Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Ablak mögül

Hozzászólások

(#37) rdi


rdi
veterán

Szomorú mosollyal egy vitakozónak:

>>
Pedig csak vicceltem természetesen.
Hát lehet veled komolyan diskurálni? :DDD
Egyébként szeretném én, hogy engem is úgy üldözzön a horvát adóhatóság, mint Demszkyt.
:))
*
Mondjuk Tőled azért szép az a relativizmus, amivel D ''ellenállói'' múltját szemléled és értelmezed. Szerintem Te is biztos amolyan csöndes, befelé forduló ellenzéki lehettél az előző rendszerben, ezért használhatsz ma ilyen hasonlatot.
*
Én bizony bevallhatom nem sok forradalmit cselekedtem a cucializmusban, azok az apró dolgok meg maguktól jöttek, magától értetődők voltak és ''szinte'' semmilyen veszéllyel nem jártak (KISZ szervezet megszűntetése, nyilvános kiállás egy falusi pap mellett).
:)
Talán ezért is van az, hogy én nem relativizálom OV és volt barátja FG ellenzéki multját, hanem nagyra becsülöm. És ha natalántán megszidom Viktorékat, akkor egész biztos nem a múltjuk miatt teszem (mondjuk nem írok olyasmit, hogy: 89-ben a Soros pénzelte OV ameriakai útját, 2001-ben meg a magyar állam...).

De ez Téged egyáltalán ne zavarjon, ha alá akarsz egy kicsit nyomni azoknak akiket zsigerből gyűlölsz. Csak nyugodtan becsüld le a múltbeli cselekedeit. Úgy is teljesen mindegy, a kutyát nem érdekli ez ma már sajnos. <<

Fej! Tor! Potroh!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Ablak mögül
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.