Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) totya694 válasza Cucuska2 (#900) üzenetére


totya694
őstag

Egynlőre nem lesz. :(

Üdv:Attila

(#902) dqdb válasza Polarstar (#899) üzenetére


dqdb
nagyúr

Sima bankkártyás fizetésnél ott van minden esetben az opció, hogy ki váltson (persze eléggé elrejtve ahhoz, hogy elsőre ne lásd meg, ha nem tudod, miről szól a történet). Ha forintban kiírt összeget látsz a képernyőn úgy, hogy nem itthoni boltban vásárolsz, akkor a PayPal váltana, ekkor lépni kell, különben 5% környéki extra költséget jelent neked.

Itt tudod átállítani az alapértelmezett értéket (ami már állt nekem vissza, szóval ébernek kell lenni fizetésnél).

Samott: bankkártyás fizetésnél csak nyűg, hogy egyenként kell állítgatni. Azonban ha nem egy checkout folyamat részeként fizetsz, hanem levélben kapott PP számlát rendeznél és az nem forintban van kiállítva, akkor a felületen egyszerűen nem tudod beállítani, hogy ki váltson, mert hiányzik rá az opció, de ez az beállítás ott is hatásos.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#903) Samott válasza dqdb (#902) üzenetére


Samott
addikt

Koszi a tippet, eddig egyenkent allitgattam. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#904) Lauda válasza totya694 (#898) üzenetére


Lauda
félisten

Rokon bankkártyával kifizeti, te pedig kp-ban rendezed vele. :F Nem akarásnak általában nyögés a vége.

[ Szerkesztve ]

(#905) totya694 válasza Lauda (#904) üzenetére


totya694
őstag

Ez így igaz...

Üdv:Attila

(#906) -Skylake- válasza totya694 (#905) üzenetére


-Skylake-
addikt

Tudom, hogy meg fogom bánni ezt a kérdést , de miért nincs bankszámlád 2020-ban ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#907) rednifegnar válasza -Skylake- (#906) üzenetére


rednifegnar
senior tag

van neki, csak most szunteti meg (ha jol olvastam).
amugy az valami kotelezo alanyi dolog? mert sztem nem. lehet hogy kenyelmesebb az elet meg persze koltsegesebb is, de van akinek nincs, en is ismerek ilyet, sok esetben szivas, de meg mindig el nem halt bele szoval van elet a bankszamlan tul is barmennyire hihetetlen (ahogy okostelefon nelkul is lehet letezni, sot van akinek meg mobil teloja sincs, buta se, hihetetlen dolgok vannak am...).

A camera does not make art, the artist makes art.

(#908) -Skylake- válasza rednifegnar (#907) üzenetére


-Skylake-
addikt

Persze, hogy lehet bankszamla nelkul elni, csak nagyjabol 16milliard szolgaltatastol vagod el magad teljesen feleslegesen kezdve a ruhavasarlastol a netflixen at a szallasfoglalasig. Nyilvan nagyon okosan ra lehet mondani, hogy majd veszel ruhat boltba es fizezek kp-val, de ne csinaljuk mar ezt. Egy teljesen atlagos ember eleteben is millio+1 alkalom van , amikor majdhogynem elengedhetetlen egy bankszamla, egy olyan ember eleteben aki meg jobban hasznalja a vilagban elerheto szolgaltatasok sokasagat annak meg konkretan elengedhetetlen. Egyebkent onmagaban mar ott indul a kerdojel, hogy hogy kap fizetest (ahogy ezt felettem is irtak). Szamla nelkul nem tudsz semmit vasarolni kulfoldrol, ami vegtelen sok esetben oriasi megtakaritas, nagyon sok esetben pedig egyeduli lehetoseg. Nincs zene stream, nincs netflix , nincs hbogo , tehat az osszes ilyen jellegu szorakozas elveszik. Nincs vpn, soha , sehol , gyakorlatilag semmilyen softwaret nem tudsz megvenni sem szamitogepre, sem telefonra, semmire. Sok esetben meg kajat rendelni sem tudok a netpincerrol ugy, hogy nem fizetek kartyaval. Kulfoldi szallasfoglalas, repulojegy vasarlas mind kiesik. Konkretan reggelig irhatnam ezt a listat mert annyi mindent ra lehetne irni, hogy az megszamlalhatatlan. Mielott beleallsz, hogy tuti van ember aki ezekbol semmit nem igenyel elore megirom, hogy ebben en is biztos vagyok , de azt az 500.000 emberbol egyet ne allitsuk mar be altalanos peldanak. Ma ha valakinek nincs bankszamlaja az igen is extrem ritka eset, mert az emberek 9X% nemhogy a szorakozasat/ruhazkodasat/ilyesmiket nem tudna megoldani bankszamla nelkul, de konkretan az eletet sem. Arrol nem is beszelve, hogy itt meg a penzt sem lehet felhozni , mert ott a barion meg millio ilyen fintech szar ahol se szamlavezetesi dij, se semmi nincs nagyjabol. Ha valaki sokallja azt a havi ezer forintot cserebe azert a kenyelemert amit a bankszamla nyujt.
Szerk : egyetemre konkretan nem tudsz bankszamla nelkul jelentkezni, mert a reg dijat csak ugy tudod befizetni. Ha osztondijas leszel, azt bankszamlara utaljak, ha onkoltseges akkor bankszamlarol kell fizetned. Diakhitel ugyan ez. Tehat mar azelott is majdhogynem megoldhatatlan az elet bankszamla nelkul, mielott egyaltalan elkezdodne egy fiatalnak.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#909) BemAnyó válasza azbest (#886) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Szia semmilyen cooki add-ont nem használok, és képzeld sehol máshol, ÉRTSD: semelyik oldalon nincs ilyen problémám, több külföldi hardveres is oldalon van ugyan így hogy kedvesen jelzik hogy ne használjak reklámblokkolót (gondolom onnan az ötlet), de nem ugrál fel folyamatosan az üzenet sehol máshol csak itt,

és igen betölt az oldal, felugrik, kinyomom, felugrik 6mp belül, és amúgy kb teljesen alap beállításokon használom az operát, sőt most már az operán belül beraktam a kivételek közé a PH -z de nem segít,

(#910) BemAnyó válasza Parci (#885) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Igen, teljesen jól érted, pontosan ez a történet, beraktam a kivételek közé is az oldalt, de nem segített,

(#911) samujózsi válasza -Skylake- (#908) üzenetére


samujózsi
tag

Én pl nagyon jól elvagyok úgy, hogy havonta kiveszek az ATM-ből annyit, amennyire előreláthatólag szükségem lesz a hónapban, másra nagyon ritkán használok kártyát.
Így kevésbé költök ötletszerűen, mert állandóan a szemem előtt van, hogy mennyi van még a havi keretből.
Ruhát, cipőt meg... hát én addig nem veszek netről, amíg megoldható másképp is. Amígy tíz azonos méretűnek mondott ruhából, cipőből hét már méretileg sem jó, a maradék meg hordhatatlanul kényelmetlen, addig nem túl hatékony a netes vásárlás. (Hány hónap, mire megtalálom a megfelelőt?)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#912) Parci válasza BemAnyó (#910) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez csak akkor lehet, ha blokkolod a cookie-kat így vagy úgy. ugyanis a felugró izé egy füst alatt aztán be is állítja, hogy többet ne ugorjon fel -- ha viszont ezt az infót nem tudja elmenteni, mert blokkolva vannak a sütik, akkor értelemszerűen azt fogja hinni legközelebb is, hogy most jársz itt először és feldobja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#913) Parci válasza rednifegnar (#907) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyáltalán nem kötelező és nincs is semmi gond, csak jelen helyzetben mi nem tudjuk kiszolgálni, ennyi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#914) totya694 válasza -Skylake- (#906) üzenetére


totya694
őstag

Üdv!

Nos jelenleg még van csak a múlt esztendő vége igen csak negatívan alakult...

Volt több bankszámlám de több ízben váltottam (falusi takarék,FHB majd OTP)
Nem fejteném ki a gondjaimat mert kicsit hosszadalmas lenne.

Október elején megszűnt a munkahelyem de az egészségem sincs rendbe.Magasvérnyomás (ez már kezelt),sérvek,izületi kopások stb.
Majd az egyik vizsgálat során olyan mond az orvos ami minden beteg rémálma...
Onnantól egyből átértékelődik a világnézeted és nem az eBay-on megvehető 1%-os pontosságú lépésszámláló karkötő színe lesz a legnagyobb problémád.

Talán ezért daccolok azzal is,hogy egy adott országban ahol Forint a fizető eszköz miért nem lehet a legegyszerűbb "módon számlaszámon" kifizetni valamit?
Miért kell mindent túlbonyolítani?Barion,PayPal stb.
Jövedelem nélkül a bankszámla is csak egy + "költség" ezért akarom megszüntetni

Üdv:Attila

(#915) Lauda válasza totya694 (#914) üzenetére


Lauda
félisten

Tényleg nincs senki a környezetedben, rokon, barát, volt kolléga, aki a kártyájával ki tudná fizetni neked, te pedig készpénzben odaadod neki az összeget? Nem pizkálás, csak ötlet a megoldásra. Én szívesen segítenék ebben, hogy elutalod és kifizetem, viszont ahhoz be kellene lépnem az azonosítóddal, ami miatt bukik is a mutatvány.

[ Szerkesztve ]

(#916) DS39 válasza totya694 (#914) üzenetére


DS39
nagyúr

Szia!

Remélem az idei évben jobbra fordul a helyzeted. :)

"miért nem lehet a legegyszerűbb "módon számlaszámon" kifizetni valamit?"
ez nézőpont kérdése, de 4990 Ft-ot én biztos nem utalnék, mikor egy bankkártyás tranzakció gyorsabb, egyszerűbb (és ingyenes, az utalás csak megfelelő számlacsomag esetén).

[ Szerkesztve ]

(#917) dqdb válasza DS39 (#916) üzenetére


dqdb
nagyúr

4990 Ft-ot én biztos nem utalnék
Felette pedig én azért nem, mert a PP vagy bankkártya vevőt védő szolgáltatási hiányoznak :) Persze előfordul, ahol másképpen nem megoldható, de amíg van lehetőségem (akár másik boltból vásárlással), addig PP a preferált nálam.

És ugyebár eladói oldalról sem egyszerűbb a helyzet, míg a PP és bankkártyás fizetés automatizálható, és csak a hibás eseteknél kell emberi interakció, addig utalások esetében minden egyes tételnél szükség van erre. Valamint csak a bankok nyitvatartási idejében működik.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#918) Parci válasza dqdb (#917) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez utóbbi az, ami miatt nálunk nincs. nincs erőforrás rá, aki intézi az utalásokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#919) rednifegnar válasza dqdb (#917) üzenetére


rednifegnar
senior tag

nincs semmi baj az utalassal, irtam mar par penzugyi szoftvert es alap hogy az utalasokat fel kell dolgozni automatikusan, nyilvan vannak hibak,tevedesek es kezzel ellenorizni kell a kerdeses eseteket, de nem egy nagy csoda. persze azt is megertem ha van olyan ceg ahol ezzel nem akarnak foglalkozni mert az esetek nagy reszet lefedi mas tipusu kiegyenlites, max bukik par vevot de az meg belefer.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#921) donmackó


donmackó
őstag

Üdv!

Érdeklődnék hogy a Firefoxban található Facebook containert ér az oldalon használni? Nem használok az oldalon egyéb adblockert (kikapcsolás van a pH! - n) , viszont azt nem tudom hogy ezt ér-e használni. Én csak a Facebook elől rejtőzök. :D

Release the cable hounds!

(#922) Rimuru válasza donmackó (#921) üzenetére


Rimuru
veterán

Amig nem kapsz popupot addig er. :DDD

Egyebkent az onmagaban nem tilt semmit, csak sutiket kuloniti el.
Masreszt a PH alapbl blokkol (bizonyos) facebook kovetoket:

Vigyázat, csalok!

(#923) donmackó válasza Rimuru (#922) üzenetére


donmackó
őstag

Végül is igen, nincs popup. De az is biztos hogy nemrég kerülhetett deaktívvá a Facebook gomb, mert eddig jelölte is a Container a működést az oldalon, most meg nem. Ki érti ezt.

Release the cable hounds!

(#924) lezso6 válasza donmackó (#923) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyedül a nyereményjátékok oldalán van aktív facebook megosztás, azaz tud téged követni a facebook. Mindenhol máshol deaktiválva van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#925) Polarstar válasza lezso6 (#924) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez egy remek hír!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#926) donmackó válasza lezso6 (#924) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor ezért emlékszem rá. Utoljára azt néztem, amúgy szinte csak a fórumon járok.

Release the cable hounds!

(#927) Stan648


Stan648
tag

Sziasztok. Én is használtam korábban adblocker bővítményt. A lényeg mindenkinek más az ingerküszöbe. Nekem egy 2600X proci, 16GB ram és egy 970EVO SSD társaságában semmi problémát nem okoz egy reklám, ha nem olyan hogy a fél képernyőt kitakarja vagy tolakodó. Egyet használok csak az kifejezettten a youtube adblocker, mert az nagyon tolakodó, hogy megnéznék valamit és azzal indul, hogy elkezd ordibálni a reklám, tűrhetetlen. Ha valaki gyengébb géppel rendelkezik és nincs ssd-je úgy érzi lassabb a weblap betöltése stb. megfontolhatja pl. ramdisk használatát 256-512mb ram beáldozásával lesz egy hipergyors böngésző cache-e. Egyébként az mindentől gyorsabb, de esetemben az nvme ssd is megteszi. hdd esetén viszont csak próbáld ki. :)

Remélem nem kavartam ide be. Ha mégis bocsánat.

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#928) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A port.hu drasztikusat lépett, náluk nem is látható a tartalom, amíg nem kapcsolod ki a blokkolót.

https://port.hu/tv

[ Szerkesztve ]

(#929) Lauda válasza Intruder2k5 (#928) üzenetére


Lauda
félisten

Az atv videói közben például már található reklám és nem tudsz vele mit csinálni, ha vége, folytatódik a videó. Nem tudom mióta van ez náluk, a minap tapasztaltam. Gondolom egyre gyakrabban fogunk majd talalkozni a jelenséggel.

[ Szerkesztve ]

(#930) maláj válasza Intruder2k5 (#928) üzenetére


maláj
őstag

én valamit akkor nagyon rosszul csinálok :)

[kép]

(#931) CptAdamica válasza Intruder2k5 (#928) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk elég könnyű kigyomlálni, csak törölni kell a divet, meg a body-ról leszedni az overflow: hidden-t, de valószínű így is sokaknál megteszi a hatását.

Megyen!

(#932) cskamacska válasza maláj (#930) üzenetére


cskamacska
addikt

"ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik"
Te tényleg nem vicceltél az aláírással, tényleg felhánytál egy tucat blokkolót. :Y

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#933) Parci válasza cskamacska (#932) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem írom le a véleményemet az itt bőszen szabadságharcoló, a szabályainkat simán leszaró, áldozati szerepben tetszelgő userekről.

helyette akkor most szépen kifejlesztjük az aláírás kikapcsolhatóságát, mint szankciót. röhej.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#934) maláj válasza Parci (#933) üzenetére


maláj
őstag

tudod ... ok - okozat :)
ha valami nem tiszta, kérdezz ;]

(#935) Parci válasza maláj (#934) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát persze. előre is bocs az általánosításért (akinek nem inge..), de az ilyen elnyomott, cenzúrát sikoltozó szabadságharcosok mindig megtalálják, hogy miért övék az igazság és nemes a "harcuk".

de mindegy, nem beszélgetni kell erről, le fogjuk tiltani az ilyen aláírásokat szankcióként.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#936) Samott válasza Intruder2k5 (#928) üzenetére


Samott
addikt

Egyebkent hazudnak es szar a megoldasuk. Operat hasznalok, csak a sajat beepitett blokkoljaval. Lattam az uzenetet, kikapcsoltam a blokkolast az oldalon. Es megis jott a hibauzenet, gyors debugolas soran kiderult hogy nem a reklamblokkolot figyelik, hiaba kapcsolom ki, ha a halozaton nem elerheto az ad.adverticum.net akkor hisztiznek. Mindegy, megkerultem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#937) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Remek, de igazából ez nem a "Ki tudja hamarabb feltörni?" című körkérdés volt, csak azért tettem ide, hogy lássuk, mások is meglépnek ám hasonlót mint a PH, akár még szigorúbban is. Remélem a szabadságharcosok most a port.hu-nak is irkálnak ezerrel, hogy mit képzelnek, mert belőlük élnek, és többet nem mennek oda, és így tovább.

(#938) maláj válasza Parci (#935) üzenetére


maláj
őstag

nem veszem magamra (öreg vagyok én már ehhez) de mint mondottam volt ok-okozat ...
alapból szvsz felesleges az aláírás mert nem tesz az oldalhoz semmit plusszban :U
nem az aláírás megléte vagy nem megléte miatt lesz valakinek az oldalon blokkoló ... megint csak szvsz

(#939) Samott válasza Intruder2k5 (#937) üzenetére


Samott
addikt

Felreertesz, szolt az oldal hogy ne blokkoljam, kikapcsoltam a blokkolot, ahogy kertek. Csak sz.r a megoldasuk.

Itt meg elofizettem, mert tenyleg sokat vagyok itt, megerdemlik. Es szepen kertek. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#940) Intruder2k5 válasza Samott (#939) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, ez lehet... Sorry! :R

Mondjuk a hozzászólásom szándékosan nem volt Neked címezve, csak úgy általában írtam, azokról akik vérig voltak itt sértve és örök haraggal fenyegetőztek az anti-adblock bevezetésekor.

[ Szerkesztve ]

(#941) Parci válasza maláj (#938) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mint írtam, teljesen mindegy, hogy te miért érzed úgy, hogy nem kell betartanod a szabályokat. lényegtelen az "ok-okozat", nincs olyan kitétel, hogy csak akkor kell betartani az ászf-et, ha a ph úgy viselkedik, ahogy azt te elképzeled, elvárod. a lábaddal szavazhatsz, miszerint nem használod a szolgáltatást, ha számodra nem üti meg a mércét.

te ezen nincs mit megbeszélni, eleve nem igazán tervezünk többet adblock témában alkudozni, minden aspektust körbejártunk, betartatunk, amit tudunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#942) laceszgamer válasza Samott (#939) üzenetére


laceszgamer
addikt

Olyan ez mint valamelyik hazai videomegosztó, nem is tudom már mit kerestem, megvan, rmegyek jön egy üzenet, adblock on, video addig nem megy, oké, egye fene kikapcs, üzenet megint jön, mondom jó annyira nem fontos, adblock vissza. Pár nap múlva újra arra a videomegosztón találtam rá valamire, ekkor már nem jött be semmi bekapcsolt block mellett. Vagy levették vagy simán a blockert frissítették. Ez ennyire szélmalomharc, adok kapok fog menni örökké kb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#944) MasterMark


MasterMark
titán

Carverticalos reklám nem lesz? ;]

Switch Tax

(#945) maláj válasza Parci (#941) üzenetére


maláj
őstag

nem értek egyet továbbra sem de akkor hagyjuk ... :)

(#946) Nazo


Nazo
tag

Ha a felhasználókat meg lehet kérni hogy ne adblockerezzenek, akkor a felhasználók esetleg megkérhetik a lapcsaládot, hogy mellőzzék a főoldalon lévő cikkek között a cikknek álcázott, de egyértelműen kamu és clickbait címmel rendelkező reklámokat?
Konkrét példa: Már 70 000 forintért megvásárolható az Acer különleges gamerszéke
Vagy most ez az új trükk hogy az elvetemült blokkolósok is kapjanak reklámokat?

(#947) Rimuru válasza Nazo (#946) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezereves trukk. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#948) Cucuska2 válasza Nazo (#946) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szerintem ezért van dőlttel írva a címe. (Lefordítom neked: egyértelműen el van különítve.)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#949) Nazo válasza Cucuska2 (#948) üzenetére


Nazo
tag

Tehát ha dőlttel van írva akkor már rendben van hogy hazugság?
Ja akkor az más...

(#950) Rimuru válasza Cucuska2 (#948) üzenetére


Rimuru
veterán

RSS-ben pl nem lesz dolt betus, ott semmi se jelzi.

bar ph-n sose volt divat a "(x)" jeloles.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#951) csako válasza Rimuru (#950) üzenetére


csako
veterán

Úgy tényleg nem, de a fizetett bejegyzéseknek/hirdetéseknek ugyebár (x) a szerzője.

Ez meg csak egy félig-meddig fizetett/szponzorált (ha jól tudom) blogbejegyzés, azért van a főoldalon dőlttel írva.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#952) Nazo válasza csako (#951) üzenetére


Nazo
tag

Tehát ha csak "félig-meddig" reklám akkor elég ha csak a főoldalon látszik?
A fórumban az aktív témák, stb között sem látszik. Én is ott láttam először, mint többen mások is.
Kicsit továbbgondolva akkor ha hirdetni akarnék az oldalon akkor én is a "félig-meddig fizetett/szponzorált blogbejegyzés" műfaját választanám, mert olcsóbb is és nincs is kiemelve hogy reklám, és még a prémium tagok se tudják blokkolni :C zseniális.

Az is vicces hogy arra nem reagál senki hogy full hazugság a cím, csak "Hát végülis kicsit látszik hogy félig reklám" ...

(#953) Parci válasza Nazo (#952) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a címet pontosítottam.

a blog pedig olyan tartalom, amit mi írunk, úgy, hogy a tematikát a céggel közösen alakítjuk ki. magyarán, itt feltehetően (mert nem jártam utána a szerkesztőnél, csak tudom, hogy hogy működünk) ők szerették volna, ha írunk erről, mi pedig írtunk erről.

ha ők írnak valamit és azt szeretnék, hogy azt jelentessük meg, azt "PR" kategóriában tudják megtenni, (x) jelöléssel, reklámhelyes kiemeléssel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#954) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Off nem semmi, hogy egy " Már " és " Akár " szó is mekkora jelentőséggel bír, mondjuk olcsó úgy sem elsz, most lestem 1.1 misinél tart a licit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#955) Corleone33 válasza Intruder2k5 (#937) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nem kell nagyon irkálni amikor két kattintással el lehet távolítani a képernyőt :D

viccet félretéve nem szoktam olvasgatni port.hu-t amúgy szóval tőlem nem kell tartaniuk hogy elveszik az a pár forintos reklámbevétel amit kaptak volna utánam.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#956) Lauda


Lauda
félisten

A totalcar már fullba nyomja:

;] :DDD

(#957) Polarstar válasza Lauda (#956) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaja... Igencsak elkerekedett a szemem, mikor a blokkolás feloldás után igénytelen sza.ok tömkelegével kellett találkoznom. Nagyon sajnálom, hogy ide jutottunk.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#958) Yeffy válasza Lauda (#956) üzenetére


Yeffy
veterán

volt kitol tanulni ;] :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#959) laceszgamer válasza Polarstar (#957) üzenetére


laceszgamer
addikt

Próbáld Firefox privát móddal, nekem konkrétan kikapcsolt blokkolóval sem jelenik meg egy gramm reklám se, szerintem maga a böngésző is simán megfogja a jó részét.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.