Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24404) Kovbob válasza Defect (#24389) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nem azért omlik össze, mert azt mondtad megsütötted a procit? Amúgy szerintem igen előfordulhat apptól is, bár én inkább cm-nél jártam így (Nagyon ritkán).

[ Szerkesztve ]

(#24405) ORCA58 válasza gergely64 (#24387) üzenetére


ORCA58
addikt

A gond az, hogy egy lehetőség jelenik meg mentéshez, és után azt írja, nem lehet menteni. Ha bármi más lehetőséget találtam volna, kipróbáltam volna. Több fájlkezelőt is próbáltam.
Korábban másik romnál ez nem volt gond.

(#24406) masterhack


masterhack
újonc

Üdv
Van egy alcatel ot995 telefonom sajnos kidobta a fekvő android felkiálto jelel rengeteget olvastam videokat néztem de nem sikerült életre kelteni probáltam a recoveryből felrakni a h1n1 et már nem dobja ki a fekvő androidot de nem tölt be csak ilyen villogo koponya azt választotam a image kép vagy mi ez és nem tölt tovább a backup restore felrakást is probáltam elég sok rommal de mindegyiknél ki irja a system telepitésénél app.img not found szeretnék segitséget kérni hogy tudnám életre kelteni a telefont
Kösszönöm előre is a segitséget.

(#24407) lacc65 válasza masterhack (#24406) üzenetére


lacc65
tag

ezt + ezt + ezt is olvasd át és az össze foglaló is hasznos lehet, mielött bele fogsz.

(#24408) Kurafi


Kurafi
csendes tag

Telenoros QT 995 telommal, végig probáltam minden fözött room-ot. Sajnos én nem találkoztam olyannal ami nem tartalmazott volna használatban valamilyen hibát...Szép stb, sok munka van benne, sok ideje aki elkésziti.... de szerintem kár érte, kár szenvednie....Pontossaban fontos hivást vártam cm 11-ben és egyszerüen nem volt térerö....uton ez elég gáz. Tehát szerintem ezek a fözött roomok gyerekeknek valo, vagy játék telefonra.....Vissza a gyári 4.04 letiltani a felesleges progikat, feldobno a cleanert...és mosolyogj... biztos hogy lessz telefonod amikor szükséged lessz rá....Minden tiszteletem, bagyusznak, tudom rengeteg munka fekszik benne, de sajnos hardvelirag már lemarad a Qt 995 .....

(#24409) Keeperv85 válasza Kurafi (#24408) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

QT 995? :U Azmiaz?

"Tehát szerintem ezek a fözött roomok gyerekeknek valo, vagy játék telefonra....."

Igen, főleg hogy ezeknek az alapja ugyan az a rendszer, csak rendbe rakva, amit te gyárilag is visszateszel...

(#24410) aszti75 válasza Kurafi (#24408) üzenetére


aszti75
senior tag

Üdv!
Abban egyet értek veled,hogy sok munka fekszik benne és,hogy a CM-eknek vannak hibái.De a gyárinak is vannak hibái!Nálam a gyári 4.0.4-en állandóan összeomlott a böngésző,Ki van takarítva,de ennek ellenére néha akadozik,pedig csak próbaképpen tettem fel egy hete a CM-ek után,hogy lássam mivel"jobb,stabilabb". CM javára dőlt a mérce és vissza is térek rá.Nekem soha nem jött elő az általad említett"bug",hogy nincs térerő.
"hardvelirag már lemarad a Qt 995 ....." Tudhatnád,hogy ennél gyengébb hardverrel is adnak még ma is ki új telefonokat.Egyébként mire nem elég ez a hardver?Telefonálásra?Hiszen ez egy telefon és nem pc...
Lehetett egyedi eset is,hiszen Te vagy az első tudtom szerint,aki erre panaszkodott.
Mindazon által természetesen tiszteletben tartom a véleményed és,ha neked a gyári 4.0.4 jobb,akkor használd egészséggel :R

[ Szerkesztve ]

(#24411) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!

Gyari ICS rom van a keszulekemen. Probalkoztam a RunMe.bat-os modszerrel, hogy rootolni tudja, de nem sikerult. Visszaallitasra nyomtam neki egy OK-ot, de nem indult ujra. Viszont most, mikor ujra akartam inditani a keszuleket, akkor csak egy fekvo android van, amibol piros haromszogben egy felkialotjel ugrik ki. Minden egyes bekapcsolasnal ezt jatsza el. Kerdesem, hogy miert? Mit tehettem, ami miatt ez tortent? Es van-e ra gyogyir? Sajnos nem sajat telefon, igy nagyon jo lenne, ha ujra lehetne kelteni..

Elore is koszi!

(#24412) x1port válasza Kurafi (#24408) üzenetére


x1port
addikt

Én csatlakozom.
Kipróbáltam szinte mindet de a gyári ICS a legoptimalizáltabb erre a készülékre. +root. A többi tényleg nagyon bugos még mindig. Ez a főzött romosdi jó volt még amikor 2.2 időszak volt. De azóta semmi érdemleges. Max hobbinak tényleg jó romolgni.

(#24413) ViktorHUN79 válasza x1port (#24412) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

+1 nekemis a gyári 4.0.4 a best!Ahogy olvasgattam viszont valamiért nem teljes egyformák a telók hardveresen,és van aki tényleg szörnyűségeket tapasztalt gyári rommal nekik tuti jobb cm!De vagyunk páran akiknek a telóján teljesen jó gyári!Úgyhogy szerintem ezen kár vitázni próbálgatni kell azt kinek a pap kinek a paplan!

[ Szerkesztve ]

(#24414) helixP válasza lacc65 (#24407) üzenetére


helixP
nagyúr

4-gyel feletted.

Kurafi: Örülök, hogy kiírtad Magadból, bár semm szükség nem volt arra,legyerekesezd mások munkáját.Nekem meg ICS-vel volt használható... Na és? Nem fikázom az ICS-t mert nekem nem az jött be.

x1port: Tedd hozzá kérlek, hogy Nálad tűnik a legoptimalizáltabb az ICS és ne vezess félre mást azzal, hogy a JB bugos. Az emberek 90%-ánál NEM bugos a CM-sorozat.

Csak azért is ideírom, hogy ha valaki rákeresne a CM-re nehogy Ti félrevezessétek:
- 3 napig elketyeg a CM-mel a telefon (ICS 1-1,5 nap)
- CM:110-120 szabad ram ICS: 60-70
- CM:folyamatos gyári böngésző ICS: lagg-tenger
- ICS: meg nem jelenő hívások, nem frissülő e-mail, feloldás után több mp-ig sötét kijelző, katasztrófa ram management, még a zene is akadozott a háttérben.

Így tiszta a kép.

[ Szerkesztve ]

(#24415) Stirlitz válasza Keeperv85 (#24409) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Biztos bele kell kötnöd az élő fába is? :U Pontosan tudod, hogy OT-995 akart az lenni. Mester... :(((

(#24416) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Sziasztok!
Mi a legegyszerűbb módja hogy cwm-et és új romot telepítsek a telóra?
A kezdeti leírásban nem minden link él már.

(#24417) helixP válasza a.t.t.i. (#24416) üzenetére


helixP
nagyúr

Összefoglaló, romcsere-rész és Fakirr blog.

(Röviden:
-Romot, (ha kell gapps-szet) zip.-ben a kártyára
-CWM-et loadolod, vagy flash-seled
-Ezek után a CWM-ben wipe minden, majd flash zip from SD, ha kell, akkor gapps-ot és Rom-ot is.
-Reboot, első indulás hosszabb lehet)

Stirlitz: Na, de kétszer Q-rta el ugyanúgy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24418) x1port válasza helixP (#24414) üzenetére


x1port
addikt

Konkrétan 4 ilyen tel. van a családban. Mindegyiknél bugos.
De ez nem ellenkampány.
Szíve joga mindenkinek eldönteni melyik a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#24419) Milestone2 válasza x1port (#24418) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nééééééééééééééééééégy?

Perverz! ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24420) a.t.t.i. válasza helixP (#24417) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Köszi,közben kiderült van benne cwm-m.
Nemrég vettük de nem talál wifi jelet,próbálom új rommal.

(#24421) x1port válasza Milestone2 (#24419) üzenetére


x1port
addikt

Szeretjük ezt a típust, na.... :-)

(#24422) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Hogyan lehet teljesen alapra állítani a telót.
Tehát minden gyárira?
Samsungnál erre vannak a 3fájlos romok.
Nem találok wifi jelet,hátha attól megjavul.
Van itt aki esetleg hardveres wifi javításban tud segíteni?

(#24423) Kovbob


Kovbob
senior tag

Az oké, hogy a cm-nek vannak hibái, de szerintem az ICS H1N1 az ugyan olyan mint a gyári ICS, hisz azon alapul, csak új benne a kernel, meg (szerintem) tweakelve van. Meg ott a Clean ICS ami csak kipucolt gyári rom.

[ Szerkesztve ]

(#24424) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Itt egy újabb kísérlet k1ks-től Bagyusz mesterünk CM11-ének túlszárnyalására...
Az előző kísérletről / ROM-ról kiderült, hogy az eredeti Bagyusz(?) alapba TC-vel "behúzott" pár új programot...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24425) x1port válasza Kovbob (#24423) üzenetére


x1port
addikt

Pont a kernelnek kellene a legstabilabbnak lennie.
Ezért is jó a gyári, mérnökök által készített.
Nekem h1n1 nél már vannak hibák.
Pl youtube vagy az lg smart remote sem megy azon zökkenőmentesen.
És jobban is merül mint a gyári.
Persze a gyári ics kicsit darabosabb de minden megyeget rajta.
Kár hogy a miui fejlesztése megállt. Abban volt fantázia..

(#24426) kgymac válasza x1port (#24425) üzenetére


kgymac
őstag

Ezt azért gondold újra. Az ics-ben lévő gyári, "mérnökök" által készített kernel hagy némi kívánnivalót maga után. Persze javítani nem fogják - kicsit drágább a javítást kifejleszteni, tesztelni, hivatalosan FOTA-n kiadni, mint törölni a faßbúkról az ezt firtató bejegyzéseket+tiltani az ezt megkérdezőket...

(#24427) namerke válasza x1port (#24425) üzenetére


namerke
tag

Érdekes amit írsz, nekem a legújabb cm11 köröket ver minden gyári .... kupacra. Sebesség különbség ég és föld, az új battery fix pedig tényleg segít, Jelenleg nagyon simán elmegy egy teljes napot nyomogatás mellett, korábban azért figyelni kellett a használatra. Bugokkal még nem találkoztam, és fent van egy csomó program amik mellett megvan a fix 120mb RAM hála a greenify-nak, amivel ha hibernálok akkor is megkapom az értesítéseket. Már egyáltalán nem gond a multitasking, konkrétan mintha új telefont kaptam volna a ROM által. Pedig egy hónapja még el akartam adni.

[ Szerkesztve ]

(#24428) x1port válasza kgymac (#24426) üzenetére


x1port
addikt

Újra gondoltam.
Még mindig így látom :-)
Na mindegy is.. Zárjuk ezt a témát sztem.
Tényleg nem vita téma hisz szabadon választott ki mit szeret, használ. :-)

(#24429) helixP válasza x1port (#24428) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor gondold még egyszer újra. Ezek miatt a "mérnökök" miatt nem lehetett normálisan GB-ről ICS-re frissíteni, ezek miatt a mérnökök miatt lehet téglázni a telefont, mert egyáltalán feljön olyan partició, aminek nem kéne, ezek miatt a mérnökök miatt lett olyan az ICS kamera amilyen...

(#24430) wwenigma válasza x1port (#24425) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én kaptam egy 3 hónapos letiltást fél éve (azota is megvan :D ) mert komolyabban firtatni mertem az "érveiket" hogy miért nincs tovább frissítve és mit kellene kijavitani... szoval ennyit az alcarol, most a globállal izmozok még, egyelőre próbálom megértetni velük hogy a forráskód kell amit a weboldalukon ígérnek....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24431) kgymac válasza helixP (#24429) üzenetére


kgymac
őstag

@x1port: és persze miattuk sikeres az ICS-ről visszatérés a GB-re :). Ha kiadnák azt a pár forrást, ami kéne a kernelben lévő hibákjól sikerült fejlesztések javításához, nem "pattogna" vissza az összes lapozás a 995-ösön. Ugyan van pár új modelljük, ami mint telefon tetszik, de a várható support (minta: alcatel ot-995) miatt nem fogok tcl/alcatel terméket venni. Sem telefont, sem tabletet.

@wwenigma: üdv, Mester. :R

[ Szerkesztve ]

(#24432) x1port válasza wwenigma (#24430) üzenetére


x1port
addikt

Okokokok.
Lépjünk tovább :-)
Hétfőn letesztelem a cm 10.2-t.

(#24433) Milestone2 válasza wwenigma (#24430) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az LG is több mint egy éve ígérte meg, hogy nyithatóvá teszi (illletve nem lesz többé garanciavesztő) a bootloader-t. Meg is vettem a telefont. A BL nyitás azóta is garanciavesztő, és egy szép, ámbár be nem tartott ígéret marad(t)...

Minden GlObÁl gLoBáLiSaN hülye!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24434) HebokA


HebokA
csendes tag

Sziasztok

Jelenleg CM10.2 van a telómon és szeretném kipróbálni a CM11-et úgy látom már elérte azt a szintet hogy nincsenek gyermekbetegségei a rom-nak. Szeretnék kérni egy,két tapasztalatot hogy valakinél voltak e olyan hibák hogy mindennapi használatra ne ajánlja a rom-ot.
Mert olvastam a híváskor sötét képernyőt és hasonlóakat, ilyeneket nem szeretnék :)
Bocsi ha esetleg ezek már régebbi hibák de ritkán olvasom végig itt a hozzászólásokat, picit sok lenne.
A hivatalos, főzött rom kérdéshez hozzászólva, nekem a főzöttek jobban bejöttek, a hivatalos romok sokszor nagyon lassúak voltak, kitakarítva is. Szóval még egy + a bagyusz romok mellett.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

(#24435) coppola


coppola
tag

Frissíthetetlen GB loader esetén csak a Bagyusz féle H1N1 Clean ICS [link] működik rendesen,ezúton is 1000 hála és köszönet a Mesternek!

(#24436) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem a 2.3.6_H1N1v0.9_aroma.zip-et a telómra.

Bejön minden rendesen, csak a memória kártyát nem akarja látni.
Cwm-be működik minden, ott van memkártya is de amikor beadja a rendszert nincs, vagy ha van is akkor a fényképező ugyanazt írja hogy helyezzek be sd kártyát.

Hogyan lehetne orvosolni ezt a hibát?

(#24437) Keeperv85 válasza Stirlitz (#24415) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Biztos hogy érdemes olyan ember szavára adni, aki még a telefon nevét sem tudja rendesen, ahhoz képest gyerekes neki más munkája... szerintem nem kötekedés volt....Egyáltalán nem akart az lenni, mivel kétszer is rosszul írta... :U

(#24438) zsolt1981062 válasza blade4 (#24436) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Szed ki a kártyádat a telobóbol és USB memória olvasoval tölts le ICS-t vagy CM-et vagy ted át egy másik telefonba amíg letöltöd rá utána ted át a sajátodba és kapcsold ki ha recocery se ismeri fel az sdt akkor gépre töltsd le a ONE TOUCH Upgrade Q 2.7.1 programot telepítése után bekapcs gomb és a hangerőgomb lefele ekkor tedrá a gépre és indíts ICS bootloaderel behozza a recoverytr és így már felismeri az sd-t és tudod telepíteni ha mindenkép ragaszkodsz a GB-hez akkor ICS-romból való telepítésnél ICS- Bootloadert használj
Ha nem pontos a leirás akkor Kgymanc-ot kérdezd mert nekem is volt ilyen problémám és ő segítet.

[ Szerkesztve ]

(#24439) Likans


Likans
csendes tag

Sziasztok!
Történt egy furcsa dolog a telómmal.Nyugalmi állapotba az asztalon rezzent egyet és feldobta a döglött droidot a háromszöggel.Aksi ki-be de ugyanaz a téma.Cwm-böl újraindítás,azóta semmi probléma.
Mitöl lehet ez?

(#24440) kgymac válasza blade4 (#24436) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Rossz választ adtál az aroma installer kérdésekor. Telepítsd újra a romot, de most úgy, ahogy Bagyusz és Heimdallr75 a blogjában leírta [itt], innentől:
** Kisokos:

ICS bootloader: Abban az esetben kell ezt választani, ha már hivatalos úton frissítettük telefonunkat Ice Cream Sandwich-re (ICS 4.0.4)

GB bootloader: Abban ez esetben kell ezt választani, ha gyárilag Gingerbread (GB 2.3) android rendszerrel kaptuk telefonunkat.

Telepítés menete:
-letöltöd a romot
-Felrakod az SD kártya gyökerébe(nem tömöríted ki a zip filet)
....

[ Szerkesztve ]

(#24441) szinimini


szinimini
senior tag

Szevasztok,

sikerült feltenni a cm-11-20140120-UNOFFICIAL-cocktail rom-ot.
A leírásban volt,hogy FM radio OK, nálam ez annyit tesz,hogy van és működik.
De nem találom és ezért nem működik. :N

Valaki mondja még légyszi,hogy hol van vagy ha nincs benne akkor egy olyan rom-ot mondhatna,ami jó és van benne rádió.

Köszi a helpet
Szép estét néktek :R

(#24442) kgymac válasza szinimini (#24441) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
CM alatt nincs FM rádió app. De mégis működik, link [wwenigma] postjában (bár fizetős az app).

(#24443) szinimini válasza kgymac (#24442) üzenetére


szinimini
senior tag

Ezt kipróbáltam,de a hívásaimat mindig megzavarta. Mondjuk egy megosztó oldalról szedtem le.

Miért nem lehet feltenni hozzá egy "gyári" appot?

[ Szerkesztve ]

(#24444) blade4 válasza kgymac (#24440) üzenetére


blade4
aktív tag

Köszi. :R

(#24445) aszti75 válasza szinimini (#24443) üzenetére


aszti75
senior tag

Spirit Fm mint alternatíva nagyon jó.Én is azt használom CM alatt.Abban viszont igazad van,hogy ha beérkező/kimenő hívás van,le kell állítani,mert különben nem fogsz hallani semmit a hivot/hívó féltől.
Nem hinném,hogy azért zavarta meg a ki illetve bejövő hívásodat,mert fájl megosztóról töltötted le.
Gyári alkalmazást én nem tudok CM-re rádió app-ként,csak a már említett Spirit FM.

[ Szerkesztve ]

(#24446) Keeperv85 válasza kgymac (#24442) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Pontosítanék: A CM alatt VAN FM rádió, mindjárt kettő is, de nem mindenhol megy sajnos... A CM11-ben még nincs kész mondjuk, de csak idő kérdése...

(#24447) bmt50 válasza aszti75 (#24445) üzenetére


bmt50
senior tag

Nekem a Spirit Fm engedte a hívásokat,csak nagyon halk volt.Biciklin full hangerőn alig hallottam valamit.Aztán mikor átkapcsoltam poweramp-re BUMMM a fülem...Grrrr Na ott álltam le a Spirit Fm-mel.Inkább ICS h1n1 v5.8 (thx Bagyusz) és gyári FM :-)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24448) szinimini válasza Keeperv85 (#24446) üzenetére


szinimini
senior tag

Melyik CM alatt van?

Spirit FM egy nagy rakás szar nyugodtan ki lehet mondani :)

Mindjárt felteszem én is inkább a vírust,de kell a rádió.

És azt valaki megtudná mondani,hogy miért nincs CM alatt?

(#24449) helixP válasza szinimini (#24448) üzenetére


helixP
nagyúr

Amit én olvastam: Mert nincs olyan általános Fm-app, ami minden telefonon elmenne, CM-nél meg alapelv a kompatibilitás.

(#24450) lacc65 válasza Milestone2 (#24424) üzenetére


lacc65
tag

Dettó,viszont ki került a repertoárból a TC, kaptunk cserébe kikapcsoló menü parancs ikont és továbbra is az apex felel a látványér ( de jóóóóó ),ennyi volt a rom 3 perces pálya futása alatt tapasztalt változások eredménye nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.