Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-17 01:11:28

LOGOUT.hu

Egyre több bankkártya méretű, egy kártyás számítógép kapható a piacokon, tipikusan nem Intel platformon. A topic ezen számítógépek hardveréről, linuxos operációs rendszeréről, szól. A kis gépek zöme otthoni hardverfejlesztésre, barkácsolásra is alkalmas, így ehhez kapcsolódó elektronikai kérdések is témába vágnak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273) orbitalion válasza azbest (#272) üzenetére


orbitalion
tag

Igen tudom, a leírások említik, ide kellene, de nem tudja egyik sem, pedig pl. a ghost commander külön jelzi, hogy root módban van, de még az USB-re dugott kártyaolvasóra sem tud írni jogosultság hiányra hivatkozva. A beépített fájl kezelővel nem lehet betallózni a kívánt könyvtárba, viszont azzal lehet írni azokba, amik tallózhatók (többek között a kártya olvasóra is). A file commandert is próbáltam, a művelet nem bonyolult, nem most látok először számítógépet... 4.2.2 az Android verzió. Az Android véd le minden ezen a vason? Fel lehetne oldani valahogy? (a többi linux-ban simán mennek a fájlműveletek...)
De ha úgy gondolod, hogy ez itt off, akkor többet nem fogok kérdezni. Érdekes "itt" a megítélés! A RPi-től azért zavarnak el, mert ez BPi, itt meg nem tudom miért lenne off, ha ez egy Kártya PC és az ezen futó oprendszer problémájáról beszélünk, ahogy a topic nyitó hozzászólásban le lett fektetve, beidézzem? Ha elmegyek egy Androidos topicba, ott az lesz a gond, hogy BPi, de miért is kéne, ha ez a topic pont erre lenne való? ...

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.