Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) WhiteWalker válasza mézespálinka (#649) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak így meg a látogatók fognak lekopni...

(#652) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nincs arra mód, hogy a felhasználó (vagy ahogy az álláspontokat látom: kihasználó) megszűrje, akár kötelező heti frissítés mellett, hogy milyen kategóriájú reklámokat láthasson?
Mert bármennyire is tök jó, hogy a vodafone-nál X-Y red csomagot kaphatok, ha jelenlegi mobilhasználatommal az évente egyszer a minimummal feltöltött Sim kártyámon is marad kb 1000 forint.
Tök jó, hogy a cik közben úszik a telenorlogó, de én pont tőlük jöttem el, a még mindig olcsóbb másikhoz...
Hogy azt ne említsem, mikor egyszer mobilon próbáltam egy cikket olvasni, és egy 3d-s, mozgó reklám a felette lévő bekezdést 5x kitakarta, amíg attól is zavarva végre túljutottam rajta, mert az ugye mindenkinek hasznos...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#653) gygabor88 válasza ledgeri (#652) üzenetére


gygabor88
tag

az évente egyszer a minimummal feltöltött Sim kártyámon is marad kb 1000 forint.

Azt hittem én vagyok az utolsó ilyen földlakó.

(#654) laceszgamer válasza WhiteWalker (#651) üzenetére


laceszgamer
addikt

Totál fizetős sehogy sem megoldás, mivel nem egyedi a tartalom, mármint tesztek ilyesmik, akkor az emberek máshol olvasnák, a forum és a blogok amik így úgymond olyasmi ami máshol nincs ugyanez.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#655) laceszgamer válasza gygabor88 (#653) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem. :D Én is csak azért szoktam tölteni mikor jön az SMS, hogy töltsem vagy lejár. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#656) #95561216


#95561216
törölt tag

Két dolgot tennék hozzá kicsit gondolkodva a témán:

1. A felső reklámot (ITSH-hülyegyerek, PS4) eddig is láttam, viszont mióta a macska ugrál a pofámba, azóta ötödannyit nézem az oldalt. Nálam ezzel bevételkiesést értetek el, just sayin'.

2. Félmegoldás mellett biztosan nem fogok prémiumra előfizetni, mert nem fogok a potyautasok helyett is fizetni. Csináljatok rendes, kötelező paywall-t, és akkor majd eldöntöm, hogy megér-e nekem annyit az oldal, de amíg nem álltok be valamelyik megoldás mellé, addig lesztek szivesek békén hagyni a hülyeségekkel.

Peace.

(#657) csako válasza laceszgamer (#655) üzenetére


csako
veterán

Én is szinte csak ezért, vagy ha elfogy a Maraton-net véletlen :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#658) WhiteWalker válasza laceszgamer (#654) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A tesztekek , híreket el tudnák máshol is olvasni , ez tény , de itt azért van egy aktív fórum közösség , ami máshol nincs meg. Szinte mindenre van válasz.
Élő , lélegző portál - idézőjelbe.

Nekem megérné ez egy havi előfizetést.

(#659) Parci válasza #95561216 (#656) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

segítek: amióta macska ugrál és csak annyi lenne a dolgod, hogy ingyen egy mozdulattal kikapcsold a blokkert, nem látogatod az oldalt, ha viszont full fizetős lenne, akkor "meglátnád".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#660) Parci válasza WhiteWalker (#658) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, erre most is adott a lehetőség, prémiumként no reklám és van havidíj :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#661) laceszgamer válasza WhiteWalker (#658) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát épp ezt írtam, hogy a blogok és a forum ami olyasmi, hogy máshol nincs meg ugyanez a tartalom.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#662) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Egyik ilyen poéngyűjteményes oldalt lestem az imént, és elnézést, de valahogy erről annyira beugrott az itteni reklámos dolog. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#663) laceszgamer válasza laceszgamer (#662) üzenetére


laceszgamer
addikt

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#664) laceszgamer válasza laceszgamer (#663) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak nem engedte linkelve az alap oldal.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#665) Barthezz2 válasza laceszgamer (#664) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezért inkább írtál 3 hsz-t?

Everybody lies.

(#666) bzoley válasza Parci (#659) üzenetére


bzoley
veterán

Én teljesen megszerettem ezt a cicát :)
Eleinte nyomkodtam a kikapcsolom gombot, de újabban már a következő oldal linkjét nyomom inkább.
Figyelmeztet, hogy fölöslegesen ne csesszem el az időmet. Jó cica ;)
És így mindenki boldogabb.

[ Szerkesztve ]

(#667) laceszgamer válasza Barthezz2 (#665) üzenetére


laceszgamer
addikt

Utsó kettőt szúrtam el ilyen téren de az első és a második között nem két perc telt el, nem tudtam már szerkeszteni mikor feltünt hogy nem lehet közvetlen linkelni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#668) Parci válasza bzoley (#666) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a kikapcsolom gomb ugye nem kapcsolja ki az adblockodat, azt neked kell(ene). tehát a figyelmeztetésre mindegy, hogy mit nyomsz. örülök, hogy most eldicsekedtél vele, hogy még így sem kapcsoltad ki az adblockert, klassz.

a statok szerencsére nem téged igazolnak, sokan támogatóbban állnak a kérdéshez :K

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#669) bzoley válasza Parci (#668) üzenetére


bzoley
veterán

Hajrá, szurkolok nektek ;)
Nem rajtam múlt. Eleinte úgy gondoltam, ha előfizetek, mindenkinek jobb lesz. De ahogy teltek a hónapok azt vettem észre, hogy csak nektek jobb, nekem így is egyre rosszabb. Így inkább azt választottam, ami nekem jobb. Ítélj el érte nyugodtan. Már csak megszokásból járok ide, de a cica majd leszoktat.

(#670) Parci válasza bzoley (#669) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van ez így. szia!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#671) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Holnap megnézem, mi lett a hungary akármivel, amit mondagattatok. Ugyanis nem tudtam belépni laptopról. Közben a mobilos nézet is szarakszik, hogy belépés után nem tudok írni, mert a token invalid. :F
Kopipészt a szöveg plusz egy új belépés eddig megoldotta. Remélem nem lesz rosszabb.
A laptopot meg holnap kapcsolom be csak.
Amúgy ha minden igaz én is prémium tag vagyok, de gonosz cica allergiás rám valamiért.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#672) Parci válasza Polarstar (#671) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha be vagy lépve, nem láthatsz cicát (prémiumoknál egyszerűen ki van kapcsolva az egész ellenőrzés). ha nem vagy belépve, a rendszer nem tudja, hogy "prémium tag vagy".

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#673) Dumi86 válasza Parci (#672) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. SMS-es prémium előfizetés mikor várható esetleg? Mert ugye vannak azért olyan emberek akiknek nincs bankkártyája avagy paypal.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#674) azbest válasza Dumi86 (#673) üzenetére


azbest
félisten

Fizetnél dupla annyit, csak hogy sms-ben tölthesd? Ugyanis marha nagy jutalék százalékkal lehet olyat.

Bankszámlája kb mindenkinek kell legyen manapság már. Pláne, ha van munkaviszonya. Kártyád pedig gyakorlatilag már ingyen is lehet [link]

(#675) Parci válasza Dumi86 (#673) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz sms nálunk, tényleg konkrétan 50%-ot leszed a szolgáltató+közbülső cég.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#676) Diron


Diron
újonc

Anti-AdBlock az oldalon? Most nem azért, de SENKI kedvéért NEM fogom kikapcsolni, inkább azt is blokkoltam, hogy egyáltalán bejöjjön a figyelmeztető... És ha még jobban próbálják ellehetetleníteni, akkor annyit is ér, és többet se nézek fel ide...
Fizessen aki akar... de minek, ha ingyen is meg lehet oldani(?!)
...már bocs

[ Szerkesztve ]

(#677) DS39


DS39
nagyúr

Mobilon ez a mozgó Vodafone reklám meddig lesz látható?

(#678) cskamacska válasza Diron (#676) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#680) Polarstar válasza -Skylake- (#679) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Remélhetőleg a Diron név nem Diron Gábor nemzetkőzleg ismert ékszerész személyisigét takarja.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#681) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Alapjában véve gusztustalannak, etikátlannak és a látogató, az oldalra betérő semmibe nézésének tekintem a mostani minden egyes napi friss oldalbetöltés utáni adblocker elleni lázongást, a brutális erőszakosságú pop-up-ot, a forintokért erőszakos kuncsorgást. Olyan ez amikor láthatóan nem egy hajléktalan, erőszakosan rohangál a kocsik között a kólás poharával, hogy dobjanak bele egy kis aprópénzt (közben erőszakosan dörömböl az ablakokon és kopogtatja az aprópénzes pohárral). Jócskán több ez, mint amit a türelmi küszöb még elbír. Több, mint 10 éve fórumozok itt (régi időkben még nem volt lehetőség a név cserére, a régi nick-name-t nem használtam és admin is új regisztrációt javasolt), ez alatt rengeteg embernek segítettem, s mivel éves szinten több ezer ügyfelem volt (telekommonikációs front területen dolgoztam, s dolgozok jelenleg is (bár már jelenleg vállalati szegmensben)), rengeteg betérőt is generáltam, aki ha a mobilkészülékekről akart releváns és hiteles leírást vagy bárminemű tapasztalatot - azt ide irányítottam. Nem, nem fogok fizetni, elvi szinten sem elképzelhető ez számomra, megszolgáltam már itt ezt. Az adblock listám is ~ 10 éves. Kevés dologban, de a szabad akaratom tiszteletben tartásában nem tűrök el kompromisszumokat. Olyan ez, mint amikor valaki eldönti azt, hogy akar-e egyáltalán tv-t, tv csatornákat nézni, vagy majd reklámszünetek nélkül megnézi az adott tartalmat más platformon.

Ez azt hiszem, hogy nekem egy olyan pont, amikor kijelentem, hogy itt az ideje lezárnom magamban ezt az oldalt. Bár sok időt, örömöt, bánatot, töltöttünk együtt, de a páromtól is sűrűn megkaptam, hogy miért bújom mindig. Most már nem kell majd erre az oldalra, az itteni tartalomra ilyen szinten időt sem szánnom.
Ha egy-egy lényegre törő információ kell, azt megkeresem, de a fórum életét a jövőben nem kívánom építeni, s nem kívánok hozzájárulni sem. Ha ennyire tenyérbemászóan, erőszakosan nyomuló az oldal akkor az számomra két alternatívát jelenthet: a, Soha többé nem látogatom meg (ahova elsőként térek be és ez fogad, ott garantált). b, Bár sok örömet okozott az oldal - de amennyire csak lehet végleg elköszönünk egymástól (nagy ritkán egy lényegre törő keresés és pont).

100 százalékig biztos az, hogy nem egy-egy ember érez így, főleg egy olyan világban, ahol az informatikai megoldások, a kényelmi lehetőségek, az interneten eltöltött idő testre-szabhatósága, minőségi időtöltésre formálhatósága életforma - de az is biztos, hogy sok százból, tömegekből csak egy-egy ember ad is hangot ennek. Remélem megtisztelitek a fórumon töltött éveimet, évtizedemet azzal, hogy az utolsó véleményem tiszteletben tartjátok és nem elkendőzitek, cenzúrázzátok.

Kívánom, hogy találjátok meg a számításotokat a jövőre nézve - de abban biztos vagyok, hogy ez nem a helyes út.

Üdv.:
'Soulfly842'

(#480) Rhino666

Idézlek téged:
"nálam annyit értetek el, hogy annak ellenére, hogy eddig gondolkodás nélkül bármi problémával a pH! fórumra léptem be, most minden egyes alkalommal kicsit szívom a fogam, hogy "biztos olyan helyre akarok menni, ahol szó nélkül, egyoldalúan változtattak a felhasználói szerződésen (amit nyilvánvalóan minden egyes belépéskor végigolvas az ember :U ), megkértek rá hogy kapcsoljam ki a reklámblokkolót, majd bosszantással is próbáltak rávenni és amikor kifejeztem az aggályaimat, inkább elküldtek a f@szba ahelyett, hogy megköszönték volna a konstruktív kritikát". És nem hiszem, hogy egyedül volnék. :("

Én már ezen nem fogom szívni a fogamat sem, most ezzel már át is lendültem... csak az durva, hogy az ilyenek oldalak nem ismerik fel, hogy az újonnan betérők hány százalékát vesztik el, illetve, hogy az egy-egy - ennek hangot adó - csak a sok százból, vagy ezerből egy.

A többi érdektelenül lemorzsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#682) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#681) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#490) Parci

Lábjegyzet: az már régen rossz, ha már csak a konverzióban gondolkodik egy ennyire erősen közösség alapú felület, és a kampány sikeresség felől határozza meg a fórumozót, az olvasót (biztosan nem a látogatók szempontjából megközelítve írod ezt, hiszen utána az akár megduplázható reklámkapacitással, potenciállal folytatódik az érvelés).

Lehet, hogy nem gondolod, hogy közösséget bomlasztana ez az egész, de közvetetten a hétköznapi tapasztalatokban ez nem is kérdés. Rohadt rossz érzéssel tér be így az ember. Még akkor is ha csak egy gomb... 3-5 különböző eszközről térek be egy nap, ettől több betöltést nem is generálok már emiatt sem, s mindig ezt a ..... popupot dobálgatja csak be. Nekem ez nem fér bele. Egy régi elvesztett tag lehet érdektelen, hiszen van ezernyi másik. Lehet úgy kerültem meghatározásra, hogy 'úgyse teremet bevételt, tehát értéktelen tag' holott elég direkt módon mégis, hiszen rengeteg olyan embert is irányítottam a munkám miatt egy olyan platformra, olyan fórumra, vagy csak egy cikket elolvasni, ahova lehet soha nem jutott volna el.

A profitabilitást értem, azt is értem, hogy az adózott eredmény 2015 után tavaly mégis javult (a látszólag látható tartalma, összegszerűsége), s az erőszakkal újabb javulás volt valószínűleg elérhető 2019-re. De a minőségi hozzáadott tartalom, a hozzáállás, az olvasó, a látogató véleménye, szabad akarata csorbát szenvedett. S én vagy egy Parci, csak a tömegekből az egy-egy megszólaló vagyok. Lehet neked vagy egy-egy érdekeltnek csak egy szélsőséges 'fellángoló' kommentelő, de nem vagyok az a fórumtroll, aki a saját örömködésemre írom ezt le (fájó szívvel hagyom is itt az oldalt) - csak a figyelmet akartam felhívni, hogy ez nem egy egyedi/egyszeri vélemény. Csak mások veszett fejsze nyelébe nem fektetnek ilyen lélegzetvételű energiát sem. Csak marad a VISZLÁT.

Én is ezt mondom, viszlát! - talán majd jobb belátásra tértek.

[ Szerkesztve ]

(#683) D1Rect válasza Soulfly842 (#682) üzenetére


D1Rect
félisten

Bro, ennyi energiával amit a 2 hsz-be beletettél, az egész utcában ki tudtad volna kapcsolni az adblockot.
Nekem se tetszik sok minden, de a fórum még a jelenlegi leépült formájában is jobb, mint amit magyarul bárhol elérhetsz.
Sose láttalak fórumozni, nekem tuti nem fogsz hiányozni, csak magadat szívatod, ha inkább lelépsz. Ph-éknak meg tök mindegy, hogy nem jössz vagy adblockkal jössz.

(#684) lezso6 válasza Soulfly842 (#681) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez még mindig durva, hogy valaki kemény erőszakként éli meg, hogy egy oldal napi pár alkalommal (!) feldob neki egy szöveget, hogy "bocs, de ezzel a viselkedéssel az oldal létét veszélyezteted".

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#685) #12901120


#12901120
törölt tag

Engem speciel a macskás kép jobban bosszant, mint maga a figyelmeztetés megjelenése... :U Na meg az, hogy viszonylag sok idő telik el, amíg felbukkan az üzenet. Nem lehetne megoldani, hogy az oldalra lépést követően 1-2 mp-en belül megtörténjen?

(#686) S e t h válasza #12901120 (#685) üzenetére


S e t h
nagyúr

Infantilis, de gondolj bele, hogy nagyjából mindenkinek meg kell felelnie, nagyjából az átlag fórumozóhoz közelinek kell lennie.
Nem tudom milyen szintet képvisel a fórumozók többsége, talán jobban elfogadják és meg is "bocsátják" egy ilyen képet látva.
Jobb hirtelen nekem sem jutna eszembe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#687) DS39 válasza S e t h (#686) üzenetére


DS39
nagyúr

de minek a kép? macska nélkül is átmegy az üzenet.

amikor más esetben error page van, ott is felesleges (WC-s macska, stb), komoly oldalakon ezt nem használják.
(nyilván poénnak van ez gondolva, de annyira nem az)

(#688) Parci válasza DS39 (#687) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most komolyan a macska szükségességén fogunk filozofálni? ártani nem használ, ennyi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#689) Intruder2k5 válasza DS39 (#687) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor nem kellenek egyéni arcképek se, mert hát komoly oldal. Legyen mindenkinek egy fekete-fehér sziluettje és kész. Sőt, smile-k sem kellenek. Ez tényleg ekkora gond?

(#690) Diron


Diron
újonc

Előttem szólóknak is igazuk van, hogy NEM saját tartalmakért fizessek? Amit máshol is megtalálni. Vicc.
Különben is, ez az új dizájn valami átok... annyira utálom az ilyen kinézetű oldalakat, hogy el se lehet mondani. Annál jobbat nem utálok, mikor 30 féle elrendezésbe vannak a hírek, és akkor kapkodjam a fejem jobbra balra miközben görgetem az oldalt... Átláthatóvá tenni egy oldalt már nagy kihívás mi?

(#691) #12901120 válasza Intruder2k5 (#689) üzenetére


#12901120
törölt tag

A kettő azért nem ugyanaz, de nem vitatkozom, mert felesleges...
Maradjon így minden, mert ártani nem árt... :U

(#692) DS39 válasza Intruder2k5 (#689) üzenetére


DS39
nagyúr

véleményt formáltam a felvetett témában. ez olyan gond?
ha mindenki más imádja, akkor megtaláltátok a piaci rést.

egyébként ez a fajta cinizmus amivel reagáltok, nem szimpatikus. :(

(#693) lezso6 válasza DS39 (#692) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindenki elmondhatja a véleményét, viszont annak a következményét is vállalni kell ám. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#694) Intruder2k5 válasza DS39 (#692) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem cinizmusnak szántam, komolyan írtam. Ha Nálad a komoly oldal abban nyilvánul meg, vagy legalábbis ez az egyik előfeltétele, hogy a http error üzenetek csak karakteresek lehetnek, akkor abba a képbe nagyon nem illenek a rajzos arcképek se. Na de részemről lapozhatunk.

(#695) DS39 válasza Intruder2k5 (#694) üzenetére


DS39
nagyúr

megfordítom, inkább úgy fogalmaznék, hogy komolytalanabbá teszi. (üzemeltetői szemszögből)

a fórum avatar a felhasználói igényeket szolgálja. az egy feature egy + szolgáltatás.

de ennél jobban tényleg nem érdemes belemenni.

(#696) -Skylake- válasza Intruder2k5 (#689) üzenetére


-Skylake-
addikt

Elég nehezen tudom elhinni, hogy felnőtt emberek ennyire nem értik meg , hogy ki miről beszél. Tényleg nem érzed a különbséget a macskás mém és az egyéni arckép között ?
Átfogalmazom : az error page az, amit egy olyan oldalon jelenítenek meg , ahol mondjuk Abu ír cikket. A macskás kép az , amit egy olyan oldalon jelenítenek meg, ahol Synthwave ír cikket. Így szerintem könnyebb lesz megérteni a problémát.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#697) samujózsi válasza -Skylake- (#696) üzenetére


samujózsi
tag

Ezze most melyiküket sértetted meg? :U :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#698) villamos


villamos
őstag

Egyszerű. Blokkoljátok a cicás képet a blokkolóval (jobb klikk elem blokkolása) és utána csak az üzenet marad...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#699) -Skylake- válasza samujózsi (#697) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ha atgondolod , hogy milyen temaju lap a pH, biztos vagyok benne , hogy egybol megtudod a valaszt a kerdesdre. :)
Egyebkent pedig nem sertettem meg szerintem, ravilagitottam egy puszta tenyre. Neki is tobbszor megirtam, hogy nincs bajom azzal ahogy ir, elismerem, hogy jol ir, csak annak amit csinal egyaltalan nem itt van a helye. Ez nem egy ezoteria blog.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#700) samujózsi válasza -Skylake- (#699) üzenetére


samujózsi
tag

A két sértettből... egyiket sem ismerem :O ;]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.