 1db termék, ha más hamarabb kattintja le az övé.
Van egy 7800Ft-os szabadon használható kuponom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#7488) koxx válasza rasotamas (#7487) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Utolag biztos nem. Vegyel belole valamit vagy add el.

(#7489) dragon1993 válasza rasotamas (#7487) üzenetére


dragon1993
őstag

Éjszaka lemondod a rendelést és visszakerül majd megveszed kuponnal.

(#7490) pepucs


pepucs
tag

Valaki járt már úgy az alzánál ÚCS csomaggal, hogy megrendelés után se kép se hang átdobták Átvettre a megrendelést? (Pozsonyi raktárból jött volna)
Se a magyar se a szlovák support nem tud róla semmit csak hogy átvett státusza van a megrendelésnek :DDD
Sajnálom hogy nem fizettem előre mert most nagyobb prioval mehetne a belső keresgélés.

[ Szerkesztve ]

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#7491) Kwisatz


Kwisatz
tag

A felbontott termékeknél az ár alatti jótállás (például Kingston memónál 120hó) vagy az alul található "Teljes kiszereléssel és teljes, 24 hónapos jótállással érkezik." a valid?

(#7492) raziel01 válasza Kwisatz (#7491) üzenetére


raziel01
veterán

A 120 hó. A 24 hónap csak ilyen bemasolt szöveg náluk. Nem kell figyelembe venni. Számlan is csak a 120 hó szerepel.

(#7493) Kwisatz válasza raziel01 (#7492) üzenetére


Kwisatz
tag

Köszi szépen a gyors választ!

(#7494) Sundesz


Sundesz
őstag

Vettem egy újszerű RX 6700 XT-t, hát működni azt nem akar. :) Fel sem pörög a ventilátor, a hátoldalán csak 1 csavarmatrica van a 2 helyett és DW betűk helyett P. Amúgy tényleg pormentesnek tűnik, de csak zacskóban jött egy sima kartondobozban.

Hörcsög Powa'

(#7495) lockdown90


lockdown90
senior tag

Sziasztok!

14/30 napos elallas eseten a reklamacios urlapon a szallitasi cim megadasa kotelezo? illetve ha jovairast valasztom az azt jelenti hogy visszakapom a penzt vagy csak naluk levasarolhatom valami mas termekre?
MPL csomagautomataval is visszakuldheto ingyen?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#7496) PainKiller13 válasza Sundesz (#7494) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én elállnék tőle, ezt valszeg később gariztatni sem lehet majd.

(#7497) Sundesz válasza PainKiller13 (#7496) üzenetére


Sundesz
őstag

Persze visszaküldöm és ráiram nagy betűkkel, hogy rossz. Így eladni ciki.

Hörcsög Powa'

(#7498) axlfsi válasza koxx (#7116) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez kapcsán, hadd kérdezzek egyet mégiscsak! (visszakeresgéltem, de ilyen specifikus esetet még nem találtam).

KP-ban fizettem valamit pár napja, de mérethiba miatt, el fogok állni.
Nem feltétlenül ragaszkodom a KP-hoz, de egyéb esetben csak arról olvasni, hogy IBAN-t kérnek az utaláshoz (gondolom, mivel nem magyar a vállalkozás).

Kérdésem: van egy rögzített VISA kártyám, mellyel szoktam vásárolni, már többször is. Arra vajon kérhető a visszafizetés? (olvastam olyanokat, hogy ha bankkártyás vásárlás volt, akkor arra szoktak tudni visszatéríteni összeget máshol, ...).

Hja, (extra csavar?); ez a kártya egy Wise Visa kártya (nem tudom, hogy számít-e).

... de nekem jó a KP is, csak gondoltam nekik is egyszerűbb.

Tudom, majd kiderül (mindenképp odamennék személyesen egy ügyintézőhöz, az automata rendszer helyett), de azért kíváncsi lennék, Ti, hogy és mit gondoltok erről :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7499) fatal` válasza axlfsi (#7498) üzenetére


fatal`
titán

Kártyára szerintem csak chargeback mehet, ha nem azzal fizettél, akkor nem fog menni.

Vagy visszaviszed az üzletbe ilyenkor és visszaadják készpénzben, vagy talán lehet kérni utalást is, de akkor kell az IBAN szám.

Nem számít, hogy wise kártya-e.

[ Szerkesztve ]

(#7500) axlfsi válasza fatal` (#7499) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahm, igaz, a chargeback a módja a kártyára való "visszautalásnak", igaz!
Wise számlához ellenben úgy tudom nem járt IBAN,... marad a kp, úgy néz ki.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.