Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) lezso6 válasza laceszgamer (#98) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem kergíti be FF privát módja, mert nálam pl szűz Firefoxszal jó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#102) laceszgamer válasza lezso6 (#101) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor ezt a részét passzolom, de a lényege ennyi neki, kikapcsolom AB-t és rögtön nekiállja bedobálni. De majd este még kutakodok hátha meglesz a megoldás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#103) lezso6 válasza laceszgamer (#102) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami nagyon egyedi, speciális dolognak kéne lennie nálad, hiszen nagyon sokan használnak firefoxot, s eddig rajtad kívül senki sem panaszkodott erre a problémára.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#104) Parci válasza solena (#99) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem mellesleg épp ennyit kértünk: hogy legalább decemberben lője ki, mert ez most triplán kritikus nekünk. fura azt olvasni válaszul, hogy sajnos túl agresszív ablakkal kértünk és EZÉRT nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#105) laceszgamer válasza Parci (#104) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tom más is írt-e erre, de ez pl nálam csak vélemény, vagy csak nem vagyok elég jó emberismerő, de azért ez így szokott lenni. " Agresszív " dologra sokan rögtön azzal felelnek, tisztelet a kivételnek. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#106) Nazo válasza Parci (#104) üzenetére


Nazo
tag

pont erre akarjuk felhívni a figyelmet hogy nem "kérés"-ként jön át a dolog.
A jehova tanui is csak "kérnek" mégis tök tolakodó hogy ketten becsöngetnek otthon és letámadnak a vallásukkal.
Ezért is mondtuk többen hogy egy visszafogottabb hangnem talán jobb lenne. De simán lehet hogy csak mi túlérzékenyek vagyunk hangosak és 5ből 4ember kikapcsolja. Majd a végén a statisztikákból kiderül.

(#107) solena válasza Nazo (#106) üzenetére


solena
tag

És ha szépen kérlek, kikapcsolod? Ha eddig esetleg nem tetted meg.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#108) #89309696


#89309696
törölt tag

Azt lehet kérdezni, hogy miért így kb. 3 év után léptétek meg végre ezt a figyelmeztető üzenetet? Már akkor kellett volna. És most is csak minden 10. kattintásra jön elő, holott sok más oldalon minden használhatatlan lesz, ha fut valamilyen blokkoló. Most még mindig simán használható a fórum továbbra is csak egyszer többet kell kattintani néha. Vagy majd lesz szigorodás később? Egy év múlva?... Én csak a logikát nem értem benne, ha nektek akkora baj a blokkolás amiről írtatok is számtalanszor, akkor miért engeditek és engedtétek ennyi éven át?

Jah, azt köszi, hogy a prémiumoknál lekapcsoltátok, ez elég jó indok arra, hogy előfizessek rá.

[ Szerkesztve ]

(#109) Nazo válasza solena (#107) üzenetére


Nazo
tag

vannak oldalak ahol kikapcsoltam. Ahol köteleznek rá ott csukom az ablakot és megyek tovább. Ez trükkôs mert határeset, mert végülis továbbenged de idegesítő hosszabb távon. (Valszeg most erről többet postoltam itt mint az elmult 5 évben összesen a PH-n)
Csak arra akarnék rávilágítani hogy lehet ezt kultúráltan is csinálni. Pl wikipédia amikor kifogy a pénzbõl és próbál összekalapolni eleget hogy megéljen egy darabig.
De hogy válaszoljak a kérdésedre amúgy, nem. (És sajnos tisztában vagyok vele hogy ezen fogtok lovagolni, és a többi esetleg gondolatébresztő rész megy a levesbe)

(#110) Viktor0610 válasza Nazo (#109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt szolidabb kérés is. Több alkalommal.
Mindig az lett a vége, hogy aki blokkol, az ezután is blokkol.
Topik zárva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#111) #89309696


#89309696
törölt tag

Egyébként szerintem tegyetek be macskás képeket az adblocker üzenetbe is, azt valahogy kényelmesebb látni.

(#112) Viktor0610 válasza #89309696 (#111) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt nincs adblockos. :((

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#113) #89309696 válasza Viktor0610 (#110) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ezt ecseteltem a fenti hozzászólásomban. Ezek az intézkedések nem érnek semmit. Aki blokkol az blokkol utána is, meg most is fog. Egyel többet kattint néha a visszaperdülőnyilacskára és megoldva. Az akkori blokkolók száma mára még tovább nőt, és tudjuk jól most is tovább fog nőni, mert kikerülhető. Így, hogy fokozatosan csinálták a szigorítást csak hozzászoktatták a usert a mindig picit növő kényelmetlenségre és egyszerűen rezisztensek lettek rá. Akármit csinálnak ugyanannyi marad a blokkerek száma. Totál üresnek kell az oldalnak lennie, máshogy úgysem fog működni, csak nyúlik mint a rétestészta. Ez megy 3 éve, már akkor üresnek kellett volna lennie mindennek amíg fut blokkolás.

(#114) Viktor0610 válasza #89309696 (#113) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy másik topikban egyvalaki írta már, hogy emiatt tette fehérlistára az oldalakat, szóval már megérte. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#115) Parci válasza #89309696 (#113) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nehéz téma, mert nem rohanhatsz nagyon a trendek elé. ha sok éve elkezdünk full keménykedni, jobban leléptek volna az emberek, mint most, amikor azért már mindenféle oldalon hallották, hogy gáz ez, máshol is kérték már meg őket, hogy kapcsolják ki stb. mostanra azért nem a "rohadjon meg az üzemeltető" a tipikus reakció, mint pár éve, egyre többen írják, hogy hát igen, valamit kell tenni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#116) laceszgamer válasza Viktor0610 (#114) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hosszabb távon viszont szerintem már kérdéses ennek az egész klasszikus hirdetési rendszernek a jövője. Ez alapvetően egy szélmalomharc csak és bármeddig mehetne a dolog oda-vissza pofonokkal.
Hogy mit lehetne helyette azt nem tudom, de amennyi marketinges van a világon tuti van valami tervük erre is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#117) KRi2 válasza Viktor0610 (#94) üzenetére


KRi2
aktív tag

Ha Te is használsz blokkolót más oldalakon, akkor mi kellet ahhoz, mivel érte el a pH, hogy náluk kikapcsold? én miért érzem úgy hogy nem ér annyit, hogy nem kapcsolom ki? (Eltekintve attól hogy &#*!@ vagyok...)
Nem hőbörgök, leírtam a véleményemet, ezzel próbáltam segíteni, árnyalni.

||| | || ||||| | ||| ||

(#118) KRi2 válasza Parci (#95) üzenetére


KRi2
aktív tag

Máshol is ugyanúgy használom az adblocker-t. Máshol is ugyanennyivel esik a tényleges megjelenítéshez képest. Akár yt-os bizbaszbemutatóról is legyen szó.

Pénzügyileg nyílván nemtudom hogyan jön ki mérleg. Nemlátok rá, nem is értek hozzá. Esetleg vmi tanácsadó? :F

||| | || ||||| | ||| ||

(#119) #89309696 válasza Parci (#115) üzenetére


#89309696
törölt tag

Magas a rizikója az igaz és nem lehet előre megmondani mi történik. Így azért érthető.
Gondolom szép fokozatosan egyre többször megjelenik az üzenet, majd a végén minden kattintásra majd, ha a blokkerek száma a végén 90% lesz akkor már nincs mit veszteni.

(#120) Viktor0610 válasza KRi2 (#117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amint látod, prémium tag is vagyok.
Nekem fontos, hogy az az oldal, ahol sok időt töltök, ahonnan sok infót szereztem már, sokáig működjön.

Samsung Galaxy A54

(#121) KRi2 válasza Lauda (#92) üzenetére


KRi2
aktív tag

Passz, csak feltételezni, tippelgetni tudok. Fogalmam sincs az oldal látogatottságáról, blokkolót használók arányáról, vagyhogy lapcsaládon belül mik a látogatottságok.

||| | || ||||| | ||| ||

(#122) samujózsi


samujózsi
tag

Túlzottan nem követem a témát, valahol mintha láttam volna egy régebbi posztot vagy topic-ot is erről.
Egy dolog nem tiszta (illetve több is, de a többit inkább hagyjuk) : a hirdetés megjelenéséből van bevétele az oldalnak vagy kizárólag a hirdetésre kattintásból?

Egyébként milyen hirdetésekről van szó?
Híroldalaitokra nem járok, csak a fórumra.
Egy ideig ki volt kapcsolva az adblock, csak a scriptek blokkolása volt használatban, nem láttam eltérést. Az alza.hu+windows 10 borzalom most is ott van a lap tetején, de mást akkor sem látok, ha kikapcsolom (leszedni nem fogom az oldal miatt).
Szóval nem értem a dolgot.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#123) KRi2 válasza Viktor0610 (#120) üzenetére


KRi2
aktív tag

Ha használod őket, akkor a youtube-on, facebook-on, vagy az index.hu-n is kikapcsolod az adblockert?

Nekem régen fontosabb volt a pH. Többmintent megtettem volna érte. Jobban követtem a trendeket, cikkeket, de már régóta elszakadt, eltávolodott valami :U

||| | || ||||| | ||| ||

(#124) PSti


PSti
tag

Az oldal amúgy kiírhatná konkrétan, hogy neki mennyi pénz kell havonta. X forint. Aztán erre rakjon egy patreont (vagy hasonlót), az úgyis nagyon menő mostanság, és akkor amíg nem jön össze az X forint mennek a reklámok, ha összejön, nincs reklám. Most is van számos előfizetője, szóval ha konkrét számokat látnánk lehetne konkrét megoldást is javasolni. Lehet nem csak a klasszikus megoldásokkal lehetne pénzt szerezni, mint előfizetés vagy reklám.

(#125) haverkulum válasza PSti (#124) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szerintem abból nagyon gyorsan az lenne, hogy pár rosszabb napú tag nekiáll kalkulálni, hogy mennyit is kereshetnek a cikkírók és utána az lenne a feszültség témája, hogy miért annyi amennyi :(

Amúgy én magam kifejezetten gyűlölöm a reklámokat a weboldalakon - főleg ha olyanról van szó, amit csak néha nézek meg neten "szörfölés" közben - régen Ph-n én is blokkoltam, de csak mert irritáltak a két oldalt lévő kattintható reklámok, mert mikor görgővel kattintanék, hogy csúsztassam az oldalt akkor mindig nyitogatta őket meg ahelyett, hogy görgetett volna :D Azóta úgy vagyok vele, hogy egyre többet használom a fórumot, olvasgatom a blogokat, havi 1 sörre meghívni belefér az üzemeltetőket éves előfizuval. :U

(#126) #89309696 válasza samujózsi (#122) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mindkettőből. Ha rá is kattintanak az több jóság, mint ha csak megjelenik. De ezt pontosan csak a szerződő felek tudják.
Nem sok reklám van alapból sem, azt jól látod. Általában van egy a háttérben meg 1-2 kisebb azon kívül.
Irritáló, zavaró nincs köztük egyébként, én nem emlékszem hogy valaha is lett volna.

Illetve csak szubjektíven irritáló van, én undorodom az Alzás kabalától, ronda, akárhányszor meglátom azt a figurát a TV-s erőltetett nyivákoló hülye űrlényhangja jut eszembe: blokk. Benedek Bence vigyorgó fejétől sem lesz vidám a napom: blokk. Bár a rajzolt háttér az faszán néz ki. Vegyék le róla Bencét és maradhat.
Sok T-s reklámban voltak ilyen hülye vigyorgó emberek, azok mind amiatt lettek blokkolva nálam. Én ilyen vagyok, nekem sem így indul a reggelem: [link] úgyhogy ne is vigyorogjon rám senki egy idióta reklámban vissza. Ez van, ilyen balf#sz darkos a mentalitásom.
Ja meg oldalt az a forgó bizbasz dobozos reklám, az annyira gagyi, mintha 15 évet mentünk volna vissza az időben. Valami elképesztően gagyi hatású, nem illik az oldal arculatához. Azzal valamit csináljon a készítője, mert nem ezért kapja a fizetését az sem, 2020 lesz lassan, nem 2005. Sajnos azt már nem lehet blokkolni, mert eltűnik vele együtt a fél oldal is.

Oké, most kaptunk jóvilágot, prémiumok blokkolhatnak tovább. Majd szerzek paypalt valakitől és elő is fizetek rá (mert egy elavult szar vagyok és nincs digitális pénzem). Viszont ez még mindig süllyedő hajónak az ima. Kétlem, hogy évi 5 rugós prémium tagság az fedezné az egy évben megtekintett reklámok számát még átlag alatti megtekintés esetén is. Úgyhogy ez megint olyan, hogy bár kifizetjük és szabad lesz, de azért mégsem lesz a világ megváltva és az oldal ugyanúgy süllyedni fog tovább.
Nekem ehhez most túl péntek van, elfáradtam gondolkozni. Mindegy, amíg nem fizetek elő addig kikapcsolom aztán kész. Az üzemeltető látja úgy is, hogy fut-e blokkoló, ezzel nem lehet elbújni.

[ Szerkesztve ]

(#127) bul07


bul07
nagyúr

Szerencsére a logout alól fórumozva még nem dobálja

De ha onnan is fogja akkor én a segítő szándékú hozzászólásokkal valószínűleg le fogok állni

Pedig szeretek jó akciókat cuccokat linkelni a [Re:] eBay-es kütyük kis pénzért fórumba, de ha az oldal elkezd zaklatni akkor nem fogom megtenni, ha oldal ennyire semmibe veszi az időmet amit azzal töltök hogy linkelek dolgokat akkor minek csináljam (nyugodtan rá lehet ott keresni a nevemre)

Az oké hogy mindenütt máshol jön figyelmeztetés, de fórumba ahol a tartalmat az egyes felhasználók gyártják
Azok a felhasználók akik értenek valamihez és meg is osztják, és még zaklatják is őket, mert a fórum részben nem az oldal adja a tartalmat hanem azok a fórumozók akik hozzászólnak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#128) janeszgol válasza bul07 (#127) üzenetére


janeszgol
félisten

És az áram? Az eszközök elhasználódása?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#129) Viktor0610 válasza bul07 (#127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vicces vagy a "ha oldal ennyire semmibe veszi az időmet" dumával.
Te pedig azt veszed semmibe, hogy azt a nyavalyás blokkolót semmibe nem tartana kikapcsolnod, és mindenki boldog lenne. :U

A hozzászólás másik része is vicces. Ha nincs oldal, nincs, ahol a felhasználók adják a tartalmat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#130) bul07 válasza janeszgol (#128) üzenetére


bul07
nagyúr

Aki fórumozik az nem csak a fórumot nézi, ott meg miért ne zaklathatná

Én csak az kifogásolom hogy hozzászólás írása vagy olvasása közben is bedobja

(#129) Viktor0610

Én nem lennék boldog, azt a genyó zöld gnómot kéne bámulnom napi sok órában

A piaci rést mindig betömi valami

Amúgy olyan tartalom kell ami vonzza az olvasókat, régen sokkal informatívabb jobb írások voltak, nem csak fordítások, meg szponzorált támogatott reklám hírek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#131) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amúgy nincs valami olyan ami az oldal felé azt jelzi mintha megjelent volna, de amúgy blokkolja? Aztán kb win-win helyzet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#132) Intruder2k5 válasza laceszgamer (#131) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk ez a topik nem feltétlenül arra van, hogy blokkoló megoldás keress a PH-ra! Pontasabban ez a topik sem arra van.

[ Szerkesztve ]

(#133) samujózsi válasza #89309696 (#126) üzenetére


samujózsi
tag

Nem vagy egy South Park rajongó, ugye? Az nem űrlény hang, hanem maga Eric Cartman. :D

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#134) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!

Mostanában többször szembesültem a figyelmeztető ablakkal, hogy adblockert használok. Ezzel nincs is semmi baj, én korábban már leírtam, hogy nem szeretnék ilyesmit alkalmazni a lapcsaládon, azonban a ublock kikapcsolása után megint azzal szembesültem amivel már korábban is. A gemius felugró ablakot nem tudom elviselni, pedig nagyon szeretném blokkoló nélkül használni az oldalt. Alapvetően a reklámok nem offenzívek és szerintem tökéletesen rendben vannak az oldalon. Viszont az ilyesmi szerintem különösen zavaró, mert egy sima cikk lapozásnál átdob egy újonnan nyitott tab-ra. Többször is.

Korábban írtatok erre megoldást, viszont én továbbra is azt tudom mondani, hogy nem működik és ez a gemius még mindig elég nagy probléma.

adms.hu | UI Designer

(#135) janeszgol válasza bul07 (#130) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha ennyire tényleg csak fórumozol itt, ahol gyakorlatilag 2-3, ha lap alján lévőt is számoljuk, akkor 4 reklám van, akkor egy megoldás maradt. A fórumra (+ebay) tartasz külön egy böngészőt blokkoló nélkül, a többit meg egy másikban blokkolóval. .

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#136) laceszgamer válasza Intruder2k5 (#132) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én nem keresgetek, ez egy sima kérdés, illetve ahogy írtam kb ez olyan megoldás amivel mindenki nyer nem? Reklámozok számára ott van, betöltött a reklám, a felhasználónak nem jelenik meg. Lényegében mindenki boldog.

Szóval részemről én nem keresek sima kérdés / ötletként fogalmazodott meg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#137) janeszgol válasza laceszgamer (#136) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem ha ez megvalósítható lenne, már lenne és használnád. Talán egy weblap közbe ékelésével, de arra meg az antivir ugorhat. Lezso talán meg tudja mondani.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#138) Lauda válasza bul07 (#127) üzenetére


Lauda
félisten

Azért nem segítesz másik fórumozóknak, mert az oldal dobálja a feliratot? Logikus. Ha az oldal nem létezne hogy segítenél nekik? Egyébként is, segíteni másokon nagyobb öröm, mint segítséget kapni, szóval ezzel inkább magadat fogod büntetni.

[ Szerkesztve ]

(#139) #89309696 válasza laceszgamer (#136) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ez a reklámozók miatt nem működik. Ha ilyet engedne a PH akkor a reklámozók már szednék is össze a sátorfájukat, hiszen át vannak verve, mert a reklám megjelenik és elszámolják, de a userhez mégsem jut el. Ez még a sima blokkolásnál is durvább. A blokkolás korrekt abból a szempontból, hogy ami nem jelenik meg az nincs felszámolva sem.

(#140) laceszgamer válasza #89309696 (#139) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen, de épp ez benne a lényeg, hogy tulajdonképp azt jelezné vissza, hogy megjelent kész, kb egyedül a felhasználó tudna róla, hogy neki nem jelent meg.
Kb ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor tv-n valaki elkapcsol a reklámokról. A reklámozó cég meg úgy is az adott műsor nézettsége alapján fizet, hiába sokkal kevesebb aki valóban látta is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#141) bul07 válasza Lauda (#138) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem fogom csinálni mert egy hozzászólást megírni linkekkel képekkel, ellenőrizve hogy annyi e még az ár, sőt rákeresve hogy netán máshol nem e olcsóbb. Van hogy 15perc, vagy több, ha több terméket linkelek
Nem fogom az megkockáztatni hogy jön egy ilyen ablak és törli

Meg ezek szerint az ilyen dolog semmit nem számít az oldal képviselői szemében, és én vagyok az aljas hogy blokkolom a zöld gnóm reklámot

Sok fórumból ha elmennének a hozzáértők akik életbe tartják, akkor mi értelme lenne a reklámnak, ki nézné meg
Fórumnak a lényege hogy legyen információ amiért érdemes nézni vagy kérdezni , és így látogatottságot generál ami reklám megtekintéseket generál

Ma is kaptam privátot teljesen friss regisztrációtól 17:11 regisztrált és 17:37 kor jött a privát, tehát csak azért regisztrált hogy nekem írhasson, akkor én generáltam egy új felhasználót aki ki tudja milyen tudással rendelkezik és későbbiekben ezt meg is oszthatja, de akkor ez is semmi

Aki tudással, idővel, kedvel, támogatja az oldalt hogy legyen mit olvasni az a reklám bevételeket is generálja

Én szigorúan a fórumra gondolok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142) #89309696 válasza laceszgamer (#140) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egy ideig működne, de lebukás lenne a vége. Nem kockáztatják. A TV-ben is látják, ha valakik elkapcsolnak a reklámról. A beltéri egységből könnyen kinézhető, régen az analóg sugárzás teljesítményigényéből is látták, hogy épp a nép elkapcsolt adott csatornáról. Mérhető. Nem lehet vele szórakozni, ha lehetne már tömegesen elterjedt volna.

(#143) csako válasza bul07 (#141) üzenetére


csako
veterán

Ez felvetett bennem egy kérdést: Vajon meg lehetne-e dolgozni a prémium tagságért, ahol nincs reklám? Ha pl. elég usert hoz be valaki, "extrém" szinten segít másoknak stb.?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#144) Parci válasza fuze (#134) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt a kib...ott gemius tudná megoldani, de nem hajlandó, pedig sokszor jeleztem már nekik és nem kedvesen :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#145) laceszgamer válasza #89309696 (#142) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom akkor mi lehetne még olyan megoldás ami tényleg mindkét félnek jó lenne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#146) #89309696 válasza laceszgamer (#145) üzenetére


#89309696
törölt tag

A jelenlegi reklámozós rendszert teljes egészében felborítani. Valami nagyon újat lerakni, az alapoktól. Az üres papírra. A múltat és előítéleteket kihagyva. Mert ez a rendszer csak rugdalózik, globálisan vége lesz úgy is. Nyilván ez nem a PH dolga, hanem globális probléma. A PH ezen csak finomítani meg enyhíteni tud, semmi mást. Fogalmam sincs mi lenne a jó, egyáltalán mi lenne jobb. De azt látjuk, hogy a mostani nem fog menni. Az emberek nem akarnak reklámot és blokkolni akarnak, mert kiélhetik a szabadság élvezetét, hogy ők tehetnek meg valamit amivel karót ütnek egy rendszerbe. És jól érzik magukat tőle. Viszont blokkolt reklámmal adott oldal megy tönkre vagy ha nem engedi akkor elpártolnak tőle a userek. A jelenlegi módszerrel nincs nyertes, csak aki jobban eltalálja meg szerencséje van az jobban kijön belőle. Ebből a szempontból értem, hogy miért ilyen finoman van mindig csak egy picit szigorítva a dolog itt, mert hatalmas a rizikó és megjósolhatatlan a végeredmény,

[ Szerkesztve ]

(#147) Parci válasza #89309696 (#146) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#148) Yahhher válasza Parci (#147) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia Parci.

Nekem az a gondom a reklámmal az oldalon, hogy nagyon kevés rész marad a valódi tartalomnak a főoldalon pl.:

Kb.: 47% maradt 1366x768-on( nem laboratóriumi mérés). Igazából egy cikkből látom egyből hogy mi is az. A többiből nem derül ki, mert nem fogott meg elsőre, és jövök a fórumba. Ezáltal az se tudom meg, hogy van ps4 akció, meg alza akció, ami a cikkben látható reklám, ezért mindegy is nekem, hogy van-e ott reklám.Onnan tudom most is csak, hogy megnéztem direkt. Vagy több helyet kellene adni a tartalomnak, vagy akár mehet még nagyobb reklám, ha elég hogy egy teszt/hír akármi látszódjon rendesen. Komolyan, ezen már nem múlna semmi.

Üdv B.

u.i.: mondjuk annál egeres/egérpados tesztnél kemény az az 5 hsz 2 nap alatt. Onnan akár ki is vehetitek a reklámot...

(#149) Lauda válasza bul07 (#141) üzenetére


Lauda
félisten

Mivel a szabadidődben és "fizetés" nélkül csinálod, az ember azt gondolná azért, mert ez neked örömet okoz. ezek szerint mégsem ez a célja (különben nem zavarna ebben a felugró ablak). :) Persze a te dolgod.

A regisztráció önmagában semmit sem jelent, attól, hogy nem regisztrál valaki, még lehet olvasója az oldalnak és a fórumnak és ugyan úgy generálja a megtekintéseket. :)

[ Szerkesztve ]

(#150) Barthezz2 válasza bul07 (#127) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A játszóteret viszont az oldal adja, ha nem lenne, nem lenne hova írni. Az oldalnak meg fent kellene maradni valamiből, hogy itt legyen nekünk ez a fórum a továbbiakban is.
És ha már te azt mondod, hogy ezzel semmibe veszik a usert, akkor azt is lehet mondani, hogy a fentiek fényében a blokkolással te pedig semmibe veszed az oldalt és igen, vele együtt a fórumot is, mert nincs egyik vagy a másik, egy kerek egész van.

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Adblockerek a PH-n (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.