Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Női modellt akarok sminkelni, tudtok valami jó tutorialt hozzá, hogy lehetne a legjobb hatást elérni?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7952) BonFire válasza ViZion (#7950) üzenetére


BonFire
veterán

Naná! A versengés vagy verseny feljeszti a képességeket. Aki nem vesz benne részt, ellustul.

Wyll: 800 Mbps HD MP4-ben 1 perc 11, csak 3,89 MB!

Egy bizonyos képkockaszám és szín fölött nem éri meg GIF-et gyártani, mert baromi nagy bír lenni, és a mai tömörítési algoritmusok a porig alázzák. No, meg lehet flash videót is csinálni, swf kiterjesztéssel, ami még ennél is kisebb bír lenni, mert az csak a tényleges mozgásokat fényképezi le, a többit összeköti állóképekkel, amit pl az Adobe Captivate csinál. Csak azt nem mindenki tudja lejátszani. De egyébként nagyon jó videókat csinál nagyon takarékosan. És lehet ugye interakív is, mint minden flash.

Erről jut eszembe! Öltöztesd fel a néniket! — interaktív videó Alul kommenteljétek, hogy a csúnya fekete sávokat szedjék le a videóról! :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7953) PowerBuldog válasza BonFire (#7952) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hát izé. Ez a videó csak annyira interaktív, hogy rákattintasz valamire, és átdob egy másik videóra. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7954) Wyll válasza BonFire (#7952) üzenetére


Wyll
őstag

Neked videóismeretek tekintetében helyzeti előnyöd van, mert a blogod kapcsán már kikupálódtál a témában. Mondhatnám úgy is, hogy tőled ez a minimum ;]

Amúgy mivel csinálsz ilyen jó videókat?
Tömörítés mivel megy? ffdshow?
Csinálhatnál egy tutorial-készítő tutorial-t :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7955) Dluinet válasza Wyll (#7954) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez jó: "Csinálhatnál egy tutorial-készítő tutorial-t" :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7956) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Sziasztok!
Némi PS segítségre lenne szükségem. Készítenem kellene PS-ben egy CD-t, mármint a nyomtatandó felületét. (Kör, közepén lukkal... :) ) Van erre valami egyszerű, de korrekt plug-in?
Mindennemű segítséget köszönök előre is! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7957) Dluinet válasza Bogyó bá' (#7956) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Vektorgrafikus eszközök

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7958) Bogyó bá' válasza Dluinet (#7957) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi, végigrágom magamat rajta! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7959) BonFire válasza Wyll (#7954) üzenetére


BonFire
veterán

A Camtasia Studio 6-ost használom ezekhez. Be lehet állítani a felbontást, meg hozzáadni a szöveges és egyéb magyarázatokat; gyorsítani-lassítani; áttűnéseket belerakni, meg hangot.

A végén pedig MP4-ként mentem. Nem tudom, milyen kodeket használ, talán ffdshow-t. 800 kbps-ra állítva default értéken. Így méretre elég kicsi bír lenni, és ez jó, ha viszonylag statikus képekből készítünk videót.

Amúgy a program elsajátítása pofonegyszerű, nagyon puritán, de első indításkor feldob tutorialokat, amiből meg lehet tanulni a kezelését.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7960) BonFire válasza Bogyó bá' (#7956) üzenetére


BonFire
veterán

Én csak a saját módszeremet tudom javasolni. Lemértem vonalzóval, mi mekkora, aztán vektoros ellipszis rajzolóval megrajzoltam. Be kell kapcsolni a rácsot, valamint a vonalzó és a segédvonalak is segítenek, már ha inch helyett cm-re vagy mm-re állítod a vonalzót.

Gyakorlatilag semmi más nem számít, csak a körök mérete. Utána egy gombnyomással úgyis el lehet rendezni a dokumentum közepére pixelpontossággal, szabályosan.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7961) ViZion válasza Bogyó bá' (#7956) üzenetére


ViZion
félisten

nero cover designer esetleg? Nem plugin, ez progi, a Nero része, shareware-ként is működik.
Vagy gugli "Photoshop CD cover template" letölt, áthegeszt, pihen :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7962) Bogyó bá' válasza BonFire (#7960) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi mindenkinek, pont ezt próbálom csinálni...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7963) ViZion


ViZion
félisten

Ebédhez... Jó mulatást!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7964) BonFire válasza ViZion (#7963) üzenetére


BonFire
veterán

Már nem azért, mintha előítéleteim lennének, de amikor ott nekiállt az egész utat elfoglalva bénázni a beparkolással, ott kapásból megmondtam, hogy ez nő. És lőn, amikor kiszállt és átadta a kulcsot a fekete úrnak, hogy beparkoljon.

Amelyik padlógázzal kivitte a kaput és felfordult, az is nő volt, Mint amelyik az automata sorompó oszlopának hajtott neki, balra tekert kormánnyal.

A parkolási mizéria még érthető; azt mondják: a nők kockázatkerülőbbek, ezért nem mernek a bizonytalan (szűk) helyekre beparkolni, továbbá lehet valami a térlátás elméletében is. Márhogy a férfiaké jobb. De a hülyeségre nincs mentség. Ahelyett, hogy megfordulna a kocsival, inkább kitépi a benzinkút töltőcsövét a helyéről. Ehhez már abszolút tyúkszerűnek kell lennie, hogy Laár András szavaival éljek.

De azért jó volt. :C

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7965) Bogyó bá' válasza ViZion (#7963) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Jót röhögtem, kösziI!! :))

A legutolsó beparkolós az nem semmi volt!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7966) Wyll válasza BonFire (#7964) üzenetére


Wyll
őstag

Nem az a durva ebben ombre, hanem hogyha én akarnék sem tudnék fejre állítani egy autót :DD :DD
Amúgy a videók elég régiek valószínűleg, már mindet láttam :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7967) Wyll válasza Bogyó bá' (#7965) üzenetére


Wyll
őstag

Ráadásul nő csinálta, a videó állításával ellentétben!!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7968) BonFire válasza Wyll (#7967) üzenetére


BonFire
veterán

De ezt csak egy kaszkadőr csinálja meg, az is összetör pár autót, mire kigyakorolja, és ilyen szempontból tökmindegy, hogy a kaszkadőr nő-e vagy férfi.

A macsógyerek a telepről nem tud így beparkolni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7969) ViZion


ViZion
félisten

Ejnye, még ezen is variáltok? :N kocEkák. :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7970) Wyll válasza BonFire (#7968) üzenetére


Wyll
őstag

Abban nem vitatkozunk, hogy nagyon ügyes volt, én csak a videó végi feliratra reagáltam, hogy biza ezt akkor is nő csinálta, tehát azért ők is képesek ilyesmire:)
(bár kétségtelen, hogy nőből valószínűleg ritkább az ilyen)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7971) BonFire válasza Wyll (#7970) üzenetére


BonFire
veterán

Mivel nem egy életbiztosítás ez a szakma, nem válogatnak. Jöhet, akiben csak túlbuzog az adrenalin. Lehet nő is. Nem is gondolnád, mennyi adrenalista nő van, aki bungee-zik, bázisugrik, meg hasonló marhaságokat művel. Szabadfut. Vagy hogy hívják ezt magyarul, amikor a városi épületeket használják akadálypályául.

Ezek vadbarmok! El bírom képzelni, amikor egy fánkzabáló hájas rendőr egy ilyet üldöz. :DDD Bár ezek oroszok, ott talán nem fánkot, hanem pirogot majszolgatnak a rend éber őrei. Ez a dolog amúgy majdnem minden országban tiltott, mert életveszélyes. No, de kapja el, aki tudja! :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7972) ViZion válasza BonFire (#7971) üzenetére


ViZion
félisten

uhh... durva, mintha magamat látnám... :D
Múltkor ilyen "vasmászósat" néztem. I gerendára felmászott, meg minden vacakra. Nyáron meg sem lehet fogni az ilyen szabadban lévő vasakat, azok meg másztak rajta...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7973) BonFire válasza ViZion (#7972) üzenetére


BonFire
veterán

Felétek is rengeteg ilyen terepakadály van, mi? :DDD

Viccen kívül, akitől mindez kiindult, az egy tanyasi gyerek volt, aki ezeket az erdőben csinálta. Aztán amikor a szülei úgy döntöttek, hogy beköltöznek a városba, nagyon elkeseredett volt, mert ott nem voltak vízmosások, kidőlt és álló fák, egyebek. Voltak viszont mesterséges akadályok, kerítések, balkonok, háztetők. Jobb híján ezeken kezdte el a szabadfutást, és járványt csinált belőle. Ha jól tudom, már Mo-n is van ilyen klub.

Szóval ez eredetileg egy egészségmegőrző, természetes akadálypályán lefolyatott akadályfutásnak indult, és ez lett belőle.

Azért mekkora fizikai erő kell oda, hogy az a kis ropi csávó az oszlopon megtartja magát "zászlóba", teljesen vízszintesen. A hivatásos testépítők elmehetnek a sunyiba. Pedig olyan kis gizda, mint én. És mekkora erő van benne. Pörög a falon!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7974) ViZion


ViZion
félisten

Na itt egy feladvány:

Elipse tool-al rajzolt kvázi-kör (ok, tojás.) kap egy stroke-ot, majd egy layer maskot, és a layer mask hide effects bepipálva, stroke egy része kimaszkolva. Megvan?
Utána ctrl+j, mert ez kellene pár méretben... majd ctrl+T és növelem... de lám, a layer maskot nem húzza nagyobbra... pedig össze van kapcsolva. a raszterizálás nem megoldás, mert ronda lesz.
Vélemény?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7975) Wyll válasza ViZion (#7974) üzenetére


Wyll
őstag

Nekem sem resize-olja :F, ez tényleg elég érdekes (gáz) :U

Ötlet1:
Csináld meg jó nagyban a kiindulási méretet, ahonnan már csak lefele méretezel, ekkor lehet raszterizálni.

Ötlet2:
Írd fel a méretezési százalékokat, így utána ugyanazon értékekkel (és persze ugyanahhoz a referenciaponthoz képest) átméretezheted a maszkot is.

Ötlet3:
Próbáld ki, hogy Illustratorban megcsinálod az alakzatot a stroke-kal, majd smart objectként beilleszted, és arra teszed a layer maskot.
Vagy: eleve a vectormask-os layert konvertáld smart object-té, és arra jöjjön a layer mask

Ötlet4:
Ez lehet, hogy a te esetedben pont nem alkalmazható, de hátha: szóval van olyan checkbox is, hogy "Vector mask hides effects"...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7976) ViZion válasza Wyll (#7975) üzenetére


ViZion
félisten

Sorban én is:
1. nem szép az sem. külön canvason nagyban meg nem volt időm/kedvem játszani, megoldottam mással, csak durva hibának éreztem, ezért dobtam ide.
2. macerás, mert el is kell forgatni, és sietős volt.
3. szerettem volna csak egy ívet az oválisból. Ezt kellett volna val. szeg, akár smart object nélkül is, síma eps-be exportálva.
4. ha a vector mask fedi az effektet, az nem jó, mert a külső stroke egy részét akartam kitakarni, azt meg ezzel nem lehet

Azért valóban gáz, ezt vmiért nem is gondoltam volna -bár használtam így, de nem méreteztem át. :F

BonFire, ezt is javíthatnák a CS6-ban (Te küldesz nekik egy "Ajánljuk, hogy javítsátok!" listát), nem kérek a bug megtalálásáért pénzt :D , de ajándék CS6-al meglephetnek, címem tudod :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7977) BonFire válasza ViZion (#7976) üzenetére


BonFire
veterán

Egyelőre azt próbálom kitalálni, mitől vagyok két napja megint dögrováson... Valamint azt, hogy az asztali gépről miért nem nyit meg semmit a böngésző! Még a Google-et sem. Megnéztem: pingre jó. Torrent megy. UDownloaderrel meg a letöltés. De sem Firefox-szal, sem Internet Explorerrel nem tudok egyetlen oldalt sem megnyitni!

Ez érdekes lesz... :(((

Aszongya tegnapelőtt egy gyerek a TESCÓban az eladónak, hogy a webkamera kompatíbilis-e Windows8-cal? :DD Szegény csaj azt se tudta, mi az? Mondom neki: rá van írva, hogy XP-vel és W7-tel kompatibilis. Erre azt mondja, de neki Windows 8 van felrakva a gépre. Egy haverja hozta!!!

Asszem 2012-ben fogják kiadni, és nem is biztos, hogy Win8 lesz a neve! Mekkora gyökerek vannak! :DDD

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7978) ViZion válasza BonFire (#7977) üzenetére


ViZion
félisten

Háát a netes rész az lehet vírus is, vagy a kapcsolatot esetleg vmi elállította.

Tescós srácnak igaza van, a fene se' akar pár év múlva drivereket keresgélni.
Attól, h 2012 (vagy utána) jelenik meg, még lehet nekik, ezt már tudjuk, mert a kalóz verzió előbb megjelenik :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7979) ViZion


ViZion
félisten

Nah, még egy hiba: CS4, a polygonal lasso bezárja a selectiont kattintás nélkül, ha kb. 2 mp-ig nem kattintok... erre vmi megoldás?
Gondolom win-es probléma, mert korábban nem volt ennyire durva.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7980) Met válasza ViZion (#7979) üzenetére


Met
nagyúr

Az egér beállításainál nincs bepipálva, hogy oda ugorjon ahova gondolja, hogy akarod?
Nem tudom mi a szakleírása :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7981) ViZion válasza Met (#7980) üzenetére


ViZion
félisten

Pontosság javítása? Ki van kapcsolva :)
Wayteq p10-et akartam kivágni. Kis jpg. Ott folyamatosan vacakol, másik doksiban nem, illetve korántsem ennyire. ehh... Körbepeneltem, bár olyan gáz a kép, h inkább rajzoltam volna újat. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7982) BonFire válasza ViZion (#7979) üzenetére


BonFire
veterán

Ezt néhányszor én is észrevettem, bár én azt hittem, túlterheltem a rendszert, és ilyen hibával válaszolt. Mert ugye nyomja az ember a szóközt meg egyebeket miközben lasszózik, de csak az utóbbi időben vettem észre ezt a furcsaságát.

Nem tudom, hogy egyáltalán hibának számít-e.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7983) ViZion válasza BonFire (#7982) üzenetére


ViZion
félisten

lejjebbvettem a PS-nek szánt RAM mennyiségét, most jobb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7984) plajos


plajos
aktív tag

Sziasztok!

Van négy egyforma méretű jpeg képem.
Valaki leírná pár mondatban hogy tudok ezekből animált GIF-et készíteni?
PS+ImageReady megvan.

Köszi.

(#7985) pufancska válasza plajos (#7984) üzenetére


pufancska
tag

Itt elég jól elmagyarázzák: Itt ni és itt is

[ Szerkesztve ]

(#7986) BonFire válasza pufancska (#7985) üzenetére


BonFire
veterán

És az enyémet be sem linkelted!

Tudod ugye, hogy ezért a kénköves pokol legsötétebb bugyraiban fogsz szurokban főni, örökkön örökké; a kárhozottak lélekszaggató, és soha el nem haló sikolyával az ajkadon, és a patásördögök üvegszilánkos, csilis vazelinnel fognak minden nap hátulról... :DDD Na, jó. Inkább nem folytatom.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7987) plajos válasza pufancska (#7985) üzenetére


plajos
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#7988) Wyll


Wyll
őstag

Ki ismer magára?

:D :DD :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#7989) BonFire válasza Wyll (#7988) üzenetére


BonFire
veterán

Há-há! A könnyem is kicsordult. Bár én is szoktam gonoszkodni ritkán, azért ennyire aljasba nem mennék le soha. Maximum azt mondanám, hogy nincs kedvem megcsinálni, forduljon máshoz, és kész. Ez tiszta beszéd. De a sok bullshit, amit összehord, és megideologizálja, hogy miért nem csinálja meg, az egy rettenetesen cinikus ember képét festi elém, aki a más bánatában leli örömét, és kéjesen dagonyázik benne.

Emellett macskabarát vagyok, évtizedekig voltak macskáim, úgyhogy a kérővel is azonosulni tudok.

Az teljesen más lapra tartozik, hogy a designernek valószínűleg abszolút igaza van abban, hogy egy utcára szökött szobamacskát valószínűleg az első útkereszteződésnél már kivasalta egy kocsi. Az enyém is így járt, mert nem ismerte a külvilágot. Ilyen esetben nyomoztatni és reménykedni dőreség. De a reményt elvenni a másik embertől, az a rosszindulat netovábbja.

Ez egy rendkívül cinikus, kiábrándult és nárcisztikus ember jellemrajza. Ilyen nem vagyok, és hál' istennek nem is ismerek ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7990) ViZion válasza Wyll (#7988) üzenetére


ViZion
félisten

Isteneeem... A LOST-ost vártam, nekem elsőre az ugrott be. Az elején jó, de a végén a kalapos már túlzás volt.

Hogy én mit tennék? Elküldeném amit kér, és ha időm engedi, akkor pár vicces variációt is.
Pl. Gumiszervizes komám hirdetésének is csináltam 3 változatot, 2 csajos-muffos-gumis, és ami az újságba való... Poén is, de nem rabolom az idejét.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7991) BonFire válasza ViZion (#7990) üzenetére


BonFire
veterán

"..a végén a kalapos már túlzás volt."

Ezt kifejthetnéd egy nehezebb felfogású fórumtársadnak, mert ezt nem értettem. Talán arra akart célozni vele, hogy már régen "nyúlszőr" kalap formájában reinkarnálódott a cicus? :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7992) ViZion válasza BonFire (#7991) üzenetére


ViZion
félisten

Azért sok, mert ekkor már elég konkrét kérés volt a tartalmat illetően, és írta a jóember, h szeretné sokszorosítani, stb... ez már nem poén, a korábbiak még viccesek is, de itt már csak erőlködés, és akár egy barátság vége is...

Egyszer a kutyám beteg volt -a fertőzött kullancs nem tréfa. Roti, kiképzés alatt... tehát nem is volt olcsó. Amikor az orvos rendelt délután, nem akartak elengedni, hogy elvigyem: mondtam, hogy elviszem orvoshoz -ha állást kell keresnem az sem probléma. Főnök lapított, a felesége mondta, hogy menjek (kb. egy órával korábban léptem le, szal a GDP-ben nem hinném, hogy látszódott).

Ha valakinek a szívéhez nő egy ilyen "vacak", akkor azért nehezebben veszi a tréfát...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7993) BonFire válasza ViZion (#7992) üzenetére


BonFire
veterán

No, látod én pont az ilyen miatt már az első hülyeségél hanyagoltam volna, és megkértem volna mást, mert elejétől fogva látszott, hogy a másikat totál palira veszi, és heccelődik, méghozzá eléggé durván.

Persze az egész sztori hitelessége is megkérdőjelezhető. ?Fail?

Na, jót offoltunk ma is.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#7994) zetecR


zetecR
addikt

Egy Corelben megszerkesztett vektoros logót szerenék PS-ba importálni további effektezésre.
Hogyan tudom a legegyszerűbben megoldani?

(#7995) Dluinet válasza zetecR (#7994) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Save as .AI (Adobe Illustrator formátum)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7996) zetecR válasza Dluinet (#7995) üzenetére


zetecR
addikt

És a Ps-ba hogy a legegyszerűbb bevinni az Ai-t?

(#7997) Dluinet válasza zetecR (#7996) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Importálás vagy megnyitás

esetleg átnevezed PDF-é

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7998) zetecR válasza Dluinet (#7997) üzenetére


zetecR
addikt

Nekem az Importnél Video frames, Notes és Wia szerepel. :F

(#7999) Dluinet válasza zetecR (#7998) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bocsi, tényleg, az import alatta vagy felette van a Places

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8000) Wyll


Wyll
őstag

Másnak is van CS6 kívánságlistája :P

Mondjuk ők nagyon iPhone specifikusak, mert ahogy nézem, csak arra meg Mac-re fejlesztenek, de azért jó látni, hogy nem csak nekünk hiányoznak dolgok.
A legtanulságosabb talán a linkelt kontakt-ember, akivel a jelek szerint sikerült érdemi eszmecserét is kialakítani.

Plusz a lista végén vannak "3rd party" javaslatok is, lehet bekerülhetnénk... :B

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.