Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-14 12:18:56

LOGOUT.hu

A Chia az új zöld kripto valuta, ahol a blokklánc technológia a nagy energiafogyasztású, egymással versengő számítások (Proofs of Work) helyett konszenzusos, tárterület (Proofs of Space and Time) foglaláson alapul. Akit bővebben érdekel a Chia weboldlán tájékozódhat: [chia.net]a aki csak pénzt akar keresni, lapozhat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58) LordAthis válasza szazbolha (#54) üzenetére


LordAthis
csendes tag
LOGOUT blog

Szuper leírás volt, köszönöm!

AMD-s vonalon vagyok és szigorú Linux felhasználó. ;)
De azért megoldom!

Ha végre készen lesz a gépem, akkor a Plot-olás gyorsan fog menni két M.2 NVMe SSD-vel, (7000/5000 a sebessége, de RAID-be lesz kötve, szóval... :U ) most akkor a tárhelyen gondolkoztam el..
..azt hiszem sürgősen be kell szereznem valami sata vezérlőt, mégsem eladom azt a rakat HDD-t a szekrényben... :DDD :DDD :DDD

Az alaplapi mind foglalt a rendszer és a munka végett, tehát csak ez lesz a megoldás...

Thx!

BTC: Sajnos nagyon sok a kamu bányászat és a felhő-bányászat... :(
..és egyáltalán a BTC (és a nagyobb Alt-ok) sikerét meglovagoló átverések!
Csakis mindenképpen saját Tárca! ;)
Hideg tároló:
Ledger,
Trezor,
SafePal -------> Ez utóbbi egy új, egyszerűbben használható átlagfelhasználóknak és még kevesebb a támadható megoldása, mint az első kettőnek. (Sem USB-n, sem Bluetooth-on nem kell kommunikáljon, nincsen hálózatra kötve! Full Online!)

"Az, hogy működik, még nem jelenti azt, hogy hibátlan." - "Azt mondják, hogy elmebajban szenvedek. De én nem szenvedek, ÉLVEZEM minden percét!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.