Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11189) Genius007


Genius007
őstag

Üdv. mindenkinek!

Egy sztorit szeretnék veletek megosztani, ami tegnap - ma történt velem.
Előre leszögezem, hogy nem fekete pont osztás a célja ennek a hozzászólásnak!
Vettem itt PH!-n egy procit XY embertől (mindegy kitől), elpostázta, elküldte az azonosító kódot, és a képet a postázásról.
Vártam a postást másnap reggel, jött is, de a csomagom / küldeményem sehol, direkt rá is kérdeztem, hogy XY névre jött esetleg valami? Azt mondta nem!
Gondoltam magamba, akkor lehet délután kézbesítik ki (bár tudtommal nem jár postás délután) vagy majd hétfőn ...
Bementem még aznap délután a postára, mert nem hagyott nyuogodni a dolog, azt mondta a hölgy, hogy a kézbesítőnél van a csomagom, mondom már járt nálam reggel, de Ő nála nem volt semmi, legalábbis az én nevemre. Mondta hogy oké, jöjjek vissza 18órakor, és utána nézünk a dolgoknak. Jó oké ...
Vissza mentem 18óra után pár percel, a hölgy azt mondta, hogy a kézbesítő kikézbesítette a csomagot / küldeményt! Mondom igen? Ez érdekes, mert senki nem kopogott, csöngetett, nem hagyott semmi értesítőt, és a boríték "tartón" sincs semmi a nevemre. Felhívta a kézbesítőt, közben rokonom is beszélt a hölgyel telefonon, hogy mégis hol van a küldeményem stb ... jó oké utána néz ... eltelik pár perc, visszajön a hölgy, és mondja, hogy holnap (azaz ma Szombaton) kiküldi ide az akkor műszakban lévő kézbesítőt, és megbeszéljük vele a dolgokat, hogy mi merre, hány méter ... oké ...
Várom - várom a kézbesítőt, senki ... 13:30 fele szépen beballagtam a postára, és utána kérdeztem a dolgoknak (az a hölgy naná hogy nem volt ott), beszéltem egy másik hölgyel, (akinek ugye ujra előkellett adnom a sztorimat) és azt mondta lehetetlen, hogy ma kijöjjön hozzám a postás, mert ma nincs is kézbesítés, de mondom ezt mondták, hát Ő szerinte biztos, hogy nem mondtak nekem ilyet ...
Hétfőn mehetek vissza, akkor talán kiadják a postás nevét - telefonszámát, és lehet panaszt benyújtani, de hogy a küldeményem meglesz-e az jó kérdés ...
Amúgy egy buborékos boríték volt, benne XY dologgal, elsőbbségivel + ajánlottan volt feladva! Én úgy tudom amúgy,hogy a postás abban az esetben hagyhatja ott a csomagot vagy levelet ajánlott küldemény esetén,ha a postaládákat olyannyira biztonságosnak tekinti hogy onnan kivenni, ellopni, kinyitni a ládát nem lehet. Itt nálunk nincs postaláda, csak ilyen levél tartó szerűség (mivel nem sima panel ház ... ) szóval akkor a postás baszta el a dolgot. Azon is gondoltam, hogy valamelyik lakó vette el, de kétlem, vannak itt fizetős ujságok - magazinok, mégsem nyúl hozzá senki, szóval már csak a postásra tudok gondolni ... :U

Várom az ötleteket, hogy ilyen esetben mit lehet tenni / Ti mit tennétek.

:R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.