Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz petymek #46425 üzenetére

    két ajánlatot kaptál
    az egyik hogy részleges visszatéritést kapsz ( nevetséges összeggel) ezt el lehet fogadni vagy elutasítani (ezt elutasítottad)
    a másik hogy visszaküldöd és teljes visszateritest kapsz, ezt szintén el lehet fogadni vagy elutasítani. Elutasítottad ezt is? mert ha ezt nem ( és abból amit irtál nekem ugy tünik hogy nem) csak a másikat, akkor automatice ezt léptetik majd hatályba.
    Ha egyikre sem ragalsz akkor általában a részleges visszatéritéses opcio lép automatice hatályba amikor letelik a várakozási idő ( ezt oda szokták írni , melyik lesz az automatikusan hatályba lépő) Ha ezt elutasítod, a másikat viszont nem, akkor a másik lesz az automatikus , ha közben semmi mást nem teszel ( pl ujabb bizonyíték feltöltése) A döntés után, azért hogy elfogadhasd, vagy elutasítás esetén ujabb bizonyítokaidat feltölthesd , még azt hiszem 3 napod van, aztán zárul le véglegesen Ha ujabb bizonyítékokat töltesz fel ,akkor ujabb esetleg más döntést hozhatnak majd akkor. Majd csak ez után lesz elérhető számodra a "fellebbezés" elérhetősége. addig nem látod ezt a lehetőséget ( mivel még mindig nem zárult le végleg. Az hogy döntést hoztak az egy dolog, azzal még nem lett vége.
    Én jártam már ugy, hogy számomra nem kedvező volt a döntés , és a három nap rendelkezésre álló idő alatt ujabb bizonyító videót töltöttem fel és ennek hatására a harmadik napon amikor ujra felülvizsgalják hogy a döntésre mit reagaltal és véglegesen lezárták, számomra lett kedvező a döntés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés