Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) x1port válasza Armagedon14 (#24900) üzenetére


x1port
addikt

Valóban ilyen volt..azóta h1n1 megy rajta neki. Ès elmúlt ez a bibi

De hát nem lassú :)

Kicsit átfordult a tèma ics alázásba.

[ Szerkesztve ]

(#24902) shadowlizard


shadowlizard
csendes tag

Csak egy OFF kérdés, bagyusz felé :)
miui_cocktail
Lesz még frissítve valamikor? Nem hagy nyugodni. Amit láttam belőle az tetszett csak nem tudtam használni :(

(#24903) Armagedon14 válasza shadowlizard (#24902) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

lesz igen. Napokban kérdezték pont,CM10.2 jelly beam pihen,cm11 tovább fejleszti! :R

[ Szerkesztve ]

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#24904) bmt50 válasza x1port (#24901) üzenetére


bmt50
senior tag

Bocs, ha valakit ez zavar, de nekem se jött be ezen a telenoros telómon a cm.
Egyes Blade-en cm van és ott király(cm10.2 600Mhz-es procin-thx Konsta), de ezen nem!

1. Sokat játszom és a cm-ben tudtommal nincs GPU OC.
2. ICS H1N1-ben van +30mega ram(382MB)! Nem ramtömörítés, hanem RAM!
3. Mióta drága a benzin biciklizem munkába és haza. A Spirit FM nagyon halk, én meg egy kicsit süket. Gyári FM rádió jó hangerővel szól.

Lehet, hogy lesz olyan cm, ami az igényeimnek jó lesz, de eddig amiket feltettem egyik se.
MIUI meg szép, csak lassú és kevesebb a szabad ram.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24905) Keeperv85 válasza bmt50 (#24904) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Erre GPU OC-t tenni: ágyúval lőni a verébre... :D Semmi értelme, nem tud akkor sem többet a SoC, ha kifolyik a helyéről. A RAM mennyisége sem mérvadó. Én tudok olyan kernelt fordítani ide, hogy ki fogja írni, hogy van 410MB ram benne, ami még csak nem is kamu. Csakhogy nincs jelentősége, mert ahonnan elveszem, pl. az ION shader memory-ból, oda majd szépen a GPU driver visszaadja, amikor szükség lesz rá. Csupán időt vesztek, mire újra lefoglalja, más értelme nincs előre felszabadítani...

(#24906) bagyusz válasza Keeperv85 (#24905) üzenetére


bagyusz
őstag

GPU-ban van tuning potenciál csak nem minden készülék bírja, többek között ezért nincs cm alatt.

ION-n helyett nekünk PMEM van, amivel lehet játszadozni.

(#24907) x1port válasza Keeperv85 (#24905) üzenetére


x1port
addikt

Legutóbb tettem fel screenshot ot a szabad ram ról CM ben.
Az elejèn nem okozott gondot de utána csiga lassú volt.
A kezdő kèpernyőre alig talált vissza szerencsètlen.
Eleve mièrt kell bele az a zram ?
10.2 sokkal jobban megy ha ki van kapcsolva.

(#24908) Keeperv85 válasza bagyusz (#24906) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jaj... kiment a fejemből, hogy itt nem ION-os a kernel... :B De ha a lefoglalt memóriát elveszed a kárára, attól még nem nyertél adott esetben semmit, mert vissza fogja venni, csak nem előre lesz foglalva, hanem az adott pillanatban növeli... vagy éppen nem növeli és szépen kiszáll FC-vel, aminek kéne.

Én nemrég néztem egy GPU OC-t a Blade G-n, kifejezetten a gyári rom mellé próbálva: nem volt érezhető más hatása, csak hogy fűtött a SoC, mint a kályha...

(#24909) wwenigma válasza x1port (#24907) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kell bele, multitask miatt. Oda amugy sem futo alkalmazasokat pakol, hanem alvóakat az előtöltés ha jól tudom. Amivel jatszom az rendesen megy , jobban mint ICS-n, GPS sem cseszekedik. (Ingress)

Időnként hozzú HOME (házikó) gombbal hivd elő az előző alkalmazasok menut es lojj ki mindent. Ennyi.

bmt50: pléden kicsit többen csinaltak a dolgokat mint OT995-ön, sok embernek itt csak a szája volt nagy, gyk. Bagyuszon kívűl mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24910) bagyusz válasza Keeperv85 (#24908) üzenetére


bagyusz
őstag

Tudom, illetve tudok róla, de akkoriban gőzöm nem volt az egészhez, azóta meg sokat fejlődtem.

Itt is jobban melegszik gpu oc hatására, de van látszata, legalábbis a benchmark programokban jobban kitűnik.

[ Szerkesztve ]

(#24911) DCI_market


DCI_market
tag

Én tegnap csöppentem bele a "buliba" előtte sokáig elégedett Stock tulaj voltam. Most Bagyusz féle CM11-van a telefonon Sygic-el (futárként sokat megy a GPS) Maximálisan elégedett vagyok. Mindent tud amire csak vágytam.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#24912) Imi156


Imi156
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Alcatel OT995 készülékem.
Ráteszem töltőre villog a led és a gombok világos kéken. :W Majd egyszer csak bekapcsol kb 1 perc után és a telenoros logónál megáll.A win 8 nem ismeri fel úgy se ha az alcatelos progit felteszem a driverek miatt.
Szeretnék segítséget kérni amit előre meg is köszönök.Egy pontos leírás kellene lépésről lépésre és az is hogy mit töltsek le.

(#24913) Armagedon14 válasza Imi156 (#24912) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

Ha a win8 az eszközkezelőben azt mutatja, hogy jó, az tévedés, keresd meg az usb vezérlők között azt amelyik az alcatelhez tartozik " USB compozit" Jobb egérgomb és frissítés és a win felrakja a hozzávalót,persze ha eredeti a win8.

Ugyan ez a megoldás a CM11-en USB tár csatolására, és hibátlan működésére.

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#24914) Imi156 válasza Armagedon14 (#24913) üzenetére


Imi156
csendes tag

Eredeti a win8 de az eszköz kezelőben sárga felkiáltó jel van és nem talál hozzá semmit.

(#24915) x1port válasza Imi156 (#24914) üzenetére


x1port
addikt

Nekem úgy szokott működni ha ha az usb kompoziteszközt kitörlöm.
Utána telefon rádug a gépre és ha fent van az OTU driver akkor telepíti is szépen magát.

(#24916) Imi156 válasza x1port (#24915) üzenetére


Imi156
csendes tag

Nekem az eszközkezelőben ezt írja a sárga felkiáltó jel mellett.
Ismeretlen usb eszköz sikertelen eszközleíró kérés.A windows megállapította hogy ön már telepítette az illesztőprogramot. :W

(#24917) Imi156 válasza x1port (#24915) üzenetére


Imi156
csendes tag

Most ezt telepítette:Qualcomm CDMA Technologies MSM
De itt megállt a tudomány

(#24918) x1port válasza Imi156 (#24916) üzenetére


x1port
addikt

Próbáld törölni aztán dugd rá a telefont ez után telepítenie kellene magától a drivert ha fent van az otu pack a gépen.
Ha esetleg mégsem , próbáld meg azt,hogy betallózod neki.

(#24919) Imi156 válasza x1port (#24918) üzenetére


Imi156
csendes tag

próbáltam ugyanaz a helyzet

(#24920) latis666


latis666
aktív tag

A cm10 hangfelismerős billentyűzetét nem lehet valahogy a kitkat-ben beindítani?

(#24921) lacc65 válasza x1port (#24918) üzenetére


lacc65
tag

Nem az a baja,hogy nem látja az sd-t a win hanem bootanimation-nál nem tölti tovább a rendszert,ha jól értelmezem,de elég szűkösen szolgáltat infót a telórol pl: os, recovery ? mi is van telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#24922) latis666 válasza namerke (#24880) üzenetére


latis666
aktív tag

Ezt nekem is csinálja de a cm 10 is. Kulső navigációs programmal hasznalom akkor ok.

(#24923) x1port válasza Imi156 (#24919) üzenetére


x1port
addikt

Igaza van lacc65-nek.
Kicsit ha bővebben írnál a telefon történetéről.
Nem bootol be , ezt írod.
Így vetted , romolás közben lett ilyen , vagy egyszercsak ?

(#24924) wwenigma válasza Imi156 (#24912) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyszerűen lemerült és ilyenkor cseszekedik néha... akkut töltsd fel masikban vagy pedig hagyd tolton, egy ido utan megunja a kibekapcsolgatást és elindul. Win8-hoz vannak driverek első hozzászólásban.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24925) kgymac válasza Imi156 (#24912) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Aláiratlan driverek engedélyezve? Win7 óta kell, win8-ban valahol a csökkentett módos rendszermenüben van. A pontos eléréshez google, én személy szerint utálom a win8-at

[ Szerkesztve ]

(#24926) x1port


x1port
addikt

Neki futok én mégegyszer ennek a CM11-nek.
Full wipe megvolt , még az sd-t is leformáztam.
Egyelőre semmi programot nem telepítek rá , meglátjuk a szűz rendszer is belassul-e egy rövid idő után...

(#24927) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Asszony CM11 alfája kezd megvadulni. A legújabb ficsör: rádugja töltőre és nem tölti a telefont, van hogy ki is fagy, és olyankor akku le... valakinél jött ilyesmi elő, vagy a telefon kezdi beadni a kulcsot? (Nekem meg usb adattárként nem működik csak kameraként)

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#24928) wwenigma válasza SüdiLaller (#24927) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kábelcsere?

x1port: hosszan nyomva tartott HOME gomb mielott elteszed es egy darabig nem kell mar amit hasznaltal.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24929) x1port válasza wwenigma (#24928) üzenetére


x1port
addikt

Köszi de azt rendszeresen használtam.
Már-már mániámmá vált kilőni az appokat.
bár (zárójelben de rég rossz ha nekem kell ezzel foglalkozni )

[ Szerkesztve ]

(#24930) Kurafi válasza x1port (#24926) üzenetére


Kurafi
csendes tag

Szerintem várj, még vele! Cm 11 még annyira de annyira bugos .... megvan az esélye, hogy legyen egyszer egy valamire valo minden napra használhato Cm11 rendszer. Természetessen ez mind Bagyusztol függ. Több forum tagja vagyok sajnos töneges a panasz a Cm -re mert mind bugos. Várjuk ki mire halad Bagyusz, lehet helyre tugya tenni.Addig szerintem és nagyon sok külföldi forumon A Stock az ami használhato erre a telefonra. Gyors megbizhato bugmentes. Szerintem Bagyusz Legjobb müve( köszönet érte)

(#24931) bagyusz


bagyusz
őstag

Nos az új cm11-ben radikális módosításokat eszközöltem. Több msm3.4 kódrészt backportoltam aminek következtében majd lehet használni több BT eszközt is.

Valaki hiányolta a vpn támogatást, az is megoldva.

Szintén valakinek hiányzott a joy támogatás az is megoldva sony xbox, logitech

MTP mód-ban való csatlakozás megoldva, tehát mostantól nem muszáj adatárként felcsatolni az sd-t.

Mobil hálozat választás megoldva.

Offline töltés reboot megoldva.

Komolyan már csak két dolog hiányzik, a wifi direkt támogatás, meg a touch fix.

[ Szerkesztve ]

(#24932) x1port válasza Kurafi (#24930) üzenetére


x1port
addikt

Na erre nem válaszolok mert tegnap kaptam érte hideget-meleget.
Azért szaladnék neki mert már belém beszélték többen ,hogy én vagyok a hüly.e.

[ Szerkesztve ]

(#24933) wwenigma válasza x1port (#24929) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Zárójelen kívül megjegyzem, hogy ez NEM taskmanageres alkalmazás-kilövés...

ZOMG. :D Touch miatt irtam megint alcatel supportnak...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24934) Imi156 válasza lacc65 (#24921) üzenetére


Imi156
csendes tag

Nem tudom mivel így került hozzám.De win xp is próbáltam ott se telepedik a driver.Semmi mást nem tudok a telefonról mind amit leirtam ez a baj.Nem ismerem az előéletét.Annyit tudok működött rendesen csak kikapcsolta a srác és másnap nem tudta visszakapcsolni.Ez fogadta amit már leirtam.

[ Szerkesztve ]

(#24935) x1port válasza Imi156 (#24934) üzenetére


x1port
addikt

Próbáld ki Te is az ősi módszert.
Tedd valami meleg fűtőtestre az akksit , ügyelve arra hogy baleset ne történjen.

Aztán vissza a telefonba és nézd meg ,hogy így beindul , illetve tölti-e.

(#24936) argetlam01


argetlam01
tag

hogy tudok cm 11 alatt simkártyára menteni számot? ha lesz a cm 11 nek frissebb változata hogy telepítsem elég csak feltelepíteni vagy kell full wipe most a legujabb cm 11 van a telefonomon

(#24937) helixP válasza bagyusz (#24931) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönjük. Publikálni tippre-kbra mikor fogod? :)

Kurafi: Annyira, de annyira nem :)

(#24938) Milestone2 válasza Kurafi (#24930) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...A Stock az ami használhato erre a telefonra. Gyors megbizhato bugmentes..."

Ha ilyen szentenciákat, örök igazságokat írsz le barátom, kérlek tedd mellé, hogy NEKED!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24939) x1port válasza Milestone2 (#24938) üzenetére


x1port
addikt

Pontosabban nekünk ! ;)

(#24940) Kurafi válasza helixP (#24937) üzenetére


Kurafi
csendes tag

http://forum.androidsrbija.com/viewtopic.php?f=261&t=4830&start=180 Ha nem érted szivessen forditok. Tehát elveszik a wifi használat közben....stb hány bugot kérsz ? eddig nekem a szolgáltato jele simán veszett.....Tehát ÉN szeretném lehet a legjobban , hogy legyen egy olyan CM 11 ami bugmentes és használhato, és remélem Bagyusz felülmulja a remekmüvét ami szerintem a Stock eddig

(#24941) aszti75 válasza Kurafi (#24930) üzenetére


aszti75
senior tag

Azért ez igy teljesen nem fedi a valosagot.Szerintem igenis napi hasznalatra alkalmas a CM11.
Nekem pl semmi gondom vele.Nem érzem hogy lassú es nálam ami kell az működik hiba nélkül.

(#24942) Kurafi válasza Milestone2 (#24938) üzenetére


Kurafi
csendes tag

Telefonálásra internetezésre, jelenleg a legjobb a Stock.... Mutogatni , hogy neked 100 eu helyett valami csudajo kücsüd amit szétzuz a bug arra legjobb a cm

(#24943) x1port válasza Kurafi (#24942) üzenetére


x1port
addikt

A legeslegnagyobb baja speciel ennek a CM-nek a touch.
Ott már elhasal a történet.
Érintőképernyős telefonnak pont a "lelke" nem működik megfelelően.

Nekem szívfájdalmam a youtube pixelessége is.
Az hogy miért pixeles konkrétan nem hat meg.
A gyáriban hibátlan.

Eddig akárhány telefonom volt egy olyan CM nem volt ami valamit ért.
Ja de , talán a Blade 1-en a cm7.

Én még mindig azt vallom,hogy időtöltésnek jó de kb semmi másra.
Csak azért,hogy a verziószámmal villoghassak..

Bagyusz ICS romjai tökéletesen mennek !! A full gyárival tényleg vannak gondok.

(#24944) helixP : Szinte akárhol.
Olyan mint ha gumiból lenne , pattog ide oda.
Például ha a telefonom benne van a szilikon tokban ami a széleit is védi , akkor kb lehetetlen képernyőt váltani (ugye az ujjam megakad a tokban ).

[ Szerkesztve ]

(#24944) helixP válasza Kurafi (#24940) üzenetére


helixP
nagyúr

Már a szerbeknél is a bagyusz-féle Rom dívik? :) Tökjó!

x1port: a touch-hibát én kizárólag opera mininél van jelen. Hol tapasztalod még? Megnézném én is.

[ Szerkesztve ]

(#24945) argetlam01


argetlam01
tag

hogy tudok cm 11 alatt simkártyára menteni számot? ha lesz a cm 11 nek frissebb változata hogy telepítsem elég csak feltelepíteni vagy kell full wipe most a legujabb cm 11 van a telefonomon

(#24946) Milestone2 válasza Kurafi (#24942) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem fogalmad sincs mi a problémám.

Maradjunk abban, hogy kezd légy szíves úgy a mondataidat:

Szerintem...
Véleményem szerint...
Nekem...
Az én telefonomon....

És akkor nem írok hozzád egy sort sem. De most is ezt írtad:

"...Telefonálásra internetezésre, jelenleg a legjobb a Stock...."

...és erre továbbra is azt tudom mondani, hogy NEKED barátom, NEKED!
Mert nekem nem!

Ismered a magyar törvényeket?

Ha azt mondod rám: HÜLYE VAGY! ...az büntethető, beperelhetlek érte, mert kijelentés, szentencia.
Ha azt mondod rám: SZERINTEM HÜLYE VAGY! el kell viseljem, mert "csak" vélemény....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24947) Kurafi válasza helixP (#24944) üzenetére


Kurafi
csendes tag

Igazábol fél Europa az Alcatel 995 telefonyán használja a Bagyusz féle rom-okat, Véleményt napi szinten nyilvánitanak, orosz szerb román bolgár a régi jugo tag köztársaságok stb alkotnak, Cm ekre tulsok a panasz minden forumon, Stock az amit imádnak. Cm 11 nél használat közben elveszik a jel touch befeketedik wifi jel veszik ha véletlenül lemerül a telo, kész szenvedés ujra életet lehelni bele. Mindentöl függetlenül drukkolunk Bagyusznak, hogy sikerüljön helyrehozni. Amatöröknek nem kinyilvánitani, hogy legyenek tisztában a bugokkal, nem igazán korekt. Ezért bár az östagoktol elvárhato, hogy reálissan informálják az ujjancikat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá szerintem östag.... hát ez szégyen milyen emberek vannak itt na pÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

[ Szerkesztve ]

(#24948) x1port válasza Milestone2 (#24946) üzenetére


x1port
addikt

Na jó de egy ilyen topicban nyílván mindenki a saját véleményét írja le.
Kár ezen a szerintem/ nem szerintem-en rugózni.

Most konkrétan én azt írtam,hogy nem megy a touch rendesen , azért mindenki kitalálja gondolom,hogy nálam nem megy.
Nem a Nyírbátori keresztanyám telefonján.

Olyan durva vádak meg NEM hangzottak el ,hogy senki ne használja és ,hogy mindenkinél sz@r.

Kurafi : Én párszor megtettem aztán ez a tájékoztatás átment meghazudtolásba.
Nem a bugokkal van a baj hanem arról,hogy itt rengetegen megpróbálják eltussolni ezt.
Rengeteg külföldi topicban "szidják" illetve tesztelik a CM-eket.
Nem egyedi probléma amit én is írok.
Aztán megkaptam,hogy szar a telefonom !:D
Igaz , ehhez nem kell ész ez a legkönnyebb "válasz"

[ Szerkesztve ]

(#24949) Milestone2 válasza x1port (#24948) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem durva vádakra pöccentem be, hanem szentenciákra! Az nem magánvélemény, hogy "...A Stock az ami használhato erre a telefonra. Gyors megbizhato bugmentes..." és az sem hogy "...Telefonálásra internetezésre, jelenleg a legjobb a Stock...." mindkét mondat legalább olyan félrevezető mintha én azt állítanám, hogy a CM11-en nincs bug. Csak én sosem mondtam ilyet, ellentétben ifjonc kollégával aki állításokat, tényeket állapított meg -tévesen- vélemények helyett. De befejeztem, mert felesleges, olyanról magyarázni, amit a másik fél nem ért...vagy nem akar érteni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24950) x1port válasza Milestone2 (#24949) üzenetére


x1port
addikt

Örök vita ez a két tábor között.
Nincs is ezzel gond , ilyen ez a popszakma.

CM mindig is ilyen lesz.
Nem lesz belőle sosem 100%-os.

Én mindig a tescos recept nélküli meg a coca receptes kólához hasonlítom.
Sosem lesz gyári szinten még ilyen gyerekbetegségekkel küzd.
Ez most tényleg szerintem van így.

(#24951) ORCA58 : ugyanmár. ez a félrebeszéd. ez a blade 1 óta a kimosakodás szöveg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.